Connect with us

MOBILZONE

Битва титанів Xiaomi 12S Ultra проти Mi 11 Ultra: чи варто переплачувати за новий смартфон

Опубліковано

Битва титанів Xiaomi 12S Ultra проти Mi 11 Ultra: чи варто переплачувати за новий смартфон

Цього тижня Xiaomi презентувала ще один флагман. Це Xiaomi 12S Ultra, спадкоємець випущеного понад рік тому Xiaomi Mi 11 Ultra. Новинка стала першим смартфоном бренду з камерами від німецької компанії Leica, про співпрацю з якою Xiaomi оголосила у травні 2022 року. Чим ще новинка відрізняється від попередника, розповіли у статті.

Дизайн
Не можна не визнати, що Xiaomi 12S Ultra – дуже гарний смартфон. Ззаду він і зовсім нагадує повноцінну камеру Leica завдяки великому модулю круглої форми та шкіряному оздобленню задньої кришки. Каркас нового апарату виготовлений з алюмінію, а передня панель з дисплеєм покрита захисним склом Gorilla Glass Victus від Corning. В цілому він напевно привертає більше уваги, ніж попередник, тим більше що незважаючи на свою зовнішню красу він ще й має захист від вологи і здатний витримати занурення під воду на глибину до 1,5 метрів протягом 30 хвилин.

І хоч Xiaomi Mi 11 Ultra однозначно програє в плані зовнішності своєму спадкоємцю, проте він теж має досить стильний дизайн із преміальною обробкою з керамічної задньої панелі та алюмінієвого каркасу.

Дисплей
Дисплей у Xiaomi 12S Ultra хоч і трохи менше, ніж у попередника, проте виконаний за більш сучасною технологією LTPO 2.0. Нова модель має 6,73-дюймову AMOLED-панель з роздільною здатністю QHD+ (3200х1440 пікселів), адаптивною частотою оновлення від 1 до 120 Гц, HDR10+, Dolby Vision та вбудованим сканером відбитків пальців.

Що ж до Xiaomi Mi 11 Ultra, то він обладнаний 6,81-дюймовим AMOLED-дисплеєм схожої якості, але без LTPO 2.0. При цьому торішній смартфон має вагому перевагу перед новинкою у вигляді додаткового дисплея на задній панелі.

Апаратне та програмне забезпечення
Xiaomi 12S Ultra побудований на новітній 5-нанометровій платформі Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 з восьмиядерним ЦП та максимальною частотою оновлення 3,19 ГГц. Компанію йому становлять до 12 Гбайт оперативної та до 512 Гбайт вбудованої пам’яті. Xiaomi Mi 11 Ultra має ту саму конфігурацію, але з слабшим чіпсетом Qualcomm Snapdragon 888.

Битва титанів Xiaomi 12S Ultra проти Mi 11 Ultra: чи варто переплачувати за новий смартфон

Ще один плюс у скарбничку нової моделі – це те, що вона поставляється з новітньою операційною системою Android 12 на борту і може розраховувати на більш тривалий термін програмної підтримки, ніж Xiaomi Mi 11 Ultra з Android 11 із коробки.

Камери
Xiaomi 12S Ultra може вважатися найкращим камерофоном на ринку не лише завдяки співпраці з Leica. Його основна камера складається з головного датчика з роздільною здатністю 50,3 мегапікселя з оптичною стабілізацією зображення, 48-мегапіксельного модуля з перископічним об’єктивом для 5-кратного оптичного зуму, 48-мегапіксельної камери з ультраширококутним об’єктивом і 3D To .

Битва титанів Xiaomi 12S Ultra проти Mi 11 Ultra: чи варто переплачувати за новий смартфон

Що ж до Xiaomi Mi 11 Ultra, то він обладнаний 50-мегапіксельною основною камерою з такою ж камерою-перископом і ультраширококутним датчиком, але у нього немає 3D ToF-сенсора. Та й роздільна здатність фронтальної камери у нього помітно менша — 20 Мп проти 32 Мп.

Акумулятор
У плані ємності батареї Xiaomi Mi 11 Ultra виграє новий смартфон. Торішня модель живиться від акумулятора на 5000 мАг із 67-ватною зарядкою.

Битва титанів Xiaomi 12S Ultra проти Mi 11 Ultra: чи варто переплачувати за новий смартфон

Однак з огляду на те, що Xiaomi 12S Ultra базується на більш енергоефективному чіпсеті і має дисплей з меншою діагоналлю, в деяких випадках рівень його автономності може бути навіть вищим, ніж у попередника, незважаючи на меншу ємність батареї.

