Connect with us

MOBILZONE

Найочікуваніші смартфони, які дебютують в лютому 2021 року

Опубліковано

Найочікуваніші смартфони, які дебютують в лютому 2021 року

Після бурхливого завершення 2020 року, 2021 рік почався не менш активно. Сьогодні ми розповідаємо про смартфони, які готуються до виходу в лютому 2021 року. У цьому місяці зазвичай запускається багато флагманських пристроїв, але у деяких компаній, таких як Samsung і Xiaomi, кращі смартфони дебютували раніше, ще в січні.

Проте, у нас є багато пристроїв від Huawei, OPPO, Redmi, Vivo, Realme, Nokia і інших. Незважаючи на те, що лютий ще тільки починається, кілька брендів вже випустили свої пристрої. Але розповімо ми сьогодні про найцікавіші прийдешні смартфони.

1. Huawei Mate X2

Найочікуваніші смартфони, які дебютують в лютому 2021 року
Huawei Mate X2 – це, напевно, найважливіший дебют місяці. Компанія Huawei витримала неймовірно важкі випробування за останні два роки. І зараз вона як і раніше залишається героєм своєї країни -Китая.

У будь-якому випадку, складаний смартфон третього покоління (після Mate X, Mate Xs), Huawei Mate X2, буде випущений 22 лютого в Піднебесній. Очікувані характеристики включають в себе складаний всередину основний дисплей з діагоналлю 8,01 дюйма, ймовірно, 6,45-дюймовий дисплей Cover, чіпсет Kirin 9000 5G під капотом, чотири камери з основним датчиком 50MP на задній панелі, дві 16-мегапіксельні камери в перфорованих отворах на фронтальній панелі, акумулятор на 4400 мАг з швидкою зарядкою 66 Вт і багато іншого.

2. Xiaomi Mi 11 і Mi 11 Lite, Mi 11 Pro

Найочікуваніші смартфони, які дебютують в лютому 2021 року
Xiaomi представила перший в світі телефон з чіпсетом Snapdragon 888 (Xiaomi Mi 11) в Китаї ще в грудні. Підтверджено офіційно, що це пристрій дебютує в глобальній версії у всьому світі 8 лютого. Очікується, що поряд зі своїм флагманом компанія Xiaomi також представить молодіжну модель Mi 11 Lite. Що стосується специфікацій Mi 11 Lite, цей смртфон, ймовірно, буде мати РК-панель з частотою оновлення 120 Гц, чіпсет Snapdragon 732G, 64-мегапіксельний первинний сенсор основні квадро-камери, батарею 4250 мАг з зарядкою потужністю 33 Вт, 6/8 ГБ оперативної пам’яті і 64/128/256 ГБ, а також встановлений користувальницький інтерфейс MIUI 12.

Mi 11 Lite і Mi 11 будуть продаватися ще і в Індії, але точна дата релізу поки невідома. Крім цього, китайський гігант може також запустити в цьому місяці «професійний» варіант Mi 11 в Китаї.

Очікувані характеристики Mi 11 Pro включають QHD + (2K) OLED-дисплей з частотою 120 Гц, чіпсет Snapdragon 888, акумулятор ємністю 5000 мАг з провідний зарядкою потужністю 120 Вт і бездротову зарядку потужністю 67 Вт, 12/16 ГБ оперативної пам’яті і 256/512 ГБ пам’яті в залежності від версії, квадро-камеру зі 120-кратним цифровим зумом і багато іншого. Ходять чутки, що є пристрій, подібне Mi 10 Ultra, але інформація про нього на сьогоднішній день мізерна.

3. Redmi K40 і K40 Pro

Найочікуваніші смартфони, які дебютують в лютому 2021 року
Redmi вже почав готувати дебют серії Redmi K40 в Китаї, і вона з’явиться в лютому. Очікується, що буде два пристрої – Redmi K40 і K40 Pro. Базова версія може мати під капотом готується до випуску чіпсет Snapdragon 775, тоді як просунутий варіант Pro, ймовірно, отримає Snapdragon 888.

Інші очікувані характеристики включають в себе перфорований OLED-дисплей з частотою 120 Гц, до 12 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ пам’яті UFS 3.1, чотирикамерні фото-модулі з 64-мегапіксельним основним сенсором, а також 1 / 1,5-дюймовий сенсор. Нова інформація від інсайдерів повинна з’явитися в найближчі дні.

