Connect with us

MOBILZONE

Шахраї придумали нову схему крадіжки грошей з рахунків: OLX і ПриватБанк

Опубліковано

Шахраї придумали нову схему крадіжки грошей з рахунків: OLX і ПриватБанк

Поряд з тим, що в Україні викрили масштабну ювелірну “піраміду”, яку побудувала компанія B2B Jewelery, в країні останнім часом збільшилася кількість шахрайств з використанням платіжних карт. Зокрема, аферисти придумали нову схему заволодіння чужими грошима.
Як пишуть “Факти”, суть шахрайства полягає в тому, що людині, пропонуючи якусь послугу, рекомендують встановити на телефон надіслані додатки. З великою ймовірністю, всередині цих додатків є файли-шпигуни, які відправлять своїм власникам всю корисну інформацію, яку зможуть знайти в телефоні.

“Наприклад, перехопити управління вашими СМСками, відправити запит до вашого банку,” переписати “на себе прив’язку номера телефону і вкрасти всі ваші гроші … Взагалі там відкривається величезний простір для шкідливих дій – це все одно, що вкрасти ваш незаблокований телефон”, – уточнює користувач-фахівець в IT-технологіях, якого намагалися обдурити аферисти.

За його словами, зроблено все дуже грамотно. Не виключено, що людина менш обізнаний в IT, може стати реальною жертвою шахраїв і залишитися, наприклад, без залишку коштів на платіжній картці.

Шахраї придумали нову схему крадіжки грошей з рахунків: як не стати жертвою обману

 

Шахраї придумали нову схему крадіжки грошей з рахунків: як не стати жертвою обмануШахраї придумали нову схему крадіжки грошей з рахунків: як не стати жертвою обману
Як повідомляли Українські Новини, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) попереджає про ризики інвестування в проект B2B Jewelry, який має ознаки сумнівної і може мати на меті незаконне заволодіння коштами інвесторів в той час, як в Україні збільшилася кількість схем, за допомогою яких шахраї намагаються заволодіти грошима людей, які потрапили в непрості ситуації.

Facebook Comments

MOBILZONE

“Дія” спростила процедуру оформлення грошових виплат

Опубліковано

12 областей можуть отримати допомогу в 2200 гривень прямо на карту Приватбанка: інструкція

Тепер отримати допомогу для ВПО стало набагато простіше: Кабмін поділився важливим нововведенням. На жаль, багатьом українцям довелось шукати більш безпечних куточків країни. Ірина Верещук, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, розповіла про важливе.

Міністерка стверджує, що депутати ухвалили закон № 7310, який допоможе переселенцям в спрощеній процедурі отримати внутрішньо переміщеним осібам свідоцтв про народження та смерть. Також переселенці можуть швидше стати на облік та отримати соціальні виплати. Ірина Верещук подякувала всім українським громадським організаціям, адже з їхньої допомоги відбулись законодавчі зміни.

Глава міністерства також наголосила, що в основі багатьох ухвалених державою рішень лежать практичний досвід та експертні знання саме громадських організацій нашої країни.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Опубліковано

Як видалити теги в getcontact назавжди: проста інструкція

Серед всього різноманіття мобільних додатків, одним з цікавих є getcontact. Суть його досить проста, програма показує те, як вас записують у своїй телефонній книзі інші користувачі. Підключивши платну передплату, ви зможете ввести будь-який номер та дізнатися інформацію про власника. Найчастіше це дозволяє зрозуміти, коли номер, що дзвонив вам, є банальним спамом, а іноді по getcontact можна обчислити ім’я людини, яка дзвонила вам.

Що таке теги в Getcontact? Це насправді імена контактів, які автоматично синхронізуються з сервісами Google і також з’являються в Getcontact. Кожна назва, яку ви даєте тому чи іншому контакту у своїй телефонній книзі, є тегом. Користувач може додавати теги самостійно до існуючих контактів.

Два способи для видалення тегів:

 

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

ПриватБанк почав видавати грошову допомогу українцям

Опубліковано

В ПриватБанку можна отримати ще одну грошову допомогу щомісячно

«ПриватБанк» почав виплачувати допомогу внутрішньо переміщеним особам. Фінансова установа надасть допомогу фінансову допомогу та продуктові набори переселенцям по всій країні. Банк виплачуватиме допомогу від ООН та Червоного Хреста. ПриватБанк заявив, що виплати будуть надходити на будь-які картки без комісії. Якщо вам потірбно подати заявку, або отримати відповіді на питання — ви завжди зможете звернутись про допомогу до операторів та співробітників банку. Допомогу зможуть отримати:

  • внутрішньо переміщені особи;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на тимчасово окупованих територіях;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на територіях, де ведуться активні бойові дії;
  • громадяни із статусом: особи з інвалідністю; пенсіонер; самотня мати чи батько; багатодітна родина; одержувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема з-поміж ВПО.

Також українці зможуть незабаром отримати продуктові набори від Help Ukraine Center у рамках благодійного збору із ПриватБанк. Всього було придбано продуктів для 10 тисяч продпайків. Варто знайти, що вони були розроблені за спеціальною системою, яка рекомендована дієтологами. Спеціалісти подбали, аби продукти забезпечували організм корисними елементами, аби підвищити стійкість до фізичних та емоційних випробувань. У них входять лише продукти українського виробництва, і всі їх незабаром розвезуть невеликими містечками та селами України.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.