Connect with us

MOBILZONE

Telegram просить в займ 1 млрд доларів

Опубліковано

Telegram просить в займ 1 млрд доларів

Команда месенджера Telegram зараз знаходиться в складній фінансовій ситуації, про що свідчить звітність за 2018-2020 рр., З якої ознайомився ресурс VTimes. Компанія тривалий час працює зі збитками, що склали в 2018 році $ 172,7 млн ​​і $ 150,9 млн – в 2019 р Втім, в першому півріччі 2020 року компанія повідомила про прибуток в $ 151,3 млн, але вона була отримана в результаті переоцінки заборгованостей перед інвесторами, скоротилася на $ 303 млн.

До кінця квітня компанії потрібно повернути інвесторам більш $ 600 млн, тому було прийнято рішення запропонувати бажаючим вкласти $ 1 млрд в її облігації із зобов’язанням повернути гроші за п’ять років завдяки монетизації Telegram. У грудні компанія розіслала потенційним інвесторам пропозицію і документи, які вивчив VTimes.

Велика частина отриманих коштів піде на покриття боргів перед інвесторами у 2021 році (близько $ 684 млн), а решта буде витрачено на продовження операційної діяльності.

В основному борги утворилися в зв’язку з крахом проекту зі створення блокчейн-платформи Telegram Open Network (TON) і випуску криптовалюта Gram. На його реалізацію Telegram привернув $ 1,75 млрд від 175 інвесторів, але через претензії регуляторів проект довелося закрити. Згідно оголошенню з інвесторами Telegram повинен повернути їм 72% інвестицій.

Telegram збирається розміщувати п’ятирічні облігації (погашення в 2026 г.) номіналом не менше $ 200 тис. На Лондонській фондовій біржі. На біржі може пройти і закрите розміщення. Емітентом виступить головний структура, Telegram Group Inc. (BVI). На момент випуску документів, вивчених VTimes, нею була випущена лише одна акція, яка належить Павлу Дурову.

Якщо буде проведено первинне розміщення акцій (IPO), то власники облігацій отримають право конвертувати їх в акції з дисконтом в 10% до ціни розміщення

На чому збирається заробляти Telegram, щоб розрахуватися з інвесторами? По-перше, на рекламі. Щомісяця месенджер генерує в середньому близько 350 млрд показів аудиторії на 42 млн активних каналів. При щорічному прирості аудиторії на 40% число показів може збільшитися до 2 трлн 2025 року і кожен десятий показується пост зможе бути рекламним.

Джерелами доходу також можуть бути:

  • продажу преміальних стікерів на окремому маркетплейсе;
  • впровадження в чат ігор з поділом виручки зі сторонніми розробниками ігор;
  • додаткові сервіси для корпоративних клієнтів;
  • модель поділу виручки з адміністраторами груп, зацікавленими самостійно розміщувати рекламу;
  • короткі відео (аналог формату stories в «Інстаграме») з додаванням рекламних роликів;
  • запуск платформи для продажу.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Опубліковано

Кожна нова версія Android отримує оновлений та несподіваний функціонал. І якщо деякі поліпшення багато років випрошуються рядовими користувачами, перш ніж розробник виконає прохання користувача, то деякі фіш

Кожна нова версія Android отримує оновлений та несподіваний функціонал. І якщо деякі поліпшення багато років випрошуються рядовими користувачами, перш ніж розробник виконає прохання користувача, то деякі фішки здаються зайвими і марними. В одній з останніх версій Android компанією Google була додана система бульбашок. Звучить досить безглуздо, а виглядає це ще дивніше. Зроблено вони для швидкого спілкування з кількома людьми через різні програми. Тут може бути і Telegram та SMS-повідомлення та інші соціальні мережі та месенджери. Щоб вимкнути їх, потрібно зайти в налаштування смартфона, відкрити розділ «Програми та сповіщення».

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах
Включаємо відображенням всіх програм, потім знаходимо програму “бульбашки” якої ви хочете відключити, наприклад Telegram. Тепер заходимо в налаштування даної програми та у розділі “Сповіщення” відключаємо всі бульбашки.

Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Також користувач може відключити “бабли” для конкретного діалогу, достатньо зайти в його налаштування. Також, якщо ви не фанат чогось нового і ніякі “бульбашки” вам не потрібні, то їх можна повністю вимкнути для всіх програм разом. Це робиться в тому ж розділі настройок із повідомленнями.
Як вимкнути бульбашки повідомлень на смартфонах

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Знайдено новий спосіб, як крадій може вкрасти гроші з вашого iPhone

Опубліковано

Знайдено новий спосіб, як крадій може вкрасти гроші з вашого iPhone

Група дослідників з Дармштадтського технічного університету в Німеччині виявила небезпечну вразливість, яка може використовуватися для стеження за користувачами iPhone та завантаження шкідливого програмного забезпечення навіть після відключення смартфона. Проблема пов’язана з роботою програми Find My, яка призначена для пошуку пристрою у разі втрати або крадіжки.

Справа в тому, що Bluetooth, NFC і надширокосмуговий зв’язок UWB продовжують працювати навіть у разі відключення iPhone. Це означає, що модулі бездротового зв’язку можуть потенційно використовуватися зловмисниками для проведення атак різного типу. Крім того, в режимі зниженого енергоспоживання користувачам смартфонів Apple залишаються доступними деякі функції, такі як безконтактна оплата покупок.

“В останніх моделях iPhone Bluetooth, бездротова передача даних малого радіусу дії NFC і надширокосмуговий зв’язок UWB продовжують працювати після відключення живлення, і всі три бездротові чіпи мають прямий доступ до захищеного елемента”, – йдеться в повідомленні дослідників.

У рамках виконаної роботи дослідникам вдалося інтегрувати на пристрій шкідливе програмне забезпечення через Bluetooth, який працював при відключеному живленні. Зазначається, що поширення шкідливого ПЗ у такий спосіб є складним процесом, у ході якого послідовно експлуатуються кілька вразливостей.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

“Дія” продовжить нараховувати 2000 гривень: кому затримують виплати

Опубліковано

2000 гривень з "Дії" продовжать виплати у травні: хто отримає

Внутрішньо переміщені особи продовжуватимуть отримувати кошти  у «Дії». Проте, багато громадян переймаються тому, що ще не отримали кошти за березень. Міністерство соціальної політики пообіцяло, що всі кошти переселенці отримають у травні.

На це є декілька причин. По-перше, реєстрація внутрішньо переміщених осіб зайняла більше часу, ніж передбачалось. Виплати як і раніше становлять 2 тисячі гривень доя дорослих, та 3 тисячі гривень для дітей та осіб з інвалідністю. До 31 травня усі, хто зареєструвався як внутрішньо переміщені особи, отримають свої гроші на картки Є-підтримка.

По друга, виплати були затримано у зв’язку з затримкою реєстрації внутрішньо переміщених осіб. Наразі каналів для реєстрації стало більше, і людей реєструють на отримання статусу ВПО швидше. Уряд зазначає, що зараз залишилось обробити близько 500 тисяч заявок, а виплати у травні нарахують одразу за два місяці

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші
MOBILZONE6 днів тому

ПриватБанк виплачує українцям 6660 гривень: як отримати гроші

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми
MOBILZONE5 днів тому

Українці отримають нові одноразові виплати з Дії через війну: названо категорії та суми

"Дія" почне виплачувати українцям по 122000 гривень
MOBILZONE3 дні тому

“Дія” почне виплачувати українцям по 122000 гривень

Як оформити статус внутрішнього переселенця і отримати 6500 гривень
MOBILZONE7 днів тому

ПриватБанк почав платити українцям 6660 гривень і дав інструкцію, як стати в чергу

Грошову допомогу з "Дії" почали виплачувати по-новому: що змінилося
MOBILZONE5 днів тому

Грошову допомогу з “Дії” почали виплачувати по-новому: що змінилося

Українські переселенці отримають нову грошову допомогу
MOBILZONE3 дні тому

“Ощадбанк” видає по 2000 і 3000 гривень: стало відомо, коли отримають гроші

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень
MOBILZONE7 днів тому

Українці після війни зможуть отримати до 800 тисяч гривень

"Monobank" попередили про важливі зміни з 1 грудня
MOBILZONE7 днів тому

Монобанк приготував українцям дві новини: одно хороша друга не зовсім

2000 гривень з "Дії" продовжать виплати у травні: хто отримає
MOBILZONE2 дні тому

2000 гривень з “Дії” продовжать виплати у травні: хто отримає

У «Дії» зникли деякі важливі функції
MOBILZONE4 дні тому

В Україні впроваджують уніфікований вид виплат для всіх

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.