Connect with us

MOBILZONE

Чи варто купувати Xiaomi: п’ять головних помилок про смартфони бренду

Опубліковано

Чи варто купувати Xiaomi: п'ять головних помилок про смартфони бренду

За останні роки через наші руки пройшли десятки моделей, починаючи з Asus ROG Phone, останніх iPhone, Pixel та закінчуючи недорогими смартфонами Itel, Realme, Infinix тощо. Специфіка роботи зобов’язує використовувати кілька смартфонів одночасно (зазвичай два) і всі ці роки, компанію перерахованим раніше гаджетам незмінно становив один зі смартфонів Xiaomi.

Я не пропускав жодної знакової моделі починаючи з Redmi 4X і в цій статті перерахую і спробую спростувати п’ять головних помилок про смартфони Xiaomi. Сподіваюся це дозволить уникнути помилок при виборі та купівлі.

Брак та погана якість
Один із найчастіших приводів відмовитися від покупки Xiaomi не має нічого спільного з реальністю. За роки роботи в сервісному центрі з ремонту гаджетів я можу сказати, що ці смартфони ламаються трохи частіше, ніж смартфони конкуруючих компаній. Але давайте не забуватимемо, що кількість браку потрібно порівнювати з кількістю проданих моделей.

Наприклад, якщо умовних Galaxy S22 було продано 1000 штук, з яких 50 виявилися бракованими, а Xiaomi 12 купили 2000 разів, і повернули за гарантією 90 смартфонів, то моделі Xiaomi будуть надійнішими.

Насправді, враховуючи кількість випущених і проданих смартфонів, у компанії Xiaomi вкрай рідко трапляються масштабні, доведені факти поганої якості комплектуючих.

MIUI – суцільні баги
Про нестабільність і велику кількість помилок у фірмовій оболонці Xiaomi ходять легенди. Але я впевнений, що у коментарях ви знайдете підтвердження наступним словам:

У 90% випадків винуватцем поганої роботи MIUI є користувач смартфона.
Різноманітність налаштувань підштовхує допитливі розуми до вдосконалення та доопрацювання, яке (без належного розуміння процесів) нерідко призводить до не зворотного ефекту. Тут якнайкраще підходить порівняння з тюнінгом автомобілів, в якому, як і в налаштуванні смартфонів, головне вчасно зупинитися.

Багато реклами
Не переконуватиму наводячи десятки прикладів, скажу лише, що вся реклама в смартфонах Xiaomi відключається за 5 хвилин, без будь-яких проблем.

На сайті є пара статтей про те, як зробити це декількома способами. На честь Xiaomi зауважу, що вони вже багато років не змінюють способи відключення і будь-який користувач при покупці смартфона (якщо він не перший) знає де і що потрібно натиснути.

Невелика кількість оновлень
Тут треба обмовитися. Якщо йдеться про флагманські моделі, то змушений погодитися, тому що вважаю (з огляду на вартість), що Xiaomi могли б більш старанно працювати над виправленням помилок у нових версіях MIUI. Але якщо подивитися на недорогі смартфони, починаючи з серії Redmi Note 8, то часто користувачі отримують більше, ніж очікували. Ось “карта оновлень” Redmi Note 8T, який випускався лише для глобального ринку:

MIUI 10 (Android 9) -> MIUI 11 (Android 9) -> MIUI 12 (Android 10) -> MIUI 12 (Android 11) -> MIUI 12.5 (Android 11)
У результаті маємо три версії Android та чотири версії MIUI, у смартфоні вартістю близько 150 доларів.

Чи варто купувати Xiaomi: п'ять головних помилок про смартфони бренду

Так, подібну підтримку розробників не можна приймати за правило, але в порівнянні з бюджетними моделями від інших компанії (які найчастіше отримують одне велике оновлення), це заслуговує на повагу.

Ще одним важливим плюсом смартфонів Xiaomi є найбільша база кастомних збірок і велика кількість докладних інструкцій, завдяки яким можна встановити одну з десятків прошивок на базі найновіших версій Android.

