Connect with us

MOBILZONE

Поринь у пригоди разом із новим смартфоном OPPO A73

Опубліковано

Поринь у пригоди разом із новим OPPO A73

10 грудня, 2020, Київ — OPPO AED Україна представляють новий смартфон А серії — OPPO A73. Це модель із модним дизайном і дисплеєм, який протягом усього дня дбає про зір свого власника. OPPO A73 оснащений технологією швидкої зарядки 30 Вт VOOC Flash Charge, що гарантує легкість і зручність у користуванні навіть за найактивнішого способу життя.

 

«OPPO A73 виконує нашу публічну обіцянку щодо А серії, поєднуючи в собі практичність, тривалість роботи, гарний дизайн, а також особливу увагу до ігрового досвіду й споживання контенту. Тим, хто часто користується смартфоном, OPPO A73 пропонує набір функцій, що забезпечує постійну турботу про зір, водночас задовольняючи потребу в розвагах», — сказав Генрі Ван, гендиректор ОРРО AED Україна.

Поринь у пригоди разом із новим OPPO A73

Поринь у пригоди з легким і стильним дизайном

Простий та елегантний дизайн новинки дає модним користувачам змогу проявити себе й ненав’язливо підкреслити власну індивідуальність. OPPO A73 — це легкий смартфон з обтічною формою та стильною задньою панеллю.

 

Інтегровану в корпус задню панель зроблено з текстурованої шкіри. Розкішний зовнішній вигляд гаджета допоможе власнику підкреслити свій образ. А тонкий корпус подарує поліпшені відчуття в руці. В Україні смартфон буде представлено в темно-синьому кольорі, вишуканість якого акцентуватиме вигравіювана лазером монограма OPPO. Унікальність поєднання шкіряної поверхні та гравіювання перегукуватиметься з індивідуальним стилем споживача.

 

Розкішний екстер’єр смартфона доповнює дизайн камери на задній панелі. Ідеально збалансована чотиримодульна камера 2 x 2 повністю відповідає останнім модним тенденціям. Ця красива тонка модель поєднує в собі функціональність й естетичність, що робить OPPO A73 ідеальним смартфоном навіть для найвимогливіших користувачів.

Поринь у пригоди разом із новим OPPO A73

Завдяки вигнутому 2.5D-корпусу новинка має вигляд пласкої та зручної, що особливо оцінять геймери. Ультратонкі рамки, створені за допомогою технології лазерного різання, доповнюють тонкий, елегантний дизайн.

 

Поринь у пригоди зі швидкою зарядкою 30 Вт VOOC Flash

Незалежно від того, чим тим займаєшся: проводиш час на вулиці, перебуваєш у дорозі, дивишся улюблене шоу, спілкуєшся з друзями в соціальних мережах чи навіть робиш усе це одночасно, тобі ніколи не доведеться турбуватися про те, що телефону забракне енергії, щоб супроводжувати тебе в активному житті. OPPO A73 має інноваційну систему енергозбереження із запатентованою технологією Flash Charge, щоб повністю задовольняти твої потреби. Для батареї OPPO A73 ємністю 4015 мАг використовується 30 Вт VOOC Flash, що дає змогу повністю зарядити смартфон лише за 56 хвилин або на 7 % лише за 30 хвилин. Попри надзвичайну швидкість зарядка залишається безпечною, адже оснащена безліччю апаратних і програмних засобів захисту та п’ятьма термісторами. Якщо блок надмірно нагрівається, процес заряджання автоматично припиняється, що гарантує користувачам повну безпеку.

Поринь у пригоди разом із новим OPPO A73

Крім технології Flash Charge, яка допомагає швидко зарядити акумулятор, OPPO A73 пропонує також додаткові способи економії заряду: Super Power Saving Mode («Суперенергозбережний режим») і Super Nighttime Standby («Нічний режим очікування»). Вони продовжують час автономної роботи смартфона, даючи змогу не думати про рівень заряду акумулятора під час прогулянок, ігор, перегляду відео або спілкування з друзями.

 

Super Power Saving Mode заряд акумулятора до 17 годин, навіть якщо залишилося тільки 5 %. Цього вдається досягти завдяки низці стратегій енергозбереження. Увімкнувши цей режим, користувач може бути певен, що дістанеться місця призначення, перш ніж акумулятор сяде, і водночас зможе виконати будь-які термінові завдання.

