Connect with us

MOBILZONE

Xiaomi випустила повністю бездротові навушники Mi AirDots 2 SE з шумозаглушення за ціною $ 24

Опубліковано

Xiaomi випустила повністю бездротові навушники Mi AirDots 2 SE з шумозаглушення за ціною $ 24

Компанія Xiaomi випустила більш доступну версію повністю бездротових навушників Mi AirDots 2 – модель Mi AirDots 2 SE. Пристрій вийшло майже в 2 рази більш доступним в порівнянні з попередньою моделлю, за що довелося заплатити відсутністю підтримки кодека LHDC і бездротовою зарядкою.

Проте, новинка пропонує своїм користувачам підтримку Bluetooth 5.0 і AAC. Сигнал передається одночасно на обидва навушника, що забезпечує більш стійке з’єднання. Вбудованого в навушники акумулятора досить для автономної роботи протягом 5 годин. При цьому маса кожного навушника становить 4,7 м комплектний зарядний кейс масою 48 г додає додаткові 20 годин автономної роботи, а його повна зарядка через порт USB-C займає півтори години.

Xiaomi випустила повністю бездротові навушники Mi AirDots 2 SE з шумозаглушення за ціною $ 24

Управління роботою навушників здійснюється за допомогою сенсорної панелі. Завдяки функції визначення носіння відтворення автоматично призупиняється і поновлюється. Пристрій володіє інтеграцією зі смартфонами з фірмовою оболонкою MIUI. Завдяки цьому відбувається автоматичне сполучення при першому відкритті кейса, а в смартфоні можна побачити рівень заряду батареї кожного окремого навушника і кейса. Новинка підтримує функцію шумозаглушення Environmental Noise Cancellation, яка за допомогою двох мікрофонів усуває сторонні шуми під час розмов. Але функції активного шумозаглушення немає.

Xiaomi випустила повністю бездротові навушники Mi AirDots 2 SE з шумозаглушення за ціною $ 24

Нові бездротові навушники Xiaomi Mi AirDots 2 SE вже доступні для попереднього замовлення в Китаї за ціною близько $ 24, а початок постачань запланований на 19 травня.

Facebook Comments

MOBILZONE

ПриватБанк почав видавати грошову допомогу українцям

Опубліковано

В ПриватБанку можна отримати ще одну грошову допомогу щомісячно

«ПриватБанк» почав виплачувати допомогу внутрішньо переміщеним особам. Фінансова установа надасть допомогу фінансову допомогу та продуктові набори переселенцям по всій країні. Банк виплачуватиме допомогу від ООН та Червоного Хреста. ПриватБанк заявив, що виплати будуть надходити на будь-які картки без комісії. Якщо вам потірбно подати заявку, або отримати відповіді на питання — ви завжди зможете звернутись про допомогу до операторів та співробітників банку. Допомогу зможуть отримати:

  • внутрішньо переміщені особи;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на тимчасово окупованих територіях;
  • громадяни, які знаходяться або мешкають на територіях, де ведуться активні бойові дії;
  • громадяни із статусом: особи з інвалідністю; пенсіонер; самотня мати чи батько; багатодітна родина; одержувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема з-поміж ВПО.

Також українці зможуть незабаром отримати продуктові набори від Help Ukraine Center у рамках благодійного збору із ПриватБанк. Всього було придбано продуктів для 10 тисяч продпайків. Варто знайти, що вони були розроблені за спеціальною системою, яка рекомендована дієтологами. Спеціалісти подбали, аби продукти забезпечували організм корисними елементами, аби підвищити стійкість до фізичних та емоційних випробувань. У них входять лише продукти українського виробництва, і всі їх незабаром розвезуть невеликими містечками та селами України.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українці можуть отримати з Дії допомогу в 100000 гривень: хто отримає

Опубліковано

Дія розширили список громадян, які матимуть змогу отримати 3000 гривень

Уряд повідомив про ще одну допомогу, яку можуть отримати громадяни нашої держави. Сума одноразової виплати становит 100 тисяч гривень. Навіть якщо громадянин не має зможе отримати кошти, то їх зможуть отримати родичі.

Кошти розраховані на громадян, які були звільнені з полону, а також для тих, хто залишився ув’язненим на території, непідконтрольній Україні. Спеціальна комісія буде вирішувати хто отримає допомогу. Виплату зможуть отримати такі громадяни:

  • українці, які позбавлені волі внаслідок злочинних діянь агресора;
  • сім’ї українців, позбавлених волі на тимчасово окупованих територіях або на території РФ з політичних мотивів, а також через громадську, політичну чи професійну діяльність таких громадян.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

В Україні змінили процедуру оформлення статусу переселенця в “Дії”

Опубліковано

В Україні змінили процедуру оформлення статусу переселенця в "Дії"

Багатьом українцям внаслідок війни довелось шукати більш безпечних куточків країни. Та багато громадян при переїзді втратили важливі документи. Для того, аби отримувати допомогу переселенцям необхідно мати статус внутрішньо переміщеної особи. Кабмін змінив процедуру отримання такому ВПО. Тепер його можна отримати навіть без паспорту.

Представник Кабміну повідомив, що у Державній міграційній службі можна отримати довідку, яку можна подати в разі відсутності паспорту. Але є й інших простіший варіант: згенерувати документи та подати заявку у державному порталі «Дія». Статус переселенця зможуть отримати громадяни, які змінили місце проживання в межах країни через активні бойові дії в їхньому регіоні. Варто пам’ятати, що статус можна втратити, якщо вчасно не повідомити про зміну свого місця проживання. Переселенці протягом 10 днів повинні проінформувати про зміну свого місця проживання з дня прибуття.

Якщо внутрішньо переміщені особи повертаються додому, то вони зобов’язані повідомити про це уповноважений орган за місцем отримання довідки не пізніше як за три дні до дня від’їзду. Це можна також зробити за допомогою державного порталу «Дія». Статусу також можеа позбутись, якщо ВПО самостійно подала заяву про відмову від довідки переселенця.

В Україні змінили процедуру оформлення статусу переселенця в "Дії"

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.