Connect with us

Гаджети

Sony PlayStation 5 в скорому часі зможе знищить PlayStation 4

Опубліковано

Sony PlayStation 5 forced everyone to throw PlayStation 4 out of the window

Попит на ігрові приставки зростає з кожним роком, а відбувається це з тієї простої причини, що подібний спосіб проведення дозвілля є максимально простим, дешевим і безпечним, так як немає ніякого ризику отримати травму. Щоб грати в ігри необхідно мати спеціальний пристрій, який дозволить це робити, а найдоступнішими і простими є консолі. Проте, всі доступні в продажу моделі таких вже дуже сильно застаріли, тому в недалекому майбутньому вони в повній мірі втратять свою колишню привабливість повністю, тим більше що виявляться запущені в продаж нові моделі, а приписують їм цілу масу різних особливостей, якими вони зможуть приємно порадувати всіх користувачів.

За більш ніж шість років продажів ігрова приставка Sony PlayStation 4, запущена в продаж ще в кінці 2013 року, виявилася продана тиражем в 110 млн штук, тобто просто величезним. Втім, ця консоль вже вкрай сильно застаріла в усіх відношеннях, тому не далекий той самий день, коли всі бажаючі виявляться здатні придбати нову модель, а виявиться такою Sony PlayStation 5. Навіть не дивлячись на те, що повноцінної офіційної презентації цієї приставки ще не було , в недалекому майбутньому вона абсолютно точно гарантовано відбудеться. Уже відомо, що коли новинка надійде в продаж, купити її стане можливим за $ 500. Це не дуже мало, але комп’ютер з аналогічним рівнем продуктивності коштує набагато більше.

Sony PlayStation 5 змусила всіх викинути PlayStation 4 з вікна

Новинка забезпечить загальну продуктивність на рівні 10,28 терафлопс, якої буде достатньо для того, щоб вона могла запускати гри в дозволі 4K Ultra HD (3840 на 2160 пікселів), роблячи це без зайвих складнощів і труднощів. Про щось подібне ще не так давно можна було тільки мріяти, тому що абсолютно ні одна консоль на ринку не могла забезпечувати нічого такого, і навіть Xbox One X. Втім, як виявилося, вкрай висока потужність виявиться далеко не єдиною фішкою PS5, тому, поза будь-якими сумнівами, вона виявиться здатна приємно порадувати геймерів масою різних особливостей, однією з яких виявиться зворотна сумісність з усіма відеоіграми, доступними зараз, в даний час, на PS4.

Понад 1500 ігор, випущених для PlayStation 4, зможуть коректно повноцінно працювати на PS5, причому без будь-яких складнощів. За офіційними даними, в даний час спеціальна команда співробітників Sony займається тестуванням топ-100 кращих ігор для PS4, щоб до моменту початку продажів ігрової приставки нового покоління все власники такої змогли грати в будь-які доступні зараз відеоігри, в тому числі в ексклюзивні хіти, є якими «God of War», «Uncharted 4: Шлях Злодія», «Dreams», «Marvel’s Spider-Man», «The Last of Us: Remastered», «BloodBorne» і багато інших. За рахунок цього всі користувачі новенької ігрової приставки зможуть без праці грати в безліч доступних зараз відеоігор, роблячи все це без зайвих складнощів і труднощів.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.