Connect with us

Софт

За Windows 10 доведеться платити кожен місяць, оформивши підписку

Опубліковано

За Windows 10 доведеться платити кожен місяць, оформивши підписку

В даний час операційна система Windows 10 доступна користувачам в декількох різних редакціях, а найдешевша і доступна з таких обходиться в $ 200, у скільки оцінюється версія Home. Цілком собі очевидно, що це вкрай велика сума грошей, розмір якої по кишені далеко не всім, але з плином часу ситуація в цьому плані може дуже сильно змінитися, тому що Microsoft збирається зробити так, щоб змусити користувачів щомісяця платити гроші за використання десятої « вінди ». За рахунок цього компанія має намір підвищити свої доходи, причому на постійній основі, адже для використання десятої «вінди» доведеться так чи інакше віддавати гроші, здійснюючи платежі фіксованого розміру щомісяця.

Сьогодні, 27 грудня 2019 року, з’явилися відомості про те, що американська корпорація Microsoft розглядає можливість зробити так, щоб користувачі будь-яких її фірмових електронних пристроїв приносили їй прибуток на постійній основі, оплачуючи спеціальну підписку. Зараз в рамках такої користувачі отримують доступ до офісного пакету Office 365 і різним додаткові програми для бізнесу. Проте, вже незабаром ця компанія запустить нову підписку, яка дозволить користувачам відразу отримувати доступ до самих різних продуктах компанії. Це буде операційна система Windows 10, фірмовий офісний пакет хмарного типу, Skype для бізнесу, а також розширене хмарне простір в сховище OneDrive, де стане можливим зберігати різні документи і файли.

За Windows 10 доведеться платити кожен місяць, оформивши підписку

При цьому, як наголошується, при оплаті такої підписки користувачі будуть отримувати розширену версію Windows 10 з такими можливостями, які недоступні в її звичайної простої версії, доступної в якості однієї одноразової покупки. Про які конкретно функції йдеться поки що невідомо, але вони повинні стати в нагоді бізнес-користувачам, для яких сервіси Microsoft є в першу чергу робочим інструментом, призначеним для вирішення різних завдань, пов’язаних з роботою. Очікується, що нова підписка виявиться запущена вже в першій половині 2020 року, а коштувати вона буде $ 25 в місяць, що становить приблизно 600 гривень. Знову ж, така ціна буде в США, тоді як цінник в Україні може виявитися нижче, або ж вище.

Операційна система Windows 10 користується дуже великою популярністю серед користувачів по всьому світу, а встановлена ​​вона зараз на більш ніж 900 млн електронних пристроїв з різних цінових категорій. Очевидно, що чим більш доступним для широкого кола бажаючих виявиться дана платформа, тим ширше коло людей захоче її використовувати на постійній основі, а це, поза будь-якими сумнівами, дорогого коштує, адже ще не так давно про щось подібне потрібно було тільки мріяти. З чуток, в дану підписку включать відразу цілий 1 ТБ вільного простору в OneDrive, що зробить її вкрай привабливою для всіх тих, у кого багато будь-яких даних.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Софт

Вкладка «Оновлення» «Google Асистента» тепер у новому дизайні

Опубліковано

Google почала поширення нового дизайну вкладки «Оновлення», що входить до складу помічника «Google Асистент». Тепер розділ називається «Сьогодні».

Візуальний стиль повністю перероблений, ставши чистішим і легши за рахунок карток з м’якими тінями і скругленнями. Функціональних змін не так багато: розділ, як і раніше, відображає поточну погоду, час поїздки до роботи або до будинку, інформацію про акції, найближчі події та нагадування.

Сторінка оптимізована для роботи як зі світлою, так і з темної темою додатків Google.

Як це зазвичай відбувається з оновленнями сервісів Google, новий дизайн поширюється поступово. Поява на пристроях усіх користувачів може зайняти кілька тижнів.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Microsoft оновила системні ікони в Windows 10 Insider Preview

Опубліковано

Microsoft випустила попередню версію Windows 10 Insider Preview Build 19569. Одна з помітних змін – нові іконки системних додатків.

