Connect with us

MOBILZONE

У MIUI 12 є секретна опція для отримання оновлень раніше інших

Опубліковано

У MIUI 12 є «секретна» опція для отримання оновлень раніше інших

З тих пір як почалося поширення оновлення до MIUI 12.5, багато користувачів пристроїв Xiaomi стали активно цікавитися, коли ж настане їхня черга. Проблема в тому, що через велику кількість моделей в зверненні, а також через відсутність стабільної політики оновлення, нелегко передбачити, коли оновлення буде отримано. Не кажучи вже про те, що одні моделі оновлюються частіше і довше отримують оновлення, а інші буквально залишені напризволяще (досить згадати бідний Mi MIX 3 5G). Саме з цієї причини вам буде цікаво дізнатися, що в MIUI є спеціальна функція, яка дозволяє отримувати оновлення заздалегідь. Ця новина виглядає приголомшливо, але, як і слід було очікувати, механізм, що лежить в основі цієї функції, більш складний, ніж здається. І оскільки обговорення, які в останні дні ведуться в мережі, досить обережні, а доступна інформація на цю тему дуже поверхнева, ми вирішили піти трохи глибше і, наскільки це можливо, внести ясність.

Xiaomi, MIUI і загадка ранніх оновлень
Коли справа доходить до Xiaomi і MIUI, складно зрозуміти, як працює вся динаміка програмного забезпечення, яке є важливою частиною всесвіту компанії. Просто подумайте про ту кількість Xiaomi ROM, яке циркулює в Інтернеті – про всі ці китайських і західних бета-версіях, Stable Beta і Stable. Не кажучи вже про Xiaomi.eu (правда, там ви вже потрапляєте в світ кастомних прошивок). Це дуже «різноманітне» управління, яке часто розділяє користувачів: є ті, кому подобається мати так багато прошивок на вибір і максимальну свободу налаштувань, але є й ті, хто волів би мати менше варіантів. В останні кілька років ми помітили, що користувачі Xiaomi більше інших прагнуть до оновлень – не випадково статті про оновлення MIUI є одними з найбільш популярних. Це ще одна причина відповідально підійти до висвітлення сьогоднішньої теми, яка напевно хвилює багатьох.

Отже, в останні дні в мережі йдуть розмови про «бонусну» функцію, яка присутня в MIUI. Ось де її можна знайти:

Зайти в «Налаштування» -> «Про телефон», натиснути на поле «Версія MIUI» зліва вгорі;

У MIUI є «секретна» опція для отримання оновлень раніше інших

Тапнуть логотип MIUI кілька разів, щоб включити додаткові можливості оновлення;

У MIUI є «секретна» опція для отримання оновлень раніше інших

Натиснути на 3 точки вгорі праворуч і вибрати в запропонованому списку «Налаштування».

У MIUI є «секретна» опція для отримання оновлень раніше інших

Включити перемикач «Ранні оновлення».

Шкода, що активація цього елемента не дає нам ніякої додаткової інформації про його роботу. Що спадає на думку, так це те, що після активації поновлення MIUI приходять раніше, ніж зазвичай, вірно? Саме через це цікавості ми активували його кілька місяців тому на наявному в нашому розпорядженні Xiaomi Mi 10T Pro, але результат виявився не тим, на який ми сподівалися. Щодня відстежуючи всі оновлення MIUI, що публікуються Xiaomi, ми помітили, що поновлення надходять з тією ж частотою, з якою вони випускаються. Це означає, що ми отримали поновлення в ті ж дні, коли вони були випущені, а не раніше. В принципі, можна сказати, що це нормальна динаміка, тому що отримання стабільного поновлення до його випуску означало б отримання нестабільного поновлення.

 

У MIUI є «секретна» опція для отримання оновлень раніше інших

Деякі можуть подумати, що активація цієї опції означає отримання Stable Beta ROM, але це не так. Для отримання OTA-оновлення стабільної бета-версії потрібно, щоб на смартфоні був виконаний вхід з обліковим записом Xiaomi, яка офіційно зареєстрована в складі офіційної групи бета-тестерів Mi Pilot.

