Connect with us

MOBILZONE

Які українські оператори підтримують eSIM 2021 і що пропонують: Київстар, Vodafone і 3Mob

Опубліковано

Які українські оператори підтримують eSIM 2021 і що пропонують: Київстар, Vodafone і 3Mob

В кінці 2020 років чотири мобільні оператори України стали підтримувати технологію eSIM. Останнім до трійки 3Mob, Vodafone і Lifecell приєднався «Київстар», тому в 2021 електронна карта може бути у кожного, незалежно від оператора. Правда, тут є деякі нюанси і обмеження, а всі деталі, особливості технології, тарифи і перелік підтримуваних пристроїв ми озвучимо нижче.

Що таке eSIM?
eSIM – мініатюрний чіп на платі смартфона, планшета, «розумних» годин або інших гаджетів, який замінює звичну пластикову SIM-карту. Якщо виробник не встановив його в моделі спочатку, то доставити самому, як у випадку зі звичайною «сімки», що не вийде. Саме тому скористатися цією технологією можуть тільки власники певних моделей.

З підключенням послуги на eSIM записуються шифровані дані абонента у вигляді QR-коду. Вони зберігають інформацію про профілі користувача, його номер телефону та інше. На одному чіпі дозволено мати кілька профілів (до п’яти) і навіть від різних операторів. При цьому можна продовжувати використовувати свою стару SIM-карту (треба уточнювати у оператора) і все це будуть різні номери.

Які українські оператори підтримують eSIM 2021 і що пропонують: Київстар, Vodafone і 3Mob

Правда, варто врахувати, що при дзвінку на «сімку» профілі eSIM тимчасово блокуються. Це обмеження не технології, а можливостей телефонів, в більшості своїй використовують один радіомодуль.

Українські оператори поки підтримують eSIM тільки в смартфонах, за винятком деяких моделей планшетів і смарт-годин у Lifecell і Vodafone. У більшості випадків це флагмани, але з кожним роком їх перелік розширюється. Швидше за все, через рік-другий такі чіпи почнуть ставити в доступні і среднебюджетние моделі.

Які українські оператори підтримують eSIM 2021 і що пропонують: Київстар, Vodafone і 3Mob

Умови, тарифи та інші нюанси у всіх різні, тому давайте уточнимо їх нижче. Але перш ніж це зробити, потрібно переконатися, що ваша модель підтримує цю технологію.

Які пристрої підтримують eSIM?
На сайтах операторів перелік моделей трохи різний, а у деяких навіть є в списку планшети і навіть одні смарт-годинник. Але всі вони просять переконатися, що ваш девайс сертифікований в Україні. На жаль, підтримку eSIM на Apple Watch українські оператори поки запропонувати не можуть.

Повний перелік апаратів з підтримкою eSIM:

 • Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20 +, Samsung Galaxy S20 Ultra, Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S21 +, Samsung Galaxy S21 Ultra, Samsung Galaxy Fold, Samsung Galaxy Z
 • Flip, Samsung Galaxy Note20, Samsung Galaxy Note20 Ultra;
 • iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone Xr, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone SE 2020 року, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max;
 • Google Pixel 3, Google Pixel 3 XL, Google Pixel 3a, Google Pixel 4, Google Pixel 4a, Google Pixel 4 Xl;
 • Huawei P40, Huawei P40 Pro
 • Microsoft Surface Pro
 • Motorola RAZR 2019;
 • iPad Pro 11-inch (1st generation), iPad Pro 11-inch (2nd generation), iPad Pro 12.9-inch (3rd generation), iPad Pro 12.9-inch (4th generation), iPad Air (3rd generation), iPad (7th generation), iPad mini (5th generation);
 • HP Spectre Folio, Lenovo Yoga 630, Gemini PDA, Xiaomi Mi Watch (ці моделі вказані тільки у Lifecell).

Як підключити і використовувати eSIM?
При підключенні eSIM у будь-якого оператора номер майже завжди залишається. Поповнення рахунку теж не змінюється – абоненту все так же потрібно скидати гроші на номер з додатка, банкомату, терміналу або будь-яким іншим зручним способом.

«Київстар»
Перейти з існуючого номера на eSIM зараз можуть абоненти тільки передплаченого зв’язку «Київстар», для контрактних ця можливість не доступна. Щоб підключитися власникам припейда потрібно зайти в додаток «Мій Київстар» і вибрати опцію «Замінити SIM на eSIM». Далі потрібно слідувати підказкам і оформити перехід. Те ж саме можна зробити в веб-версії додатка. Детальні інструкції для пристроїв на Android і iOS дивіться тут.