Тепер іконки додатків «Пошта», «Календар», «Калькулятор», «Будильники і годинник» та інших слідують Fluent Design – парадигмі, що розвивається Microsoft. Хоча новий дизайн логотипів доступний тільки передплатникам Insider Preview, оновлення ікон приходить як апдейт додатків через Microsoft Store.

Microsoft поступово впроваджує елементи Fluent Design в Windows 10: очікується, що в найближчих апдейтах компанія переробить дизайн програми «Провідник».

З інших змін у Windows 10 Insider Preview Build 19569 – виправлення помилок в меню «Пуск», OneDrive і драйвери.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Оновлень не буде: Xiaomi припинила роботу над прошивкою MIUI 12

Опубліковано

Оновлень не буде: Xiaomi припинила роботу над прошивкою MIUI 12

Компанія Xiaomi щорічно випускає нові операційних системи для своїх смартфонів, підтримуючи всі свої телефони в актуальному стані щонайменше протягом трьох років, а можливо навіть і більш тривалого періоду часу, якщо пощастить. Сьогодні, 22 лютого 2020 року, стало відомо про те, що дана китайська корпорація була змушена припинити роботу над прошивкою MIUI 12, а також над MIUI 11. Ніяких оновлень через це найближчим часом не буде. Піти на такі заходи довелося через коронавируса, тобто через смертельну епідемію в Китаї, через якого велика частина співробітників китайської корпорації Xiaomi в даний час знаходиться в безстроковій відпустці, не маючи можливості відвідувати офіс і виконувати свої робочі зобов’язання.

Про все це повідомляє видання china-review, згідно з даними якого компанія Xiaomi в даний час дозволяє працювати тільки співробітникам, які відповідають за виправлення будь-яких вразливостей і займаються їх пошуком, проте навіть для них робочий день значно скорочений, а перед його початком проводяться спеціальні заходи, спрямовані на перевірку наявності хворих вірусом. Відзначається, що даний бренд в повній мірі виконує приписи китайської влади, згідно з якими на території всієї країни діє карантин, тому, щоб не допустити його порушення, необхідно максимально скоротити чисельність працюючих співробітників і зробити все для того, щоб якомога ширше коло людей не контактував з іншими.

Спочатку Xiaomi планувала налагодити роботу своїх співробітників через інтернет, щоб вони працювали з дому, проте зробити цього в повній мірі не можна, так як керівникам тих чи інших відділів необхідно спілкуватися з безліччю співробітників відразу, ставлячи їм певні завдання кожен день. У підсумку, як наслідок, в даний час велика частина розробників ПЗ знаходиться в безстроковій відпустці, тому робота над прошивками MIUI 11 і MIUI 12 була в повній мірі припинена. Коли вона відновиться ніхто не знає, тому що епідемія в Китаї і не думає вщухати, навпаки розростаючись, захоплюючи все більше населених пунктів в країні. Станом на 22 лютого, кількість хворих вже перевалило за 80 тисяч чоловік.

 

Саме тому, оскільки немає ніякої конкретики, представники Xiaomi не можуть назвати навіть приблизних термінів відновлення роботи над програмним забезпеченням. До тих самих пір, поки вона не почнеться, ніяких оновлень операційної системи MIUI 11 не буде, а анонс і реліз прошивки MIUI 12 через це можуть відкласти, зсунувши його з вересня на жовтень або навіть на листопад, якщо виникне така необхідність. Не варто звинувачувати даного виробника в тому, що він надходить таким чином, тому що бренд дбає про своїх співробітників і робить все для того, щоб забезпечити високий рівень їх захисту. Поки не буде створено ліки від коронавируса, епідемія, найімовірніше, буде поширюватися і далі, заражаючи все більше людей з кожним днем.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.