Connect with us

MOBILZONE

Найочікуваніші смартфони, які дебютують в лютому 2021 року

Опубліковано

Найочікуваніші смартфони, які дебютують в лютому 2021 року

Після бурхливого завершення 2020 року, 2021 рік почався не менш активно. Сьогодні ми розповідаємо про смартфони, які готуються до виходу в лютому 2021 року. У цьому місяці зазвичай запускається багато флагманських пристроїв, але у деяких компаній, таких як Samsung і Xiaomi, кращі смартфони дебютували раніше, ще в січні.

Проте, у нас є багато пристроїв від Huawei, OPPO, Redmi, Vivo, Realme, Nokia і інших. Незважаючи на те, що лютий ще тільки починається, кілька брендів вже випустили свої пристрої. Але розповімо ми сьогодні про найцікавіші прийдешні смартфони.

1. Huawei Mate X2

Найочікуваніші смартфони, які дебютують в лютому 2021 року
Huawei Mate X2 – це, напевно, найважливіший дебют місяці. Компанія Huawei витримала неймовірно важкі випробування за останні два роки. І зараз вона як і раніше залишається героєм своєї країни -Китая.

У будь-якому випадку, складаний смартфон третього покоління (після Mate X, Mate Xs), Huawei Mate X2, буде випущений 22 лютого в Піднебесній. Очікувані характеристики включають в себе складаний всередину основний дисплей з діагоналлю 8,01 дюйма, ймовірно, 6,45-дюймовий дисплей Cover, чіпсет Kirin 9000 5G під капотом, чотири камери з основним датчиком 50MP на задній панелі, дві 16-мегапіксельні камери в перфорованих отворах на фронтальній панелі, акумулятор на 4400 мАг з швидкою зарядкою 66 Вт і багато іншого.

2. Xiaomi Mi 11 і Mi 11 Lite, Mi 11 Pro

Найочікуваніші смартфони, які дебютують в лютому 2021 року
Xiaomi представила перший в світі телефон з чіпсетом Snapdragon 888 (Xiaomi Mi 11) в Китаї ще в грудні. Підтверджено офіційно, що це пристрій дебютує в глобальній версії у всьому світі 8 лютого. Очікується, що поряд зі своїм флагманом компанія Xiaomi також представить молодіжну модель Mi 11 Lite. Що стосується специфікацій Mi 11 Lite, цей смртфон, ймовірно, буде мати РК-панель з частотою оновлення 120 Гц, чіпсет Snapdragon 732G, 64-мегапіксельний первинний сенсор основні квадро-камери, батарею 4250 мАг з зарядкою потужністю 33 Вт, 6/8 ГБ оперативної пам’яті і 64/128/256 ГБ, а також встановлений користувальницький інтерфейс MIUI 12.

Mi 11 Lite і Mi 11 будуть продаватися ще і в Індії, але точна дата релізу поки невідома. Крім цього, китайський гігант може також запустити в цьому місяці «професійний» варіант Mi 11 в Китаї.

Очікувані характеристики Mi 11 Pro включають QHD + (2K) OLED-дисплей з частотою 120 Гц, чіпсет Snapdragon 888, акумулятор ємністю 5000 мАг з провідний зарядкою потужністю 120 Вт і бездротову зарядку потужністю 67 Вт, 12/16 ГБ оперативної пам’яті і 256/512 ГБ пам’яті в залежності від версії, квадро-камеру зі 120-кратним цифровим зумом і багато іншого. Ходять чутки, що є пристрій, подібне Mi 10 Ultra, але інформація про нього на сьогоднішній день мізерна.

3. Redmi K40 і K40 Pro

Найочікуваніші смартфони, які дебютують в лютому 2021 року
Redmi вже почав готувати дебют серії Redmi K40 в Китаї, і вона з’явиться в лютому. Очікується, що буде два пристрої – Redmi K40 і K40 Pro. Базова версія може мати під капотом готується до випуску чіпсет Snapdragon 775, тоді як просунутий варіант Pro, ймовірно, отримає Snapdragon 888.

Інші очікувані характеристики включають в себе перфорований OLED-дисплей з частотою 120 Гц, до 12 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ пам’яті UFS 3.1, чотирикамерні фото-модулі з 64-мегапіксельним основним сенсором, а також 1 / 1,5-дюймовий сенсор. Нова інформація від інсайдерів повинна з’явитися в найближчі дні.