Щоб підключити новий номер треба купити один з тарифів оператора в їх інтернет-магазині. Краще це робити за допомогою іншого пристрою, тому що так буде простіше відсканувати потрібний QR-код тим гаджетом, на який ви хочете прив’язати eSIM. Далі слідуйте підказкам і завершите активацію. При бажанні QR-код відправлять на зазначену електронну пошту.

У «Київстару» для eSIM є три тарифу:

«ESIM Спілкування без кордонів» – базовий пакет з вартістю підключення 100 грн, але подальшої оплатою в розмірі 125 грн на 28 днів;
«ESIM Розваги без кордонів» – пакет з вартістю підключення 100 грн, але з великою кількістю трафіку і абонплатою 175 грн на 28 днів;
«ESIM Відео без кордонів» – найдорожчий пакет оператора, вартість його підключення становить 150 грн, а абонплата 225 грн на 28 днів.

 

Тарифи eSIM Спілкування без кордонів eSIM Розваги без кордонів eSIM Відео без кордонів
Умови Безлімітні дзвінки всередині мережі, 6000 МБ інтернету, 60 хвилин на інші номери Безлімітні дзвінки всередині мережі, 12 000 МБ інтернету, 120 хвилин на інші номери Безлімітні дзвінки всередині мережі, 18 000 МБ інтернету, 180 хвилин на інші номери
Ціна Підключення – 100 грн. Щомісячна плата – 125 грн Підключення – 100 грн. Щомісячна плата – 175 грн Підключення – 100 грн. Щомісячна плата – 225 грнVodafone

Vodafone
У Vodafone за передоплатою можна купити eSIM-карту з тарифом SuperNet Pro в їх онлайн-магазині за 150 гривень.

Через кілька хвилин QR-код прийде на вказану електронну пошту, де її потрібно буде активувати за інструкцією. При бажанні тариф можна замінити на будь-який інший зі списку. Ціни від 50 до 230 гривень на місяць.

Контрактним та корпоративним абонентам також потрібно купити карту eSIM і вибрати тариф, але для її активації доведеться йти в будь-який найближчий магазин Vodafone з ІПН та паспортом.

Тарифи Віртуальна eSIM для заміни звичайної SIM-карти Віртуальна eSIM з тарифом SuperNet Pro
Умови Згідно вашого тарифного плану Безлімітні дзвінки всередині мережі, 12 000 МБ інтернету, 150 хвилин на інші номери
Ціна Підключення – 100 грн. Далі згідно вашого тарифного плану Підключення та щомісячна плата – 150 грн

lifecell
Абонентам-передплатникам lifecell потрібно зайти на сайт оператора і купити «Стартовий пакет lifecell eSIM» за 150 гривень. Це ж можна зробити через термінал поповнення EasyPay. На вказану адресу електронної пошти прийде QR-код, який потрібно буде відсканувати і зроблений певні дії для активації електронної «сімки» eSIM. Докладні інструкції дивіться тут. Далі потрібно вибрати один з наявних тарифів і підключитися до нього. Ціни від 40 до 300 гривень. До слова, lifecell поки єдиний в Україні оператор, який дозволяє вибирати номер eSIM.

Тарифи Стартовий пакет lifecell eSIM
Умови Згідно обраного тарифного плану
Ціна Підключення та активація 150 грн. Вони залишаються на рахунку. Далі згідно обраного тарифного плану

3Mob
Абонентам 3Mob можна купити стартовий пакет eSIM в онлайн-магазині оператора. При підключенні це завжди буде тариф «Інтернет М» + eSIM за 250 гривень. Інших варіантів для цієї технології у оператора немає.

При покупці вказуємо електронну пошту, на неї приходить QR-код, скануємо його на потрібному пристрої і активуємо номер комбінацією * 100 #. Детальні інструкції читайте на сайті 3Mob.

Тарифи Інтернет М + eSIM
Умови Безлімітні дзвінки всередині мережі, 7500 МБ інтернету, 100 хвилин на інші номери
Ціна Підключення та активація 250 грн. Далі 80 грн в місяць

Які плюси і мінуси переходу на eSIM?
Плюс: Можливість мати на одному чіпі eSIM до п’яти різних номерів.

Мінус: Активувати можна тільки один з них, а інші будуть заблоковані.

Плюс: Майже завжди замінити звичайну пластикову SIM-карту на eSIM можна віддалено без приходу в магазин.

Мінус: Підключити eSIM на будь-який смартфон поки не вийде. Технологія відносно нова і підтримується обмеженою кількістю смартфонів, планшетів і «розумних» годин.

Плюс: Одним номером можна користуватися на різних пристроях. Наприклад, з SIM-карти на старому телефоні і з eSIM на новому.

Мінус: Ця функція поки що не працює в Україні.

