Connect with us

MOBILZONE

Sony обрушила ціну приставки PlayStation 4 в два рази

Опубліковано

Sony обрушила ціну приставки PlayStation 4 в два рази

Будь-яка людина, яка купить собі ігрову приставку PS4, безумовно залишиться нею задоволена. За багато років свого перебування на ринку для неї встигли створити і випустити близько двох тисяч відеоігри, і багато хто з таких є справжнісінькими ексклюзивами. Крім того, крім цього, в даний час у продажу можна зустріти десятки різних найрізноманітніших аксесуарів для цієї консолі, що дозволяє відчути новий ігровий досвід і отримати максимально багато задоволення від ігрового процесу. Однак вартість цієї консолі майже зовсім ніяк не змінилася за багато років її присутності на ринку, тобто як на старті продажів в 2013 році цю консолі реалізували за приблизно $ 400 доларів, так це роблять і зараз, в даний час.

 

Само собою, що нічого хорошого в цьому немає і бути не може, тому що навряд чи комусь хочеться зайвий раз витрачати свої кошти на те, на чому їх так і зовсім взагалі тільки можна заощадити. Оскільки попит на Sony PlayStation 4 стрімко падає, адже ця консоль вже відчутно застаріла, її компанії-виробникові не залишиться нічого іншого, крім як обрушити її вартість, зробивши це електронний пристрій набагато дешевше і доступніше, ніж раніше. Як повідомив відомий галузевої інсайдер Майкл Пактер, вже ось-ось настане довгоочікуваний безліччю людей день, коли кожна людина отримає можливість роздобути у свої руки ігрову приставку PS4, виклавши за неї половину від початкової вартості.

Іншими словами, як запевняє інсайдер, вже незабаром настане довгоочікуваний безліччю людей день, коли здійснити покупку цієї консолі стане можливим всього лише за $ 200 доларів, тобто на вкрай привабливих і дуже вигідних умовах, про які ще не так давно все могли тільки мріяти . Важливо розуміти, що сама компанія Sony поки що ще не робила зовсім ніяких заяв на цей самий рахунок, тому зараз не можна точно однозначно сказати, чи дійсно дана консоль стане дешевше вдвічі, або цього все ж не відбудеться. Залишається вірити, що зниження вартості PS4 дійсно станеться, причому чим швидше це трапиться, тим буде всім і кожному краще.

Facebook Comments

MOBILZONE

Monobank починає видавати готівку

Опубліковано

Monobank починає видавати готівку

Monobank готується до розгортання пристроїв для видачі готівки. Про отримання першого банкомату повідомив співзасновник онлайн-додатки Олег Гороховський. Радісну для клієнтів новина топ-менеджер опублікував на своєму телеграм-каналі, підкріпивши заяву підтверджує фото.

Monobank починає видавати готівку

Перший час пристрій буде працювати в тестовому режимі (де саме і за якою адресою, Горохівський промовчав). Тривалість випробувань банкомату топ-менеджер також не озвучив. Розгортання власної банкоматної мережі позбавить клієнтів monobank від необхідності сплати комісій при знятті коштів, відзначають ознайомилися з новиною експерти.

Скільки саме банкоматів monobank планується встановити в Україні, поки залишається невідомим.

 

Джерело    1

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Сервіси Google і YouTube перестали працювати на мільйонах смартфонів

Опубліковано

Google відключив свої сервіси на мільйонах смартфонів

«Гугл» анонсував припинення підтримки YouTube, «Карт», Gmail та інших сервісів власного виробництва на десятках мільйонів пристроїв з застарілими (від 2011 і нижче) версіями ОС «Андроїд».

Плани корпорації по забезпеченню безпеки акаунтів передбачають заборону на вхід у всі сервіси, розміщених на девайсах з операционкой Android 2.3.7 Gingerbread і нижче, починаючи з 27.09.2021, інформує Times of India.

Для збереження доступу до додатків представники корпорації рекомендують зробити апдейт системи до Android 3.0 або вище.

Як пояснює сама компанія Google, версії Android від 2.3.7 і старше стають  занадто уразливими для хакерів, тому їх необхідно відключити. Для того, аби користуватись смартофном, версія ПО має бути 3.0 та новіше. Тому, з 27 вересня користувачі зустрілись з проблемою достовірності паролей, при спробі увійти до сервісів Google (Gmail, YouTube, Google Maps, тощо).

 

Відзначається, що пристрої з застарілими версіями «зеленого робота» уразливі перед атаками хакерів і набагато частіше схильні до збоїв і помилок, ніж більш нові аналоги.

Операційка Android 2.3.7 Gingerbread побачила світ рівно 10 років тому, у вересні-2011. Для переходу на більш нову версію користувачам досить дати необхідну для цього команду в «Оновленні системи». Знайти відповідний розділ можна в функції «Додатково» (вхід через «Систему»), відзначається в публікації.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi відкриває тестування нової функції MIUI 12

Опубліковано

Xiaomi відкриває тестування нової функції MIUI 12

«Сяомі» анонсувала початок внутрішнього тестування Ambient Sound Recognition – версії MIUI для людей з проблемами слуху, яка дозволяє користувачам сприймати навколишні звуки за рахунок вбудованої технології штучного інтелекту, інформує MyDrivers.

Церемонія презентації новинки відбулася вчора і була приурочена до 64-го Міжнародного дня людей з вадами слуху людей. В рамках зазначеного рішення власники смартфонів екосистеми «Сяомі» можуть сприймати на слух 9 видів оточуючих звуків, починаючи від стуку в двері і «виття» включеної сигналізації – закінчуючи звуками води, що ллється і гавкоту / нявкання домашніх вихованців.

Xiaomi відкриває бета-тестування нової функції MIUI: диференціація 9-й типів оточуючих звуків в реальному часі

Xiaomi відкриває тестування нової функції MIUI 12

Алгоритм розпізнавання навколишніх звуків базується на даних свіжих досліджень «мовного» департаменту Технологічного комітету Xiaomi.

– Все обчислення проводяться безпосередньо на смартфоні, без розпізнавання в Мережі. Такий підхід гарантує недоторканність персональних даних користувачів, – наголошується в публікації.

Споживання енергії при цьому незначно (витрати порівнянні з витратою енергії пристрою на запуск Xiao Ai).

Влитися в ряди випробувачів функції можна через центр внутрішнього тестування «Сяомей» (сайт компанії => налаштування системи => доп. Настройки => розділ «Доступність»).

Джерело    1

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.