Connect with us

MOBILZONE

Sony готова обвалити ціну в два раза на PlayStation 4

Опубліковано

Sony готова обвалити ціну в два раза на PlayStation 4

Втім, японська корпорація Sony розуміє і усвідомлює в повній мірі, що попит на PS4 так чи інакше буде скорочуватися, адже ця консоль вже відчутно застаріла для того, щоб її собі як і раніше хотів купити максимально широке коло людей. Як повідомив відомий галузевої інсайдер Майкл Пактер, вже зовсім скоро настане довгоочікуваний безліччю людей день, коли кожна людина зможе купити собі ігрову приставку PlayStation 4 на вкрай привабливих і дуже вигідних умовах, так як її вартість впаде до копійчаного рівня, при якому абсолютно кожен отримає можливість роздобути її за дуже і дуже низькою ціною. Консоль пропонує всім і кожному просто приголомшливий користувальницький досвід, здатний який приємно здивувати і дуже сильно порадувати кожної людини.

Очевидно, що якщо цінник Sony PlayStation 4 впаде в два рази, за зниженою ціною купити стане можливим і різного роду аксесуари для неї, а разом з тим і різні відеоігри, всі з яких відчутно впадуть в ціні. Головне враховувати, що сама японська корпорація поки що ще не повідомляла ні про що подібне, але немає ніяких сумнівів в тому, що рано чи пізно вартість PS4 дійсно насправді дуже відчутно скоротиться. За рахунок зниженою вартістю цієї ігрової приставки, кожна людина, яка захоче стати її власником, так чи інакше зможе їм стати, виклавши скромну грошову суму. Залишається вірити і сподіватися, що цінник у даної ігрової приставки скоротиться багаторазово якомога швидше.

Вартість цієї консолі повинна буде впасти не в якихось окремих регіонах світу, а так і зовсім взагалі по всій земній кулі, завдяки чому максимально широке коло людей зможе її собі придбати. Звичайно, в якихось країнах дана ігрова приставка буде коштувати менше, а десь навпаки більше, але це цілком нормальна практика для всіх компаній, так як податкові ставки по всьому світу дуже сильно відрізняються, також як і витрати на оплату митних зборів з транспортуванням. Сукупність таких факторів зазвичай призводить до того, що в Україні вартість будь-яких електронних пристроїв значно вище, ніж наприклад в Європі або якихось інших державах.

Facebook Comments

MOBILZONE

Як повністю відключити рекламу в MIUI від Xiaomi

Опубліковано

Як повністю відключити рекламу в MIUI від Xiaomi

Телефони Xiaomi і Poco користуються попитом серед населення нашої країни. Проте, дані смартфони часто не обирають через вбудовану в оболонку MIUI рекламу, яка не тільки відволікає, а й конкретно дратує. Але є можливість, яка раз і назавждиприбере рекламу з вашого інтерфейсу MIUI.

За рекламу в смартфоні відповідає два процеси: MSA (збирає дані про користувача, аби потім виводити контекстну для нього рекламу) та MIUI Diamind (функція виводить рекламні блоки до системи та оболонки).

Інструкція відключення реклами в Xiaomi та Poco:

1. Відкрийте «Налаштування», перейдіть до «Паролі та безпека» та «Доступ до особистих даних»;

2. Встановіть селектор у положення вимкнено для процесів:

  • MSA;
  • MIUI Diamind.

Як повністю віключити рекламу в в MIUI від Xiaomi

3. Уважно перевірте налаштування в системних програмах, які ми опишемо нижче:

Як повністю відключити рекламу в MIUI від Xiaomi

Після всіх маніпуляцій реклама в телефонах Xiaomi та Poco буде відключена. Зверніть увагу, що дані рекомендації не позбавлять реклами сайти та встановлені сторонні програми, наприклад, ігри, навігатор та ін.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Опубліковано

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Смартфони «Xiaomi» користуються велким попитом серед населення. Проте, не всі користувачі цих смартфонів бездоганно знають налантування. Сьогодні ми розповімо вам про жести управління «Xiaomi», про які ви могли не знати.

Швидкий скріншот

Якщо провести трьома пальцями по екрану зверху вниз, то ви отримаєте скріншот всієї інформації, що міститься на дисплеї. Часто ця функція деактивована. Для її включення необхідно з “Розширених налаштувань” перейти до “Функції жестів”, вибрати опцію створення скріншота і увімкнути функцію “Проведення трьома пальцями вниз”.

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Жест переміщення від центру управління до панелі повідомлень та/або назад

Для виконання таких переходів достатньо провести пальцем праворуч наліво чи навпаки.

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Жест для впорядкування домашнього екрану

Для наведення порядку на робочому столі достатньо зробити “довге” натискання на вільну від програм зону екрана, дочекатися включення режиму редагування, після чого струсити телефон. Після цього MIUI самостійно наведе лад на домашньому екрані.

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Жест активації (ввімкнення) смартфона Xiaomi/POCO/Redmi в руці

  1. Перейти з “Налаштувань” до “Активний екран
  2. Активувати функцію «Пробуджувати під час взяття в руки».

Жести для управління Xiaomi, про які ви могли не знати

Після цього телефон буде автоматично вмикатися при направленні його у бік погляду власника.

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Дія” отримає вражаючий функціонал вже найближчим часом

Опубліковано

“Дія” отримає вражаючий функціонал вже найближчим часом

Сучасні українці вже не уявляють свого життя без мобільного додатку «Держава і я» або ж «Дія». Застосунок був створений, аби звільнити громадян від бюрократичної системи.

Вже зараз, в застосунок ви можете завантажити паспорт, посвідчення водія, Bank ID та багато інших документів. Додаток дозволяє оформляти субсидію/пенсію онлайн, подавати заяву до РАЦСу, замовляти доставку водійських посвідчень та навіть реєструвати новонароджених малюків.

Віцепрем’єр Михайло Федоров обмовився, що незабаром в «Дії» буде доступ навіть до кредитної історії та судових справ. З таким оновленням, громадяни можуть набагато швидше влаштуватись на роботу та зібрати необхідні документи. Адже в додатку немає черг та обідніх перерв.

“Дія” отримає вражаючий функціонал вже найближчим часом

Також віцепрем’єр особисто контролює проєкт, який дозволить громадянам змінювати місце реєстрації онлайн. Тестовий режим мав безліч порушень, які зараз плідно виправляють. Крім того, в застосунку є такі послуги, про які ви навіть не здогадувались. Наприклад:

Diia Summit —  найпопулярніша послуга реєстрації серед населення. Послуга допоможе отримати медичну допомогу, субсидію, пільги, та будь-які документи/посвідчення.

Military ID — програма для обліку військовозобов’язаних. Закупка спеціальних комп’ютерів для військкоматів допоможе наповнити реєстри. Вже тоді їх зможуть синхронізувати із місцями реєстрації.

Зараз розробники плідно працюють над запуском електронних «Covid» сертифікатів. Тестовий запуск програми працював не бездоганно та показав всі недоопрацювння.

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.