Connect with us

MOBILZONE

Чи варто купувати Xiaomi: п’ять головних помилок про смартфони бренду

Опубліковано

Чи варто купувати Xiaomi: п'ять головних помилок про смартфони бренду

За останні роки через наші руки пройшли десятки моделей, починаючи з Asus ROG Phone, останніх iPhone, Pixel та закінчуючи недорогими смартфонами Itel, Realme, Infinix тощо. Специфіка роботи зобов’язує використовувати кілька смартфонів одночасно (зазвичай два) і всі ці роки, компанію перерахованим раніше гаджетам незмінно становив один зі смартфонів Xiaomi.

Я не пропускав жодної знакової моделі починаючи з Redmi 4X і в цій статті перерахую і спробую спростувати п’ять головних помилок про смартфони Xiaomi. Сподіваюся це дозволить уникнути помилок при виборі та купівлі.

Брак та погана якість
Один із найчастіших приводів відмовитися від покупки Xiaomi не має нічого спільного з реальністю. За роки роботи в сервісному центрі з ремонту гаджетів я можу сказати, що ці смартфони ламаються трохи частіше, ніж смартфони конкуруючих компаній. Але давайте не забуватимемо, що кількість браку потрібно порівнювати з кількістю проданих моделей.

Наприклад, якщо умовних Galaxy S22 було продано 1000 штук, з яких 50 виявилися бракованими, а Xiaomi 12 купили 2000 разів, і повернули за гарантією 90 смартфонів, то моделі Xiaomi будуть надійнішими.

Насправді, враховуючи кількість випущених і проданих смартфонів, у компанії Xiaomi вкрай рідко трапляються масштабні, доведені факти поганої якості комплектуючих.

MIUI – суцільні баги
Про нестабільність і велику кількість помилок у фірмовій оболонці Xiaomi ходять легенди. Але я впевнений, що у коментарях ви знайдете підтвердження наступним словам:

У 90% випадків винуватцем поганої роботи MIUI є користувач смартфона.
Різноманітність налаштувань підштовхує допитливі розуми до вдосконалення та доопрацювання, яке (без належного розуміння процесів) нерідко призводить до не зворотного ефекту. Тут якнайкраще підходить порівняння з тюнінгом автомобілів, в якому, як і в налаштуванні смартфонів, головне вчасно зупинитися.

Багато реклами
Не переконуватиму наводячи десятки прикладів, скажу лише, що вся реклама в смартфонах Xiaomi відключається за 5 хвилин, без будь-яких проблем.

На сайті є пара статтей про те, як зробити це декількома способами. На честь Xiaomi зауважу, що вони вже багато років не змінюють способи відключення і будь-який користувач при покупці смартфона (якщо він не перший) знає де і що потрібно натиснути.

Невелика кількість оновлень
Тут треба обмовитися. Якщо йдеться про флагманські моделі, то змушений погодитися, тому що вважаю (з огляду на вартість), що Xiaomi могли б більш старанно працювати над виправленням помилок у нових версіях MIUI. Але якщо подивитися на недорогі смартфони, починаючи з серії Redmi Note 8, то часто користувачі отримують більше, ніж очікували. Ось “карта оновлень” Redmi Note 8T, який випускався лише для глобального ринку:

MIUI 10 (Android 9) -> MIUI 11 (Android 9) -> MIUI 12 (Android 10) -> MIUI 12 (Android 11) -> MIUI 12.5 (Android 11)
У результаті маємо три версії Android та чотири версії MIUI, у смартфоні вартістю близько 150 доларів.

Чи варто купувати Xiaomi: п'ять головних помилок про смартфони бренду

Так, подібну підтримку розробників не можна приймати за правило, але в порівнянні з бюджетними моделями від інших компанії (які найчастіше отримують одне велике оновлення), це заслуговує на повагу.

Ще одним важливим плюсом смартфонів Xiaomi є найбільша база кастомних збірок і велика кількість докладних інструкцій, завдяки яким можна встановити одну з десятків прошивок на базі найновіших версій Android.

Користуватися Xiaomi без налаштування не можна
Такої кількості порад, інструкцій та гайдів щодо налаштування смартфонів немає в жодного іншого бренду. Цьому присвячені цілі форуми, сайти та канал вашого покірного слуги. Але давайте будемо відвертими, після виходу версії “12.5” MIUI стала набагато кращою, а тим хто так не вважає я рекомендую хоча б кілька днів користуватися смартфоном з MIUI 10 або 11 (мене вистачило на 5 годин). У порівнянні з тим, що пропонує нова MIUI 13 видно велику відмінність і користуватися смартфоном “з коробки” цілком прийнятно.