Ціни
Xiaomi 12S Ultra коштує близько 1200 доларів, тоді як Xiaomi Mi 11 Ultra можна купити майже вдвічі дешевше – за 649 доларів. І в результаті торішня модель виграє у цьому випадку за співвідношенням ціни та якості.

Переваги Xiaomi 12S Ultra:
Найкращий процесор;
Чудові камери з оптикою Leica;
Стильний дизайн;
Висококласний дисплей;
Android 12 на борту.

Недоліки Xiaomi 12S Ultra:
Невеликий акумулятор.

Переваги Xiaomi Mi 11 Ultra:
Додатковий екран на задній кришці;
Велика батарея;
Висока швидкість заряджання;
Доступна ціна.

Недоліки Xiaomi Mi 11 Ultra:
Старий чіпсет.

Facebook Comments Box

MOBILZONE

Стало відомо, скільки військовозобов’язаних мобілізують в Україні щомісяця

Опубліковано

Стало відомо, скільки військовозобов’язаних мобілізують в Україні щомісяця

Щомісяця в Україні мобілізують близько 30 тисяч осіб. Водночас близько 1,5 мільйона громадян не оновили свої військово-облікові дані.

Про це в інтерв’ю Radio NV повідомив народний депутат від партії “Голос”, секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Роман Костенко.

За словами нардепа, російська армія щомісяця призиває приблизно 30 тисяч осіб, тому в Україні потрібно призивати аналогічну цифру, щоб активно протистояти ворогу.

Приблизно від 25 до 30 тисяч осіб призивається до лав ЗСУ, щоб давати відсіч ворогу, – сказав він.

Костенко також підтвердив, що випадки порушень з боку працівників територіальних центрів комплектування (ТЦК) трапляються регулярно, але також він зазначив, що багато військовозобов’язаних порушують закон і пробують втекти під час перевірки документів, тому в таких випадках працівники ТЦК змушені застосовувати до них силу.

Давайте говорити про те, що в нас більше 1,5 мільйона людей не оновили свої дані і не йдуть в ТЦК, а просто його уникають. І давайте говорити про випадки, коли у нас солдати на першій лінії сидять по 200 днів без ротацій. Один виконує свої конституційні обов’язки і захищає нас від ворога, натомість як інший кричить про свої права і порушує мобілізаційне законодавство, – наголосив депутат.

Нардеп також підкреслив, що працівники ТЦК не затримують законопослушних громадян, а тільки тих, які не дотримуються законів України.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила рішення про чергове продовження воєнного стану та загальної мобілізації в Україні ще на 90 днів – до 5 листопада 2025 року.

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

Військовозобов’язаний у розшуку: чи знімуть з нього після оплати штрафу ТЦК

Опубліковано

Військовозобов'язаний у розшуку: чи знімуть з нього після оплати штрафу ТЦК

Під час дії воєнного стану та загальної мобілізації в Україні громадяни зобов’язані дотримуватись правил військового обліку. У випадках порушення цих норм,  військовозобов’язаних оголошують в розшук та накладають адміністративний штраф на суму 17 -25,5 тисяч гривень.

Адвокат Руслан Ткаченко в коментарі для «РБК-Україна» пояснив, чи можна бути знятим з розшуку після сплати штрафу накладеного ТЦК.

За його словами, навіть після оплати штрафу військовозобов’язаного зазвичай не знімають з розшуку автоматично.

«Міноборони анонсувало можливість сплати штрафу онлайн, після чого обіцяють знімати з розшуку. Ми очікуємо на повноцінний запуск цієї функції. Вважається, що після сплати штрафу потрібно повідомити свій ТЦК і СП про те, що покарання виконано, та попросити зняти з розшуку. Проте ТЦК може все одно вимагати особисту явку», – пояснив Ткаченко.

Він також наголосив на ролі людського фактора, адже дехто з працівників ТЦК готовий оперативно зняти з розшуку, інші ігнорують такі звернення.

Хоча в Міноборони обіцяють знімати відразу з розшуку після сплати штрафу, але на сьогодні це можуть зробити тільки в ТЦК, а тут людський фактор грає не останню роль“, – підсумував експерт.

Також читайте:

Виїзд молоді до 24 років: у Раді готуються відкрити кордони

Нові категорії відстрочок у «Резерв+»: хто вже може подати заявку

Facebook Comments Box
Читати далі

MOBILZONE

У «Резерв+» з’явилася нова функція зі штрафами: як не втрапити у фінансову пастку

Опубліковано

У «Резерв+» з’явилася нова функція зі штрафами: як не втрапити у фінансову пастку

Уже з 11 липня чоловіки, які порушили правила військового обліку можуть оплатити штраф онлайн через “Резерв+”. В додатку зараз пропонується чоловікам, які не оновили військово облікові дані вчасно, оплатити штраф зі знижкою в 50%, проте тут криється фінансова пастка.

