Connect with us

MOBILZONE

Чи варто купувати Xiaomi: п’ять головних помилок про смартфони бренду

Опубліковано

Чи варто купувати Xiaomi: п'ять головних помилок про смартфони бренду

За останні роки через наші руки пройшли десятки моделей, починаючи з Asus ROG Phone, останніх iPhone, Pixel та закінчуючи недорогими смартфонами Itel, Realme, Infinix тощо. Специфіка роботи зобов’язує використовувати кілька смартфонів одночасно (зазвичай два) і всі ці роки, компанію перерахованим раніше гаджетам незмінно становив один зі смартфонів Xiaomi.

Я не пропускав жодної знакової моделі починаючи з Redmi 4X і в цій статті перерахую і спробую спростувати п’ять головних помилок про смартфони Xiaomi. Сподіваюся це дозволить уникнути помилок при виборі та купівлі.

Брак та погана якість
Один із найчастіших приводів відмовитися від покупки Xiaomi не має нічого спільного з реальністю. За роки роботи в сервісному центрі з ремонту гаджетів я можу сказати, що ці смартфони ламаються трохи частіше, ніж смартфони конкуруючих компаній. Але давайте не забуватимемо, що кількість браку потрібно порівнювати з кількістю проданих моделей.

Наприклад, якщо умовних Galaxy S22 було продано 1000 штук, з яких 50 виявилися бракованими, а Xiaomi 12 купили 2000 разів, і повернули за гарантією 90 смартфонів, то моделі Xiaomi будуть надійнішими.

Насправді, враховуючи кількість випущених і проданих смартфонів, у компанії Xiaomi вкрай рідко трапляються масштабні, доведені факти поганої якості комплектуючих.

MIUI – суцільні баги
Про нестабільність і велику кількість помилок у фірмовій оболонці Xiaomi ходять легенди. Але я впевнений, що у коментарях ви знайдете підтвердження наступним словам:

У 90% випадків винуватцем поганої роботи MIUI є користувач смартфона.
Різноманітність налаштувань підштовхує допитливі розуми до вдосконалення та доопрацювання, яке (без належного розуміння процесів) нерідко призводить до не зворотного ефекту. Тут якнайкраще підходить порівняння з тюнінгом автомобілів, в якому, як і в налаштуванні смартфонів, головне вчасно зупинитися.

Багато реклами
Не переконуватиму наводячи десятки прикладів, скажу лише, що вся реклама в смартфонах Xiaomi відключається за 5 хвилин, без будь-яких проблем.

На сайті є пара статтей про те, як зробити це декількома способами. На честь Xiaomi зауважу, що вони вже багато років не змінюють способи відключення і будь-який користувач при покупці смартфона (якщо він не перший) знає де і що потрібно натиснути.

Невелика кількість оновлень
Тут треба обмовитися. Якщо йдеться про флагманські моделі, то змушений погодитися, тому що вважаю (з огляду на вартість), що Xiaomi могли б більш старанно працювати над виправленням помилок у нових версіях MIUI. Але якщо подивитися на недорогі смартфони, починаючи з серії Redmi Note 8, то часто користувачі отримують більше, ніж очікували. Ось “карта оновлень” Redmi Note 8T, який випускався лише для глобального ринку:

MIUI 10 (Android 9) -> MIUI 11 (Android 9) -> MIUI 12 (Android 10) -> MIUI 12 (Android 11) -> MIUI 12.5 (Android 11)
У результаті маємо три версії Android та чотири версії MIUI, у смартфоні вартістю близько 150 доларів.

Чи варто купувати Xiaomi: п'ять головних помилок про смартфони бренду

Так, подібну підтримку розробників не можна приймати за правило, але в порівнянні з бюджетними моделями від інших компанії (які найчастіше отримують одне велике оновлення), це заслуговує на повагу.

Ще одним важливим плюсом смартфонів Xiaomi є найбільша база кастомних збірок і велика кількість докладних інструкцій, завдяки яким можна встановити одну з десятків прошивок на базі найновіших версій Android.