Ранні поновлення: чи дійсно це працює?
На цьому етапі ми вирішили продовжити дослідження, щоб зрозуміти, як насправді функціонує опція «Ранні поновлення». Ми знаходимо першу інформацію про це на форумі Xiaomi, де один з численних опитувань показує, що половина активували не отримувала заздалегідь ніяких оновлень. Інша ж половина стверджує, що отримала його заздалегідь: в чому ж тоді правда? Виходить так, що неможливо встановити абсолютну істину, але є дві гіпотези.

Перша, найпесимістичнніша, полягає в тому, що ті, хто заявляє, що отримували поновлення заздалегідь, страждають від так званого ефекту плацебо. Знаючи, що вони активували цей елемент, вони могли мати неправильне уявлення про фактичний час поновлення, яке, можливо, прибуло б в той же час, навіть без його активації. Але, будучи впевнені в ефекті, який мала (на їхню думку) дати активація, підтвердили в ході опитування роботу функції.

 

Другий варіант, більш оптимістичний, полягає в тому, що насправді оновлення прийшло до них раніше, ніж до інших. І це можна пояснити з урахуванням динаміки, яка цілком очевидна. Всі ми знаємо, що поновлення MIUI часто поширюються не одночасно. Це фактор, який також стосується і інших виробників Android-пристроїв, а не тільки Xiaomi. Тому може статися так, що в Росії один і той же оновлення в один прекрасний день прибуде до власника конкретного Xiaomi Mi 10, в той час як інший власник аналогічного апарату Mi 10 в тій же Росії отримає його кількома днями пізніше.

Щоб дізнатися щось більше, фахівці особисто спілкувалися з рядом інсайдерів MIUI, ставлячи питання про «секретної функції». Але і їх відповіді, які в результаті вдалося отримати, були суперечливими. Є ті, хто стверджує, що існує мінімальне випередження, чи не ісчісліми певним проміжком часу, майже випадкове. Але є і ті, хто говорить, що ця функція призначена виключно для тих, хто бере участь в програмі бета-тестування Mi Pilot. У світлі всього цього можемо впевнено вам сказати: активуйте цю функцію, якщо хочете. Нічого поганого вона не принесе, але і чудес від неї не чекайте.

Facebook Comments

MOBILZONE

Новий закон про мобілізацію набув чинності: названо головні зміни

Опубліковано

Новий закон про мобілізацію набув чинності: названо головні зміни

Ухвалений Верховною Радою у квітні новий закон про мобілізацію з 18 травня 2024 року набуває чинності. Відповідно до нього, українських військовозобов’язаних чекає багато змін.

Адвокат юридичної фірми «Ріяко та партнери» Катерина Аніщенко ознайомила детальніше з новим законом. Юрист перерахувала основні зміни, які чекають на військовозобов’язаних:

Військовий квиток

З 18 травня 2024 року всі військовозобов’язані повинні мати при собі військовий квиток і паспорт. Якщо громадянин не зможе надати необхідні документи, в такому випадку ТЦК має право виписати повістку.

Мобілізаційний вік

В Україні призовний вік знизили з 27 до 25 років. Відповідний закон був підписаний Президентом 2 квітня 2024 року. Юрист вважає, що працівники ТЦК приділятимуть більше уваги громадянам цієї вікової категорії.

Скасування статусу обмежено придатних

Громадяни, які раніше мали статус «обмежено придатний», тепер повинні пройти повторно ВЛК. За результатами медичного огляду їх визнають непридатними або придатними до військової служби.

Оновлення облікових даних

Протягом 60 днів після набрання чинності мобілізаційного закону, тобто до 16 липня 2024 року, всі військовозобов’язані повинні оновити облікові дані в ТЦК. Це можна зробити у військкоматі за місцем реєстрації, через електронний кабінет або у ЦНАПі.

Відстрочка для студентів

Оскільки студенти мають відстрочку від мобілізації, багато українських чоловіків від початку війни знову пішли вчитися. Але зараз отримати її може не кожен. На неї мають право тільки ті студенти, які здобувають освітній ступінь вище, ніж той, що був здобутий раніше. Але ті, хто отримав другу або третю вищу освіту, не можуть претендувати на відстрочку.