4. Redmi Note 10 і Note 10 Pro

Найочікуваніші смартфони, які дебютують в лютому 2021 року
Очікується, що Redmi Note 10 і Note 10 Pro будуть запущені в Індії в лютому завдяки ішан Агарвалу, Гаві індійського представництва незалежного саббренда Redmi. Ходять чутки, що вони будуть доступні в версіях 4G (Note 10, 10 Pro) і 5G (Note 10 Pro). Сертифікати, такі як TUV (знижена стомлюваність очей користувача), Indonesia Telecom і FCC, показують, що Redmi Note 10 буде працювати з MIUI 12, підтримувати 4G LTE і двохдіапазонний Wi-Fi.

Інші очікувані характеристики включають 4/6 ГБ (Note 10), 6/8 ГБ ОЗУ (Note 10 Pro) і до 128 ГБ пам’яті, чотири камери з сенсорами 64MP (Note 10) / 108MP (Pro). Пропоновані колірні рішення – бронзовий, синій, сірий (Note 10 Pro), а також білий, зелений, сірий (Note 10) та інші.

 

5. ASUS ROG 5

Найочікуваніші смартфони, які дебютують в лютому 2021 року
Як і у випадку з флагманами, в 2021 році, ймовірно, відбудеться ранній дебют ігрових смартфонів. На цей раз раптово до списку приєднуються такі гравці, як Redmi. Інші відомі бренди, такі як ASUS, Nubia, вже почали демонструвати деякі особливості свої пристрої. ASUS готує наступний телефон ROG, і це може бути ROG Phone 5. Недавній список TENAA показує, що він має матрицю зі світлодіодним підсвічуванням на задній панелі, 6,78-дюймовий OLED-дисплей, батарею на 6000 мАг і працює під управлінням Android 11.

Інші очікувані характеристики включають в себе частоту оновлення 144 Гц, чіпсет Snapdragon 888, зарядку потужністю 65 Вт, основну камеру з первинним сенсором 64 МП і багато іншого. З чуток, запуск відбудеться 12 лютого.

Найближчим часом очікується також вихід Samsung Galaxy A52, A72, and A32 4G, Galaxy M62 / F62, OPPO Reno5 Pro + 5G, F19 / F21 і ряд інших цікавих пристроїв. Слідкуйте за нашими новинами, щоб завжди бути в курсі.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

Нові сервіси у «Дії»: що буде доступно українцям

Опубліковано

Нові сервіси у «Дії»: що буде доступно українцям

Незабаром у додатку «Дія» запрацює кабінет пацієнта із push-повідомленнями, пізніше також з’являться послуги для ветеранів. Про це під час телемарафону заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Найближчим часом ми запустимо «кабінет пацієнта» і медичні push-повідомлення в «Дії». Це важливо з точки зору збереження персональних даних в медичній системі», — зауважив віцепремʼєр.

Крім того, Федоров нагадав, що Мінцифри працює над запуском послуги одруження онлайн.

«Це такі перші важливі нотаріальні дії, які будуть відбуватися за допомогою «Дії», — сказав він.

Також, є ймовірність, що невдовзі у застосунку з’явиться послуга розмитнення авто.

«Це важливий антикорупційний законопроєкт, однак треба дочекатись голосування у Верховній Раді, щоб його узаконити.», — зазначив Федоров.

Разом з тим міністерство цифрової трансформації активно працює над запуском послуг для ветеранів у «Дія», й «Дія” Підпис» для юридичних осіб. Це все те, що планують запустити найближчим часом, запевнив Михайло Федоров.

Також читайте:

У державному додатку “Дія” з’явилися нові документи

Військові облігації в “Дії”, як заробити та допомогти армії.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Скільки військовослужбовців в Україні досі не були на фронті: офіційні дані

Опубліковано

Скільки військовослужбовців в Україні досі не були на фронті: офіційні дані

Уже третій рік, як в Україні триває повномасштабна війна через вторгнення Росії. У цей період сотні тисяч українців вступили до лав збройних сил і на полі бою захищають свою державу від загарбників. Водночас залишається певна кількість військових, які були мобілізовані фактично з початку війни, але їх так і не відправили на передову.

Про це розповів голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія

Відтак, за інформацією народних обранців, новий головком ЗСУ Олександр Сирський взявся за аудит Сил оборони, щоб з’ясувати, скільки за два роки людей було мобілізовано. Під час перевірки виявилося, що приблизно 8 тисяч мобілізованих чоловіків за цей період не брали участь у бойових діях.

