Connect with us

MOBILZONE

Додаток «Повідомлення» від Google перестане працювати на деяких смартфонах

Опубліковано

Додаток «Повідомлення» від Google перестане працювати на несертифікованих смартфонах

Повідомлення Google – одне з найпопулярніших додатків від Google, і багато користувачів використовують його кожен день, навіть не усвідомлюючи, що вони використовують саме його. Назва досить загальна, і багато пристроїв поставляються з цим встановленим додатком в якості клієнта SMS і RCS за замовчуванням. Більшість користувачів повинні бути задоволені функціями, які надає програма, і навряд чи у них є реальна причина для пошуку альтернативних варіантів. Але якщо одне з можливих майбутніх змін відбудеться, їм, можливо, доведеться шукати ці альтернативи, оскільки нові рядки, виявлені в додатку, дозволяють припустити, що «Повідомлення» від Google перестануть працювати на несертифікованих телефонах Android вже в квітні 2021 року.

Вивчення APK часто дозволяє побачити функції, які можуть з’явитися в майбутньому оновленні програми, але з тією ж часткою ймовірності можливо, що будь-яка зі згаданих тут функцій може і не з’явитися при наступному оновленні і взагалі в майбутньому. Дані функції в даний час не реалізовані в живій збірці, можуть бути в будь-який момент витягнуті розробниками і в майбутню збірку взагалі не потрапити.

Як ясно сказано в повідомленні, з 31 березня 2021 року додаток Google Messages перестане працювати на несертифікованих Android-пристроях. Несертифіковані пристрої Android – це пристрої, що працюють під управлінням ОС Android, але не пройшли або взагалі не проходили офіційний процес сертифікації Google для мобільних сервісів Google. Ці пристрої не поставляються з попередньо встановленими програмами Google, але у продавців таких пристроїв зазвичай є рекомендації про те, як користувачі зможуть завантажити стандартний набір додатків і сервісів Google. Взагалі-то Google вже поклав край такій практиці виробників пристроїв, але Google Messages як залишити програму несприйнятливим до наслідків цього рішення. По-перше, повідомлення Google, якщо вони не були встановлені, можна було легко завантажити неофіційно. По-друге, для самостійного завантаження і роботи з додатком не був потрібен вхід в Google, тому воно все одно працювало б на всіх пристроях Android (включаючи нові смартфони від Huawei).

Тепер же це зміниться. Якщо у вас несертифіковане Android-пристрій, програма не буде працювати. Передбачається, що це розширення можливостей наскрізного шифрування RCS: оскільки Google не зможе гарантувати, що несертифіковане пристрій не зламано, і подальша листування користувачів цих пристроїв не стане надбанням гласності, використовувати додаток можна, так як це може скомпрометувати компанію, що створила цей софт. І все ж, з огляду на, наскільки мала ця призначена для користувача база в великому світі Android-пристроїв, офіційно використовують Google Messages, ця заборона може стати для Google лише краплею в морі.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Мобільний зв’язок Київстар та Vodafone зник на деяких територіях

Опубліковано

lifecell слідом за Київстар та Vodafone подарував абонентам безкоштовні дзвінки

Деякі клієнти Київстар та Vodafone занепокоєні тим, що на окупованих територіях зникає мобільний зв’язок операторів. Перебої були помічені у Запорізькій, Херсонській та Сумській областях.

Крім того, місцеві жителі зафіксували, що у Мелітополі переміщалась армійська важтажівка окупантів. Тому, існують здогадки, що мережу спеціально глушили, через передислокацію ЗС РФ.

Після вибухів у окупованому Херсоні зв’язок зник у абонентів  Vodafone та Київстар. Першому вдалось відновити свою роботу, а от абоненти Київстару досі без зв’язку.

Представники Vodafone розповіли у чому річ. Причина тимчасової відсутності зв’язкову пов’язана з обривом волоконно-оптичної лінії зв’язку. Фахівці роблять все для того, аби якнайшвидше відновити роботу. Проте достовірно не відомо, коли мережі знову запрацює.

Жителі Сумської області також втрачали зв’язок. Vodafone інформував про аварійну ситуацію в мережі. Оператори рекомендують у таких ситуаціях скористатись опцією безкоштовного роумінгу та переключитись на мережу іншого українського мобільного оператора.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк збереже “картковий“ курс долара

Опубліковано

Приватбанк випускає нові платіжні картки: дадуть їх не всім

ПриватБанк шокував українців радісною новиною: буде збережено картковий курс валют для українців, що перебувають закордоном. Буде збереженої курс конвертації гривні в іноземну валюту з банківських карток за межами України, за курсом НБУ.

Нагадуємо, що раніше було дозволено українським банкам встановлювати свій курс, який може перевищувати 29,2 грн/долар. Це рішення дозволяє банкам списувати кошти в гривні в українців за кордоном за завищеним курсом.

Проте, ПриватБанк відмовився від спекуляції на своїх клієнтах. Банк залишив картковий курсі не збирається його збільшувати. Навіть якщо інші банки захочуть завищити курс, то це призведе тільки до збільшення клієнтів у «ПриватБанку».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Опубліковано

ПриватБанк засмутив українців новими правилами: залишилось 13 днів

У клієнтів  «ПриватБанку», які перебувають закордоном виникли проблеми з переказом коштів. Крім того, підтвердження транзакції проходить у вигляді SMS-повідомлення, які не надходять в роумінгу українцям. Громадяни навіть звертались до онлайн-чату, але все безуспішно.

В Приватбанка проблема з переказами коштів

Банк аргументував це тим, що система в автоматичному режимі відправляє СМС-повідомлення. І це вже проблема мобільного оператору, а не банку. Для вирішення проблеми рекомендовано перевірити, чи у вас ввімкнена функція доставки повідомлень та прийом дзвінків у роумінгу на ваш номер. Це можна зробити звернувшись до мобілньооо оператора.

До того ж, клієнти ПриватБанку зможуть у Приват24 змінити спосіб підтвердження проведення платежу, звернувшись до служби підтримки ПриватБанку. Як і раніше, транзакцію можна підтвердити за допомогою ПІН-коду, а на повідомлення чекати не доведеться.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.