Connect with us

MOBILZONE

7 маловідомих функцій Viber, які вам будуть в пригоді

Опубліковано

7 маловідомих функцій Viber, які вам будуть в пригоді

Керівництво східноєвропейського підрозділу Viber нагадало користувачам про маловідомі «фішки» месенджера. За запевненнями представників сервісу, такі можливості корисні для роботи, навчання і безлічі інших сфер.

7. Відправка відео- і фотографічних файлів без стиснення
Зберегти початкову якість картинки можна шляхом відправки файлу без стиснення. Для цього потрібно позначити зображення. Далі в «Налаштуваннях» необхідно відшукати підрозділ «Мультимедіа», знайти в ньому рядок з написом «Якість фото», поставити галочку навпроти слова «Відмінний» і відіслати обраному адресату.

6. Переклад

Ця опція незамінна при листуванні з іноземцями. Скласти текст повідомлення потрібною мовою можна безпосередньо в «Вайбере», без необхідності переходу в «Гугл-Транслейт» та інші перекладачі. Кількість підтримуваних месенджером мов – більше 30-и.

 

Для того, щоб зробити текст повідомлення зрозумілим одержувачу, необхідно виконати довгий клік на текс, який потрібно перекласти і скористатися функцією «Перевести», вказавши при цьому потрібну мову.

5 Відключення функції збереження контенту в галереї
Позбавити смартфон від акумулювання непотрібних файлів можна в згаданому раніше підрозділі «Мультимедіа» (досить деактивувати опцію збереження в галерею). Якщо ж необхідність залишити в пам’яті телефону той чи інший файл все ж виникне, дати необхідну для цього команду можна вручну.

4 Нагадування в «Моїх нотатках»

Ця опція дозволить не прогавити важливий захід, своєчасно привітати приятеля (-ниця) з Днем народження, не спізнитися на побачення і т.д.

Налаштувати опцію нагадування можна безпосередньо в «Вайбере», без переходу в окремий додаток. Для цього достатньо в «Моїх нотатках» здійснити прив’язку нагадування до будь-якого запису, затримати палець на обраному повідомленні і активувати функцію «Встановити нагадування».

3 Групові опитування
Для уточнення думки учасників груп і чатів до тієї чи іншої ідеї (події, заходу і т.д.) досить клікнути на іконку у вигляді діаграми, розташовану по сусідству з віконцем перегляду сторінок Інтернету. Погляду ініціатора дослідження відкриється напис «Створення опитування». У цьому віконці потрібно задати тему анкетування, варіанти відповідей або перетворити опитування в вікторину, помітивши один з можливих відповідей як «правильний».

2 Стікери
«Оживити» відправити зображення і надати йому індивідуальність можна за допомогою стікерів (із запропонованих «Вайбером» наборів або створених самостійно). Для цього досить зробити фото або вибрати готове зображення в галереї. Далі слід натиснути на зображення мордахі вгорі праворуч.

Продукт своєї творчості можна не тільки відправляти друзям, але і зберегти на телефоні.

1 Аудіо- і відеодзвінки
Спілкуватися в online-режимі можна як з одним співрозмовником, так і з кількома «фігурантами» зі списку контактів. Для активації опції потрібно клікнути на розташовану вгорі праворуч іконку і, при необхідності, додати учасників шляхом виставлення галочки навпроти прізвища / імені / ника в телефонній книзі.

Джерело

 

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Monobank починає видавати готівку

Опубліковано

Monobank починає видавати готівку

Monobank готується до розгортання пристроїв для видачі готівки. Про отримання першого банкомату повідомив співзасновник онлайн-додатки Олег Гороховський. Радісну для клієнтів новина топ-менеджер опублікував на своєму телеграм-каналі, підкріпивши заяву підтверджує фото.

Monobank починає видавати готівку

Перший час пристрій буде працювати в тестовому режимі (де саме і за якою адресою, Горохівський промовчав). Тривалість випробувань банкомату топ-менеджер також не озвучив. Розгортання власної банкоматної мережі позбавить клієнтів monobank від необхідності сплати комісій при знятті коштів, відзначають ознайомилися з новиною експерти.

Скільки саме банкоматів monobank планується встановити в Україні, поки залишається невідомим.

 

Джерело    1

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Сервіси Google і YouTube перестали працювати на мільйонах смартфонів

Опубліковано

Google відключив свої сервіси на мільйонах смартфонів

«Гугл» анонсував припинення підтримки YouTube, «Карт», Gmail та інших сервісів власного виробництва на десятках мільйонів пристроїв з застарілими (від 2011 і нижче) версіями ОС «Андроїд».

Плани корпорації по забезпеченню безпеки акаунтів передбачають заборону на вхід у всі сервіси, розміщених на девайсах з операционкой Android 2.3.7 Gingerbread і нижче, починаючи з 27.09.2021, інформує Times of India.

Для збереження доступу до додатків представники корпорації рекомендують зробити апдейт системи до Android 3.0 або вище.

Як пояснює сама компанія Google, версії Android від 2.3.7 і старше стають  занадто уразливими для хакерів, тому їх необхідно відключити. Для того, аби користуватись смартофном, версія ПО має бути 3.0 та новіше. Тому, з 27 вересня користувачі зустрілись з проблемою достовірності паролей, при спробі увійти до сервісів Google (Gmail, YouTube, Google Maps, тощо).

 

Відзначається, що пристрої з застарілими версіями «зеленого робота» уразливі перед атаками хакерів і набагато частіше схильні до збоїв і помилок, ніж більш нові аналоги.

Операційка Android 2.3.7 Gingerbread побачила світ рівно 10 років тому, у вересні-2011. Для переходу на більш нову версію користувачам досить дати необхідну для цього команду в «Оновленні системи». Знайти відповідний розділ можна в функції «Додатково» (вхід через «Систему»), відзначається в публікації.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi відкриває тестування нової функції MIUI 12

Опубліковано

Xiaomi відкриває тестування нової функції MIUI 12

«Сяомі» анонсувала початок внутрішнього тестування Ambient Sound Recognition – версії MIUI для людей з проблемами слуху, яка дозволяє користувачам сприймати навколишні звуки за рахунок вбудованої технології штучного інтелекту, інформує MyDrivers.

Церемонія презентації новинки відбулася вчора і була приурочена до 64-го Міжнародного дня людей з вадами слуху людей. В рамках зазначеного рішення власники смартфонів екосистеми «Сяомі» можуть сприймати на слух 9 видів оточуючих звуків, починаючи від стуку в двері і «виття» включеної сигналізації – закінчуючи звуками води, що ллється і гавкоту / нявкання домашніх вихованців.

Xiaomi відкриває бета-тестування нової функції MIUI: диференціація 9-й типів оточуючих звуків в реальному часі

Xiaomi відкриває тестування нової функції MIUI 12

Алгоритм розпізнавання навколишніх звуків базується на даних свіжих досліджень «мовного» департаменту Технологічного комітету Xiaomi.

– Все обчислення проводяться безпосередньо на смартфоні, без розпізнавання в Мережі. Такий підхід гарантує недоторканність персональних даних користувачів, – наголошується в публікації.

Споживання енергії при цьому незначно (витрати порівнянні з витратою енергії пристрою на запуск Xiao Ai).

Влитися в ряди випробувачів функції можна через центр внутрішнього тестування «Сяомей» (сайт компанії => налаштування системи => доп. Настройки => розділ «Доступність»).

Джерело    1

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.