Користуватися Xiaomi без налаштування не можна
Такої кількості порад, інструкцій та гайдів щодо налаштування смартфонів немає в жодного іншого бренду. Цьому присвячені цілі форуми, сайти та канал вашого покірного слуги. Але давайте будемо відвертими, після виходу версії “12.5” MIUI стала набагато кращою, а тим хто так не вважає я рекомендую хоча б кілька днів користуватися смартфоном з MIUI 10 або 11 (мене вистачило на 5 годин). У порівнянні з тим, що пропонує нова MIUI 13 видно велику відмінність і користуватися смартфоном “з коробки” цілком прийнятно.

Тому відповідь на запитання: “Чи варто купувати Xiaomi?” однозначно буде ствердним, за умови, що ви готові витратити кілька хвилин на налаштування смартфона.

Радий бачити думки інших користувачів, адже впевнений, що досвід більшості значущий досвіду будь-якого автора, головне бути об’єктивними.

Facebook Comments

MOBILZONE

Новий вентилятор Xiaomi може працювати від пауербанку

Опубліковано

Новий вентилятор Xiaomi може працювати від пауербанку

Китайська компанія представила новий модульний підлоговий вентилятор Mijia DC Inverter Pro. Він оснащений інверторним мотором, тому працює тихо, подібно до кулера для ПК. Також новинка вміє імітувати вісім видів природного вітру та нагнітає 25 кубометрів повітря за хвилину.

Вентилятор працює з гучністю 26,8 дБ на першій швидкості в статичному режимі (без автоматичного повороту). Усього кількість обертів за хвилину можна регулювати в діапазоні до 100 рівнів. Також є вісім видів імітації вітру.

Керувати пристроєм можна за допомогою пульта з магнітним кріпленням до вентилятора, Bluetooth, через сенсорні кнопки на панелі керування або за допомогою голосових команд завдяки підтримці HyperOS Connect і Xiao AI. Вентилятор виконаний у модульному форматі та поставляється разом із боксом для зберігання. Також у компанії відзначають компактність пристрою: товщина вентиляторного блоку складає лише 8,7 см.

Інша особливість – невелике енергоспоживання. На першій швидкості у статичному режимі вентилятор споживає 1,9 Вт. Завдяки роз’єму USB Type-C пристрій можна підключити до звичайного адаптера живлення від смартфона або пауербанку. За словами Xiaomi, від зовнішньої АКБ на 10 000 мАг вентилятор може пропрацювати до 22 години на мінімальній швидкості.

Вартість Mijia DC Inverter Pro складає $55.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Вразливість Telegram дозволяє відстежувати розташування користувачів

Опубліковано

Вразливість Telegram дозволяє відстежувати розташування користувачів

У мережі з’явилася інформація про спосіб, який дозволяє визначати розташування користувачів Telegram в режимі реального часу. Позбутися ризику бути виявленим можна прямо в месенджері, якщо відключити одну з його вбудованих функцій.

“Люди поруч” – це функція, яка показує в Telegram інших користувачів месенджера поблизу. Фахівець з кібербезпеки та, за інформацією ЗМІ, колишній співробітник Слідчого комітету та випускник вишу Міноборони Іван Глінкін навчив Telegram використовувати цю функцію для визначення місцезнаходження аудиторії месенджера по всьому світу.

Метод отримав назву «Close-Circuit Telegram Vision» (CCTV). Його вихідний код доступний GitHub. CCTV наносить на глобальну карту розташування користувачів месенджера, у яких включено функцію «Люди поруч». За словами Глінкіна, вона захищена від такого роду зловживань, але захищена недостатньо. Журналісти 404 Media скористалися інструкцією з GitHub та переконалися в цьому особисто.

Один із них попросив співзасновника порталу скористатися функцією «Люди поряд» та показати людей, яких вона «помітила». Потім, перебуваючи далеко від колеги, журналіст використав CCTV за його координатами. І врешті-решт списки збіглися. Тобто вразливість змушує Telegram думати, що користувач знаходиться там, де він насправді не знаходиться, і сканувати будь-які координати на наявність людей з функцією «Люди поруч».

