Connect with us

MOBILZONE

Чи варто купувати Xiaomi: п’ять головних помилок про смартфони бренду

Опубліковано

Чи варто купувати Xiaomi: п'ять головних помилок про смартфони бренду

За останні роки через наші руки пройшли десятки моделей, починаючи з Asus ROG Phone, останніх iPhone, Pixel та закінчуючи недорогими смартфонами Itel, Realme, Infinix тощо. Специфіка роботи зобов’язує використовувати кілька смартфонів одночасно (зазвичай два) і всі ці роки, компанію перерахованим раніше гаджетам незмінно становив один зі смартфонів Xiaomi.

Я не пропускав жодної знакової моделі починаючи з Redmi 4X і в цій статті перерахую і спробую спростувати п’ять головних помилок про смартфони Xiaomi. Сподіваюся це дозволить уникнути помилок при виборі та купівлі.

Брак та погана якість
Один із найчастіших приводів відмовитися від покупки Xiaomi не має нічого спільного з реальністю. За роки роботи в сервісному центрі з ремонту гаджетів я можу сказати, що ці смартфони ламаються трохи частіше, ніж смартфони конкуруючих компаній. Але давайте не забуватимемо, що кількість браку потрібно порівнювати з кількістю проданих моделей.

Наприклад, якщо умовних Galaxy S22 було продано 1000 штук, з яких 50 виявилися бракованими, а Xiaomi 12 купили 2000 разів, і повернули за гарантією 90 смартфонів, то моделі Xiaomi будуть надійнішими.

Насправді, враховуючи кількість випущених і проданих смартфонів, у компанії Xiaomi вкрай рідко трапляються масштабні, доведені факти поганої якості комплектуючих.

MIUI – суцільні баги
Про нестабільність і велику кількість помилок у фірмовій оболонці Xiaomi ходять легенди. Але я впевнений, що у коментарях ви знайдете підтвердження наступним словам:

У 90% випадків винуватцем поганої роботи MIUI є користувач смартфона.
Різноманітність налаштувань підштовхує допитливі розуми до вдосконалення та доопрацювання, яке (без належного розуміння процесів) нерідко призводить до не зворотного ефекту. Тут якнайкраще підходить порівняння з тюнінгом автомобілів, в якому, як і в налаштуванні смартфонів, головне вчасно зупинитися.

Багато реклами
Не переконуватиму наводячи десятки прикладів, скажу лише, що вся реклама в смартфонах Xiaomi відключається за 5 хвилин, без будь-яких проблем.

На сайті є пара статтей про те, як зробити це декількома способами. На честь Xiaomi зауважу, що вони вже багато років не змінюють способи відключення і будь-який користувач при покупці смартфона (якщо він не перший) знає де і що потрібно натиснути.

Невелика кількість оновлень
Тут треба обмовитися. Якщо йдеться про флагманські моделі, то змушений погодитися, тому що вважаю (з огляду на вартість), що Xiaomi могли б більш старанно працювати над виправленням помилок у нових версіях MIUI. Але якщо подивитися на недорогі смартфони, починаючи з серії Redmi Note 8, то часто користувачі отримують більше, ніж очікували. Ось “карта оновлень” Redmi Note 8T, який випускався лише для глобального ринку:

MIUI 10 (Android 9) -> MIUI 11 (Android 9) -> MIUI 12 (Android 10) -> MIUI 12 (Android 11) -> MIUI 12.5 (Android 11)
У результаті маємо три версії Android та чотири версії MIUI, у смартфоні вартістю близько 150 доларів.

Чи варто купувати Xiaomi: п'ять головних помилок про смартфони бренду

Так, подібну підтримку розробників не можна приймати за правило, але в порівнянні з бюджетними моделями від інших компанії (які найчастіше отримують одне велике оновлення), це заслуговує на повагу.

Ще одним важливим плюсом смартфонів Xiaomi є найбільша база кастомних збірок і велика кількість докладних інструкцій, завдяки яким можна встановити одну з десятків прошивок на базі найновіших версій Android.

Користуватися Xiaomi без налаштування не можна
Такої кількості порад, інструкцій та гайдів щодо налаштування смартфонів немає в жодного іншого бренду. Цьому присвячені цілі форуми, сайти та канал вашого покірного слуги. Але давайте будемо відвертими, після виходу версії “12.5” MIUI стала набагато кращою, а тим хто так не вважає я рекомендую хоча б кілька днів користуватися смартфоном з MIUI 10 або 11 (мене вистачило на 5 годин). У порівнянні з тим, що пропонує нова MIUI 13 видно велику відмінність і користуватися смартфоном “з коробки” цілком прийнятно.

Тому відповідь на запитання: “Чи варто купувати Xiaomi?” однозначно буде ствердним, за умови, що ви готові витратити кілька хвилин на налаштування смартфона.

Радий бачити думки інших користувачів, адже впевнений, що досвід більшості значущий досвіду будь-якого автора, головне бути об’єктивними.

Facebook Comments

MOBILZONE

Абонентам lifecell підготували “подарунок”: чого чекати

Опубліковано

Абонентам lifecell підготували "подарунок": чого чекати

У травні 2025 року для частини користувачів мобільного оператора Lifecell зросте вартість послуг. Компанія повідомила про оновлені умови обслуговування.

Про це йдеться на офіційному сайті Lifecell.

Які зміни чекають на абонентів

Згідно з інформацією пресслужби, з 14 травня деякі клієнти щоденно платитимуть по 5 гривень за користування пакетом послуг. Це стосується абонентів, які підключили тарифи:

  • Бізнес старт;
  • Бізнес свобода;
  • Бізнес преміум.

