Connect with us

MOBILZONE

Смартфон Pixel 7 проти Pixel 7a: ключові відмінності двох представників однієї серії

Опубліковано

Смартфон Pixel 7 проти Pixel 7a: ключові відмінності двох представників однієї серії

Після низки витоків і кількох місяців тривалого очікування інтернет-гігант Google нарешті анонсував Pixel 7a. Це молодший брат представлених минулої осені Pixel 7 та Pixel 7 Pro. Багато в чому Pixel 7a схожий на базовий Pixel 7, отримавши екран з такою самою частотою і той самий чіпсет. Але в чому ці два смартфони відрізняються один від одного і на якому варто зупинити свій вибір саме вам, розберемося зараз.

Камери
Смартфони Pixel завжди вигідно відрізнялися від конкурентів своїми камерами. І Pixel 7 і Pixel 7a – не виняток. Обидва смартфони мають подвійну основну камеру з головним модулем із ширококутним об’єктивом та додатковою надширококутною камерою, а також одну фронтальну камеру. У жодного з цих двох смартфонів немає камери з телеоб’єктивом — це фішка Pixel 7 Pro.

Pixel 7 оснащується 50-мегапіксельною основною камерою з апертурою f/1.85 та додатковою 12-мегапіксельною камерою з об’єктивом з кутом огляду 114 градусів. У той же час Pixel 7a має основну камеру з роздільною здатністю 64 мегапікселі в поєднанні з 13-мегапіксельним надширококутним модулем з кутом огляду 120 градусів. Загалом обидва смартфони можуть робити однаково добрі знімки.

Що ж до фронтальної камери, то у Pixel 7a її роздільна здатність теж вища — 13 мегапікселів проти 12 мегапікселів у Pixel 7. Щоправда, селфі-камера Pixel 7 має вужчий кут огляду, ніж у старшого брата.

Корпус та дисплей
Як правило, смартфони серії Pixel A завжди були компактнішими, ніж їх дорожчі побратими. Так вийшло і з Pixel 7a. Новий смартфон важить 193 г, тоді як базовий Pixel 7 – 197 р. Менше він і в плані габаритів – 152,4 х72, 9х9 мм проти 155,5 х73, 2х8, 7 мм. Ця різниця у розмірах пов’язана з тим, що Pixel 7a має компактніший дисплей. Його діагональ становить 6,1 дюйми, тоді як Pixel 7 оснащується 6,3-дюймовим екраном. При цьому в обох випадках екран є OLED-панель з роздільною здатністю Full HD+ і максимальною частотою оновлення зображення 90 Гц.

Ще одна відмінність між Pixel 7 та Pixel 7a полягає у ступені захисту їх корпусу. Так, базовий Pixel 7 має рейтинг захисту IP68, тоді як полегшений Pixel 7a отримав нижчий рейтинг захисту IP67. Щоправда, насправді різниця між двома цими стандартами мінімальна, оскільки обидва смартфони легко перенесуть занурення у прісну воду на півгодини.

Пам’ять
Pixel 7 вигідно відрізняється від молодшого брата наявністю кількох конфігурацій пам’яті. Він доступний у версіях зі 128 і 256 Гбайт вбудованої пам’яті, тоді як Pixel 7a буде продаватися тільки у версії з 8 Гбайт ОЗУ та накопичувачем на 128 Гбайт без можливості розширити сховище за допомогою картки пам’яті.

Ціна 
Якщо дивитися виключно з погляду рекомендованої роздрібної ціни, то Pixel 7a коштує дешевше. У США його вартість стартує з позначки 499 доларів США, тоді як рекомендована роздрібна вартість Pixel 7 там становить мінімум 599 доларів. Щоправда, зараз рітейлери пропонують значні знижки на Pixel 7, з урахуванням яких можна купити приблизно за ті ж гроші, що і молодшу модель. Також велика ймовірність, що Pixel 7 продовжить дешевшати напередодні виходу Pixel 8, який очікується восени.

І Pixel 7a, і Pixel 7 випускаються в класичних чорних і білих відтінках, але ще кожен смартфон має свої ексклюзивні забарвлення. Наприклад, у Pixel 7a – це кораловий та блакитний кольори, а у Pixel 7 – зелений.

Facebook Comments

MOBILZONE

Абоненти Київстару скаржаться на раптову зміну вартості тарифів

Опубліковано

Абоненти Київстару скаржаться на раптову зміну вартості тарифів

Компанія “Київстар” на сьогодні найпопулярніший мобільний оператор в Україні і надає якісні послуги своїм абонентам. Проте місяць травень розпочався не з надто хороших новин від компанії. Абоненти почали масово скаржитися на значне підвищення цін на тарифні плани. Адже ціна деяких тарифних планів зросла майже на 50 гривень.