 

Дійсно корисний і режим Super Nighttime Standby. Із ним тобі не потрібно хвилюватися через те, що акумулятор розрядиться серед ночі. Вивчивши сон користувача, система ColorOS творить шаблон оптимізації енергозбереження в нічний час. І протягом 8 годин смартфон залишатиметься в режимі очікування, а енергоспоживання не перевищуватиме 2 %.

Поринь у пригоди разом із новим OPPO A73

Поринь у пригоди з красивим і комфортним для очей дисплеєм

Активні користувачі шукають смартфон, який стане для них надійним компаньйоном у розвагах і тривалому спілкуванні в соціальних мережах. Водночас споживачеві потрібен комфортний для зору гаджет, від якого очі не втомлюватимуться протягом дня. OPPO A73 може автоматично оптимізувати характеристики дисплея та режиму комфорту для очей, щоб власнику новинки не доводилося робити це самому. Не має значення, чи перебуваєш ти на вулиці за яскравого сонячного освітлення, або навколо тебе повна темрява, — OPPO A73 регулює налаштування екрана відповідно до довкілля та якісно захищає твої очі завжди й усюди.

FullHD-екран Waterdrop Fullscreen (із краплеподібним вирізом під камеру), діагоналлю 6,44 дюйма й рамками завтовшки лише 1,67 мм може похвалитися співвідношенням екрана до корпусу 90,7 %, що забезпечує користувачам повне занурення в ігри, перегляд відео та спілкування в соціальних мережах.

 

Sunlight-дисплей OPPO A73 дарує комфорт очам, автоматично регулюючи яскравість за хорошого освітлення для найкращого сприйняття картинки на екрані. Ця технологія може також активувати режим Sunlight Visibility Improvement («Поліпшення видимості за сонячного світла») і High Brightness Mode («Режим високої яскравості») за певних сценаріїв, щоб користувачі бачили контент за будь-якого освітлення.

 

Крім того, AI-режим Intelligent Backlight («Інтелектуальне підсвічування») аналізує, як ти вручну налаштовуєш яскравість екрана в різних сценаріях. Що більше ти використовуєш цей режим, то розумнішим він стає. Надалі він зможе налаштовувати підсвічування залежно від твоїх уподобань, адже штучний інтелект вивчає звички й автоматично регулює яскравість екрана, позбавляючи необхідності робити це вручну.

 

У нічний час OPPO A73 також турбується про комфорт для очей. Технологія Moonlight Screen автоматично встановлює мінімальну яскравість екрана на 2 ніт із 21:00 до 7:00, а решту часу підтримує цей показник на рівні 10 ніт, розуміючи, коли та як захищати очі користувача в темряві, зокрема перед сном. А поєднання технології Moonlight Screen із ColorOS 7.2 забезпечує OPPO A73 Dark Mode («Темний режим»), який вмикається та вимикається в певний час, оптимізуючи налаштування темних тонів, щоб підтримувати комфорт для очей протягом усього дня.

 

На додачу до згаданих технологій захисту зору функція DC Dimming усуває мерехтіння екрана, щоб знизити навантаження на очі під час перегляду відео або використання соціальних мереж.

 

Сучасність і технологічність дисплея OPPO A73 довершує вбудований в екран сканер відбитків пальців, який гарантує підвищену безпеку розблокування, а ще швидке й точне розпізнавання відбитків.

 

Поринь у пригоди з оновленим ігровим досвідом

OPPO A73 — ідеальний смартфон для ігор, адже з ним можна не хвилюватися, що акумулятор розрядиться, а ігровий процес загальмується. Обладнання та програмне забезпечення OPPO A73 гарантують ефект занурення під час гри. Цей смартфон створений для тих, хто цінує продуктивність і швидкість, адже оптимізований для ігрових застосунків, бездоганного відтворення відео й безперервного спілкування в соціальних мережах.

