Connect with us

MOBILZONE

Битва титанів Xiaomi 12 Lite проти 11 Lite 5G NE: чим відрізняються два покоління однієї моделі

Опубліковано

Битва титанів Xiaomi 12 Lite проти 11 Lite 5G NE: чим відрізняються два покоління однієї моделі

Нарешті у серії Xiaomi 12 з’явився доступний смартфон. Модель під назвою Xiaomi 12 Lite, що дебютувала у другій половині липня, прийшла на зміну випущеному у 2021 році Xiaomi 11 Lite 5G NE. У чому різниця між цими двома смартфонами та на якому з них краще зупинити свій вибір у 2022 році, розповімо прямо зараз.

Дизайн
Минулорічний Xiaomi 11 Lite 5G NE отримав набагато тонший і легший корпус у порівнянні з наступником і може сміливо претендувати на звання одного з найлегших апаратів на ринку. Саме ця обставина робить його привабливішим, ніж новий Xiaomi 12 Lite. Також старий смартфон має захист від пилу та вологи відповідно до стандарту IP53.

Битва титанів Xiaomi 12 Lite проти 11 Lite 5G NE: чим відрізняються два покоління однієї моделі

Що ж стосується Xiaomi 12 Lite, то за рахунок зменшених рамок по краях дисплея він виглядає трохи компактнішим, ніж попередник, хоча розмір екрану залишився таким самим. При цьому він важчий і товщі торішньої моделі.

Битва титанів Xiaomi 12 Lite проти 11 Lite 5G NE: чим відрізняються два покоління однієї моделі

І у випадку з Xiaomi 12 Lite і з 11 Lite 5G NE не варто розраховувати на матеріали преміум-класу. Обидва смартфони одягнені в корпус із недорогого полікарбонатного пластику.

Дисплей
На перший погляд може здатися, що дисплей Xiaomi 11 Lite 5G NE перекочував у 12 Lite, але насправді єдине, що спільного біля екранів цих двох смартфонів – це їхня діагональ і розширення. Дисплей торішнього «полегшеного» флагмана підтримує лише один мільярд кольорів, тоді як екран нового здатний відображати до 68 мільярдів кольорів. Крім того, у Xiaomi 12 Lite сканер відбитків пальців убудований прямо в дисплей, тоді як у попередника він об’єднаний з кнопкою живлення збоку. Частота оновлення дисплея нового смартфона становить 120 Гц проти 90 Гц попереднього покоління.

Битва титанів Xiaomi 12 Lite проти 11 Lite 5G NE: чим відрізняються два покоління однієї моделі

Обидва смартфони обладнані 6,55-дюймовими AMOLED-панелями з роздільною здатністю Full HD+, підтримкою HDR10+ та захисним склом Corning Gorilla Glass п’ятого покоління.

Апаратне та програмне забезпечення
В апаратному плані особливих змін не відбулося, хіба новий смартфон втратив слот для карти пам’яті формату microSD. Обидві моделі базуються на мобільній платформі Qualcomm Snapdragon 778G, яка побудована за 6-нанометровим техпроцесом і включає восьмиядерний процесор з тактовою частотою до 2,4 ГГц і графічний прискорювач Adreno 642L. Компанію чіпу складають 8 Гбайт оперативної та до 256 Гбайт вбудованої пам’яті типу UFS 2.2.

Битва титанів Xiaomi 12 Lite проти 11 Lite 5G NE: чим відрізняються два покоління однієї моделі

Що ж до програмного забезпечення, то Xiaomi 11 Lite 5G NE, випущений у 2021 році, поставляється з актуальними на момент його дебюту Android 11 та MIUI 12.5 на борту. А ось Xiaomi 12 Lite може похвалитися свіжим Android 12 із встановленою поверх фірмовою прошивкою MIUI 13.

Камери
Залишивши старий процесор, виробник вирішив серйозно оновити камери. Так, новий Xiaomi 12 Lite оснащений 108-мегапіксельною основною камерою, компанію якої складає 8-мегапіксельний датчик з ультраширококутним об’єктивом і 2-мегапіксельна макрокамера, а попереду у смартфона встановлена ​​32-мегапіксельна селфі-камера. Що ж стосується Xiaomi 11 Lite 5G NE, то він обладнаний 64-мегапіксельною основною та 20-мегапіксельною фронтальною камерами.