Про дану пастку розповів адвокат Руслан Ткаченко, який знається на тонкощах мобілізаційного законодавства.

Адвокат нагадав, що з 18 травня до 16 липня 2024 року, всі чоловіки повинні були оновити військово – облікові дані за новим мобілізаційним законом, ігнорування цієї вимоги грозило штрафом у 17 тисяч гривень. Тому зараз чоловіки почали отримувати повідомлення у додатку, щоб вони сплатили даний штраф.

Система працює автоматично та перевіряє, чи оновлювали ви свої дані до 16 липня 2024 року. Якщо ні, генерується справа про порушення і користувачу пропонують погодитися з нею та сплатити штраф у розмірі 8 500 гривень, замість 17 тисяч гривень. Проте не потрібно спішити, адже поки немає постанови, вас не мають права притягувати до відповідальності“, – зазначив адвокат

Також він підкреслив, що після 17 липня 2025 року не можливо притягнути особу до відповідальності за неоновлення даних.

Відповідно до статті 38 Кодексу України про адміністративні правопорушення, притягнення до відповідальності можливе лише протягом року з моменту порушення. Якщо цей термін сплив, штраф не має юридичної сили. Однак автоматизована система «Резерв+» не враховує, чи минув цей строк, чи має людина відстрочку, бронювання або інші обставини. Штраф можуть запропонувати навіть тим, хто формально не зобов’язаний його сплачувати“, – наголосив адвокат

Юрист застеріг, що  поява повідомлення у застосунку ще не означає, що штраф є обов’язковим до сплати. Якщо ви не сплатили його до 17 липня 2025 року, жодних правових наслідків це не матиме. До того ж, система може створювати враження, ніби штраф є необхідним, хоча це не завжди відповідає реальній правовій ситуації.

Важливо відзначити, що попри це, оновлювати свої дані в ТЦК варто не через штрафи, а щоб уникнути серйозніших проблем у майбутньому. Однак сплата автоматично сформованого штрафу справа добровільна, а не обов’язкова, особливо з урахуванням того, що цифрові сервіси не завжди відповідають актуальній правовій базі, підсумував Руслан Ткаченко.

Також читайте:

В Україні дозволять брати на роботу без документів ТЦК

По 10 800 грн кожному: названо дату реєстрації на нову грошову допомогу

Facebook Comments Box
Читати далі
Advertisement
Стало відомо, скільки військовозобов’язаних мобілізують в Україні щомісяця
MOBILZONE8 години тому

Стало відомо, скільки військовозобов’язаних мобілізують в Україні щомісяця

Військовозобов'язаний у розшуку: чи знімуть з нього після оплати штрафу ТЦК
MOBILZONE10 години тому

Військовозобов’язаний у розшуку: чи знімуть з нього після оплати штрафу ТЦК

У «Резерв+» з’явилася нова функція зі штрафами: як не втрапити у фінансову пастку
MOBILZONE13 години тому

У «Резерв+» з’явилася нова функція зі штрафами: як не втрапити у фінансову пастку

В Одесі лікар опинився в реанімації після мобілізаційних дій з боку ТЦК
MOBILZONE14 години тому

В Одесі лікар опинився в реанімації після мобілізаційних дій з боку ТЦК

Стосується всіх клієнтів ПриватБанку: на зняття готівки запровадили нові тарифи
MOBILZONE16 години тому

Стосується всіх клієнтів ПриватБанку: на зняття готівки запровадили нові тарифи

Обидва тарифи включають можливість користуватися роумінгом як удома, подвоєння хвилин за своєчасну оплату та додаткові функції у додатку Мій Київстар.
MOBILZONE17 години тому

Небачена шара від Київстар: ціни тарифи різко впали – скільки можна заощадити

У “Резерв+” включили нову функцію із сюрпризом: як не потрапити у фінансову пастку
MOBILZONE1 день тому

У “Резерв+” включили нову функцію із сюрпризом: як не потрапити у фінансову пастку

«Пакунок школяра»: батьки школярів отримають по 5000 гривень з Дії
MOBILZONE1 день тому

«Пакунок школяра»: батьки школярів отримають по 5000 гривень з Дії

Рано раділи: у ТЦК заявили що все одно всім "ухилянтам" вліплять штраф та розшук
MOBILZONE1 день тому

Рано раділи: у ТЦК заявили що все одно всім “ухилянтам” вліплять штраф та розшук

Київстар попередив про подорожчання мобільного зв'язку: дешево вже не буде
MOBILZONE1 день тому

Київстар попередив про подорожчання мобільного зв’язку: дешево вже не буде

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.