Connect with us

MOBILZONE

7 маловідомих функцій Viber, які вам будуть в пригоді

Опубліковано

7 маловідомих функцій Viber, які вам будуть в пригоді

Керівництво східноєвропейського підрозділу Viber нагадало користувачам про маловідомі «фішки» месенджера. За запевненнями представників сервісу, такі можливості корисні для роботи, навчання і безлічі інших сфер.

7. Відправка відео- і фотографічних файлів без стиснення
Зберегти початкову якість картинки можна шляхом відправки файлу без стиснення. Для цього потрібно позначити зображення. Далі в «Налаштуваннях» необхідно відшукати підрозділ «Мультимедіа», знайти в ньому рядок з написом «Якість фото», поставити галочку навпроти слова «Відмінний» і відіслати обраному адресату.

6. Переклад

Ця опція незамінна при листуванні з іноземцями. Скласти текст повідомлення потрібною мовою можна безпосередньо в «Вайбере», без необхідності переходу в «Гугл-Транслейт» та інші перекладачі. Кількість підтримуваних месенджером мов – більше 30-и.

 

Для того, щоб зробити текст повідомлення зрозумілим одержувачу, необхідно виконати довгий клік на текс, який потрібно перекласти і скористатися функцією «Перевести», вказавши при цьому потрібну мову.

5 Відключення функції збереження контенту в галереї
Позбавити смартфон від акумулювання непотрібних файлів можна в згаданому раніше підрозділі «Мультимедіа» (досить деактивувати опцію збереження в галерею). Якщо ж необхідність залишити в пам’яті телефону той чи інший файл все ж виникне, дати необхідну для цього команду можна вручну.

4 Нагадування в «Моїх нотатках»

Ця опція дозволить не прогавити важливий захід, своєчасно привітати приятеля (-ниця) з Днем народження, не спізнитися на побачення і т.д.

Налаштувати опцію нагадування можна безпосередньо в «Вайбере», без переходу в окремий додаток. Для цього достатньо в «Моїх нотатках» здійснити прив’язку нагадування до будь-якого запису, затримати палець на обраному повідомленні і активувати функцію «Встановити нагадування».

3 Групові опитування
Для уточнення думки учасників груп і чатів до тієї чи іншої ідеї (події, заходу і т.д.) досить клікнути на іконку у вигляді діаграми, розташовану по сусідству з віконцем перегляду сторінок Інтернету. Погляду ініціатора дослідження відкриється напис «Створення опитування». У цьому віконці потрібно задати тему анкетування, варіанти відповідей або перетворити опитування в вікторину, помітивши один з можливих відповідей як «правильний».

2 Стікери
«Оживити» відправити зображення і надати йому індивідуальність можна за допомогою стікерів (із запропонованих «Вайбером» наборів або створених самостійно). Для цього досить зробити фото або вибрати готове зображення в галереї. Далі слід натиснути на зображення мордахі вгорі праворуч.

Продукт своєї творчості можна не тільки відправляти друзям, але і зберегти на телефоні.

1 Аудіо- і відеодзвінки
Спілкуватися в online-режимі можна як з одним співрозмовником, так і з кількома «фігурантами» зі списку контактів. Для активації опції потрібно клікнути на розташовану вгорі праворуч іконку і, при необхідності, додати учасників шляхом виставлення галочки навпроти прізвища / імені / ника в телефонній книзі.

Джерело

 

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Як відновити листування WhatsApp на смартфонах Xiaomi

Опубліковано

Як відновити листування WhatsApp на смартфонах Xiaomi

На сьогоднішній день одним із найпопулярніших месенджерів у всіх країнах світу є WhatsApp. Справа в тому, що за наявності інтернету спілкування в даному месенджері (як і в будь-якому іншому) є безкоштовним. Навіть перебуваючи в іншій країні, ви можете з легкістю телефонувати зі своїми друзями та родичами, обмінюватися фотографіями, відео та іншою інформацією. Але що робити, якщо діалог у WhatsApp загубився або був випадково видалений? Ми розповімо способи повернути зниклі діалоги, можливо, якийсь із них зможе вам допомогти.