Точність розташування становить 800 метрів. За словами Глінкіна, CCTV працює на базі API Telegram, який пов’язаний з функцією «Люди поруч», і як вхідні дані приймає широту і довготу. Введені координати стають місцезнаходженням користувача (але без заміни GPS), тому Telegram на їх основі показує координати інших людей, що знаходяться недалеко від обраної точки.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Покарання за неявку в ТЦК буде каратися великим штрафом: зміни в законодавстві

Опубліковано

Ухилянтам загрожують штрафи до 25000 гривень: Рада готує "заочний" сюрприз

З 8 травня 2024 року у Верховній Раді почали розгляд законопроєкту No10379, який передбачає заочні штрафи від 17 до 25 тисяч гривень для тих, хто ухиляється від військового обліку та мобілізації під час воєнного стану.

Згідно з законопроєктом, військовозобов’язані, які не стали на військовий облік та не поновили необхідні дані в територіальному центрі комплектування (ТЦК) або не з’явилися за повісткою, можуть оштрафувати заочно.

Нагадуємо, що по новому мобілізаційному закону, який вступить в силу 18 травня, всі чоловіки повинні оновити військово облікові дані протягом 60 днів. У разі ігнорування даної вимоги їх можуть оштрафувати та подати в розшук. А також у разі не сплати штрафу, проти чоловіків ухилянтів  буде відкрито виконавче провадження та внесено до реєстру боржників, що може призвести до блокування їхніх рахунків.

Нардепи вважають, що збільшення штрафів повинно відбити охоту чоловіків ігнорувати вимоги законодавства щодо військового обліку

Таким чином, громадяни, які будуть порушувати правила військового обліку під час воєнного стану, їх каратимуть штрафом від 17 до 25,5 тис. грн, а для посадових осіб сума штрафу становитиме — від 34 до 59,5 тис. грн.

Відстежувати чоловіків будуть за допомогою реєстру «Оберіг». Система дозволить автоматично виявляти порушників завдяки електронній інформаційній взаємодії з іншими державними реєстрами.

Також читайте:

Щоб оновити дані, достатньо буде скористатися застосунком, не відвідуючи ТЦК.

Через який одяг на вулиці можуть вручити повістку.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Новий вентилятор Xiaomi може працювати від пауербанку
MOBILZONE3 години тому

Новий вентилятор Xiaomi може працювати від пауербанку

Вразливість Telegram дозволяє відстежувати розташування користувачів
MOBILZONE3 години тому

Вразливість Telegram дозволяє відстежувати розташування користувачів

Ухилянтам загрожують штрафи до 25000 гривень: Рада готує "заочний" сюрприз
MOBILZONE5 години тому

Покарання за неявку в ТЦК буде каратися великим штрафом: зміни в законодавстві

Офіційно представлений Realme GT Neo6: смартфон, що швидко заряджається на Snapdragon 8s Gen 3
MOBILZONE6 години тому

Офіційно представлений дешевий флагман Realme GT Neo6: смартфон, що швидко заряджається на Snapdragon 8s Gen 3

Українці можуть отримати одноразову грошову допомогу: названо умови
MOBILZONE8 години тому

Українці можуть отримати одноразову грошову допомогу: названо умови

Штрафи для військовозобов'язаних чоловіків зросли у 5 разів: скільки потрібно заплатити за неявку
MOBILZONE9 години тому

Штрафи для військовозобов’язаних чоловіків зросли у 5 разів: скільки потрібно заплатити за неявку

У ТЦК повідомили, що за повідомлення про їхнє пересування будуть саджати на 8 років
MOBILZONE12 години тому

У ТЦК повідомили, що за повідомлення про їхнє пересування будуть саджати на 8 років

Ухилянтам загрожують штрафи до 25000 гривень: Рада готує "заочний" сюрприз
MOBILZONE14 години тому

Ухилянтам загрожують штрафи до 25000 гривень: Рада готує “заочний” сюрприз

Xiaomi показала термос на 500 мл із шестигодинною «витривалістю»
MOBILZONE1 день тому

Xiaomi показала термос на 500 мл із шестигодинною «витривалістю»

Xiaomi, що з якістю: новий Xiaomi SU7 зламався, не проїхавши і 40 км
MOBILZONE1 день тому

Xiaomi, що з якістю: новий Xiaomi SU7 зламався, не проїхавши і 40 км

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.