Connect with us

MOBILZONE

Чи варто купувати Xiaomi: п’ять головних помилок про смартфони бренду

Опубліковано

Чи варто купувати Xiaomi: п'ять головних помилок про смартфони бренду

За останні роки через наші руки пройшли десятки моделей, починаючи з Asus ROG Phone, останніх iPhone, Pixel та закінчуючи недорогими смартфонами Itel, Realme, Infinix тощо. Специфіка роботи зобов’язує використовувати кілька смартфонів одночасно (зазвичай два) і всі ці роки, компанію перерахованим раніше гаджетам незмінно становив один зі смартфонів Xiaomi.

Я не пропускав жодної знакової моделі починаючи з Redmi 4X і в цій статті перерахую і спробую спростувати п’ять головних помилок про смартфони Xiaomi. Сподіваюся це дозволить уникнути помилок при виборі та купівлі.

Брак та погана якість
Один із найчастіших приводів відмовитися від покупки Xiaomi не має нічого спільного з реальністю. За роки роботи в сервісному центрі з ремонту гаджетів я можу сказати, що ці смартфони ламаються трохи частіше, ніж смартфони конкуруючих компаній. Але давайте не забуватимемо, що кількість браку потрібно порівнювати з кількістю проданих моделей.

Наприклад, якщо умовних Galaxy S22 було продано 1000 штук, з яких 50 виявилися бракованими, а Xiaomi 12 купили 2000 разів, і повернули за гарантією 90 смартфонів, то моделі Xiaomi будуть надійнішими.

Насправді, враховуючи кількість випущених і проданих смартфонів, у компанії Xiaomi вкрай рідко трапляються масштабні, доведені факти поганої якості комплектуючих.

MIUI – суцільні баги
Про нестабільність і велику кількість помилок у фірмовій оболонці Xiaomi ходять легенди. Але я впевнений, що у коментарях ви знайдете підтвердження наступним словам:

У 90% випадків винуватцем поганої роботи MIUI є користувач смартфона.
Різноманітність налаштувань підштовхує допитливі розуми до вдосконалення та доопрацювання, яке (без належного розуміння процесів) нерідко призводить до не зворотного ефекту. Тут якнайкраще підходить порівняння з тюнінгом автомобілів, в якому, як і в налаштуванні смартфонів, головне вчасно зупинитися.

Багато реклами
Не переконуватиму наводячи десятки прикладів, скажу лише, що вся реклама в смартфонах Xiaomi відключається за 5 хвилин, без будь-яких проблем.

На сайті є пара статтей про те, як зробити це декількома способами. На честь Xiaomi зауважу, що вони вже багато років не змінюють способи відключення і будь-який користувач при покупці смартфона (якщо він не перший) знає де і що потрібно натиснути.

Невелика кількість оновлень
Тут треба обмовитися. Якщо йдеться про флагманські моделі, то змушений погодитися, тому що вважаю (з огляду на вартість), що Xiaomi могли б більш старанно працювати над виправленням помилок у нових версіях MIUI. Але якщо подивитися на недорогі смартфони, починаючи з серії Redmi Note 8, то часто користувачі отримують більше, ніж очікували. Ось “карта оновлень” Redmi Note 8T, який випускався лише для глобального ринку:

MIUI 10 (Android 9) -> MIUI 11 (Android 9) -> MIUI 12 (Android 10) -> MIUI 12 (Android 11) -> MIUI 12.5 (Android 11)
У результаті маємо три версії Android та чотири версії MIUI, у смартфоні вартістю близько 150 доларів.

Чи варто купувати Xiaomi: п'ять головних помилок про смартфони бренду

Так, подібну підтримку розробників не можна приймати за правило, але в порівнянні з бюджетними моделями від інших компанії (які найчастіше отримують одне велике оновлення), це заслуговує на повагу.

Ще одним важливим плюсом смартфонів Xiaomi є найбільша база кастомних збірок і велика кількість докладних інструкцій, завдяки яким можна встановити одну з десятків прошивок на базі найновіших версій Android.