4. Redmi Note 10 і Note 10 Pro

Найочікуваніші смартфони, які дебютують в лютому 2021 року
Очікується, що Redmi Note 10 і Note 10 Pro будуть запущені в Індії в лютому завдяки ішан Агарвалу, Гаві індійського представництва незалежного саббренда Redmi. Ходять чутки, що вони будуть доступні в версіях 4G (Note 10, 10 Pro) і 5G (Note 10 Pro). Сертифікати, такі як TUV (знижена стомлюваність очей користувача), Indonesia Telecom і FCC, показують, що Redmi Note 10 буде працювати з MIUI 12, підтримувати 4G LTE і двохдіапазонний Wi-Fi.

Інші очікувані характеристики включають 4/6 ГБ (Note 10), 6/8 ГБ ОЗУ (Note 10 Pro) і до 128 ГБ пам’яті, чотири камери з сенсорами 64MP (Note 10) / 108MP (Pro). Пропоновані колірні рішення – бронзовий, синій, сірий (Note 10 Pro), а також білий, зелений, сірий (Note 10) та інші.

 

5. ASUS ROG 5

Найочікуваніші смартфони, які дебютують в лютому 2021 року
Як і у випадку з флагманами, в 2021 році, ймовірно, відбудеться ранній дебют ігрових смартфонів. На цей раз раптово до списку приєднуються такі гравці, як Redmi. Інші відомі бренди, такі як ASUS, Nubia, вже почали демонструвати деякі особливості свої пристрої. ASUS готує наступний телефон ROG, і це може бути ROG Phone 5. Недавній список TENAA показує, що він має матрицю зі світлодіодним підсвічуванням на задній панелі, 6,78-дюймовий OLED-дисплей, батарею на 6000 мАг і працює під управлінням Android 11.

Інші очікувані характеристики включають в себе частоту оновлення 144 Гц, чіпсет Snapdragon 888, зарядку потужністю 65 Вт, основну камеру з первинним сенсором 64 МП і багато іншого. З чуток, запуск відбудеться 12 лютого.

Найближчим часом очікується також вихід Samsung Galaxy A52, A72, and A32 4G, Galaxy M62 / F62, OPPO Reno5 Pro + 5G, F19 / F21 і ряд інших цікавих пристроїв. Слідкуйте за нашими новинами, щоб завжди бути в курсі.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

Українцям пояснили, чи можна мешкати в Німеччині без закордонного паспорта

Опубліковано

Українцям пояснили, чи можна мешкати в Німеччині без закордонного паспорта

Як і в інших країнах, українці у Німеччині зіткнулися з проблемою призупиненням видачі закордонних паспортів. Але, потрапити до Німеччини й мешкати там без закордонного паспорта, теоретично можливо.

Про це інформує Федеральне відомство з питань міграції та біженців.

З 2017 року громадяни України, які є власниками біометричних паспортів, можуть скористатися безвізовим режимом для короткострокових поїздок з ЄС. Однак для українців, які не мають біометричного паспорта, зберігається візовий режим, але у деяких випадках, країни ЄС можуть зробити винятки та дозволити в’їзд за іншими документами.

Німеччина є однією з країн, яка пропонує таку можливість. Відповідно до ухваленого закону німецьким урядом, громадяни України, які не мають біометричного паспорта, можуть в’їжджати на територію Німеччини й перебувати там без оформлення посвідки на проживання. Ця постанова діє до 23 лютого 2025 року.

Тобто, починаючи з 2022 року, для перетину та легального перебування в країні протягом 90 днів потрібно лише мати при собі посвідчення особи (ID-карту) українського громадянина нового зразка (виданого після 2015 року).

При цьому:

  • В’їзд можливий лише наземним транспортом.
  • При перетині кордону необхідно пред’явити один із зазначених документів.
  • Термін перебування в Шенгенській зоні не повинен перевищувати 90 днів протягом 180 днів.

Іншими словами, згідно з чинним законодавством, ви повинні залишити Німеччину після закінчення цього періоду.

Водночас українці можуть отримати тимчасового захисту – Aufenthaltstitel або Fiktionsbescheinigung.

Fiktionsbescheinigung в імміграційній службі, видається як доказ того, що заява про тимчасовий захист є дійсною.

Цей документ видається, коли прибулий біженець або іммігрант втратив документи і прибув без українського паспорта. Тобто цей варіант діє у випадках, коли українське консульство призупиняє видачу закордонних паспортів.

З Fiktionsbescheinigung ви можете подорожувати в межах Німеччини, а також ви можете подорожувати й в інші країни ЄС або Україну, лише треба мати при собі біометричний паспорт та не перевищувати термін перебування в ЄС у рамках безвізового режиму – до 90 днів протягом 180-денного періоду.

