Connect with us

MOBILZONE

Viber в Україні розвінчує найпоширеніші міфи про користування месенджером

Опубліковано

Viber в Україні розвінчує найпоширеніші міфи про користування месенджером

Viber є месенджером №1 в Україні — він встановлений на 98% смартфонів (дані Kantar Panel Ukraine, 2022 рік). Популярність породжує, зокрема, і значну кількість хибних припущень та здогадок про додаток. Команда Rakuten Viber зібрала найбільш поширені побоювання щодо користування месенджером та пояснює, через що точно не варто хвилюватися.

Міф №1: Мої листування відстежують спецслужби, а мої персональні дані бачить вся команда Viber. Не кажучи вже про телефонні розмови — їх точно прослуховують

З 2016 року всі чати та персональні дзвінки у Viber захищені наскрізним шифруванням за замовчуванням — це означає, що ані треті особи, ані сама команда Viber не мають доступу до інформації, якою обмінюються користувачі при спілкуванні. Ключі дешифрування містяться лише на телефонах учасників розмови — це унеможливлює злом цих даних, зокрема спецслужбами.

Rakuten Viber є приватною компанією, яка належить міжнародному японському холдингу Rakuten і не має зв’язків з урядом жодної країни.

Міф №2: Viber небезпечний, ним не рекомендують користуватися

Як зазначено вище, наскрізне шифрування захищає всі чати та 1-1 дзвінки від прослуховування та злому. До речі, банки та інші установи, діяльність яких повʼязана з обміном чутливою інформацією, користуються Viber у своїх бізнес-операціях – наприклад, надсилають клієнтам паролі та інші конфіденційні дані.

До того ж усі ключові державні установи в Україні мають промотовані за підтримки Viber офіційні канали, зокрема, ГУР, Міністерство оборони, РНБО та інші.

Міф №3: Краще не допускати дитину до Viber, вона зіткнеться із забороненим контентом, а то й придбає щось незаконне

Обмеження неприйнятного контенту є одним з керівних принципів роботи Viber. Політика користування месенджером чітко визначає заборону поширення зловмисних повідомлень, зокрема: відвертих зображень насильства у будь-якій формі, екстремістського, терористичного, порнографічного контенту, пропагування незаконної діяльності тощо. Такий контент модерується вручну й видаляється з каналів платформи.

Саме тому Viber є безпечним для юних користувачів і користується популярністю в Україні. До речі, Viber – топ-1 месенджер для освіти, як показало опитування Viber та студії онлайн-освіти EdEra у червні 2023 року (опитування за участі 3250 вчителів в Україні).

Міф №4: У Viber купа спаму, мені шлють повідомлення всі, хто хоче

Viber дотримується міжнародних правил та стандартів користування даними, тобто не дозволяє здійснити промо-розсилку без дозволу клієнтів компанії чи бренду. Якщо користувач отримує повідомлення від бренду, то це означає, що в онлайн-сервісах або фізично він поставив “пташку” та дав дозвіл отримувати інформацію від конкретного бренду. Таким чином, компанія, що розсилає такі повідомлення, може користуватись цим дозволом для інформування своїх клієнтів.

Для зручності Viber створив папку Бізнес-чати, куди потрапляють всі сервісні повідомлення та розсилки від брендів, і вони не міксуються із чатами контактів користувачів.

Якщо ж мова про персональні чати, то у Viber можна легко обмежити, хто може надсилати повідомлення:
Як увімкнути функцію запитів на відправку повідомлення (дозволяє переглядати та керувати запитами на повідомлення від невідомих відправників в окремій папці вхідних повідомлень): Відкрийте Viber на своєму телефоні → Натисніть (Android) (iOS) → Оберіть Параметри → Оберіть Конфіденційність → Увімкніть Запити
Як заблокувати виклики від невідомих контактів: Відкрийте Viber на своєму телефоні → Натисніть (Android) (iOS) → Оберіть Параметри → Оберіть Виклики й повідомлення → Увімкніть Блокування невідомих контактів. Дзвінки від невідомих абонентів будуть блокуватись і наводитись у списку чатів та списку останніх дзвінків.

Міф №5: У Viber немає верифікованих джерел інформації, де я можу прочитати дійсно перевірені новини

Багато українських ЗМІ мають свої офіційні канали у Viber, щоб користувачі месенджера завжди мали доступ до видання, якому вони довіряють. До того ж у додатку зручно перевірити, чи верифіковане джерело: здебільшого воно матиме блакитну “пташку” поруч з назвою. Будь-який канал проходить через ручну модерацію команди підтримки, аби зʼявитись у пошуку, і в разі підтвердження офіційності багато з них отримують відповідну позначку.

