Xiaomi Mi 11 дебютував минулого місяця як перший флагманський смартфон, побудований на базі чіпсета Snapdragon 888. Модель пропонує відмінне співвідношення ціни і якості, вона має в своєму розпорядженні першокласним дисплеєм 2K з найшвидшим чіпом Snapdragon, наявним сьогодні на ринку. Покупці навіть мають можливість вибирати з двох різних матеріалів обробки задньої панелі корпусу пристрою: або зі шкіряною спинкою, або традиційний скляний варіант.
Однак, оскільки це перший смартфон на базі Snapdragon 888 на ринку, його запуск практично неминуче міг бути пов’язаний з невеликими помилками і проблемами. Так і сталося. Дивно лише те, що ці помилки виявилися серйознішими, ніж ми припускали. Тому фахівці одного з ресурсів вирішили зробити невелике відео, що дає користувачам повне уявлення про Mi 11.
Зверніть увагу, що більшість цих помилок можна усунути за допомогою оновлення програмного забезпечення. Так що, хоча це дійсно змащує враження при самому початку експлуатації телефону, що називається, «прямо з коробки», в наступні пару місяців ми можемо очікувати, що телефон стане досконалішим. Проте, якщо ви купуєте телефон прямо зараз (до оновлення програмного забезпечення), вам все-таки доведеться зіткнутися з декількома збоями, які ми перерахуємо нижче.
Виявлені нами помилки і проблеми Mi 11:
Mi 11 випадково відключається під час використання;
Додаток камери іноді дає збій при зйомці фотографій;
Деякі ігри не завантажуються належним чином, і ви можете побачити галасливий піксельний екран;
Snapdragon 888 швидко нагрівається, і Mi 11 не може в повній мірі використовувати обчислювальну потужність чіпа, оскільки він знижує тактову частоту,
Щоб контролювати нагрів;
Продуктивність камери середня;
Шкіряний Mi 11 деренчить при відтворенні через динамік.
Отже, це були деякі з проблем, які експерти виявили на Mi 11. З огляду на той факт, що це флагманський пристрій, ви очікуєте, що він буде бездоганно працювати з першої хвилини використання. Але тут інша справа. Однак ми ще раз хочемо підкреслити, що більшість цих проблем можна вирішити за допомогою майбутнього оновлення програмного забезпечення. І через місяць або два Mi 11, ймовірно, стане таким же досконалим, як і будь-який інший флагман на ринку. Так що, якщо ці тимчасові незручності вас не надто лякають, ви можете піти далі і отримати Xiaomi Mi 11. Як ми вже згадували в нашому огляді, телефон може багато чого запропонувати за свою ціну.
Але поки є сенс, напевно, повернутися трохи назад і подумати про Mi 10 Ultra. Хотілося б сподіватися, що, коли Mi 11 Pro або Ultra вийдуть на ринок після Свята китайської весни, можна буде повернутися до серії Mi 11 і розглянути питання про покупку апарату з цього сімейства більш серйозно.
Сьогодні в Україні іде і так посилена мобілізація, але в одній області її планують ще значно посилити.
В адміністрації Харківщини зазначили, що планують підвищити ефективність мобілізаційних заходів.
Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.
Під час засідання Ради оборони цьому питанню приділили особливу увагу.
“Зміцнення обороноздатності та підтримка мирного населення – це найважливіше для Ради оборони області“, — повідомив Синєгубов.
На засіданні 22 листопада було обговорено питання про посилення обороноздатності Харківщини та посилення мобілізаційних заходів. На засіданні було заслухано керівників територіальних центрів комплектування (ТЦК) та Національної поліції області щодо поточної ситуації.
Харківська обласна адміністрація буде аналізуватиме отримані дані та працюватиме над підвищенням ефективності мобілізаційних заходів.
Нагадуємо, що раніше секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Литвиненко розповів, що мобілізація повинна значно посилитися, адже в армію додатково потрібно призвати 160 тисяч осіб за короткий період часу (приблизно 50 – 60 тисяч осіб потрібно мобілізувати в місяць).
У Міністерстві оборони хочуть удосконалити застосунок “Резерв+”, щоб особи, які порушили правила військового обліку могли через додаток сплатити штраф.
Про це розповіла заступник міністра оборони Катерина Черногоренко.
“На сьогодні існує велика проблема, коли на особу наклали штраф за порушення правил військового обліку, а вона про це навіть може не знати. А як ми знаємо, якщо штраф не оплатити протягом 15 днів, то його передають до виконавчої служби і він подвоюється. Тобто, з 17 тисяч гривень, особі доведеться заплатити 37 тисяч гривень за несвоєчасне погашення штрафу“ – розповіла Черногоренко.
Також вона продовжила –“Зараз іде активна робота, щоб впровадити онлайн-оплату штрафів у “Резерв+”. Технічна можливість для реалізації сплати штрафів у Резерв+ є, навіть є законопроєкт, який передбачає знижку на штраф у 50%, якщо його оплатити вчасно“
За словами чиновниці, якщо до кінця року у Верховній Раді ухвалять законопроект, то уже на початку 2025 року в “Резерв+” буде така функція.
Нагадуємо, що в сьогоднішньому законодавстві штраф за порушення правил військового обліку працівники ТЦК можуть накладати заочно, тобто без фізичної присутності самої особи, на яку накладається штраф. Дізнатися про штраф можна тільки прийшовши самостійно в ТЦК, або постанову надішлють поштою. Якщо штраф буде видно в “Дії” або в іншому реєстрі, то це означає, що його уже передали до виконавчої служби і він подвоївся.
Мобільний оператор Київстар розповів про свій найдешевший тариф домашнього інтернету “Нагода”.
На сайті мобільного оператора зазначається, що стандартна ціна тарифу “Нагода” – 100 гривень, але для нових абонентів перші шість місяців користування будуть коштувати 50 гривень. Швидкість інтернету становить 100 Мбіт/с.
Також нові абоненти будуть мати можливість спробувати гігабітну швидкість у перші 3 місяці без додаткової плати. Надалі це коштуватиме 70 грн на місяць, які додаються до базового тарифу. Послуга Спробуй Гігабіт підключається автоматично і як вище зазначено буде діяти продовж 3 місяців.