Connect with us

Інтернет

Chrome навчився працювати з мультимедійними клавішами комп’ютерів

Опубліковано

У бета-версії настільного Google Chrome 73 для Windows, Mac і Linux з’явилася нативна підтримка мультимедійних клавіш. Тепер відтворенням аудіо або відео з браузера можна управляти у фоновому режимі.

Первісна підтримка включає клавіші «відтворення», «пауза», «попередній трек», «наступний трек» і зміна гучності.

Розробники з виходом Chrome 73 зможуть згортати контент у плаваюче вікно ( «картинка в картинці») при перемиканні вкладки з сайтом, а також відображати інформаційні значки на іконці програми завдяки Badging API. У браузері для Android зміниться менеджер завантажень і вікно універсального вікна пошуку.

Спочатку фінальна версія Chrome 73 вийде для Chrome OS, а в останню чергу дістанеться до Linux.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

YouTube почне округляти число передплатників каналів

Опубліковано

Відеохостинг YouTube оголосив про зміну механізму відображення числа передплатників каналів. Якщо зараз в деяких інтерфейсах показується округлене число, а в інших точне, то з серпня 2019 року всюди буде відображатися приблизне значення.

  • Якщо у канала 4227 передплатників, лічильник буде показувати «4.2k», поки канал не досягне 4300 передплатників.
  • Якщо у канала 133 017 передплатників, лічильник буде показувати «133K», поки канал не досягне 134 000 передплатників.
  • Якщо у канала 51 389 232 абонентів, лічильник буде показувати «51M», поки канал не досягне 52 000 000 передплатників.

Точне число передплатників буде відображатися тільки якщо у канала їх менше 1000. Творці контенту і раніше зможуть бачити точну кількість в YouTube Studio.

Зміна торкнеться і третіх осіб, які використовують API YouTube для підрахунку передплатників і розрахунку зростання каналів. Компанія Social Blade, яка вимірює популярність блогерів, розповіла у своєму Twitter, що нововведення вплине на відображення даних.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi почнуть стежити за користувачами, аналізуючи їх активність в інтернеті і місце розташування

Опубліковано

Китайська корпорація Xiaomi займається випуском смартфонів вже більше шести років, за які їй вдалося досягти великих успіхів на ринку мобільних пристроїв. Проте, чим далі в майбутнє, тим гірше даний виробник відноситься до користувачів своєї продукції. Ще в кінці 2018 року цей бренд завдав потужного і зовсім несподіваний для всіх удар в спину користувачам смартфонів, що працюють на базі фірмової прошивки. Заради цього компанія з Китаю додала в прошивку MIUI 10 багато реклами, яка показується навіть в настройках.

У всьому цьому звичайно ж немає нічого хорошого, а за більш ніж півроку Xiaomi отримала сотні тисяч негативних відгуків від користувачів, які стверджують, що при покупці собі смартфона бренду вони не погоджувалися з тим, що в його прошивку виявиться вбудована реклама. Сама ж китайська корпорація пояснює такий стан справ тим, що вона продає свої телефони майже за собівартістю, а демонстрація реклами дозволяє випускати більш якісні гаджети за нижчими цінами, поступово відбиваючи їх вартість за рахунок показу різної реклами.

Сьогодні, 23 травня 2019 року, генеральний менеджер по інтернет-сервісу Xiaomi повідомив про плани компанії змінити бізнес-модель, яка стосується реклами. Зараз таку можна зустріти практично у всіх стандартних додатках, а також, крім того, у багатьох елементах прошивки MIUI 10, аж до налаштувань. Як повідомило офіційне джерело, вже в найближчі кілька місяців компанія скоротить в кілька разів кількість настирливої ​​реклами, яку користувачі перестануть бачити щоразу, коли вони виконують ті чи інші дії, або ж використовують певні стандартні програми.

Для того, щоб скоротити кількість реклами, за користувачами смартфонів Xiaomi почнуть стежити, аналізуючи їх активність в інтернеті і місце розташування. На основі таких відомостей буде показуватися не просто звичайна реклама, як це відбувається зараз, а максимально персоналізована реклама. Це призведе до значного збільшення числа кліків і підвищенню зацікавленості, що, в свою чергу, підвищить доходи китайської корпорації. У будь-якому випадку, поки в прошивці MIUI 10 і її більш нових версіях буде хоч якась реклама, розглядати все це, крім як удар в спину шанувальникам бренду, ніяк не можна.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Альтернатива Android від Huawei буде випущена восени

Опубліковано

Глава Huawei Consumer Business Group Річард Ю розповів, що компанія планує випустити власну операційну систему восени цього року. Вона замінить Android в пристроях бренду.

У березні топ-менеджер вже підтверджував в інтерв’ю Die Welt, що існує резервний варіант на випадок, якщо Huawei не зможе використовувати Android з якої-небудь причини. 16 травня Міністерство торгівлі США заборонило американським компаніям, в тому числі власнику Android в особі Google, поставляти свою продукцію Huawei і її дочірнім юридичним особам.

Хоча санкції заморожені до середини серпня і згодом можуть бути скасовані, Huawei не відмовляється від власної ОС, яка розробляється протягом як мінімум трьох років. Універсальна система під імовірною назвою Hongmeng зможе працювати на смартфонах, комп’ютерах, телевізорах, носимих пристроях та інших продуктах. 

Заявлена ​​підтримка Android- та веб-додатків. Невідомо, чи скористається Huawei проектом AOSP з відкритим вихідним кодом без ліцензії Google, або побудує операційну систему на іншій базі з впровадженням середовища виконання Android-додатків.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.