Тому відповідь на запитання: “Чи варто купувати Xiaomi?” однозначно буде ствердним, за умови, що ви готові витратити кілька хвилин на налаштування смартфона.

Радий бачити думки інших користувачів, адже впевнений, що досвід більшості значущий досвіду будь-якого автора, головне бути об’єктивними.

Facebook Comments Box

MOBILZONE

Українцям заборонять купувати SIM-карти без паспорта: що відомо

Опубліковано

Українцям заборонять купувати SIM-карти без паспорта: що відомо

Комітет Верховної Ради рекомендував уряду розглянути законопроєкт, що передбачає обов’язкову верифікацію всіх SIM-карт та прив’язку їх до паспорта.

Таким чином, продаж нових SIM-карт стане можливим лише за наявності документа, який посвідчує особу. Користувачі, які вже мають анонімні номери, зобов’язані будуть пройти процедуру ідентифікації.

Ця ініціатива викликала жваве обговорення у соціальних мережах. Поштовхом для дискусій став допис народного депутата Олександра Федієнка у Facebook, в якому він пояснив, що комітет із питань національної безпеки готує нараду щодо використання мобільної інфраструктури України ворожими безпілотниками типу «Шахед».

Федієнко, який очолює підкомітет з кібербезпеки, наголосив: запровадження обов’язкової ідентифікації SIM-карт є доцільним у нинішніх умовах, оскільки це зміцнить кіберзахист і ускладнить можливість зловмисного використання українських телеком-мереж.

Він підкреслив, що в умовах воєнного стану головним пріоритетом є безпека і хоча подібні рішення можуть викликати суспільне обурення, наразі не існує інших ефективних альтернатив.

Перша нарада з цього питання відбулася 10 липня 2024 року. На ній обговорювали заходи щодо блокування SIM-карт, які використовуються російськими дронами, а також локалізацію таких випадків.

Також Федієнко вказав на необхідність посилити відповідальність для мобільних операторів. За його словами, близько 80% абонентів мобільних операторів залишаються невідомими особами.

Поки що питання про остаточне впровадження ідентифікації при купівлі SIM-карт залишається відкритим. Утім, прогнозується, що такі заходи дозволять ефективніше встановлювати особу користувача і перешкоджатимуть ворогу в отриманні доступу до українських телекомунікаційних мереж.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Виїзд молоді до 24 років: у Раді готуються відкрити кордони

Опубліковано

Виїзд молоді до 24 років: у Раді готуються відкрити кордони

У Верховній Раді обговорюється можливість дозволити виїзд за кордон молодим українцям до 24 років, щоб вони могли подорожувати і повертатися до України не боячись, що їх не випустять.

Питання законодавчого врегулювання виїзду чоловіків молодого віку під час дії воєнного стану неодноразово піднімалося в парламенті та викликає жваві дискусії. Голова ВР Руслан Стефанчук заявив, що тема дозволу виїзду молоді наразі активно розглядається, повідомляє Telegram-канал «Труха Україна».

На запитання журналіста щодо можливості надання дозволу на виїзд чоловікам до 25 років, Стефанчук відповів, що в парламентському комітеті окремі депутати працюють над пом’якшенням правил для молоді віком 18-24 років.

За словами спікера парламенту, ситуація потребує ретельного аналізу, адже молоді чоловіки до 25 років не підлягають мобілізації, але при цьому не мають широких можливостей для реалізації в межах країни. Він зазначив, що дозвіл на виїзд, зокрема з метою навчання, міг би бути виправданим.

Також щодо спрощення виїзду для юнаків 18-24 років виступив народний депутат від фракції «Слуга народу» Федір Веніславський.

«Це питання активно обговорюється серед парламентарів, зокрема в нашому комітеті. Існує певне порозуміння між різними політичними силами, що в найближчому часі його слід розглянути. Адже ми втрачаємо молодь, яка виїжджає за кордон і не може повернутися через обмеження для чоловіків віком від 18 до 60 років, запроваджені під час воєнного стану», – зазначив депутат.

Веніславський також додав, що існує пропозиція не обмежувати пересування громадян України до 23-24 років, аби молоді українці, які здобувають освіту за кордоном, могли відвідувати рідних в Україні та підтримувати зв’язок із Батьківщиною.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Київстар представив свої найбюджетніші тарифи: економія до 150 гривень

Опубліковано

Київстар представив свої найбюджетніші тарифи: економія до 150 гривень

Мобільний оператор Київстар розповів своїм абонентам, як вони можуть підключити тарифи зі значною знижкою і зекономити від 130 до 150 гривень.