В компанії “Київстар” вирішили не коментувати скарги. Представники компанії лише зазначили, що дізнатися актуальну вартість свого тарифу може в додатку “Київстар”, або ж зателефонувавши на гарячу лінію компанії.

Наша редакція поцікавилася, які тарифи зазнали змін з 1 травня:

  • Тариф Твій Новий подорожчав з 55 до 100 грн;
  • Київстар Комфорт 2018 – зі 100 до 150 грн;
  • Без кордонів lite – з 75 до 100 грн;
  • Київстар Комфорт – зі 135 до 175 грн;
  • Твій Улюблений – з 95 до 150 грн;
  • Київстар Завжди Онлайн 2019 – зі 125 до 175 грн;
  • Світ на зв’язку – зі 125 до 175 грн;
  • Безлім Соцмережі – зі 135 до 175 грн;
  • Київстар онлайн+ 2019 – зі 125 до 175 грн;
  • “Смачний” – зі 125 до 175 грн;
  • Твій Проривний – зі 135 до 175 грн;
  • Дайте ще! – з 200 до 250 грн;
  • Спілкування без кордонів – зі 160 до 200 грн;
  • “Смачний 2020” – зі 150 до 200 грн;
  • Онлайн без кордонів – зі 175 до 225 грн;
  • Спілкування без кордонів 2019 – з 225 до 275 грн;
  • “Смачний Безлім” – зі 150 до 200 грн;
  • Love UA – зі 150 до 200 грн;
  • Розваги без кордонів – з 225 до 275 грн;
  • Твій вибір – зі 175 до 225 грн;
  • Твій Оптимум – з 250 до 300 грн;
  • Безлім Відео – з 250 до 300 грн;
  • Максимальний Безлім + 2019 – з 250 до 300 грн.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як працюватиме е-кабінет військовозобовʼязаного: пояснення

Опубліковано

Як працюватиме е-кабінет військовозобовʼязаного: пояснення

Найближчим часом Міноборони запровадить електронний запис відвідування ТЦК та з 18 травня запустить е-кабінет для військовозобов’язаного.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації Катерина Черногоренко.

За її словами, це звичайний мобільний додаток, який можна завантажити з App Store і Google Play Market. У ньому ви просто авторизуєтесь і заповнюєте необхідні «поля» для оновлення даних. Йти до TЦК нема потреби.

Заступниця міністра нагадала, що з 18 травня військовозобовʼязані повинні зареєструвати свої дані: номер телефону, електронну адресу (за наявності) та фізичну адресу проживання.

Це можна буде зробити в трьох доступних форматах — в ТЦК та СП, через ЦНАП або через е-кабінет.

“Ми розробляємо функцію авторизації, де ви можете заповнити ці три поля і відразу отримати інформацію з бази військовозобов’язаних “Оберіг”, щоб переглянути дані про вас в реєстрі”, – сказав Черногоренко.

Заступниця міністра оборони зазначила, що якщо виникне необхідність уточнення даних, TЦК зв’яжеться із військовозобов’язаним і подальша обробка цих даних буде проводитися безпосередньо між ним і співробітниками TЦК.

Водночас ви можете оновити свої дані за допомогою додатку з будь-якої точки світу.

«Ми вважаємо, що кількість військовозобов’язаних, які скористаються цією функцією, може сягнути 70-80%, тому що це буде дуже зручно», – сказав Черногоренко.

Також читайте:

Як водії через “Дію“ можуть отримати копії документів

Як чоловікам за кордоном отримати документи

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У iOS з’явиться корисна «ремонтна» функція для iPhone

Опубліковано

У iOS з'явиться корисна «ремонтна» функція для iPhone

У бета-версії iOS 17.5 було виявлено новий програмний інструмент під назвою Repair State. Він покликаний вирішити відому проблему, що виникає під час передачі смартфона в сервісний центр для ремонту при відключенні служби Find My.

Донедавна деактивація Find My на час передачі iPhone до сервісного центру не була проблемою, але потім компанія впровадила в iOS функцію Stolen Device Protection. Вона посилює заходи безпеки та змінює деякі налаштування конфіденційності.

Зокрема, власнику iPhone тепер доводиться чекати цілу годину перед тим, як він знову зможе користуватися пристроєм. Цей час залежить від того, як довго тривав ремонт.

Функція Repair State вирішує цю проблему. Ввівши свій Apple ID і пароль як власник iPhone, користувач підтверджує законність ремонту, уникаючи необхідності відключення Find My або Stolen Device Protection. За даними порталу MacRumors, реліз стабільної версії iOS 17.5 очікується у травні.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.