Плюс: Якщо телефон з eSIM вкрадуть, то такий номер блокується за секунди і швидко відновлюється на іншому смартфоні без звичних походів до оператора.

***

А що думаєте про технології eSIM ви? Які бачите позитивні і негативні сторони ви? Діліться досвідом використання і думками в коментарях.

Facebook Comments

MOBILZONE

Нова грошова допомога для українців: як отримати 33000 гривень

Опубліковано

В Дії безробітним почнуть платити по 10000 гривень

Уряд ощасливив українців: тепер громадяни зможуть отримати новий вид допомоги. Сума виплат становить 33 000 гривень на сім’ю. Виплати надійдуть від міжнародної благодійної організації. Мова йде про Естонську Раду у справах біженців спільно із Запорізьким благодійним фондом “Єдність”. Допомогу зможуть отримати мешканці таких областей:

 • Донецької;
 • Дніпропетровської;
 • Запорізької;
 • Київської;
 • Кіровоградської;
 • Луганської;
 • Миколаївської;
 • Полтавської;
 • Сумської;
 • Харківської;
 • Черкаської;
 • Чернігівської.

Сума виплат становить 2,2 тис. грн на особу, а кошти будуть надходити протягом трьох місяців. Наприклад, сім’я максимум із п’яти осіб може отримати 33 000 грн. Кошти зможуть отримати такі сім’ї:

 • сім’ї, які втратили годувальника внаслідок бойових дій;
 • сім’ї, що повністю втратили житло або житло яких зазнало значних руйнувань;
 • люди з інвалідністю чи тяжким станом здоров’я;
 • самотні матері/батьки з неповнолітніми дітьми;
 • сім’ї з новонародженими дітьми;
 • вагітні жінки та матері, що годують;
 • малозабезпечені сім’ї із неповнолітніми дітьми;
 • люди похилого віку.

Подати заявку на допомогу можна за безкоштовним номером 0-800-334-056. Дзвінки приймаються з 09:00 до 18:00. Після цього зачекайте, поки ваша заявка буде схвалена.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Київстар” попередив мешканців сел і міст: потрібно поміняти сім-карти

Опубліковано

Київстар підготував абонентам сюрприз

Мобільний оператор «Київстар» зробив важливе оголошення для своїх клієнтів. Річ у тім, що оператор закликає абонентів з 3500 сіл та міст замінити свої SIM-карти. Це потрібно для того, аби покращити якість зв’язку та швидкість мобільнооо Інтернету.

Оператор продовжує працювати над покращенням зв’язку. З початку війни компанія збільшила покриття мережі 4G в 19 областях нашої країни. Тепер жителі 3500 населених пунктів зможуть користуватись покращеним зв’язком. «Київстар» має на меті надати абонентам стабільний та надійний зв’язок. Компанія модернізувала майже 3000 базових станцій, які тепер мають сучасну технологію LTE-900. В основному оператор надав покращений зв’язок маленьким селищам з населенням до 2 000 осіб.

Тому,  3500 населених пунктів з 19 областей України мають кращих зв’язок. Це стосується жителів Сумської, Вінницької, Полтавської, Дніпропетровської, Одеської, Житомирської, Львівської, Закарпатської, Київської, Івано-Франківської та інших областей. Для того аби затестити швидкісний Інтернет потрібно замінити старі SIM-карти на нові. Це можна зробити у відділенні та магазині оператора безкоштовно.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

Опубліковано

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

На покупку кожної з цих моделей вже оформлено по 250 тисяч заявок. Mi Band 7 Pro теж доступний для оформлення попередніх заявок. У Китаї це звичайна практика — збирати заявки на придбання товарів, що ще не представлені. Це відображає зацікавленість користувача в конкретній новинці: той факт, що він розраховує придбати пристрій, не знаючи ні точних характеристик, ні ціни, говорить багато про що. Ось і зараз на JD.com вже можна залишити заявку на придбання нових флагманів Xiaomi – моделей 12S, 12S Pro і 12S Ultra.

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

Можна сказати, що цим смартфонам гарантовано лаври місцевих хітів: вже зараз, за ​​чотири дні до анонсу, на кожний зібрано по 250 тисяч заявок. Не всі вони будуть конвертовані в реальні продажі, але очевидно, що попит високий.

Смартфони Xiaomi 12S, 12S Pro та 12S Ultra вже в продажі ще до анонсу

Також доступний для замовлення і розсекречений сьогодні фітнес-браслет Mi Band 7 Pro, але оскільки його сторінка на JD.com з’явилася пізніше, то і заявок на покупку в даному випадку поки що подано небагато – трохи більше, ніж чотири тисячі.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.