Facebook Comments

MOBILZONE

Схоже на помсту: юрист про наслідки рішення щодо консульських послуг за кордоном

Опубліковано

Схоже на помсту: юрист про наслідки рішення щодо консульських послуг за кордоном

Заборона в отримані консульських послуг чоловікам за кордоном виглядає, як не ефективний захід для посилення мобілізації, а як банальна помста тим, хто втік з України і не хоче вертатися на батьківщину.

Таку думку висловив юрист й правозахисник Олександр Павліченко у розмові з журналісткою ТСН.

Юрист стверджує, що закриття кордону для військовозобов’язаних чоловіків – це була неправильна дія, оскільки розраховувалося на досить короткий період війни, рік максимум півтора.

“Але коли війна триває понад два роки, може навіть п’ять років, стає нелогічно закривати кордон “, – сказав Павліченко.

Що стосується заборони надання консульських послуг за кордоном, то він вважає логічніше це було зробити ще навесні-влітку 2022 року.

“Коли йшлося саме про те, щоб не було такого потоку ухилянтів і, відповідно, це було б застереженням… такою мірою, яка спрямована в майбутнє. Але ми зараз вже перебуваємо в третьому році широкомасштабної війни. І ці дії, які б мали виправдання на початку… нині видаються трошки ірраціональними, а те, як вони були сформульовані та виконані, більше нагадувало спробу помститися цій категорії населення”, – прокоментував гість ТСН.

Павліченко наголосив, що не захищає і не виправдовую ухилянтів. Але демографи попереджають про іншу проблему – Україна втратить десятки тисяч громадян, які просто відвернуться від неї.

«Можливо, це не найгероїчніша група населення, але Україна не створює стимулів і мотивації… Це втрата для України, як з точки зору її іміджу, так і з точки зору визнання того, що Україна насправді не є зовсім правовою державою, якою вона себе проголошує», – підкреслив юрист.

Також читайте:

Зміни в новому законі, що до мобілізації студентів.

Оновлені правила, позбавлення права власності на житло.

Українським сім’ям з дітьми видають нову фінансову допомогу

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Номери “Київстару” починатимуться з нового коду

Опубліковано

Номери "Київстару" починатимуться з нового коду

“Київстар” отримав дозвіл на використання коду мережі 77 (+380 77). Однак, це нововведення ніяк не вплине на вже діючі номери.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК), зазначили що, дозвіл видано на 5 років, що дозволить «Київстару» підключити до мережі 10 мільйонів нових номерів.

“Київстар” підтвердив отримання нового коду та зазначив, що його впровадження в систему вже відбувається.

«Нещодавно наша компанія отримала дозвіл від НКЕК на використання коду – 077. Ми впевнені, що ці цифри 7 принесуть удачу своїм власникам. Зараз відбувається впровадження нового коду у систему», – повідомили в компанії.

У “Київстарі” зазначили, що додатковий код дозволить компанії зберегти можливість подальшого розвитку наявних послуг, встановити достатній карантинний період для існуючого ресурсу нумерації та створити резерв операторів на випадок збою мережі одного з комунікацій.

Також читайте:

Apple анонсував презентацію нових пристроїв

Київстар пропонує безкоштовний інтернет

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

monobank запустив видачу карток без попереднього замовлення в застосунку

Опубліковано

Monobank запустив видачу карток без попереднього замовлення в застосунку

Monobank знову розширив спектр послуг. Цього разу для зручності клієнтів, банк вирішив спростити умови оформлення дитячих карток. Про це monobank повідомили сайту «Мінфін».

Раніше для того, щоб отримати фізичну (пластикову) дитячу картку, потрібно було попередньо її замовити у додатку та очікувати доставку приблизно 7 днів.

Проте з останнім нововведенням дитячі картки можна отримати в пункті видачі в будь-який зручний для вас час, без попереднього замовлення. При цьому пункти видачі знаходяться в різних регіонах України, тому послуга доступна в десятках населених пунктів.

Дитячі картки розраховані на дітей віком від 6 до 14 років. Отримати її може не лише дорослий, а й навіть дитина. При цьому жодні документи для цього не потрібні.

“На конверті з карткою ми розмістили інструкцію та QR-код, щоб швидко скерувати клієнтів через процес ідентифікації та активації картки. Засканувати код можуть як дорослі, так і діти. Ми передбачаємо різні сценарії залежно від того, хто сканує код.” – повідомили в monobank.