Про перші результати перевірки також розповів член Верховної ради з питань державної безпеки, оборони та розвідки, народний обранець від «Слуги народу» Федір Веніславський.

Це питання я ставив колишньому начальнику Генштабу Сергію Шапталу на одному із закритих засідань РНБО. Якщо провести перевірку в середині Генерального штабу, Міноборони та інших центральних військових органів управління, які не виконують бойових завдань, то ми можемо отримати, щонайменше, одну-дві бригади резерву. Це тому, що в цих органах роздуті штати, які виконують незначні функції в секторі безпеки та оборони. Також потрібно розібратися з тим, як мобілізовані чоловіки, які служать в армії два роки, так і не були відправлені на лінію фронту. – зазначив Веніславський

Нардеп додав, що в цих напрямках є “позитивні зрушення”. Депутат відмовився назвати конкретні цифри, але зазначив, що понад 8 тисяч військових ще не були на передовій.

Також читайте:

У ТЦК пояснили спалахи агресії по відношенню до чоловіків.

В одній з областей України виявили 40 тисяч ухилянтів, які переховуються від мобілізації.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Україні готуються до запуску “Електронної гривні” : плюси та мінуси цифрової валюти

Опубліковано

В Україні готуються до запуску "Електронної гривні" : плюси та мінуси цифрової валюти

В Україні готуються до запуску електронної гривні. Спочатку буде проводитися тест цифрової валюти, а згодом узгодять терміни її запуску. В НБУ зазначили, що найбільшим плюсом е-гривні є те, що її легко контролювати.

Тестування е-гривні проведе Нацбанк, після чого буде прийнято рішення, чи “ходитиме” вона на постійній основі.

Електронна гривня – це не те саме, що криптовалюта, хоча обидві вони функціонують на блокчейні. Основна відмінність полягає в тому, що цифровими валютами управляє регулятор – НБУ. Курс електронної гривні буде таким же, як і звичайної гривні.

Зазначається, що українці зможуть розплачуватися електронною гривнею за допомогою електронних гаманців, які в нашій країні законодавчо прирівнюються до банківських рахунків.

Також важливим пунктом е-гривні є те, що вона залишає цифровий слід. Таким чином, за допомогою неї можна в майбутньому краще боротися з корупцією відстежуючи доходи і витрати громадян, контролювати бізнес тощо. Хоча не всім дана ідея подобається, але за цифровими технологіями майбутнє, підкреслили в НБУ.

Також ми розповідали, що в додатку “Дія” можна підтримати армію та ще заробити на цьому.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Нові сервіси у «Дії»: що буде доступно українцям
MOBILZONE31 хв. тому

Нові сервіси у «Дії»: що буде доступно українцям

Скільки військовослужбовців в Україні досі не були на фронті: офіційні дані
MOBILZONE4 години тому

Скільки військовослужбовців в Україні досі не були на фронті: офіційні дані

В Україні готуються до запуску "Електронної гривні" : плюси та мінуси цифрової валюти
MOBILZONE5 години тому

В Україні готуються до запуску “Електронної гривні” : плюси та мінуси цифрової валюти

У Windows 11 "авансом" з'явилися нові функції з майбутнього патчу
MOBILZONE16 години тому

У Windows 11 “авансом” з’явилися нові функції з майбутнього патчу

Xiaomi випустила нову недорогу мініатюрну електробритву
MOBILZONE20 години тому

Xiaomi випустила нову недорогу мініатюрну електробритву

У Китаї назвали вартість електрокара Xiaomi SU7
MOBILZONE20 години тому

У Китаї назвали вартість електрокара Xiaomi SU7

Бронювання за гроші: ухвалили рішення про зміни у мобілізації
MOBILZONE22 години тому

Бронювання за гроші: ухвалили рішення про зміни у мобілізації

Київстар підвищує тарифи на мобільний зв'язок та інтернет
MOBILZONE23 години тому

Київстар підвищує тарифи на мобільний зв’язок та інтернет

В одній з областей України виявили 40000 ухилянтів від мобілізації: поліції доручили примусово доставляти їх у ТЦК
MOBILZONE1 день тому

В одній з областей України виявили 40000 ухилянтів від мобілізації: поліції доручили примусово доставляти їх у ТЦК

У ТЦК пояснили спалахи агресії по відношенню до чоловіків
MOBILZONE1 день тому

У ТЦК пояснили спалахи агресії по відношенню до чоловіків

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.