Connect with us

Софт

Про це важливе нововведення в Windows 10 зобов’язані знати всі покупці

Опубліковано

Про цю важливу нововведення в Windows 10 зобов'язані знати всі покупці

Зараз на ринку можна зустріти вкрай багато різних моделей електронних пристроїв з самих різних цінових категорій, починаючи від вкрай дешевих і закінчуючи дуже навіть дорогими, за які просять великих грошей. У всьому цьому немає нічого дивного або ж дивного, адже у всіх користувачів різний бюджет при покупці, а ще, крім того, у всіх різних потреб в гаджетах, адже комусь вони потрібні лише для роботи з текстом, а хтось використовує такі для монтажу відео, використовуючи всю обчислювальну потужність електронного пристрою. Сьогодні, 25 грудня 2019 року, стало відомо про те, що вже незабаром всіх користувачів операційної системи Windows 10 чекають цілком собі реальні зміни, і такі гарантовано припадуть всім до смаку.

Як стало відомо від офіційного джерела, операційна система Windows 10 в тестовій збірці 19536 отримала нове меню, яке було розроблено для того, щоб спростити установку драйверів і оновлень. Зараз, на думку Microsoft, процес їх установки є занадто складним навіть для просунутих користувачів, не кажучи вже про звичайних, які так і зовсім не розуміють, що потрібно робити. Компанія вирішила вирішити цю проблему тільки зараз, через майже п’ять років з моменту випуску цієї ОС на ринок. Новий розділ в операційній системі повністю замінить собою всі старі, в яких за рахунок такого нововведення просто відпаде будь-яка необхідність. Це, поза будь-якими сумнівами, дуже сильно порадує всіх користувачів.

Про цю важливу нововведення в Windows 10 зобов'язані знати всі покупці

Зараз, щоб коректно видалити і встановити драйвера, доводиться використовувати сторонні додатки, доступні в глобальній мережі. Проте, Microsoft вважає, що сам факт наявності таких програм – це її вина, тому що вона вчасно не зробила цей процес максимально зрозумілим, простим і зручним для широкого кола користувачів. Через нове меню користувачі зможуть легко і просто видаляти, встановлювати, оновлювати і замінювати драйвера для будь-яких пристроїв, в тому числі для внутрішніх комплектуючих комп’ютера. Також зміниться процес установки оновлення в Windows 10, в результаті чого патчі для системи захисту зможуть встановлюватися навіть без залучення до цього уваги користувача, щоб зайвий раз не відволікати його від роботи або навчання.

Нова функція в Windows 10 вже доступна користувачам в ранній інсайдерської збірці, але вона поки що не працює, тобто використовувати її не можна. Відомо, що всі користувачі десятої «вінди» отримають до неї повноцінний доступ вже навесні 2020 року, коли для цієї ОС вийде наступне велике оновлення під номером 20H1. Як саме воно буде називатися і які ще нововведення з собою принесе поки що невідомо. Досить дивного, що Microsoft не змінила принцип установки оновлень і роботи з драйверами ще в 2015 році, коли вона тільки випустила цю платформу на ринок. На щастя, на радість усіх користувачів, до цього все ж дійшло, нехай і з затримкою майже в п’ять років.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Вкладка «Оновлення» «Google Асистента» тепер у новому дизайні

Опубліковано

Google почала поширення нового дизайну вкладки «Оновлення», що входить до складу помічника «Google Асистент». Тепер розділ називається «Сьогодні».

Візуальний стиль повністю перероблений, ставши чистішим і легши за рахунок карток з м’якими тінями і скругленнями. Функціональних змін не так багато: розділ, як і раніше, відображає поточну погоду, час поїздки до роботи або до будинку, інформацію про акції, найближчі події та нагадування.

Сторінка оптимізована для роботи як зі світлою, так і з темної темою додатків Google.