Важливо, що у дитячій картці буде батьківський контроль. Ця функція означає, що один або навіть двоє батьків зможуть переглядати виписки та отримувати сповіщення про транзакції, а також батьки зможуть контролювати такі опції, як зняття готівки, поповнення сторонніми коштами, перекази на інші картки, купувати ігри онлайн та витрати на кафе й розваги.

Окрім зручності для батьків, банк дбає і про розваги дітей. Серед них:

• Вибір між чорною класичною карткою та ексклюзивною жовтою пластиковою карткою;
• Унікальні скіни для віртуальних карток в Apple Pay і Google Pay;
• Нагороди в додатку включають ексклюзивні колекції котів;

Також читайте:

Найбільший державний банк України «ПриватБанку», розглядає можливість виходу на іноземні ринки.

ПриватБанк розробив сервіс “Конверти”

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Схоже на помсту: юрист про наслідки рішення щодо консульських послуг за кордоном
MOBILZONE5 години тому

Схоже на помсту: юрист про наслідки рішення щодо консульських послуг за кордоном

Номери "Київстару" починатимуться з нового коду
MOBILZONE6 години тому

Номери “Київстару” починатимуться з нового коду

Monobank запустив видачу карток без попереднього замовлення в застосунку
MOBILZONE8 години тому

monobank запустив видачу карток без попереднього замовлення в застосунку

Електронне бронювання від мобілізації через "Дію": як працюватиме
MOBILZONE9 години тому

Електронне бронювання від мобілізації через “Дію”: як працюватиме

MOBILZONE11 години тому

Усі консульства України припиняють надання послуг чоловікам призовного віку

Xiaomi представила захищений смарт-годинник Black Shark GS3
MOBILZONE1 день тому

Xiaomi представила захищений смарт-годинник Black Shark GS3

Apple анонсувала презентацію нових пристроїв
MOBILZONE1 день тому

Apple анонсувала презентацію нових пристроїв

У Раді повідомили, коли закон про мобілізацію запрацює повністю і дасть ефект
MOBILZONE1 день тому

У Раді повідомили, коли закон про мобілізацію запрацює повністю і дасть ефект

В Україні громадян позбавлятимуть права на житло за спрощеною процедурою
MOBILZONE1 день тому

В Україні громадян позбавлятимуть права на житло за спрощеною процедурою

Мобілізація студентів: хто з отримувачів освіти втратив право на відстрочку
MOBILZONE1 день тому

Мобілізація студентів: хто з отримувачів освіти втратив право на відстрочку

До Реєстру військовозобов'язаних внесуть дані про їхні сім'ї: закон 11143
MOBILZONE3 дні тому

До Реєстру військовозобов’язаних внесуть дані про їхні сім’ї

Вийшла HyperOS на базі Android 14 ще для троьох смартфонів Xiaomi
MOBILZONE4 дні тому

Вийшла HyperOS на базі Android 14 ще для троьох смартфонів Xiaomi

Як каратимуть українців, які не оновлять дані в ТЦК у 60-денний термін
MOBILZONE3 дні тому

Як каратимуть українців, які не оновлять дані в ТЦК у 60-денний термін

Скільки людей розшукують у Києві через неявку до ТЦК: цифра дня
MOBILZONE5 днів тому

Скільки людей розшукують у Києві через неявку до ТЦК: цифра дня

Офіційно представлений дешевий смартфон Samsung Galaxy C55
MOBILZONE2 дні тому

Офіційно представлений дешевий смартфон Samsung Galaxy C55

Які нові зобов'язання прописані для чоловіків у новому мобілізаційному законі: наслідки неявки у ТЦК
MOBILZONE6 днів тому

Які нові зобов’язання прописані для чоловіків у новому мобілізаційному законі: наслідки неявки у ТЦК

Всі чоловіки можуть отримати відстрочку від мобілізації : подробиці
MOBILZONE5 днів тому

Всі чоловіки можуть отримати відстрочку від мобілізації : подробиці

Xiaomi представила захищений смарт-годинник Black Shark GS3
MOBILZONE1 день тому

Xiaomi представила захищений смарт-годинник Black Shark GS3

Офіційно представлений смартфон HUAWEI Pura 70 Ultra: новий процесор, висувна камера та захист від води
MOBILZONE6 днів тому

Офіційно представлений смартфон HUAWEI Pura 70 Ultra: новий процесор, висувна камера та захист від води

Redmi представила серію 4K-телевізорів для бідних на HyperOS
MOBILZONE6 днів тому

Redmi представила серію 4K-телевізорів для бідних на HyperOS

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.