Connect with us

MOBILZONE

Смартфон Sony Xperia 1 V проти Samsung Galaxy S23 Ultra: який із флагманів коштує своїх грошей

Опубліковано

ony Xperia 1 V Samsung Galaxy S23 Ultra

У травні компанія Sony анонсувала свій новітній флагман під назвою Sony Xperia 1 V, зробивши основний акцент на якості фото- та відеозйомки. Головним конкурентом Sony Xperia 1 V на сьогоднішній день є Samsung Galaxy S23 Ultra. Ми порівняли обидва смартфони один з одним, щоб з’ясувати, який з них перевершує конкурента з погляду технічних характеристик та можливостей.

Дисплеї
І Sony Xperia 1 V, і Samsung Galaxy S23 Ultra мають топові дисплеї із частотою оновлення зображення до 120 Гц, підтримкою HDR10 та захисним склом Gorilla Glass Victus 2 від Corning, яке надійно захищає екран від різних пошкоджень, включаючи падіння на асфальт. Але є екрани і серйозна відмінність — це їх дозвіл. Так, дисплей Samsung Galaxy S23 Ultra підтримує роздільну здатність 3088 на 1440 пікселів (WQHD+), тоді як Sony Xperia 1 V має екран з рекордною роздільною здатністю 3840 на 1644 пікселя при співвідношенні сторін 21 до 9. Це означає, що екран флагмана Sony найбільш близький розширенню 4K при перегляді 4K-відео на таких платформах, як Netflix та YouTube.

І хоча флагман Sony перевершує конкурента з точки зору розширенню екрану, смартфон Samsung має козир у вигляді підтримки стілус S Pen, для зберігання якого в корпусі смартфона передбачений спеціальний слот, як це було свого часу з моделями серії Samsung Galaxy Note.

Камери
Враховуючи, що у Sony є цілий підрозділ з розробки камер, не дивно, що Sony Xperia 1 V отримав унікальну у своєму роді установку з 52-мегапіксельного основного датчика Exmor T з унікальною багатошаровою CMOS-матрицею, яка, як стверджує виробник, удвічі краща знімає при слабкому освітленні проти попередником.

Втім, основна камера Samsung Galaxy S23 Ultra нітрохи не гірша. Вона складається з 200-мегапіксельного датчика, має 10-кратний оптичний зум і здатна робити вражаючі, добре деталізовані та яскраві знімки як при хорошому, так і при слабкому освітленні.

Програмне забезпечення
Коли справа доходить до програмного забезпечення, а точніше, до його підтримки, то перевага на боці Samsung Galaxy S23 Ultra, адже Samsung пропонує для своїх смартфонів одну з найтриваліших на ринку підтримку, яка складається з чотирьох основних оновлень Android та регулярних оновлень безпеки протягом п’яти років із моменту виходу. У той же час власники Sony Xperia 1 V можуть розраховувати всього на два великі оновлення ОС та три роки виправлень безпеки.

Ціна
Samsung Galaxy S23 Ultra вважається одним з найдорожчих флагманських смартфонів на ринку зі стартовою ціною 1199 доларів за базову 256-гігабайтну версію, яка може сягати 1699 доларів за топовий варіант з 1 Тбайт вбудованої пам’яті. Але новий Sony Xperia 1 V коштує ще дорожче – від 1500 доларів за 256-гігабайтну модифікацію. Враховуючи відсутність довгострокової підтримки програмного забезпечення, це здається занадто великою сумою для такого смартфона.

Facebook Comments

MOBILZONE

Електроніка в Україні скоро подорожчає: причини

Опубліковано

Електроніка в Україні скоро подорожчає: причини

Видання Digitimes з посиланням на джерела в галузі повідомило, що багато китайських виробників напівпровідникової продукції оголосили про підвищення вартості своїх товарів. Причина проста: подорожчали дорогоцінні метали, які використовуються у виробництві електроніки.

Найбільше «дісталося» міді: 2020-го вона коштувала близько $5000 за тонну, а цього року — вже $8300. Компанії ICM та Yaxin Microelectronics направили своїм клієнтам інформаційні листи, в яких повідомили про підвищення ціни на 10-20% по всіх позиціях. І це, на думку аналітиків, лише початок.

Крім того, найближчим часом подібні заяви очікуються від компаній HaloChip, Chiplink, TG-Star Electronics Technology, Sanliansheng та Kangqiang Electronics. Вони не надто відомі пересічному споживачеві, але їхня продукція широко використовується у виробництві смартфонів, ПК та іншої електроніки.

Згодом підвищення цін дістанеться і до кінцевого покупця. Електронні компоненти з дорогоцінними металами у складі використовуються повсюдно: від карт пам’яті до високопродуктивних ПК, індукційних плит та електромобілів. Компанія TSMC вже заявила, що відсутність чіпів у деяких постачальників напівпровідникової продукції може вплинути на її виробничі плани.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Правила бронювання від мобілізації змінили: хто не отримає відстрочку

Опубліковано

Правила бронювання від мобілізації змінили: хто не отримає відстрочку

В Україні змінилися правила бронювання чиновників від мобілізації. Зокрема, військовозобов’язані громадяни, які займають керівні посади в державних установах, можуть бути призвані на службу.

Про це заявив речник Міноборони Дмитро Лазуткін.