Користуватися Xiaomi без налаштування не можна
Такої кількості порад, інструкцій та гайдів щодо налаштування смартфонів немає в жодного іншого бренду. Цьому присвячені цілі форуми, сайти та канал вашого покірного слуги. Але давайте будемо відвертими, після виходу версії “12.5” MIUI стала набагато кращою, а тим хто так не вважає я рекомендую хоча б кілька днів користуватися смартфоном з MIUI 10 або 11 (мене вистачило на 5 годин). У порівнянні з тим, що пропонує нова MIUI 13 видно велику відмінність і користуватися смартфоном “з коробки” цілком прийнятно.

Тому відповідь на запитання: “Чи варто купувати Xiaomi?” однозначно буде ствердним, за умови, що ви готові витратити кілька хвилин на налаштування смартфона.

Радий бачити думки інших користувачів, адже впевнений, що досвід більшості значущий досвіду будь-якого автора, головне бути об’єктивними.

Facebook Comments

MOBILZONE

Офіційно представлений бюджетний телевізор Xiaomi A 43 FHD 2025

Опубліковано

Офіційно представлений бюджетний телевізор Xiaomi A 43 FHD 2025

Представлений новий телевізор Xiaomi TV A 43 FHD 2025 модельного року, який є більш доступною версією раніше випущеного Xiaomi TV A Pro 2025. Xiaomi TV A 43 FHD 2025 оснащений 43-дюймовим екраном роздільною здатністю 1920 x 1080 пікселів, з частотою оновлення 60 Гц та кутом огляду 178 градусів. Дисплей здатний відображати 1 мільярд кольорів.

ТБ оснащений металевою рамкою екрану та двома динаміками по 8 Вт, є підтримка Dolby Audio, DTS:X та DTS Virtual:X. Телевізор працює під керуванням Google TV, пропонуючи доступ до популярних потокових сервісів, таких як Netflix, Amazon Prime Video та YouTube. Користувачі можуть встановлювати програми, використовуючи 8 ГБ флеш-пам’яті (частина якої займає ОС). Підтримуються Chromecast та Miracast для трансляції контенту зі смартфонів або планшетів.

ТБ оснащений двома портами HDMI, двома портами USB 2.0, портом Ethernet і входом AV для підключення різних пристроїв.

Ціна буде оголошено найближчим часом.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати дві нові грошові допомоги: як отримати

Опубліковано

Українці можуть отримати дві нові грошові допомоги: як отримати

Українці мають можливість отримати два види фінансові допомоги.

Запорізький благодійний фонд “Єдність за майбутнє” разом з World Vision International надають благодійну матеріальну допомогу громадянам України, які опинилися в скрутній життєвій ситуації через війну.

Зокрема, допомога надається особам, які зараз проживають на території Чугуївської громади Харківської області, або особам, які мають статус внутрішньо переміщеної особи та зареєстровані в цій громаді.

При цьому в рамках проєкту передбачено два види фінансової допомоги:

1. Багатоцільова;
2. Спрямована підготовка до зими.

У програмі можуть брати участь домогосподарства, які відповідають критеріям:

• мають дохід менше ніж 6 318 грн на місяць на кожного члена сім’ї,
• виховують двох і більше дітей,
• складаються з осіб зі статусом ВПО,
• очолюються самотньою людиною,
• мають у складі вагітну жінку або жінку, яка годує груддю,
• утримують літніх людей, старших за 60 років,
• піклуються про осіб з обмеженими можливостями або хронічними захворюваннями,
• мають поранених або загиблих унаслідок обстрілів членів,
• володіють житлом, яке було зруйноване або пошкоджене внаслідок воєнних дій.

Багатоцільова допомога в розмірі 10 800 грн на кожного члена сім’ї з розрахунку 3600 грн на кожного члена сім’ї на місяць протягом 90 днів буде виплачена одноразовим переказом протягом травня – липня 2024 року.

Своєю чергою грошова допомога на зимовий період у розмірі 20 220 гривень на домогосподарство буде перерахована на банківські рахунки заявників протягом серпня-вересня 2024 року.