 

Акумулятор
Збільшила Xiaomi та ємність батареї нового смартфона. Тепер Xiaomi 12 Lite живиться від акумулятора на 4300 мАч з підтримкою 67-ватного заряджання, тоді як у Xiaomi 11 Lite 5G NE потужність зарядки обмежена 33 Вт.

Битва титанів Xiaomi 12 Lite проти 11 Lite 5G NE: чим відрізняються два покоління однієї моделі
Ціни
Xiaomi 12 Lite надійде у продаж на світовому ринку за ціною від 400 доларів, тоді як Xiaomi 11 Lite 5G NE можна знайти зараз менше ніж за 300 доларів.

Переваги Xiaomi 11 Lite 5G NE:
нижча ціна;
захист від пилу та вологи за стандартом IP53;
слот для картки пам’яті microSD;
тонкий та легкий корпус.

Недоліки Xiaomi 11 Lite 5G NE:
гірше за камеру;
менше батарея.

Переваги Xiaomi 12 Lite:
краще камери;
більша батарея;
вище швидкість заряджання.

Недоліки Xiaomi 12 Lite:
висока ціна.

Facebook Comments

MOBILZONE

В одній з областей України виявили 40000 ухилянтів від мобілізації: поліції доручили примусово доставляти їх у ТЦК

Опубліковано

В одній з областей України виявили 40000 ухилянтів від мобілізації: поліції доручили примусово доставляти їх у ТЦК

В Івано-Франківській області повідомляють про 40 тисяч ухилянтів від мобілізації. Ці люди знаходяться в розшуку. Тому, поліція має повне право затримати їх будь-де, перевірити по базі «Оберіг» та примусово доставити до ТЦК.

Про це повідомив заступник начальника ТЦК та СП Івано-Франківської області, начальник відділу мобілізаційної та оборонної роботи полковник Роман Боднар.

За його словами, у грудні минулого року в Івано-Франківській області було зареєстровано 36 тисяч ухилянтів. Менш ніж за три місяці цього року до списку додано ще 3000 чоловіків. Усі ці люди перебувають в офіційному розшуку.

“З того часу, як почалася війна, багато людей отримували повістки й не приходили до нас, думали, що їх ніхто не буде шукати. Я наголошую, що тепер у нас обов’язкова явка до ТЦК. Якщо людина думає, що не буде підписувати повістку і їй це зійде з рук, то вона помиляється”, – запевнив Боднар.

Багато чоловіків отримали повістки, але проігнорували візити до ТЦК. Всі вони в розшуку. Більш того, навіть якщо чоловік відмовляється підписувати повістку, це не означає, що він її не отримував. Відповідно до законодавства, важливим є сам факт передачі повістки особі, а не її підпис. Це було зроблено для того, щоб чоловік не міг уникнути обов’язків, які зазначені в повістці.

Полковник повідомив, що працівники ТЦК за допомогою бодікамер здійснюють відеофіксацію та складають протокол про відмову від підписування повістки.

«Ми маємо право сповіщати військовозобов’язаного у будь-яких доступних місцях: громадських установах, на вулицях, на підприємствах, у транспорті, за адресами проживання. Мобілізаційні заходи повинні продовжуватися, адже війна триває.», – наголосив начальник ТЦК.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У ТЦК пояснили спалахи агресії по відношенню до чоловіків

Опубліковано

У ТЦК пояснили спалахи агресії по відношенню до чоловіків

Все частіше під час мобілізаційних заходів відбуваються сутички між чоловіками та представниками ТЦК, деякі випадки закінчуються навіть застосуванням сили з боку військових.

Заступник начальника Івано-Франківського обласного ТЦК та СП Роман Боднар дав роз’яснення з цього приводу.

За словами військового, в українському суспільстві зараз іду негативне ставлення до співробітників ТЦК та СП. Громадяни думають, що в ТЦК працюють самі ухилянти, які сидять в кабінетах і вирішують кого мобілізувати і відправити на фронт. На цьому фоні виникають конфлікти між чоловіками та військовими.

Мушу повідомити, що в Івано-Франківський області майже 70% працівників ТЦК мають військовий досвід і були перенаправлені до військкоматів через травми та контузії, які вони зазнали на полі бою. От подумайте, людина, яка ризикувала життя і віддала своє здоров’я на фронті і йому кажуть цивільні чоловіки, що він ухилянт і хай сам іде воює, а людина пережила пекло у свій час. От переважно в таких ситуаціях найчастіше стаються конфлікти, але мушу зауважити, що ми такі моменти присікаємо зразу.– розповів Роман Боднар

Також він додав, що чим довше іде війна, тим важче проводити мобілізаційні заходи, адже добровольці кінчилися, тому зараз осталися чоловіки, які мають невисоку мотивацію служити в армії, або ті, які ухиляються від неї.