100% бронювання отримають державні службовці категорії А – це голови сільських та міських рад. 50% буде бронювання для категорії Б та категорії B. Це голови департаментів або підрозділів (категорія Б) або виконавців (категорія В).

За словами Лазуткіна, відстрочки також отримають представники головних органів управління країни, судді, Нацполіція, Нацгвардія та особи, які займаються кіберзахистом.

Також читайте:

Міністерство оборони України внесло зміни до положення про ВЛК.

Як працюватиме е-кабінет військовозобовʼязаного: пояснення.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Закон про мобілізацію: чи можлива примусова депортація чоловіків з-за кордону

Опубліковано

Закон про мобілізацію: чи можлива примусова депортація чоловіків з-за кордону

18 травня набуде чинності новий закон про мобілізацію. І в нашому матеріалі ми розповімо, що чекає військовозобов’язаних чоловіків за кордоном та чи будуть їх штрафувати за ігнорування військового обліку.

Хоча до набуття чинності нового закону про мобілізацію залишилося понад два тижні, українська держава вже почала займатися громадянами призовного віку за кордоном. Їм було відмовлено у видачі документів, поки вони не оновлять військово-облікові дані.

До того часу вони не зможуть:

• продовжити термін дії закордонного паспорта;
• зареєструвати народження дитини;
• підтвердити документи;
• консультуватися щодо своїх прав за кордоном.

Фактично держава загнала їх в кут в чужій країні. Причому це стосується як тих, хто нелегально покинув країну після оголошення воєнного стану, так і чоловіків, які тривалий час живуть у Європі.

Після початку повномасштабної війни до ЄС, Швейцарії, Норвегії та Ліхтенштейну виїхали 650 тисяч українських чоловіків призивного віку, про це повідомило видання ВВС.

Однак нардеп Олександр Мережко заявив, що законодавчої можливості змусити їх повернутися додому наразі немає.

“Такого механізму немає. Ми можемо лише звернутися до них з закликом, щоб вони повернулися”, – сказав нардеп.

Після 24 лютого 2022 року Європа не веде облік людей, які нелегально перетинають кордон. Хоча Литва та Польща заявляють, що можуть допомогти Україні повернути ухилянтів, але насправді зробити це неможливо. Українці захищені європейським законодавством про біженців. Депортувати можуть лише тих, хто розшукується за кримінальні злочини.

Також Олександр Мережко додав, що навіть, якщо чоловік знаходиться за кордоном, то це не означає, що він не повинен підпорядковуватися законам України. Тому всі чоловіки, які будуть ігнорувати військовий облік отримають адміністративний штраф і позбавлені консульських послуг.

Нагадуємо, що в Кабінет Міністрів пропонують внести зміни до Адміністративного та Кримінального кодексів та збільшити штрафи ухилянтам за ігнорування військового обліку до 17 000 гривень. Закон уже внесений до Верховної Ради і скоро депутати будуть голосувати за нього. Таким чином, якщо чоловіки за кордоном не оновлять дані до 18 липня, то їх теж будуть штрафувати.

Якщо штраф не буде сплачений, то наступним кроком буде занесення чоловіка до реєстру боржників. У такому випадку на ухилянта можуть накласти арешт на майно та заблокувати його банківські рахунки в Україні. Тому ті чоловіки, які мають нерухомість в Україні змушені будуть оплатити штраф.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Треба встигнути, лише на чотири дні в «АТБ» продукти стануть дешевшими на 40%
MOBILZONE6 днів тому

Треба встигнути, лише на чотири дні в «АТБ» продукти стануть дешевшими на 40%

"Ухилянтами" автоматично можуть стати дуже велика кількість чоловіків: цифра дня
MOBILZONE7 днів тому

“Ухилянтами” автоматично можуть стати дуже велика кількість чоловіків: цифра дня

У Європі зробили нову заяву щодо відправки українських ухилянтів на батьківщину
MOBILZONE5 днів тому

У Європі зробили нову заяву щодо відправки українських ухилянтів на батьківщину

У додатку «Дія» з’являться новий документ
MOBILZONE1 день тому

У додатку «Дія» з’являться новий документ

Названо смартфони Samsung, які отримають OneUI 7
MOBILZONE2 дні тому

Названо смартфони Samsung, які отримають OneUI 7

Українським жінкам можуть відмовити у виїзді за кордон
MOBILZONE5 днів тому

Українським жінкам можуть відмовити у виїзді за кордон: причини

MOBILZONE6 днів тому

Стартували продажі бюджетних телевізорів Huawei Vision Smart Screen 4 SE

Кнопкові Nokia 215 4G, 225 4G та 235 4G надійшли у продаж: скільки коштують
MOBILZONE3 дні тому

Кнопкові Nokia 215 4G, 225 4G та 235 4G надійшли у продаж: скільки коштують

Названі найкращі смартфони за співвідношенням ціни та продуктивності за версією AnTuTu
MOBILZONE2 дні тому

Названі найкращі смартфони за співвідношенням ціни та продуктивності за версією AnTuTu

Нові розумні лампи Xiaomi підтримують HyperOS Connect і коштують від 400 гривень
MOBILZONE5 днів тому

Нові розумні лампи Xiaomi підтримують HyperOS Connect і коштують від 400 гривень

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.