Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi 12 проти Xiaomi Mi 11: який із флагманів краще

Опубліковано

Xiaomi 12 проти Xiaomi Mi 11: який із флагманів краще

Наприкінці грудня китайська компанія Xiaomi анонсувала попередника Mi 11. Новий Xiaomi 12 – це не просто флагманська модель, а один із найкомпактніших флагманів на ринку. Завдяки невеликому за сучасними мірками 6,28-дюймовому дисплею за розмірами він наближений до iPhone 13. Але це не єдина перевага. Також він може похвалитися приголомшливими характеристиками та доступною ціною. Але чи такий він кращий у порівнянні з попередником? Давайте розберемося.

Дизайн
Як уже говорилося на початку, Xiaomi 12 – один з найкомпактніших флагманських смартфонів на ринку. Але якщо заплющити очі на його розміри, то Xiaomi Mi 11 з погляду дизайну виглядає набагато привабливіше хоча б тому, що він має вигнутий по краях дисплей, який займає практично всю лицьову панель.

Xiaomi 12 проти Xiaomi Mi 11: який із флагманів краще

Корпус Xiaomi Mi 11 виконаний з матеріалів преміум-класу – скла та алюмінію. Також у Китаї смартфон випускався в ексклюзивній версії зі шкіряним оздобленням корпусу. З іншого боку, Xiaomi 12 – компактніший і має більш міцне скло Gorilla Glass Victus від Corning.

Дисплей
Незважаючи на те, що Xiaomi Mi 11 старший, ніж Xiaomi 12, дисплей у першого кращий. Так, попередній флагман Xiaomi обладнаний 6,81-дюймовою панеллю з високою роздільною здатністю 3200х1440 пікселів (Quad HD+), тоді як Xiaomi 12 підтримує лише Full HD+. В іншому обидва дисплеї майже не відрізняються один від одного — в обох випадках це OLED-панелі з мільярдом кольорів, частотою оновлення зображення 120 Гц, сертифікацією HDR10+, дуже високою піковою яскравістю (вона вище у Mi 11 — 1500 ниток) та вбудованими сканерами відбитків пальців . Як і в плані дизайну, тут Xiaomi Mi 11 перевершує спадкоємця.

Апаратне та програмне забезпечення
Xiaomi 12 базується на новітньому флагманському чіпі Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, якого навіть не існувало на момент виходу Mi 11. Це найпотужніший на сьогоднішній день мобільний чіпсет від Qualcomm, який виконаний за 4-нанометровим технологічним процесом і включає вісім обчислювальних ядер з максимальною тактовою частотою 3 ГГц. Це великий крок уперед у порівнянні з чіпом Qualcomm Snapdragon 888, встановленим усередині Xiaomi Mi 11. У плані обсягу пам’яті жодних змін не сталося. Обидва смартфони мають до 12 Гбайт оперативної та до 256 Гбайт вбудованої пам’яті.

Важливо відзначити, що Xiaomi 12 поставляється з найновішим на сьогоднішній день програмним забезпеченням – MIUI 13 на основі Android 12. А ось Xiaomi Mi 11 “з коробки” працює на Android 11 з оболонкою MIUI 12.5. І власники Xiaomi 12 також можуть розраховувати на більш тривалу програмну підтримку.

Камери
Камери у Xiaomi 12 трохи краще, ніж у попередника, багато в чому завдяки основній камері з роздільною здатністю 50 мегапікселів та оптичною стабілізацією зображення. Додаткові датчики у обох смартфонів однакові – це 13-мегапіксельний модуль із надширококутним об’єктивом та 5-мегапіксельна макрокамера з телеоб’єктивом.

Xiaomi 12 проти Xiaomi Mi 11: який із флагманів краще

Краще у нового флагмана і фронтальна камера. Вона складається з 32-мегапіксельного датчика із підтримкою запису відео у форматі Full HD зі швидкістю до 60 кадрів за секунду.

Акумулятор
Батарея у Xiaomi Mi 11 трохи більша — 4600 мАг проти 4500 мАг у Xiaomi 12. Однак це зовсім не означає, що автономність у попереднього флагмана Xiaomi буде вищою. Оскільки Xiaomi 12 має більш продуктивний і водночас енергоефективний за рахунок використання 4-нанометрових норм процесор та дисплей з меншим розміром та роздільною здатністю, то він зможе пропрацювати без підзарядки трохи довше, ніж попередник. Крім того, Xiaomi 12 підтримує швидшу зарядку. Її потужність сягає 67 Вт.

