Connect with us

MOBILZONE

Офіційно представлені розумні окуляри Xiaomi Smart Glasses, які замінять вам смартфон

Опубліковано

Офіційно представлені розумні окуляри Xiaomi Smart Glasses, які замінять вам смартфон

Компанія Xiaomi підготувала до випуску свої перші розумні окуляри – Xiaomi Smart Glasses. На відміну від доступних на ринку продуктів Google, Snapchat, Nreal і Lenovo, пропозиція Xiaomi не занурюй  користувача в світ доповненої реальності. Новинка скоріше нагадує пристрої Amazon, Razer і Facebook. Проте, Xiaomi заявляє, що її нові розумні окуляри – це не просто додатковий дисплей для смартфона.

Офіційно представлені розумні окуляри Xiaomi Smart Glasses, які замінять вам смартфон

Xiaomi Smart Glasses важать всього 51 г і виглядають так само, як звичайні окуляри. Це стало можливим завдяки використанню технології microLED для зменшення простору, необхідного в структурному дизайні окулярів. Крім того, технологія MicroLED забезпечує більш високу щільність пікселів, більш тривалий термін служби, більш просту структуру і більш високу яскравість, ніж OLED, і глибокий чорний колір. Розмір внутрішнього чіпа дисплея становить 2,4 × 2,02 мм, а розмір окремих пікселів становить 4 мкм. Так що чіп дисплея вдалося розмістити в оправі очок. Щоб можна було бачити контент через Xiaomi Smart Glasses навіть під прямими сонячними променями, компанія вибрала монохромний дисплей, максимальна яскравість якого становить 2 млн ніт.

Офіційно представлені розумні окуляри Xiaomi Smart Glasses, які замінять вам смартфон

Xiaomi позиціонує свої розумні окуляри як «незалежний переносийа інтелектуальний пристрій». Воно має функції виведення повідомлень, демонстрації дисплея смартфона, навігації, зйомки фотографій, телесуфлёра, перекладу тексту і фотографій в режимі реального часу. Оскільки цей продукт орієнтований на Китай, він інтегрує Xiaomi XiaoAI Assistant в якості основного методу взаємодії. Асистент вибирає найважливіші повідомлення зі смартфона для передачі на годинник, показує номер телефону абонента, відображає дороги і карти, трансформує звук в текст з перекладом в режимі реального часу.

Офіційно представлені розумні окуляри Xiaomi Smart Glasses, які замінять вам смартфон
Розумні окуляри Xiaomi Smart Glasses оснащені двома мікрофонами з формуванням променя, динаміками, 5-мегапіксельною камерою, світловим індикатором, який попереджає інших, коли камера використовується, 4-ядерним ARM-чіпом, вбудованою батареєю, сенсорною панеллю, комбінованим модулем бездротового зв’язку Wi-Fi і Bluetooth і операційною системою Android.

На жаль, компанія не розповіла про терміни початку продажів своїх перших розумних очок і орієнтовною ціною цього пристрою. Цілком ймовірно, що цей продукт не буде запущений за межами Китаю.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Monobank починає видавати готівку

Опубліковано

Monobank починає видавати готівку

Monobank готується до розгортання пристроїв для видачі готівки. Про отримання першого банкомату повідомив співзасновник онлайн-додатки Олег Гороховський. Радісну для клієнтів новина топ-менеджер опублікував на своєму телеграм-каналі, підкріпивши заяву підтверджує фото.

Monobank починає видавати готівку

Перший час пристрій буде працювати в тестовому режимі (де саме і за якою адресою, Горохівський промовчав). Тривалість випробувань банкомату топ-менеджер також не озвучив. Розгортання власної банкоматної мережі позбавить клієнтів monobank від необхідності сплати комісій при знятті коштів, відзначають ознайомилися з новиною експерти.

Скільки саме банкоматів monobank планується встановити в Україні, поки залишається невідомим.

 

Джерело    1

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Сервіси Google і YouTube перестали працювати на мільйонах смартфонів

Опубліковано

Google відключив свої сервіси на мільйонах смартфонів

«Гугл» анонсував припинення підтримки YouTube, «Карт», Gmail та інших сервісів власного виробництва на десятках мільйонів пристроїв з застарілими (від 2011 і нижче) версіями ОС «Андроїд».

Плани корпорації по забезпеченню безпеки акаунтів передбачають заборону на вхід у всі сервіси, розміщених на девайсах з операционкой Android 2.3.7 Gingerbread і нижче, починаючи з 27.09.2021, інформує Times of India.

Для збереження доступу до додатків представники корпорації рекомендують зробити апдейт системи до Android 3.0 або вище.

Як пояснює сама компанія Google, версії Android від 2.3.7 і старше стають  занадто уразливими для хакерів, тому їх необхідно відключити. Для того, аби користуватись смартофном, версія ПО має бути 3.0 та новіше. Тому, з 27 вересня користувачі зустрілись з проблемою достовірності паролей, при спробі увійти до сервісів Google (Gmail, YouTube, Google Maps, тощо).

 

Відзначається, що пристрої з застарілими версіями «зеленого робота» уразливі перед атаками хакерів і набагато частіше схильні до збоїв і помилок, ніж більш нові аналоги.

Операційка Android 2.3.7 Gingerbread побачила світ рівно 10 років тому, у вересні-2011. Для переходу на більш нову версію користувачам досить дати необхідну для цього команду в «Оновленні системи». Знайти відповідний розділ можна в функції «Додатково» (вхід через «Систему»), відзначається в публікації.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi відкриває тестування нової функції MIUI 12

Опубліковано

Xiaomi відкриває тестування нової функції MIUI 12

«Сяомі» анонсувала початок внутрішнього тестування Ambient Sound Recognition – версії MIUI для людей з проблемами слуху, яка дозволяє користувачам сприймати навколишні звуки за рахунок вбудованої технології штучного інтелекту, інформує MyDrivers.

Церемонія презентації новинки відбулася вчора і була приурочена до 64-го Міжнародного дня людей з вадами слуху людей. В рамках зазначеного рішення власники смартфонів екосистеми «Сяомі» можуть сприймати на слух 9 видів оточуючих звуків, починаючи від стуку в двері і «виття» включеної сигналізації – закінчуючи звуками води, що ллється і гавкоту / нявкання домашніх вихованців.

Xiaomi відкриває бета-тестування нової функції MIUI: диференціація 9-й типів оточуючих звуків в реальному часі

Xiaomi відкриває тестування нової функції MIUI 12

Алгоритм розпізнавання навколишніх звуків базується на даних свіжих досліджень «мовного» департаменту Технологічного комітету Xiaomi.

– Все обчислення проводяться безпосередньо на смартфоні, без розпізнавання в Мережі. Такий підхід гарантує недоторканність персональних даних користувачів, – наголошується в публікації.

Споживання енергії при цьому незначно (витрати порівнянні з витратою енергії пристрою на запуск Xiao Ai).

Влитися в ряди випробувачів функції можна через центр внутрішнього тестування «Сяомей» (сайт компанії => налаштування системи => доп. Настройки => розділ «Доступність»).

Джерело    1

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.