Перевірка документів

Юрист також нагадав, що з 18 травня працівники ТЦК мають право перевіряти документи українців без супроводу поліції.

Вручення повістки

За словами юриста, новий закон також передбачає зміни в правилах вручення повісток. Так, документи вважаються врученими з моменту відправлення на пошту.

“Тому направлення повістки на адресу місця реєстрації, без фактичного підпису особи, яка її отримала, буде належним повідомленням і надалі слугуватиме доказом для суду в майбутньому”, – повідомила Аніщенко.

Штрафи

Катерина Аніщенко уточнила, що за новим законом ТЦК може накладати штрафи на військовозобов’язаного навіть без рішення суду. Відповідно, виконавча служба може арештовувати майно та банківські рахунки українців.

Також читайте:

Українські чоловіки у яких є підстави для відстрочки не мають проходити ВЛК

Верховна Рада змінить покарання для ухилянтів

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Київстар підказав, як отримати доступ до мережі при відключенні світла

Опубліковано

Київстар підказав, як отримати доступ до мережі при відключенні світла

В пресслужба мобільного оператора Київстар проінформували, як отримати доступ до мережі під час відключення електроенергії.

Отже, з черговим відключенням електроенергії в Україні актуальною проблемою для жителів країни стало те, як залишатися на зв’язку під час відключення. Особливо з огляду на те, що багато українців працюють віддалено.

Водночас «Київстар» дбає про те, щоб їхні клієнти мали домашній Інтернет, навіть коли вони знеструмлені. Домашній Інтернет працюватиме до 4-х годин після вимкнення.

“Саме тому наша компанія вклала понад 250 мільйонів гривень в енергонезалежність фіксованого зв’язку. Зараз, коли відновлюються аварійні та планові відключення електроенергії, ми готові. Завдяки встановленню спецобладнання, понад 700 тис. клієнтів мають домашній Інтернет та можуть працювати до 4 годин після відключення електроенергії.” – повідомляє пресслужба

Перевірити, чи ваш будинок є джерелом безперебійного живлення можна за посиланням у формі подачі заявки: https://kv.st/cbn.

Як отримати доступ до мережі під час вимкнення:

• Під’єднати кабель відразу до ноутбука
Або
• Заживити роутер джерелом резервного живлення
• Роздавати інтернет через Wi-Fi.

Київстар підказав, як отримати доступ до мережі при відключенні світла

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Оновлення даних без походу в ТЦК: як це зробити

Опубліковано

Оновлення даних без походу в ТЦК: як це зробити

Для оптимізації процесу та зменшення навантаження на військкомати Міністерство цифрової трансформації опублікувало інструкцію, як оновити дані військового обліку в Центрі надання адміністративних послуг (ЦНАП) без відвідування ТЦК.

З набуттям чинності закону про мобілізацію українці віком від 18 до 60 років, які є військовозобов’язаними, мають 60 днів для оновлення даних. Щоб уникнути довгих черг та швидко і зручно виконати свої законні вимоги, це можна зробити у ЦНАПі.

Як це працює?

Як пояснюють у Міністерстві цифрової трансформації, щоб оновити облікові дані, військовозобов’язаний повинен відвідати ЦНАП, надати свою актуальну особисту інформацію та підтвердити її. Адміністратор вносить дані в електронну систему, інформація автоматично підтягується в «Оберіг», а заявник отримує оновлений витяг з печаткою та підписом адміністратора ЦНАП.

«Навіть, якщо ви не маєте військового квитка, роками не були в у військкоматі або з якихось причин не оновлювали свої дані в ТЦК, зробіть це в ЦНАПі. Дана процедура забезпечить вам дотримання норм закону та захистить від штрафів», – зауважили у Мінцифри.

Міністерство повідомляє що, понад 8,3 тис. адміністраторів ЦНАПів професійно працюють з електронною платформою: вони пройшли онлайн навчання, а також їм надані інструкції та відеопосібники.