Вартість
Xiaomi Mi 11 у Китаї можна придбати за ціною близько 500 євро, тоді як новий Xiaomi 12 коштує близько 510 євро. І в той час як торішній флагман має кращий дисплей, другий має круті камери, швидшу зарядку і чудовий процесор, проте його компактні розміри сподобаються далеко не всім.

Переваги Xiaomi 12:
Потужний процесор.
Компактні розміри.
Чудові камери.
Швидша зарядка.
Android 12 на борту.

Недоліки Xiaomi 12:
Невеликий дисплей.

Переваги Xiaomi Mi 11:
Великий дисплей зігнутої форми.
Доступний у більшості регіонів (тимчасова перевага).
Нижча ціна.

Недоліки Xiaomi Mi 11:
Більш слабкий чіпсет.
Android 11 на борту.

Facebook Comments

MOBILZONE

У пенсіонерів можуть виникнути проблеми із виплатою пенсій

Опубліковано

У пенсіонерів можуть виникнути проблеми із виплатою пенсій

У пенсіонерів можуть виникнути проблеми із нарахуванням пенсійних виплат. Що зробити, щоб цього не сталося, розповіли у Пенсійному фонді. Пенсіонери мають своєчасно інформувати органи Пенсійного фонду України про деякі зміни, інакше можуть виникнути проблеми з нарахуванням пенсійних виплат. Про це повідомляє прес-служба Пенсійного фонду України. Пенсіонери можуть отримувати пенсії через відділення Укрпошти чи на банківську картку.

Щоб не було проблем

Щоб виплати без проблем надходили на банківський рахунок, він має відповідати кільком критеріям:

  • бути відкритим в одному з уповноважених банків, список яких можна знайти за посиланням;
  • рахунок має бути відкритим саме для зарахування пенсійних та інших соціальних виплат;
    бути чинним.
  • Щоб проблем із виплатами не виникло, пенсіонер має своєчасно інформувати Пенсійний фонд про зміну банківських реквізитів чи банку.

Це можна зробити, самостійно звернувшись до органу ПФУ, або дистанційно через вебпортал електронних послуг.

Щоб подати заяву до Пенсійного фонду для зміни банківських реквізитів в електронному вигляді, потрібно:

  • Авторизуватися на веб-порталі за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП);
  • У розділі “Про пенсійне забезпечення” натиснути “Внесення змін до пенсійної справи”;
  • Вибрати пункт «Заява на зміну виплатних реквізитів (у разі зміни банківських реквізитів чи адреси проживання)»;
  • Заповнити всі необхідні пункти заяви та завантажити заздалегідь відскановані документи: паспорт, ідентифікаційний номер та реквізити банківського рахунку;
  • Перевірити внесені дані, сформувати заяву, підписати її за допомогою КЕП та натиснути «Надіслати до ПФУ».

Перевірити, на якому етапі є заява, можна в особистому кабінеті в розділі «Мої звернення».

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Україні планують вилучити із вилучити загальноцивільні паспорти у вигляді «книжок»

Опубліковано

В Україні планують вилучити із вилучити загальноцивільні паспорти у вигляді «книжок»

Після введення ID-карток в Україні діють два види паспортів: біометричний та паспорт зразка 1994 року у вигляді книжечки. Ще у 2020 році за поданням прем’єра Дениса Шмигаля в парламенті було зареєстровано проект закону, згідно з яким країна планувала відмовитися від старих паспортів, проте законопроект досі не розглянутий.

Паспорти видаватимуть лише у формі пластику

Комітет з питань правової політики у 2021 році рекомендував Верховній Раді схвалити законопроект №3986. Депутати також пропонували альтернативний проект закону, але його відхилили. Але із травня 2021 року законопроект №3986 залишається не розглянутим.

У разі ухвалення зазначеного закону українцям видаватиму паспорти лише у формі пластикової ID-картки. Проте отримані раніше паперові документи залишаться дійсними до закінчення терміну дії.