Користуватися Xiaomi без налаштування не можна
Такої кількості порад, інструкцій та гайдів щодо налаштування смартфонів немає в жодного іншого бренду. Цьому присвячені цілі форуми, сайти та канал вашого покірного слуги. Але давайте будемо відвертими, після виходу версії “12.5” MIUI стала набагато кращою, а тим хто так не вважає я рекомендую хоча б кілька днів користуватися смартфоном з MIUI 10 або 11 (мене вистачило на 5 годин). У порівнянні з тим, що пропонує нова MIUI 13 видно велику відмінність і користуватися смартфоном “з коробки” цілком прийнятно.

Тому відповідь на запитання: “Чи варто купувати Xiaomi?” однозначно буде ствердним, за умови, що ви готові витратити кілька хвилин на налаштування смартфона.

Радий бачити думки інших користувачів, адже впевнений, що досвід більшості значущий досвіду будь-якого автора, головне бути об’єктивними.

Facebook Comments

MOBILZONE

Monobank оновив застосунок Expirenza: що туди увійшло

Опубліковано

Monobank оновив застосунок Expirenza: що туди увійшло

Онлайн-банк monobank на початку квітня оновив дизайн і почав тестувати Expirenza 2.0 – мобільний додаток для тих, хто любить відвідувати кафе, бари та ресторани. Про це повідомив співзасновник банку Олег Гороховський.

Дане оновлення сервісу, дозволяє переглядати меню понад 1700 ресторанів по всій Україні, оплачувати рахунок з чайовими та залишати відгуки про кафе та ресторани за допомогою QR-кодів.

Expirenza 2.0 містить підбірку пропозицій щодо того, в які ресторани піти й що там спробувати – так званий “Їжлисти». Вони надходять від рестораторів і шеф-кухарів. Користувачі також можуть створювати власні добірки та ділитися ними з друзями та іншими користувачами програми.

Ще одна нова функція – “Частування” – дозволяє пригощати інших.

“Ви купуєте людині щось смачненьке у закладі за допомогою Expirenza, а вона приходить і куштує ваше частування в зручний для себе час”, – пояснює Гороховський.

У вересні 2021 року monobank придбав сервіс Expirenza – на той час платформу для меню та оглядів для так званої індустрії гостинності.

Бренд Expirenza інтегрований в екосистему monobank і отримав назву Expirenza by mono.

У вересні 2023 року monobank придбав сервіс бронювання столиків TakeUsEat, а вже в лютому 2024 року monobank запустив кампанію збору коштів для ЗСУ через кафе та ресторани, а в березні розширив сервіс збору коштів «Банка».

Також читайте:

Американська компанія Sentry Enterprises продемонструвала першу у світі банківську картку, оснащену OLED-дисплеєм

ПриватБанк та monobank почали блокувати картки українців після операцій з криптовалютою.

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Офіційно представлена оновлена Nokia 220: підтримує 4G та VoLTE

Опубліковано

Офіційно представлена оновлена Nokia 220: підтримує 4G та VoLTE

Модельний ряд телефонів Nokia поповнила оновлена модель 220 4G. Апарат підтримує роботу з двома SIM-картами та оснащується портом USB Type-C.

Nokia 220 4G (2024) забезпечили 2,8-дюймовим IPS-екраном та фізичною T9-клавіатурою з великими кнопками. У телефоні є два слоти для SIM-карт, підтримка мереж 4G та технології VoLTE з подвійним режимом очікування. Доступно також FM-радіо.

Пристрій отримав 64 МБ оперативної пам’яті та накопичувач на 128 МБ. За автономність відповідає акумулятор ємністю 1450 мАг, що заряджається через роз’єм USB Type-C. Існує підтримка Bluetooth 5.0 для підключення бездротових аксесуарів.

Новинка надійде у продаж у Китаї 29 квітня за ціною приблизно 40 доларів. Про доступність в інших регіонах поки що не повідомляється.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Оновлення Telegram принесло безліч нових функцій для всіх користувачів

Опубліковано

Оновлення Telegram принесло безліч нових функцій для всіх користувачів

Для месенджера Telegram вийшло велике оновлення, яке додало в сервіс одразу 16 нових функцій. Цього разу більшість із них буде доступна всім користувачам, а не лише власникам Premium-підписки. Основний наголос було зроблено на налаштування профілю, покращені інструменти модерації для адміністраторів груп та систему рекомендації каналів.