Крім того, призовники, військовозобов’язані та резервісти теоретично можуть оновлювати свої дані через мобільний додаток «Резерв+», який від сьогодні запустило Міністерство оборони.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Новий закон про мобілізацію набув чинності: названо головні зміни
MOBILZONE1 годину тому

Новий закон про мобілізацію набув чинності: названо головні зміни

Київстар підказав, як отримати доступ до мережі при відключенні світла
MOBILZONE2 години тому

Київстар підказав, як отримати доступ до мережі при відключенні світла

Оновлення даних без походу в ТЦК: як це зробити
MOBILZONE5 години тому

Оновлення даних без походу в ТЦК: як це зробити

Онлайн трансляція бою Олександр Усик проти Тайсон Ф'юрі
MOBILZONE16 години тому

Онлайн трансляція бою Олександр Усик проти Тайсон Ф’юрі

Офіційно представлений недорогий смартфон Redmi Note 13R: ціна і характеристики
MOBILZONE20 години тому

Офіційно представлений недорогий смартфон Redmi Note 13R: ціна і характеристики

Українці у яких є підстави для відстрочки не мають проходити ВЛК: що відомо
MOBILZONE24 години тому

Українці у яких є підстави для відстрочки не мають проходити ВЛК: що відомо

Від сьогодні українців, які прийшли до ТЦК для уточнення даних відправляти на ВЛК заборонено
MOBILZONE1 день тому

Від сьогодні українців, які прийшли до ТЦК для уточнення даних відправляти на ВЛК заборонено

Міністерство оборони України готується до офіційного запуску електронного кабінету військовозобов'язаного. Мобільний додаток отримав назву "Резерв+" та буде доступний для встановлення 18 травня.
MOBILZONE1 день тому

Міноборони офіційно запустили мобільний додаток “Резерв+“: як він працює

В Україні кардинально змінять покарання для ухилянтів від мобілізації
MOBILZONE1 день тому

В Україні кардинально змінять покарання для ухилянтів від мобілізації

В Україні погіршиться мобільний зв'язок Vodafone і Київстар: в чому причина
MOBILZONE1 день тому

В Україні погіршиться мобільний зв’язок Vodafone і Київстар: в чому причина

Від сьогодні українців, які прийшли до ТЦК для уточнення даних відправляти на ВЛК заборонено
MOBILZONE1 день тому

Від сьогодні українців, які прийшли до ТЦК для уточнення даних відправляти на ВЛК заборонено

Співробітники ТЦК масово змінили локацію: де тепер найчастіше роздають повістки ухилянтам
MOBILZONE6 днів тому

Співробітники ТЦК масово змінили локацію: де тепер найчастіше роздають повістки ухилянтам

Закон про мобілізацію зробить рівними всіх: тепер не буде, що одні воюють, а інші переховуються
MOBILZONE7 днів тому

Закон про мобілізацію зробить рівними всіх: тепер не буде, що одні воюють, а інші переховуються

Каратимуть дуже суворо: в ТЦК розповіли, що буде з тими, хто порушує правила мобілізації
MOBILZONE5 днів тому

Каратимуть дуже суворо: в ТЦК розповіли, що буде з тими, хто порушує правила мобілізації

В Україні змінилися правила проходження ВЛК: що відомо
MOBILZONE4 дні тому

В Україні змінилися правила проходження ВЛК: що відомо

У ТЦК пояснили, як довго можна проходити ВЛК
MOBILZONE3 дні тому

У ТЦК пояснили, як довго можна проходити ВЛК

Монобанк перетворюється на Приват: в чому причина
MOBILZONE6 днів тому

Монобанк перетворюється на Приват: в чому причина

Київстар звернувся до українців у Німеччині, Польщі, Чехії та інших країнах Європи
MOBILZONE6 днів тому

Київстар звернувся до українців у Німеччині, Польщі, Чехії та інших країнах Європи

Вручення повісток по-новому: хто буде мати право їх видавати з 18 травня
MOBILZONE7 днів тому

Вручення повісток по-новому: хто буде мати право їх видавати з 18 травня

Українці у яких є підстави для відстрочки не мають проходити ВЛК: що відомо
MOBILZONE24 години тому

Українці у яких є підстави для відстрочки не мають проходити ВЛК: що відомо

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.