У Раді пояснювали необхідність ухвалення нового закону тим, що по-перше, в країні вже майже не залишилося бланків паспортів-книжок (останню партію таких паспортів було виготовлено ще 2013 року), а по-друге, старі паспорти легко підробляти.
Даним законопроектом передбачено термін дії старого паспорта для осіб віком 16-25 років – до досягнення 25-річного віку; для осіб віком 25-45 років – до досягнення 45-річного віку. Для осіб старше 45 років – безстроково.
Це означає, що у разі ухвалення законопроекту №3986 не буде обов’язковим вклеювання фото при досягненні 25 та 45 років, а відповідні органи видаватимуть ID-картки. А виводити з обігу паспорти-книжки планувалося поступово.
Таким чином, сьогодні паспорти громадянина України у формі книжечки не підлягають обов’язковій заміні на паспорти громадянина України у вигляді пластикової картки.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Робота половини українських банків може зупинитися: назвали причину

Опубліковано

Робота половини українських банків може зупинитися: назвали причину

На сьогодні тільки половина фінансових установ готові до можливих блекаутів.

Про це розповів Голова Національного банку України Андрій Пишний.

За словами голови нацбанку, українським банкам не вперше працювати при масштабних відключеннях світла. Навіть в Харкові, де російські терористи нещодавно провели масштабні атаки і знищили майже всі потужності, що генерують електрику, фінансові установи продовжували працювати.

Андрій Пишний зазначив, що цього вдалося досягти завдяки впровадженню програми Power Banking.

Після довготривалих блекаутів у 2023 році в Україні всі розуміють, що це може повторитися знову, тому було створено мережу банківських відділень, у яких встановили автономні джерела живлення та резервні канали зв’язку.” – розповів Андрій Пишний

Також він додав, що поки цю систему не вдалося протестувати у бойових умовах, бо цієї зими масштабних блекаутів вдалося уникнути.

Сьогодні більш ніж 55% мережі системно важливих банків здатні працювати за будь-яких умов, – повідомив голова НБУ

Цього тижня Андрій Пишний відвідав весняні засідання Міжнародного валютного фонду та Світового банку у Вашингтоні. За словами голови НБУ, український досвід дуже цікавить інші країни.

Багато кого цікавить наш досвід роботи в умовах війни, як іде забезпечення безперебійної роботи в умовах блекауту тощо. Наш досвід є одним з найкращих, тому нам є чим поділитися з нашими партнерами– сказав Пишний

Також читайте:

В Національному банку України (НБУ) оприлюднили інформацію про негативну тенденцію закриття відділень банків.

ПриватБанк розробив набагато кращий сервіс ніж його конкурент Monobank.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Які наслідки будуть, якщо не оновити військово облікові дані у ТЦК за новим законом протягом 60 днів
MOBILZONE5 днів тому

Які наслідки будуть, якщо не оновити військово облікові дані у ТЦК за новим законом протягом 60 днів

Просто вручити папірець не вийде: як тепер мають видавати повістки українцям
MOBILZONE4 дні тому

Просто вручити папірець не вийде: як тепер мають видавати повістки українцям

Українським чоловікам обіцяють швидке оформлення закордонного паспорта
MOBILZONE6 днів тому

Українським чоловікам обіцяють швидке оформлення закордонного паспорта

З'явився список із 30 смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO, які припинять оновлюватись у 2024-му
MOBILZONE4 дні тому

З’явився список із 30 смартфонів Xiaomi, Redmi та POCO, які припинять оновлюватись у 2024-му

HyperOS з квітневими оновленнями безпеки вийшла ще на два смартфони
MOBILZONE6 днів тому

HyperOS з квітневими оновленнями безпеки вийшла ще на два смартфони

41 модель смартфонів Samsung отримає нове оновлення
MOBILZONE6 днів тому

41 модель смартфонів Samsung отримає нове оновлення

Одна з великих соцмереж тепер буду платною
MOBILZONE4 дні тому

Одна з великих соцмереж тепер буде платною: ціна за публікацію постів

Офіційно представлено дуже дешевий смартфон OPPO A1i: міцний корпус та багато пам'яті
MOBILZONE4 дні тому

Офіційно представлено дуже дешевий смартфон OPPO A1i: міцний корпус та багато пам’яті

Криптовалюти впали в ціні на 10-30 процентів: причина
MOBILZONE6 днів тому

Криптовалюти впали в ціні на 10-30 процентів: причина

Скільки людей розшукують у Києві через неявку до ТЦК: цифра дня
MOBILZONE22 години тому

Скільки людей розшукують у Києві через неявку до ТЦК: цифра дня

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.