Connect with us

Софт

Google Chrome отримав корисну функцію, яка стане в нагоді всім

Опубліковано

Google Chrome отримав корисну функцію, яка стане в нагоді всім

Як відомо, найбільш популярним і відомим браузером в світі є Google Chrome, а користується він просто величезною популярністю серед всіх користувачів. Команда розробників Google, в свою чергу, продовжує його активно покращувати, впроваджуючи нові функції і можливості, а разом з тим підвищувати швидкість роботи і, крім того, посилювати захищеність. Сьогодні, 8 грудня 2019 року, відбувся реліз нової версії даного веб-браузера, в яку додали вкрай важливу і корисну функцію, яку багато хто зовсім точно знайдуть дуже корисною. Так, зокрема, тепер в це засіб для серфінгу по глобальній мережі вбудований спеціальний генератор кодів QR, тобто таких спеціальних цифрових номерів, якими можна обмінюватися в реальному або ж віртуальному світі.

Суть їх зводиться до того, що в код можна зашифрувати будь-яку інформацію, а щоб потім передати її будь-кому виявиться досить просто навести камеру смартфона на такий код, слідом за чим дані миттєво вважаються. Подібним чином можна легко і просто обмінюватися будь-якими даними в реальному світі без необхідності використання зв’язують технологій. Дуже часто код QR вказують різного роду компанії в своїх матеріалах, щоб користувачі неможливо не забивати вручну URL-адресу сайту, а просто навести камеру і відкрити посилання, якого б великого розміру вона не була. Створити такий код можна через сторонній сервіс, але тепер, починаючи з сьогоднішнього дня, зробити це можна прямо через Google Chrome.

Google Chrome отримав корисну функцію, яка стане в нагоді всім

Лічені години назад відбувся реліз свіжої версії даного браузера, яка має номер версії 80.0.3987.0. Вона поки що носить статус бета-версії, тому встановити її можливо тільки в рамках збірки Canary, але така є загальнодоступною. В меню настройки інтернет-браузера з’явилася опція під назвою «Відкрити спільний доступ до сторінки через QR-код», після включення якої потрібно перезапустити оглядач глобальної мережі. Слідом за цим з’явиться можливо перетворювати адресу будь-якої сторінки в інтернеті в звичайний код QR, який потім стане можливим відправити кому-небудь, або ж роздрукувати. Спеціальна відповідна кнопка додана в контекстне меню, а називається вона «Генерувати QR-код».

Поки що нова можливість тільки тестується, але вже на початку наступного року вона повинна стати доступна у фінальній стабільної версії браузера Google Chrome, причому за замовчуванням її, швидше за все, включать. За рахунок цього всі користувачі зможуть без зайвих складнощів обмінюватися кодами QR, що містять в собі різні відомості. Так, наприклад, можна буде роздрукувати такий і повісити на стіну, щоб завжди мати під рукою доступ до будь-яких даних з будь-гаджета. Не можна не помітити, що вбудований распознаватель посилань вже вбудований в додаток «Камера» на гаджетах під управлінням Android і iOS, тому завантажувати додаткове програмне забезпечення абсолютно точно не доведеться. Нова можливість гарантовано рано чи пізно стане в нагоді всім, тому що вона насправді є вкрай корисною.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Xiaomi назвала дату виходу Android 10 для Mi A3

Опубліковано

Компанія Xiaomi оголосила про те, що оновлення до Android 10 для смартфонів Mi A3 вийде в середині лютого.

Раніше власники цих смартфонів почали збирати підписи під петицією через затримку виходу оновлення.

Як відомо, пристрої Android One повинні отримувати оновлення операційної системи одними з перших. Однак, компанія Xiaomi майже півроку відкладала вихід оновлення для Mi A2 і Mi A3.

З 13 січня власники Mi A2 почали отримувати оновлення до Android 10, а з середини лютого воно стане доступним і для Mi A3.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

АНБ виявило критичну уразливість у Windows

Опубліковано

Агенство національної безпеки США оголосило, що виявило критичну уразливість в операційній системі Windows. Вона дозволяє зловмисникові підробити цифровий підпис програмного забезпечення.

АНБ оцінює вразливість як серйозну і вважає, що зловмисники швидко зрозуміють лежачу в її основі ваду, в разі використання якої раніше згадані платформи стануть в корені уразливими. Наслідки неприйняття заходів з виправлення уразливості носять серйозний і широко поширений характер.

Уразливість криптографічної бібліотеки CRYPT32.DLL, яка реалізує багато функцій сертифікатів і криптографічних повідомлень в CryptoAPI. Файл використовується Windows 10 і двома останніми версіями операційних систем Windows Server.

Microsoft випустила патч, що виправляє уразливість. У компанії заявили, що не виявили ознак використання помилки в активних атаках. АНБ настійно рекомендує організаціям встановити останні оновлення як можна швидше.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Microsoft остаточно припинила підтримку Windows 7

Опубліковано

Microsoft припинила підтримувати операційну систему Windows 7, випущену в 2009 році. Користувачі перестануть отримувати критичні патчі безпеки і технічну підтримку від компанії з будь-яких питань.

Комп’ютери під керуванням Windows 7 продовжать працювати, але компанія рекомендує оновитися до більш свіжої версії операційної системи – наприклад, Windows 10.

Хоча ви можете продовжувати використовувати ваш комп’ютер з Windows 7, без оновлень програмного забезпечення та системи безпеки ви піддаєтеся підвищеній загрозі вірусів та шкідливих програм.

Microsoft надавала можливість безкоштовного оновлення зі старих версій Windows на Windows 10 до 29 липня 2016 року через додаток «Перехід на Windows 10». Тепер користувачам пропонується купити ліцензійну збірку Windows 10 або комп’ютер зі встановленою ОС.

За даними Net Applications, 32,74% всіх ноутбуків і десктопних комп’ютерів працюють на Windows 7.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.