У рамках цього пакету клієнтам будуть доступні щодня:

  • безлімітні дзвінки в мережі Lifecell;
  • 500 МБ мобільного інтернету.

У компанії зазначають: «Щоденна плата за пакет послуг буде застосовуватися у разі несплати вартості щомісячного пакета послуг».

Раніше ми розповідали про три найвигідніші пропозиції від мобільного оператора LIfecell, прочитати про них можна перейшовши за посиланням – Lifecell презентував найкращі пропозиції травня: що можуть підключити українці.

Також читайте:

Найдешевші тарифи Lifecell, Київстар та Vodafone: що можна підключити у травні 2025 року для економії

Найбюджетніший тариф від Vodafone: що можна підключити у травні 2025 року для економії

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Xiaomi випустила дві нові ТВ-приставки Smart TV Box

Опубліковано

Xiaomi випустила дві нові ТВ-приставки Smart TV Box

Xiaomi представила в Китаї нову фірмову Android-приставку під назвою Smart TV Box 5, а також просунуту в технічному плані модель Smart TV Box 5 Max. Обидва пристрої підтримують високу роздільну здатність та оснащені швидкісними модулями Wi-Fi, але відрізняються конфігураціями пам’яті.

Новинки, побудовані на базі чотириядерного ARM-процесора (Cortex-A55), працюють під управлінням фірмової операційної системи HyperOS та підтримують голосове управління через асистента XiaoAi. Базова модель оснащена 2 ГБ оперативної пам’яті та накопичувачем на 32 ГБ, а версія Max поставляється у конфігурації 4+64 ГБ.

Xiaomi Smart TV Box 5 та Smart TV Box 5 Max здатні виводити зображення з роздільною здатністю до 4K. Обидві моделі підтримують технології Dolby Vision, Dolby Atmos та DTS:X. Набір бездротових інтерфейсів кожної з приставок входять модулі Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.2.

Модель Smart TV Box 5 коштує у Китаї 299 юанів (близько $41), а ціна старшої Max-версії складає 499 юанів (приблизно $69). Інформації про появу новинок в інших країнах поки що немає.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Україні запровадили штрафи за незареєстрованих собак: деталі

Опубліковано

В Україні запровадили штрафи за незареєстрованих собак: до 1020 гривень

У столиці власники собак повинні реєструвати своїх улюбленців – інакше їм загрожує адміністративна відповідальність. Як повідомляє Центр захисту тварин із посиланням на Кодекс України про адміністративні правопорушення, за відсутність реєстрації передбачено штраф до 850 гривень. Якщо ж порушення повториться протягом року, сума зросте до 1020 гривень.

Поки що така вимога діє лише в межах Києва. Чи буде поширено цю практику на інші міста України – наразі невідомо.

Як пояснив директор КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Сергій Сабуров, реєстрація обов’язкова для всіх собак. Для котів ця процедура – добровільна і залежить від бажання власника.

Основна мета даної ініціативи, щоб власники дотримувалися ветеринарно-санітарних норм і робили вчасно прививки своїм улюбленцям.

Також актуальні дані про кількість домашніх тварин у столиці дозволять:

  • ефективніше планувати розвиток міської інфраструктури;
  • знайти собаку, якщо власник її загубить

Для реєстрації собаки необхідно:

  • Звернутись до будь-якого ЦНАПу в Києві.
  • Заповнити форму №1 (видається на місці).
  • Надати квитанцію про оплату послуги.

Після цього тварина отримає унікальний реєстраційний номер, а власнику видадуть офіційне посвідчення, яке підтверджує право власності на домашнього улюбленця.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Абонентам lifecell підготували "подарунок": чого чекати
MOBILZONE1 годину тому

Абонентам lifecell підготували “подарунок”: чого чекати

Xiaomi випустила дві нові ТВ-приставки Smart TV Box
MOBILZONE14 години тому

Xiaomi випустила дві нові ТВ-приставки Smart TV Box

В Україні запровадили штрафи за незареєстрованих собак: до 1020 гривень
MOBILZONE16 години тому

В Україні запровадили штрафи за незареєстрованих собак: деталі

Україна вела таємні переговори з Росією протягом усієї війни: нардеп
MOBILZONE18 години тому

Україна вела таємні переговори з Росією протягом усієї війни: нардеп

Маєте гроші на картці - сплачуйте податок: за які перекази доведеться відзвітувати
MOBILZONE18 години тому

Маєте гроші на картці – сплачуйте податок: за які перекази доведеться відзвітувати

Київстар надає абонентам 90 днів безкоштовного доступу до послуги: як скористатися
MOBILZONE19 години тому

Київстар надає абонентам 90 днів безкоштовного доступу до послуги: як скористатися

Мобілізація в Україні: де ще перевірятимуть чоловіків, окрім вулиць
MOBILZONE20 години тому

Мобілізація в Україні: де ще перевірятимуть чоловіків, окрім вулиць

Секретне налаштування роутера, яке прискорить інтернет: що потрібно змінити
MOBILZONE21 годину тому

Секретне налаштування роутера, яке прискорить інтернет: що потрібно змінити

Який термін дії розшуку за неявку до ТЦК: пояснення юриста
MOBILZONE24 години тому

Який термін дії розшуку за неявку до ТЦК: пояснення юриста

Також читайте: Мобілізація 2025: як заборгованість може коштувати чоловікові квартири чи авто Із 1 вересня в школах будуть готувати до нових реалії: учнів навчатимуть військової підготовки ТЦК впроваджують нові способи виявлення ухилянтів: великі міста під прицілом
MOBILZONE1 день тому

Google Maps допомагає уникнути штрафів: українським водіям варто увімкнути корисну функцію

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.