Про це мобільний оператор Київстар розповів на своєму офіційному сайті.

Як зазначили в компанії, абоненти, які перенесуть свій мобільний номер від іншого оператора за допомогою послуги MNP, зможуть підключити один з двох тарифів зі значною знижкою. Тобто, якщо абонент Lifecell або Vodafone  перейде на обслуговування Київстар, тоді він зможе отримати дану знижку.

Мова йде про акційні тарифи ВСЕ РАЗОМ Легкий і ВСЕ РАЗОМ Крутий, що поєднують в собі мобільний зв’язок, мобільний інтернет та домашній інтернет в одному пакеті.

Отже, в тариф ВСЕ РАЗОМ Легкий входить:

  • Безлім на мобільний інтернет в Україні — 100 ГБ без обмеження швидкості, далі швидкість мобільного інтернету буде знижена до 0,8 Мбіт/с
  • Безлімітні дзвінки у мережі Київстар
  • 300 хвилин на інші українські оператори та за кордон
  • Домашній Інтернет до 100 Мбіт/с

Ціна у разі переходу: 220 грн. (замість стандартних 350 грн.). Загальна економія до 130 грн. щомісяця або 1500 гривень на рік

Також важливо відзначити, що в тарифі ВСЕ РАЗОМ Легкий з’явиться суперсила  – Економія 50 гривень, що може знизити тариф до 170 гривень в місяць. В Київстар обіцяють скоро додати її для нових абонентів.

ВСЕ РАЗОМ Крутий до нього входить:

  • 100 ГБ швидкісного інтернету, далі – безлім на зниженій швидкості
  • Безлім дзвінки на Київстар
  • 600 хвилин на інші мережі України та за кордон
  • Домашній Інтернет до 1 Гбіт/с
  • Можливість додати одну Суперсилу без доплат

Ціна при переході: 350 грн (замість 500 грн стандартних). Економія – 150 грн щомісяця або 1800 грн на рік

Київстар представив свої найбюджетніші тарифи: економія до 150 гривень

Обидва тарифи включають можливість користуватися роумінгом як удома, подвоєння хвилин за своєчасну оплату та додаткові функції у додатку Мій Київстар.

Також раніше ми розповідали про найдоступніші тарифи найбільших трьох мобільних операторів України, прочитати про них можна пройшовши за посиланням – “Найдоступніші мобільні тарифи у липні:  що пропонують оператори Київстар, Vadafone та  Lifecell

 

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement
Українцям заборонять купувати SIM-карти без паспорта: що відомо
MOBILZONE9 хвилин тому

Українцям заборонять купувати SIM-карти без паспорта: що відомо

Виїзд молоді до 24 років: у Раді готуються відкрити кордони
MOBILZONE2 години тому

Виїзд молоді до 24 років: у Раді готуються відкрити кордони

Київстар представив свої найбюджетніші тарифи: економія до 150 гривень
MOBILZONE3 години тому

Київстар представив свої найбюджетніші тарифи: економія до 150 гривень

Бій Олександр Усик проти Даніель Дюбуа: дивитися бокс онлайн
MOBILZONE11 години тому

Онлайн трасляція бою Олександра Усика проти Даніеля Дюбуа

Бій Олександр Усик проти Даніель Дюбуа: дивитися бокс онлайн
MOBILZONE13 години тому

Бій Олександр Усик проти Даніель Дюбуа: дивитися бокс онлайн

Функція «Атмосферна музика», що з'явилася в iOS 18.4, тепер доступна для всіх користувачів Android-смартфонів
MOBILZONE15 години тому

Функція «Атмосферна музика», що з’явилася в iOS 18.4, тепер доступна для всіх користувачів Android-смартфонів

Усі майбутні iPhone 17 показали у різних кольорах
MOBILZONE18 години тому

Усі майбутні iPhone 17 показали у різних кольорах

ChatGPT навчився самостійно виконувати завдання замість людини
MOBILZONE18 години тому

ChatGPT навчився самостійно виконувати завдання замість людини

По 10 800 грн кожному: названо дату реєстрації на нову грошову допомогу
MOBILZONE21 годину тому

По 10 800 грн кожному: названо дату реєстрації на нову грошову допомогу

В Україні дозволять брати на роботу без документів ТЦК: деталі
MOBILZONE22 години тому

В Україні дозволять брати на роботу без документів ТЦК: деталі

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.