Як це зазвичай відбувається з оновленнями сервісів Google, новий дизайн поширюється поступово. Поява на пристроях усіх користувачів може зайняти кілька тижнів.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Microsoft оновила системні ікони в Windows 10 Insider Preview

Опубліковано

Microsoft випустила попередню версію Windows 10 Insider Preview Build 19569. Одна з помітних змін – нові іконки системних додатків.

Тепер іконки додатків «Пошта», «Календар», «Калькулятор», «Будильники і годинник» та інших слідують Fluent Design – парадигмі, що розвивається Microsoft. Хоча новий дизайн логотипів доступний тільки передплатникам Insider Preview, оновлення ікон приходить як апдейт додатків через Microsoft Store.

Microsoft поступово впроваджує елементи Fluent Design в Windows 10: очікується, що в найближчих апдейтах компанія переробить дизайн програми «Провідник».

З інших змін у Windows 10 Insider Preview Build 19569 – виправлення помилок в меню «Пуск», OneDrive і драйвери.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Оновлень не буде: Xiaomi припинила роботу над прошивкою MIUI 12

Опубліковано

Оновлень не буде: Xiaomi припинила роботу над прошивкою MIUI 12

Компанія Xiaomi щорічно випускає нові операційних системи для своїх смартфонів, підтримуючи всі свої телефони в актуальному стані щонайменше протягом трьох років, а можливо навіть і більш тривалого періоду часу, якщо пощастить. Сьогодні, 22 лютого 2020 року, стало відомо про те, що дана китайська корпорація була змушена припинити роботу над прошивкою MIUI 12, а також над MIUI 11. Ніяких оновлень через це найближчим часом не буде. Піти на такі заходи довелося через коронавируса, тобто через смертельну епідемію в Китаї, через якого велика частина співробітників китайської корпорації Xiaomi в даний час знаходиться в безстроковій відпустці, не маючи можливості відвідувати офіс і виконувати свої робочі зобов’язання.

Про все це повідомляє видання china-review, згідно з даними якого компанія Xiaomi в даний час дозволяє працювати тільки співробітникам, які відповідають за виправлення будь-яких вразливостей і займаються їх пошуком, проте навіть для них робочий день значно скорочений, а перед його початком проводяться спеціальні заходи, спрямовані на перевірку наявності хворих вірусом. Відзначається, що даний бренд в повній мірі виконує приписи китайської влади, згідно з якими на території всієї країни діє карантин, тому, щоб не допустити його порушення, необхідно максимально скоротити чисельність працюючих співробітників і зробити все для того, щоб якомога ширше коло людей не контактував з іншими.

Спочатку Xiaomi планувала налагодити роботу своїх співробітників через інтернет, щоб вони працювали з дому, проте зробити цього в повній мірі не можна, так як керівникам тих чи інших відділів необхідно спілкуватися з безліччю співробітників відразу, ставлячи їм певні завдання кожен день. У підсумку, як наслідок, в даний час велика частина розробників ПЗ знаходиться в безстроковій відпустці, тому робота над прошивками MIUI 11 і MIUI 12 була в повній мірі припинена. Коли вона відновиться ніхто не знає, тому що епідемія в Китаї і не думає вщухати, навпаки розростаючись, захоплюючи все більше населених пунктів в країні. Станом на 22 лютого, кількість хворих вже перевалило за 80 тисяч чоловік.

 

Саме тому, оскільки немає ніякої конкретики, представники Xiaomi не можуть назвати навіть приблизних термінів відновлення роботи над програмним забезпеченням. До тих самих пір, поки вона не почнеться, ніяких оновлень операційної системи MIUI 11 не буде, а анонс і реліз прошивки MIUI 12 через це можуть відкласти, зсунувши його з вересня на жовтень або навіть на листопад, якщо виникне така необхідність. Не варто звинувачувати даного виробника в тому, що він надходить таким чином, тому що бренд дбає про своїх співробітників і робить все для того, щоб забезпечити високий рівень їх захисту. Поки не буде створено ліки від коронавируса, епідемія, найімовірніше, буде поширюватися і далі, заражаючи все більше людей з кожним днем.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.