Xiaomi Mi 11 дебютував минулого місяця як перший флагманський смартфон, побудований на базі чіпсета Snapdragon 888. Модель пропонує відмінне співвідношення ціни і якості, вона має в своєму розпорядженні першокласним дисплеєм 2K з найшвидшим чіпом Snapdragon, наявним сьогодні на ринку. Покупці навіть мають можливість вибирати з двох різних матеріалів обробки задньої панелі корпусу пристрою: або зі шкіряною спинкою, або традиційний скляний варіант.
Однак, оскільки це перший смартфон на базі Snapdragon 888 на ринку, його запуск практично неминуче міг бути пов’язаний з невеликими помилками і проблемами. Так і сталося. Дивно лише те, що ці помилки виявилися серйознішими, ніж ми припускали. Тому фахівці одного з ресурсів вирішили зробити невелике відео, що дає користувачам повне уявлення про Mi 11.
Зверніть увагу, що більшість цих помилок можна усунути за допомогою оновлення програмного забезпечення. Так що, хоча це дійсно змащує враження при самому початку експлуатації телефону, що називається, «прямо з коробки», в наступні пару місяців ми можемо очікувати, що телефон стане досконалішим. Проте, якщо ви купуєте телефон прямо зараз (до оновлення програмного забезпечення), вам все-таки доведеться зіткнутися з декількома збоями, які ми перерахуємо нижче.
Виявлені нами помилки і проблеми Mi 11:
Mi 11 випадково відключається під час використання;
Додаток камери іноді дає збій при зйомці фотографій;
Деякі ігри не завантажуються належним чином, і ви можете побачити галасливий піксельний екран;
Snapdragon 888 швидко нагрівається, і Mi 11 не може в повній мірі використовувати обчислювальну потужність чіпа, оскільки він знижує тактову частоту,
Щоб контролювати нагрів;
Продуктивність камери середня;
Шкіряний Mi 11 деренчить при відтворенні через динамік.
Отже, це були деякі з проблем, які експерти виявили на Mi 11. З огляду на той факт, що це флагманський пристрій, ви очікуєте, що він буде бездоганно працювати з першої хвилини використання. Але тут інша справа. Однак ми ще раз хочемо підкреслити, що більшість цих проблем можна вирішити за допомогою майбутнього оновлення програмного забезпечення. І через місяць або два Mi 11, ймовірно, стане таким же досконалим, як і будь-який інший флагман на ринку. Так що, якщо ці тимчасові незручності вас не надто лякають, ви можете піти далі і отримати Xiaomi Mi 11. Як ми вже згадували в нашому огляді, телефон може багато чого запропонувати за свою ціну.
Але поки є сенс, напевно, повернутися трохи назад і подумати про Mi 10 Ultra. Хотілося б сподіватися, що, коли Mi 11 Pro або Ultra вийдуть на ринок після Свята китайської весни, можна буде повернутися до серії Mi 11 і розглянути питання про покупку апарату з цього сімейства більш серйозно.
Google запровадила покращену технологію відновлення даних на Android-смартфонах. Нововведення позбавляє необхідності вводити логін і пароль у кожному додатку після покупки нового смартфона.
Функція називається Restore Credentials (Відновлення облікових даних) і вже доступна розробникам. Вона потрібна для того, щоб при вході в обліковий запис Google на новому пристрої користувач отримав весь свій набір програм без необхідності вводити логін та пароль у кожному з них.
Функцію реалізовано за допомогою ключів відновлення. Для кожної програми ключ створюється під час авторизації та зберігається на пристрої, але може потрапити й у хмару Google, якщо увімкнено хмарний бекап. За допомогою останнього ключ переноситься на новий гаджет після входу до Google Акаунт і активується після завантаження програми. Причому процес повністю автоматизований, і вже під час першого відкриття програми чи гри користувач потрапляє у свій профіль. Сам інструмент є звичайним публічним ключем, що використовує інфраструктуру Passkey. Але поки невідомо, коли ця функція з’явиться на смартфонах.
Український військовослужбовець розповів про великий брак у війську живої сили та висловився про чоловіків, які сховалися в дома і не виходять на вулицю, щоб їх не мобілізували.
Про це в етері телемарафону розповів військовослужбовець 3- ї штурмової бригади із позивним “Тунець”.
За його словами, багато його побратимів не розуміють чоловіків, які переховуються і чекають коли ворог прийде до них додому.
“Я чекаю більш рішучих дій від ТЦК. Через брак солдатів у нас сипеться фронт. Ухилянти сховалися по хатах і не виходять, тому пора працівникам ТЦК завітати до них додому. Чоловіки, які не хочуть воювати, мають знати, що їх завжди навчать і розкажуть все, що їм може стати в пригоді під час служби в Збройних силах України“, – вважає військовослужбовець
Також він продовжив – “Зараз більшість чоловіків мобілізовані не з великою мотивацією, але як ми бачимо фронт держиться навіть на таких солдатах. В армії тебе навчать всьому, якщо ти будеш поглинати інформацію, то все в тебе буде добре. Вчися, тренуйся“, – зазначив він в інтерв’ю.
Також у військовослужбовця запитали, як він ставиться до мобілізації жінок.
“Ну, якби це було зроблено для всіх – так, це було б чудово. Але зараз ми повинні запитати їх, чи хочуть вони цього. Мобілізація жінок має бути добровільно“, – сказав він.
Нагадуємо, що на сайті президента України з’явилася петиція про мобілізацію жінок до лав Збройних сил. Її написав чоловік 1 листопада, за весь час вона зібрала 506 підписів і її перегляд було скасовано, за недостатньої кількості підписів. Саму петицію можна передивитися перейшовши за посиланням – Обов’язкова мобілізація жінок до Сил Оборони України.