 

Hyper Boost 2.1 забезпечує швидку роботу застосунків й ігор, а система загалом завдяки цій технології працює більш плавно. Базові оптимізації покращують ігровий процес, збільшують кількість кадрів для плавнішого відображення графіки та стабільність мережі. Затримку в грі зменшено, сцени завантажуються швидше, а час відповіді після кліку й час перегляду значно поліпшено. Завдяки можливостям пам’яті на 4 ГБ і сховища на 128 ГБ ігри не зависатимуть навіть після тривалого використання смартфона.

 

Game Space («Ігровий простір») OPPO A73 допомагає ігровим програмам працювати більш ефективно й плавно в трьох режимах, як-от змагальний, збалансований і режим низького споживання енергії. Кожен із них забезпечує захопливий процес для кількох ігрових сценаріїв. Додана функція «Швидке перемикання мережі» дає змогу оперативно перемикати мережу, не виходячи з гри, скорочує час повторного підключення й забезпечує безперервність ігрового процесу. А відключені повідомлення й оптимізація мережі в поєднанні з вивільненням пам’яті не дають втратити задоволення від гри ні на секунду.

 

RAM + Anti-lag і OF2FS оптимізують швидкість і продуктивність OPPO А73, збільшуючи доступну пам’ять у системі, та покращують продуктивність сховища. Платформа Qualcomm Snapdragon 662 пропонує потужний процесор, добре інтегрований з іншими апаратними компонентами. Відмінне поєднання технологій робить ігровий процес більш захопливим для геймерів.

 

Завдяки технології Dual Channel Network Acceleration («Двоканальне прискорення мережі»), щоб забезпечити високу стабільність з’єднання, підключаються і Wi-Fi, і мобільна мережа, що особливо зручно за поганого Wi-Fi-сигналу. Якщо користувач захоплений грою на смартфоні, а з Wi-Fi не все гаразд, мережа автоматично перемикається на мобільні дані, забезпечуючи безперервний процес використання гаджета.

Коли геймери занурюються в улюблену мобільну гру, намагаючись обіграти суперників онлайн, вони аж ніяк не хочуть, щоб їм заважали дзвінки або спливаючі повідомлення. Завдяки функціям Bullet Notifications («Швидкі повідомлення») і Floating Window Reply («Спливаючі повідомлення з можливістю відповіді») відтепер можна не відволікатися. Спливаючі повідомлення не виводитимуться на пів екрана. Користувач побачить на ньому лише текст із застосунків.

 

Поринь у пригоди з AI-квадкамерами

Тим, для кого фотографія стала справжнім хобі, OPPO A73 пропонує АІ-камери, що роблять дійсно приголомшливі світлини, підкреслюючи природну красу на портретних і пейзажних фото. 16 Мп основна камера посилена AI-функцією Dazzle Color («Підсилення кольору»), що робить кольори яскравішими, а також за допомогою алгоритмів глибокого навчання покращує портрети залежно від яскравості та кольорів довкілля.

 

16 Мп фронтальна селфікамера забезпечує найкращий зовнішній вигляд завдяки функції AI Beautification 2.0 («АІ-б’ютифікація 2.0»), яка автоматично видаляє плями, зберігає текстуру шкіри, підлаштовуючись під її колір, і допомагає створювати чіткіші та яскравіші фотографії. Front Night Mode («Фронтальний нічний режим») дає користувачам змогу робити чіткі селфі з потужною деталізацією в темряві.

Можливо, ви створюєте відео для власного задоволення або ж є професійним відеоблогером. У будь-якому разі ви вподобаєте режим стабілізації відео Steady Video Mode, адже він використовує електронну стабілізацію зображення (EIS) для забезпечення стабільного й чіткого відео в динамічних сценах. Крім того, власний застосунок для редагування відео Soloop дає користувачам змогу легко, лише одним дотиком створювати короткі відеоролики для завантаження на відповідні платформи.

 

Поринь у пригоди з операційною  системою ColorOS 7.2 на базі Android 10

 

ColorOS 7.2 одразу готова забезпечувати плавну й ефективну роботу в повсякденному житті. Операційна система пропонує практичні функції, які обов’язково порадують власників новинки: жести для використання та контролю смартфона однією рукою, а також функцію безпеки, завдяки якій можна ділитися гаджетом без втрати конфіденційності.