Сьогодні добровольців можна зустріти тільки в рекрутингових агенствах, але переважна більшість з них хоче бути оператором дрона, або в артилерії, подальше від першої лінії фронту. Тому працівники ТЦК мають діло з мало мотивованими чоловіками, які будуть сперечатися навіть коли вони неправі. – зазначив Боднар

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Закон про повторний медогляд обмежено придатних чоловіків заблокували

Опубліковано

Закон про повторний медогляд обмежено придатних чоловіків заблокували

21 березня депутати підтримали законопроєкт №10313, яким зобов’язують всіх чоловіків зі статусом “обмежено придатний” повторно пройти ВЛК. Проте його ще не підписано, а відповідно, він не набрав чинності.

Однак двома постановами 10313-П та 10313-П1, які з’явились на сайті Верховної Ради, закон №10313 було взагалі заблоковано. Відповідно, поки Верховна Рада їх не розгляне, цей закон не піде на підпис і відповідно, не набуде чинності

Одна з цих постанов була ініційована лідеркою фракції “Батьківщина” Юлією Тимошенко. Вона розповіла, що тільки в день голосування депутати отримали порівняльну таблицю із 231 правкою до законопроекту. Звісно, ​​неможливо так швидко зорієнтуватись у цих правках, а тому не можна дати якісну оцінку законопроекту.

Народний депутат від партії “Слуга народу” Георгій Мазурашу висловив своє невдоволення даним законопроектом. За його словами, що при повторному проходженні ВЛК люди з реальними вадами здоров’я можуть стати жертвами корупційних схем. Тобто, чоловіки, які дійсно не можуть служити по стану здоров’я, від них будуть вимагати винагороду, щоб їм підтвердили непридатність до військової служби, а у разі відмови, їх з усіма їхніми болячками можуть відправити на фронт.

Підсумовуючи вище сказане, закон, що вже був проголосований Верховною Радою 21 березня, зараз депутатами заблоковано. Коли розглядатимуть зареєстровані постанови, наразі невідомо.

Також читайте:

У Верховній Раді пояснили, чому депутати та їхні діти не воюють.

Молдова буде допомагати Україні ловити ухилянтів.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
В одній з областей України виявили 40000 ухилянтів від мобілізації: поліції доручили примусово доставляти їх у ТЦК
MOBILZONE44 хв. тому

В одній з областей України виявили 40000 ухилянтів від мобілізації: поліції доручили примусово доставляти їх у ТЦК

У ТЦК пояснили спалахи агресії по відношенню до чоловіків
MOBILZONE4 години тому

У ТЦК пояснили спалахи агресії по відношенню до чоловіків

Закон про повторний медогляд обмежено придатних чоловіків заблокували
MOBILZONE5 години тому

Закон про повторний медогляд обмежено придатних чоловіків заблокували

Xiaomi випустила складну стельову сушарку для білизни з підсвічуванням
MOBILZONE18 години тому

Xiaomi випустила складну стельову сушарку для білизни з підсвічуванням

Розумні ваги Xiaomi S400 отримали функцію вимірювання складу тіла
MOBILZONE18 години тому

Розумні ваги Xiaomi S400 отримали функцію вимірювання складу тіла

Мобілізація в Україні: кого можуть виключити з військового обліку уже з 1 квітня
MOBILZONE19 години тому

Мобілізація в Україні: кого можуть виключити з військового обліку уже з 1 квітня

Бездротова розетка Power Mole за передає електрику через вікно: ціна
MOBILZONE22 години тому

Бездротова розетка Power Mole за передає електрику через вікно: ціна

Українці подвоїли прибуток в "Дії": краще біткоїна
MOBILZONE23 години тому

Українці подвоїли прибуток в “Дії”: краще біткоїна

Мобілізація з 18 років в Україні: розставили крапки над "і"
MOBILZONE24 години тому

Мобілізація з 18 років в Україні: розставили крапки над “і”

Бронювання військовозобов'язаних по-новому: що нового
MOBILZONE1 день тому

Бронювання військовозобов’язаних по-новому: що нового

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.