Connect with us

Гаджети

Sony PlayStation 5 змусить всіх власників PlayStation 4 викинути її у вікно

Опубліковано

Sony PlayStation 5 змусить всіх власників PlayStation 4 викинути її у вікно

В даний час на ринку можна зустріти вже досить застарілі ігрові приставки, а однією з таких є Sony PlayStation 4. Проте, всі вони до сих пір є дуже навіть актуальними, але незабаром, уже в 2020 році, ситуація нарешті зміниться, а трапиться це через те, що в продаж надійдуть консолі наступного покоління, оснащені за останнім словом техніки. Сьогодні, 26 грудня 2019 року, стало відомо про одну з таких новинок, а виявиться їй Sony PlayStation 5, оснащена за останнім словом техніки. Надійний інсайдер розповів про те, чим вона краще приставки PS4, а також розкрив відомості про вартість. Відзначається, що новинка насправді стане доступна всім покупцям вже в листопаді 2020 року, але лише в двох регіонах – у США і Японії, тоді як до міжнародного ринку вона добереться в грудні.

Як повідомляє ресурс Tidux, який регулярно повідомляє достовірну інформацію про ті чи інші дії великих компаній в ігровій індустрії, ігрова приставка наступного покоління в особі PS5 виявиться вкрай просунутої в усіх відношеннях, отримавши цілу масу різних особливостей. Повідомляється, що її виробник виявиться на рівні 14 терафлопс, завдяки чому їй під силу виявиться запускати гри в дозволі 4K UHD при частоті вище 60 кадрів в секунду, а також, крім того, відтворювати відеоігри в дозволі 8K при частоті 25 кадрів в секунду. Гравці можуть розраховувати на підтримку трасування променів RTX і, крім того, на динамічне освітлення HDR.

Sony PlayStation 5 змусить всіх власників PlayStation 4 викинути її у вікно

Для порівняння, доступний зараз ігровий сервіс Google Stadia забезпечує продуктивність на одного користувачам в 10,8 терафлопса, тоді як випущена ще в 2013 році приставка PlayStation 4 володіє такою на рівні 1,8 терафлопса, тому їй не під силу навіть запускати гри в Full HD при частоті 60 кадрів в секунду, не кажучи вже про щось більше. За рахунок вкрай потужного технічного оснащення нова ігрова приставка виявиться набагато краще доступною в даний час, запропонувавши відчутно більше різних можливостей по частині продуктивності. Таку вдасться витратити на підтримку новітніх технологій і на отрисовку фотореалістичною графіки в будь-яких відеоіграх, які для неї виявляться випущені.

Ігрова приставка PS5 має дуже велику продуктивність, але це далеко не єдине її корисна перевага. Справа в тому, що компанія-виробник Sony додала в неї підтримку забезпечення сумісності з іграми для PS4. За рахунок цього всі власники новенької Sony PlayStation 5 зможуть без зайвих складнощів грати в більш ніж 1 500 ігор, випущених для приставка нинішнього покоління. На практиці це призведе до того, що вона зможе не просто стати консоллю наступного покоління, але ще, крім того, замінить собою стару, тим самим змусивши всіх викинути PlayStation 4, адже ніякого толку в такій вже просто не буде, так як вона в повній міру втратить усяку свою привабливість.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.