 

Далеко не завжди зручно користуватися телефоном двома руками. Icon Pull-Down Gesture («Жест вилучення панелі значків») дає змогу відкривати програми у верхній частині головного екрана однією рукою. Досить провести вгору з будь-якого боку головного екрана — і значки застосунків перемістяться донизу, а користувач зможе запустити програму, натиснувши на відповідну іконку пальцем.

«Скриншот трьома пальцями» — функція, що дає змогу зробити фото екрана трьома пальцями. Користувачі можуть регулювати розмір скриншота, щоб зберегти його в пам’яті телефона або відправити друзям. Коли картинка здатна замінити тисячу слів, можливість вирізати необхідну кількість контенту стає безцінною. Ти можеш зробити фото лише частини екрана або навіть поділитися скриншотом, який містить більше інформації, ніж відображається на екрані, наприклад повний діалог у соціальній мережі. Завдяки функції автоматичної прокрутки OPPO A73 вміє обробляти навіть скриншоти з горизонтальною прокруткою, що особливо корисно під час перегляду презентацій із кількох слайдів чи документів.

 

Створюй і налаштовуй власні рингтони за допомогою функції Lab Ringtone («Лабораторія рингтонів») для зберігання та використання у своєму смартфоні та навіть для публікації в соціальних мережах.

 

А якщо збираєшся позичити телефон другові, Privacy Password («Приватний пароль») допоможе зберегти конфіденційність і безпеку інформації та програм, встановивши паролі для застосунків і файлів у Private Safe («Приватне сховище»). Це гарантує: навіть коли телефон розблокований, програми не будуть доступні неавторизованим користувачам, а захищені файли ніхто не побачить. Власники OPPO A73 можуть встановити паролі різної форми для різних копій застосунків: один — для власного використання, інший — для загального доступу без пароля.

 

Доступність на ринку

OPPO A73 (4 ГБ RАM + 128 ГБ RОМ) уже доступний в Україні за 6999 гривень на сайтах і в магазинах.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

You must be logged in to post a comment Login

Залишити коментар

MOBILZONE

ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах

Опубліковано

ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах

У березні очікуються зміни на депозитному ринку України. Прибутковість депозитів підвищиться в короткостроковій перспективі. Про це повідомляє керівник департаменту роздрібного бізнесу “Глобус Банку” Дмитро Замотаєв.

Зазначено, що процентна ставка за депозитами в гривні може досягати 17% річних. Це залежатиме від терміну розміщення коштів в банку.

За словами Замотаєва, до кінця березня облікова ставка Нацбанку, як і ставки за тримісячними вкладами, ймовірно, залишаться незмінними: 15% і 19% відповідно. Тому у сегменті гривневих депозитів сформуються дві паралельні тенденції.

Перша передбачає стагнацію процентних ставок. Більшість банків вже переглянули прибутковість гривневих депозитів з кінця грудня 2023 року, тому їх умови фактично не зміняться. Середня дохідність вкладів терміном на 3-6 місяців становитиме 13,5% річних, а на 9-12 місяців – 12,5-13%.

Друга – це посилення “депозитної конкуренції” між банками: клієнти намагатимуться знайти більш привабливі умови для зберігання своїх заощаджень. Тому на ринку з’являтимуться нові депозитні пропозиції для процентних ставок з підвищеними відсотками – до 15,5-17% річних. Однак така ситуація триватиме недовго, впевнений експерт.

«Зростання прибутковості депозитів у березні навряд чи буде системним або довгостроковим: швидше за все, ці «покращувальні» депозити будуть точковими, спеціально призначеними для збільшення депозитного портфеля банків».

Дмитро Замотаєв уточнив, що українці віддають перевагу гривневим вкладам, оскільки це простий і зрозумілий спосіб отримання пасивного доходу, який майже втричі перевищує дохід з валютних вкладів. Аналітик також вважає, що наступного місяця продовжиться інерційний період поступового зниження ставок за депозитами в іноземній валюті.

Нагадаємо, що українці мають на депозитах у банках понад 250 мільярдів гривень. Тому гривневі депозити рахуються найпривабливішими.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову

Опубліковано

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову

У Комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки розглядають правки до законопроєкту №10449 про посилення мобілізації. Про тих, кого звільнять від призову, повідомив представник «Голосу» Роман Костенко.