При реєстрації необхідно пред’явити документи всіх членів сім’ї:

• паспорт або ID-картку;
• ІПН;
• свідоцтва про народження дітей;
• номер IBAN гривневої картки;
• довідка ВПЛ.
• документи, що підтверджують критерії вразливості.

Звертаємо вашу увагу, що для реєстрації необхідно спочатку заповнити онлайн-форму за посиланням https://cutt.ly/DerPQHHv.

Проте організатори попереджають, що інформація про отримання багатоцільової фінансової допомоги від інших міжнародних організацій перевірятиметься за спільною базою даних одержувачів такої допомоги.

Також читайте:

 В Київстар проінформували, як отримати доступ до мережі під час відключення електроенергії

Як оновити дані без походу до ТЦК

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Київстар розповів, як знайти Інтернет під час відключення світла

Опубліковано

Київстар розповів, як знайти Інтернет під час відключення світла

Мобільний оператор «Київстар», який також надає послуги «Домашній Інтернет», пояснив, як вийти в мережу під час відключення електроенергії.

“Київстар” інвестував понад 250 мільйонів гривень заздалегідь в енергонезалежність фіксованого зв’язку, повідомляє інформаційне агентство компанії.

«Тепер, коли знову виникнуть аварійні та планові відключення, ми готові. Завдяки встановленому спеціальному обладнанню понад 700 тис. інтернет-користувачів матимуть домашній Інтернет до 4-х годин після відключення», – зазначили в компанії.

Мобільні оператори рекомендують кілька способів доступу до Інтернету без електрики:

• Під’єднати кабель відразу до ноутбука
Або
• Заживити роутер джерелом резервного живлення
• Роздавати інтернет через Wi-Fi.

Київстар розповів, як знайти Інтернет під час відключення світла

Крім того, користувачі можуть перевірити, чи оснащений їхній будинок джерелом безперебійного живлення. Зробити це можна за посиланням.

Київстар розповів, як знайти Інтернет під час відключення світла

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Від сьогодні українців, які прийшли до ТЦК для уточнення даних відправляти на ВЛК заборонено
MOBILZONE2 дні тому

Від сьогодні українців, які прийшли до ТЦК для уточнення даних відправляти на ВЛК заборонено

Каратимуть дуже суворо: в ТЦК розповіли, що буде з тими, хто порушує правила мобілізації
MOBILZONE6 днів тому

Каратимуть дуже суворо: в ТЦК розповіли, що буде з тими, хто порушує правила мобілізації

У ТЦК пояснили, як довго можна проходити ВЛК
MOBILZONE4 дні тому

У ТЦК пояснили, як довго можна проходити ВЛК

В Україні змінилися правила проходження ВЛК: що відомо
MOBILZONE5 днів тому

В Україні змінилися правила проходження ВЛК: що відомо

Українці у яких є підстави для відстрочки не мають проходити ВЛК: що відомо
MOBILZONE2 дні тому

Українці у яких є підстави для відстрочки не мають проходити ВЛК: що відомо

Мобілізація посилюється: чоловіків закликали оформити до 18 травня два документи
MOBILZONE3 дні тому

Мобілізація посилюється: чоловіків закликали оформити до 18 травня два документи

Сюрприз для ухилянтів: як штрафуватимуть за неявку в ТЦК та блокування банківських рахунків
MOBILZONE6 днів тому

Сюрприз для ухилянтів: як штрафуватимуть за неявку в ТЦК та блокування банківських рахунків

Збільшені штрафи, розшук та кримінальна відповідальність: що не так з мобілізаційним законом
MOBILZONE6 днів тому

Збільшені штрафи, розшук та кримінальна відповідальність: що не так з мобілізаційним законом

Стало відомо, скільки часу тепер буде даватися на проходження ВЛК
MOBILZONE4 дні тому

Стало відомо, скільки часу тепер буде даватися на проходження ВЛК

Новий закон про мобілізацію набув чинності: названо головні зміни
MOBILZONE1 день тому

Новий закон про мобілізацію набув чинності: названо головні зміни

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.