Fiktionsbescheinigung припиняється після отримання дозволу на проживання Aufenthaltstitel. Однак цей вид на проживання може стати недійсним, якщо іммігрант повністю покине Німеччину або не залишиться в Німеччині понад шість місяців.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українцям назвали варіанти узаконити перебування у Польщі без паспорту

Опубліковано

Українцям назвали варіанти узаконити перебування у Польщі без паспорту

З 23 квітня 2023 року консульство припиняє надання послуг з оформлення закордонних паспортів. Українці, які втратили закордонний паспорт або термін дії якого закінчився в Польщі, мають кілька варіантів.

Про це заявили в Юридичній фірмі Sheviakov Consult

Тобто для українців, котрі знаходяться у Польщі є два варіанти дій.

Перший варіант – дочекатися розпорядження міністра внутрішніх справ Польщі про видачу проїзного документа (dokument podróży) громадянам України. Таке рішення може бути прийняте через те, що подібний варіант був запропонований громадянам Білорусі після того, як консульство Республіки Білорусь відмовило у видачі та продовженні паспорта

Другий варіант – звернення за міжнародним захистом. У цьому випадку заявник отримає право на проживання та документи, що посвідчують особу в Польщі. Рішення про надання захисту не підлягає строку дії.

Тому українці з простроченими або втраченими закордонними паспортами в Польщі можуть чекати спеціального розпорядження польської влади або подавати документи на отримання статусу особи що шукає притулку. Обидва варіанти дозволять узаконити своє становище на час відсутності можливості отримати новий паспорт в Україні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Україні роз’яснили рішення щодо паспортів чоловікам за кордоном

Опубліковано

В Україні роз'яснили рішення щодо паспортів чоловікам за кордоном

У Міністерстві закордонних справ України прокоментували ситуацію з обслуговуванням громадян в ДП «Документ».

У відповідь на численні запити, в МЗС нагадали, що ДП «Документ» не входять до сфери управління міністерства, а також не належать до дипломатичних чи консульських служб.

Консульські послуги громадянам України за кордоном надають виключно закордонні дипломатичні установи — посольства, генеральні консульства та консульства України. ДП «Документ» є самостійним державним підприємством, що підпорядковується Державній міграційній службі України.

Нагадуємо в Кабміні заборонили пересилати за кордон паспорти чоловікам призивного віку(18 – 60 років). Про це стало відомо з постанови уряду №443 від 23 квітня.

В постанові йдеться, що було внесено зміни до пункту 11 Порядку реалізації експериментального проєкту щодо оформлення українських та закордонних паспортів громадянам України. Тобто, щоб оформити закордонний паспорт або його поновити прийдеться вернутися в Україну.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Українцям пояснили, чи можна мешкати в Німеччині без закордонного паспорта
MOBILZONE46 хв. тому

Українцям пояснили, чи можна мешкати в Німеччині без закордонного паспорта

Українцям назвали варіанти узаконити перебування у Польщі без паспорту
MOBILZONE2 години тому

Українцям назвали варіанти узаконити перебування у Польщі без паспорту

В Україні роз'яснили рішення щодо паспортів чоловікам за кордоном
MOBILZONE4 години тому

В Україні роз’яснили рішення щодо паспортів чоловікам за кордоном

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація
MOBILZONE5 години тому

В Україні стартувала “м’яка“ мобілізація

У Київстар повідомили про впровадження нового коду для номерів: деталі
MOBILZONE5 години тому

У Київстар повідомили про впровадження нового коду для номерів: деталі

Кабмін заборонив видавати паспорти українським чоловікам
MOBILZONE8 години тому

Кабмін заборонив видавати паспорти українським чоловікам

Повторна ВЛК для "обмежено придатних": юрист розвінчав популярний міф
MOBILZONE19 години тому

Повторна ВЛК для “обмежено придатних”: юрист розвінчав популярний міф

Українці масово позбавляються авто після прийняття закону про мобілізацію
MOBILZONE19 години тому

Українці масово позбавляються авто після прийняття закону про мобілізацію

Схоже на помсту: юрист про наслідки рішення щодо консульських послуг за кордоном
MOBILZONE1 день тому

Схоже на помсту: юрист про наслідки рішення щодо консульських послуг за кордоном

Номери "Київстару" починатимуться з нового коду
MOBILZONE1 день тому

Номери “Київстару” починатимуться з нового коду

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.