Ключові нововведення квітневого оновлення Telegram:

  • У «Налаштуваннях» з’явився розділ «Мій профіль», де показано, як ваш профіль бачать інші користувачі. Тут можна додати, видалити або змінити інформацію про себе.
  • У профіль можна додати день народження, щоб інші користувачі отримували відповідне повідомлення. При відкритті профілю у цей день буде відображатися святкова анімація.
  • Автори каналів можуть додавати їх до сторінки свого профілю.
  • Власники колекційних адрес можуть прив’язувати їх до своїх облікових записів або каналів в Telegram. Ці адреси купуються та продаються на платформі Fragment за криптовалюту Ton.
  • У меню пошуку з’явилася вкладка “Канали”, де зібрані канали, на які підписано користувача. Також показується список рекомендованих каналів на схожі теми.
  • З’явилася можливість транслювати свою геопозицію в реальному часі на особистий чат або групу в безстроковому режимі.
  • У налаштуваннях тепер можна керувати повідомленнями про реакції до ваших повідомлень.
  • При надсиланні повідомлень тепер відображається не тільки автор, але і його фотографія.
  • Під час прочитання в групі останнього повідомлення можна потягнути екран вгору, щоб перейти до наступної групи з непрочитаними повідомленнями.
  • У десктопній програмі Telegram Desktop додали швидкий перегляд сайтів прямо всередині месенджера без необхідності їх відкриття у браузері.
  • [Тільки Premium] Додана можливість використовувати анімовані та користувацькі емодзі в опитуваннях.
  • [Тільки Premium] Можна увімкнути відображення прихованої реклами у «Параметри» → «Telegram для бізнесу» → «Показувати рекламу».
  • [Тільки Premium] Історії інших користувачів можна переглядати в режимі інкогніто.
  • Адміністратори груп можуть вибирати відразу кілька повідомлень і здійснювати кілька модераційних дій із ними одночасно.
  • У розділі «Нещодавні дії» адміністратори груп можуть переглядати події, які сталися протягом останніх 48 годин.
  • У адміністраторів каналів з’явилася можливість вказати максимальну кількість різних реакцій одне повідомлення.

Оновлення з цими нововведеннями вже доступне на всіх платформах.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Monobank оновив застосунок Expirenza: що туди увійшло
MOBILZONE15 хв. тому

Monobank оновив застосунок Expirenza: що туди увійшло

Офіційно представлена оновлена Nokia 220: підтримує 4G та VoLTE
MOBILZONE55 хв. тому

Офіційно представлена оновлена Nokia 220: підтримує 4G та VoLTE

Оновлення Telegram принесло безліч нових функцій для всіх користувачів
MOBILZONE1 годину тому

Оновлення Telegram принесло безліч нових функцій для всіх користувачів

В Україні сім'ям із дітьми виплатять нову допомогу: від 25 до 40 тисяч гривень
MOBILZONE2 години тому

В Україні сім’ям із дітьми виплатять нову допомогу: від 25 до 40 тисяч гривень

В Україні запровадять нову систему визначення придатності до служби
MOBILZONE3 години тому

В Україні запровадять нову систему визначення придатності до служби

Замість "обмежено придатний": в Україні з'являться нові статуси військовозобов'язаних
MOBILZONE6 години тому

Замість “обмежено придатний”: в Україні з’являться нові статуси військовозобов’язаних

В одній з областей України в ТЦК тимчасово припинили прийом документів на відстрочку
MOBILZONE7 години тому

В одній з областей України в ТЦК тимчасово припинили прийом документів на відстрочку

realme випустила універсальну 240-ватну GaN-зарядку
MOBILZONE19 години тому

realme випустила універсальну 240-ватну GaN-зарядку

Грошова допомога малозабезпеченим українцям: як отримати виплати
MOBILZONE21 годину тому

Грошова допомога малозабезпеченим українцям: як отримати виплати

Redmi офіційно представила дешевий 100-герцевий монітор A27Q (2025)
MOBILZONE24 години тому

Redmi офіційно представила дешевий 100-герцевий монітор A27Q (2025)

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.