Відновлення з резервної копії Google

Оскільки кожен контакт у WhatsApp прив’язаний до конкретного телефонного номера, а номер синхронізуються з хмарними сервісами Google, ви можете скористатися їхніми службами. Що потрібно робити? Відкрийте на Вашому смартфоні «Налаштування», потім перейдіть до розділу «Google» і виберіть опцію «Відновлення контактів». Трохи нижче ви зможете побачити резервну копію, з якої буде відбуватися відновлення. Після відновлення контакти з’являться не лише у телефонній книзі.

Відновлення через програму WhatsApp

Як це часто й буває, найпростіший спосіб виявляється найдієвішим. За замовчуванням програма WhatsApp робить резервну копію діалогів у вашому хмарному сховищі Google Диск. Зайшовши в налаштування WhatsApp, далі знайшовши розділи > Чати > Резервна копія чатів користувачам може легко перенести діалоги або відновити. Це зручно робити при переході на новий пристрій або випадку втрати вашого смартфона. Також зберегти діалоги та відновити їх можна в режимі офлайн на карті пам’яті. Детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті месенджера.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

17 смартфонів Xiaomi отримають глобальну прошивку MIUI 13

Опубліковано

17 смартфонів Xiaomi отримають глобальну прошивку MIUI 13

Китайська компанія Xiaomi анонсувала програмне забезпечення MIUI 13 для смартфонів, що продаються за межами Китаю. Нова версія прошивки стане доступною для 17 моделей.

Природно, насамперед Xiaomi оновлюватиме топові моделі, але до списку потрапили і середняки. Також глобальна версія програмного забезпечення MIUI 13 буде доступною для планшета Xiaomi Pad 5.

 • Xiaomi Mi 11 Ultra
 • Xiaomi Mi 11
 • Xiaomi Mi 11i
 • Xiaomi Mi 11 Lite 5G
 • Xiaomi Mi 11 Lite
 • Xiaomi 11T Pro
 • Xiaomi 11T
 • Xiaomi 11 Lite 5G NE
 • Redmi Note 11 Pro 5G
 • Redmi Note 11 Pro
 • Redmi Note 11S
 • Redmi Note 11
 • Redmi Note 10 Pro
 • Redmi Note 10
 • Redmi Note 10 JE
 • Redmi 10
 • Redmi Note 8 (2021)
 • Xiaomi Pad 5

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Monobank і Приватбанк можуть поствити на свої карти сканер відбитків пальців

Опубліковано

Monobank і Приватбанк можуть поствити на свої карти сканер відбитків пальців

Компанія Samsung розробила нове рішення для підвищення рівня захисту банківських карток. Південнокорейський велетень електроніки анонсував універсальний чіп S3B512C, призначений для біометричних платіжних карток.

Особливістю чіпа Samsung S3B512C є високий рівень інтеграції компонентів. Це перше на ринку рішення, в якому поєднано сканер відбитків пальців, модуль Secure Element (елемент безпеки) та модуль Secure Processor (процесор безпеки). Сканер відбитків пальців використовується для зчитування біометричних даних, захищений від несанкціонованого доступу Secure Element зберігає та аутентифікує зашифровані дані, а Secure Processor аналізує та обробляє біометричні дані.

Monobank і Приватбанк можуть поствити на свої карти універсальний сканер відбитків пальців

Новий чіп використовує запатентований алгоритм автентифікації за відбитком пальця для аналізу унікальних характеристик відбитка пальця користувача. Чіп також має технологію захисту від спуфінгу, яка не дозволяє шахраям обдурити систему безпеки за допомогою штучних відбитків пальців та інших незаконних методів.

Samsung заявляє, що її новий чіп S3B512C працює відповідно до специфікацій MasterCard Biometric Evaluation Plan Summary (BEPS) та сертифікований EMVCo та Common Criteria Evaluation Assurance Level (CC EAL) 6+.

Samsung наводить низку переваг нового рішення. Так для підтвердження розрахунків карткою з чіпом S3B512C не потрібно вводити PIN-код. Крім того, суттєво знижується ризик втрати коштів при втраті або крадіжці картки, оскільки операції не вдасться проводити без біометричної ідентифікації власника картки.

Samsung заявляє, що її новий чіп насамперед призначений для платіжних карток. Але його також можна використовувати і в інших картах, які потребують захищеної автентифікації, таких як службові картки доступу або студентські картки.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.