Connect with us

Софт

Нова установка в Google Chrome підвищує швидкість завантаження сайтів в два рази

Опубліковано

Найвідомішим і популярним веб-браузером в світі в даний час є Google Chrome, який стрімко набирає аудиторію ось уже як більше 10 років. З моменту свого релізу він вкрай сильно змінився, звичайно, в кращу сторону, але «пошукової гіганта» вважає, що до ідеальної його роботи ще далеко, тому він час від часу додає в своє фірмове програмне забезпечення нові можливості. Сьогодні, 11 травня 2019 року, однієї такої стало більше, а являє вона собою настройку під назвою lazy loading.

За допомогою цієї нової настройки, яка була додана в веб-браузер Google Chrome, швидкість завантаження сайтів збільшилася в два рази, тобто дуже сильно. Нова можливість називається lazy loading, а являє вона собою режим під назвою «ліниве завантаження». Хоч на перший погляд і може здатися, що він навпаки робить швидкість завантаження даних нижчою, але насправді це не так. Спеціальний ІІ перед відкриттям веб-сайту аналізує, які дані потрібні користувачеві, завантажуючи тільки їх, а не всю сторінку відразу цілком.

За рахунок цього практично на всіх веб-сайтах швидкість завантаження даних збільшується в два рази, тобто вони відкриваються набагато швидше. Найсильніше відчути приріст у швидкодії можна при використанні повільного мобільного інтернету. Чим більше буде важити сайт, тим більше користі буде від функції lazy loading, доданої в веб-браузер Google Chrome. Потім, прокручуючи сторінку внизу, інформація буде довантажувати, а якщо використовується повільний інтернет, то дані можуть з’являтися з деякою затримкою.

В даний час підтримка режима «ледаче завантаження під назвою lazy loading є тільки в браузері Google Chrome Canary, який представляє з себе тестову збірку для розробників, нехай встановити її і можуть всі бажаючі. Очікується, що таке нововведення з’явиться у фінальній версії програмного забезпечення вже в найближчі кілька місяців, тому чекати появи подібного нововведення занадто довго абсолютно точно не доведеться. Подібна настоянка абсолютно точно користуватиметься попитом серед жителів таких країн і регіонів, де немає високої швидкості інтернету.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Microsoft оновила іконку Skype для Android та iOS

Опубліковано

Microsoft оновила логотип Skype на смартфонах і планшетах під управлінням Android. Користувачі iOS-пристроїв отримали оновлення тижнем раніше. Новий логотип виконаний в стилістиці Fluent Design, яку компанія розвиває з конференції Microsoft Build 2017.

Іконка стала меншою та об’ємнішою, при цьому форма «хмари» і фірмовий колір зберігся. Але тепер в блакитний відтінок забарвлена ​​тільки основна частина логотипу, а область навколо і буква S стали білими.

У листопаді 2018 року компанія оголосила про плани  змінити дизайн стандартних додатків. Спочатку зміни торкнулися офісних додатків у Windows і онлайні, зараз черга дійшла і до головного месенджера Microsoft.

Fluent Design дозволяє створювати інтерфейси, які однаково добре виглядають на різних платформах. Його використання є частиною плану компанії зі збільшення охоплення мобільних користувачів і технологій віртуальної і доповненої реальностей. 

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Windows 7 і Windows XP повністю знищили

Опубліковано

Компанія Microsoft, як громадськість уже зрозуміла за останні роки, готова на будь-які дії заради того, щоб зробити операційну систему Windows 10 як можна більш успішною, а для цього вона навіть почала спеціально вставляти «палиці в колеса» користувачам старіших ОС, створюючи для них різного роду незручності. Нажаль, всі такі дії носять вже систематичний характер, а спрямовані вони на те, щоб власники комп’ютерів, планшетів, ноутбуків, моноблоків і багатьох інших електронних пристроїв стикалися з різними труднощами, деякі з яких вирішити будь-яким чином неможливо.

І все це при тому, що багато електронних пристроїв можуть просто не тягнути десяту «вінду», або ж у власників застарілих гаджетів може елементарно не бути грошей на покупку її ліцензії, яка в магазині Microsoft Store коштує $ 200. Проте, американську корпорацію все це не хвилює, тому що вона продовжує наполягати на своєму, а саме – робити все заради того, щоб користувачі використовували саме Windows 10. На цей раз під удар потрапили власники всіх комп’ютерів, планшетів і ноутбуків, що працюють під управлінням операційний системи Windows 7, Windows XP або ж навіть Windows ME.

Мова в даному конкретному випадку звичайно ж йде про максимально негативні нововведення, якими навряд чи хтось залишиться задоволений. Справа в тому, що тепер на всіх цих ОС не працюють будь-які класичні онлайн-ігри, а таких було досить багато. За їх допомогою проводили нудні офісні будні мільйони людей по всьому світу, проте, тепер, після відключення серверів компанією Microsoft, грати стало можливо тільки з комп’ютером, тоді як підібрати живого суперника через інтернет відтепер неможливо. На думку незалежних експертів, зміст серверів для роботи таких ігор, як «Шашки» і «Шахвата», обходилося корпорації в копійки.

Проте, навіть не дивлячись на це, вона все одно вирішила їх відключити, аргументуючи своє рішення тим, що дані відеоігри вже дуже сильно застаріли, в зв’язку з чим в них майже ніхто не грає. Таким чином Microsoft забила ще один цвях в труну Windows 7 і Windows XP, зробивши їх менш привабливими в очах всіх користувачів. Гарного у всьому цьому, звичайно, абсолютно нічого немає, адже, повернути назад можливість грати в онлайн-ігри через інтернет вже ніяк не можна. По хорошому, якщо американській корпорації так шкода грошей, вона могла відкрити вихідний код своїх відеоігор, щоб сторонні розробники могли випустити їх оновлені версії, але нічого такого не зробили.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Анонс оболонки MIUI 11 відбудеться уже за декілька тижнів

Опубліковано

Презентація фірмової оболонки китайської компанії Xiaomi – MIUI 11- відбудеться 5 вересня, як з’ясували користувачі Weibo, вивчивши офіційну сторінку прошивки в соцмережі. Інформацію про «швидкий анонс» підтвердив колишній директор по продукт-менеджменту корпорації Донован Сунг.

Згідно з повідомленнями представника, у новій версії оболонки можуть прибрати рекламу в системних додатках. Наприклад, уже в нинішній версії MIUI 10 кількість реклами знизилася.

Ще в списку нововведень свіжі системні іконки з уніфікованим дизайном і режим максимального енергозбереження. У ньому користувальницький інтерфейс переключиться в монохромний режим. Крім того, відключаться всі системні функції крім викликів і повідомлень.

Також, в MIUI 11 скріншоти зможуть автоматично видалятися з пам’яті смартфона після того, як ними поділилися з іншими користувачами для економії ПЗУ.

Раніше Xiaomi розповіла, які пристрої гарантовано отримають оновлення до Android Q.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.