Повідомляється, що в парламенті узгодили категорії громадян, які будуть звільненні від призову в новому мобілізаційному законопроєкті, а саме:

  • Українці, в яких є дитина/діти, батько чи мати яких померли, зникли безвісти або позбавлені батьківських прав.
  • Багатодітні батьки, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років. Виняток становлять чоловіки, у яких заборгованість по аліментам більше 3 місяців.
  • Члени сімей українців з інвалідністю І та ІІ груп.
  • Опікуни, прийомні батьки, батьки-вихователі, на утриманні яких перебувають діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування віком до 18 років;

Члени комітету також зійшлися на тому, що поліція не буде вручати повістки. Водночас вони можуть спільно з працівниками ТЦК оповіщати українських військовозобов’язаних та резервістів, знімаючи процес на фото і відеофіксацію.

Крім того, він зазначив, що окремим блоком члени комітету розглянули і підтримали надання права засудженим особам, які звільнені від відбування покарання з випробуванням, за бажанням бути призваним на військову службу під час мобілізації.

Раніше ми розповідали, що українці з 3 групою інвалідності більше не будуть мати відстрочки від мобілізації.

Також наша редакція писала, що було переглянуто електронні повістки, бронювання та інші найрезонансніші питання мобілізації.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

З березня користувачі Телеграм зможуть отримувати гроші за свою роботу

Опубліковано

З березня користувачі Телеграм зможуть отримувати гроші за свою роботу

Кожного місяця канали Telegram генерують 1 трильйон переглядів. Монетизація є лише тільки у маленької кількості переглядів, приблизно у 10%.

Але уже з березня місяця власники Telegram каналів почнуть отримувати грошову винагороду за свою роботу. Про це повідомив засновник Telegram Павло Дуров.

За словами Дурова, платформа Telegram буде відкрита для рекламодавців приблизно в 100 країнах. Власники каналів отримуватимуть половину доходу, який Telegram отримує від реклами, розміщеної на їхніх каналах.

Щоб забезпечити швидкі та безпечні рекламні платежі та зняття коштів, Telegram використовуватиме виключно блокчейн TON. Продаж реклами та розподіл прибутку з власниками каналів відбуватимуться у криптовалюті Toncoin. Творці контенту зможуть перевести свої тонкоїни в гроші або реінвестувати їх у просування та оновлення своїх каналів.

Раніше ми розповідали, що “Київстар” використовуватиме новий код мобільної мережі.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах
MOBILZONE3 години тому

ПриватБанк і Ощадбанк в березні суттєво підвищать заробіток українців на депозитах

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову
MOBILZONE4 години тому

У Верховній Раді повідомили, кого звільнять від призову

З березня користувачі Телеграм зможуть отримувати гроші за свою роботу
MOBILZONE18 години тому

З березня користувачі Телеграм зможуть отримувати гроші за свою роботу

У Верховній Раді розповіли, які зміни внесенні в мобілізаційний законопроєкт
MOBILZONE20 години тому

У Верховній Раді розповіли, які зміни внесенні в мобілізаційний законопроєкт

Українці з 3 групою інвалідності більше не будуть мати відстрочки від мобілізації
MOBILZONE21 годину тому

Українці з 3 групою інвалідності більше не будуть мати відстрочки від мобілізації

Bitcoin вже дорожчий за $62 000, а Ethereum перевищив $3500: що прогнозують експерти
MOBILZONE22 години тому

Bitcoin вже дорожчий за $62 000, а Ethereum перевищив $3500: що прогнозують експерти

Не оновлюйтесь: останній апдейт UX-плагіна вбиває смартфони Xiaomi, POCO та Redmi
MOBILZONE22 години тому

Не оновлюйтесь: останній апдейт UX-плагіна вбиває смартфони Xiaomi, POCO та Redmi

Як подати заяву на відстрочку особам з інвалідністю
MOBILZONE23 години тому

Як подати заяву на відстрочку особам з інвалідністю

"Київстар" використовуватиме новий код мобільної мережі
MOBILZONE1 день тому

“Київстар” використовуватиме новий код мобільної мережі

Стало відомо, які правки внесли у новий мобілізаційний законопроект
MOBILZONE1 день тому

Електронні повістки, відстрочка і бронювання: переглянуті найрезонансніші питання мобілізації

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.