Connect with us

Гаджети

Sony PlayStation 5 зможе знищити ігрові ПК: сама свіжа інформація про консоль

Опубліковано

Sony PlayStation 5 зможе знищити ігрові ПК: сама свіжа інформація про консоль

Вчора Epic Games представила новий ігровий двіжок Unreal Engine 5 і показала створене на ньому (досить вражаюче) технодемо, яке запустили на PS5. На прес-брифінгу за Unreal Engine 5 глава компанії Тім Суїні розповів про переваги нової PS5, назвавши нову консоль Sony «неймовірно збалансованим пристроєм».

За словами Суїні, ключова особливість нової PS5 – величезна пропускна здатність пам’яті.

«Вона [консоль PS5] пропонує не тільки незліченною потужності GPU, але і на порядки зрослу пропускну здатність сховища. Це критично важливо. Одна справа – рендерить все, що вміщується в пам’яті, і зовсім інше – практично миттєво відтворювати віртуальний світ, розмір якого може становити десятки гігабайт ».
Тім Суїні
глава Epic Games

Новий накопичувач, який, за твердженням Sony, працює швидше, ніж будь-який наявний на ринку пристрій, не тільки дозволить запускати гри практично моментально, але і дозволить розробникам отримувати доступ до компонентів цих самих ігор з безпрецедентною швидкістю. В результаті величезні ігрові світи зможуть завантажуються набагато швидше, ніж будь-коли раніше, що може привести до впровадження принципово нових підходів до розробки, від балансування продуктивності і візуальної якості до дизайну рівнів.

«Ми давно і дуже тісно співпрацюємо з Sony в питаннях зберігання даних. І архітектура пам’яті PS5 зараз набагато випереджає всі, що зараз є на ринку для ПК, незалежно від їх ціни. Це має прискорити розвиток ринку ПК. Подивившись на цю консоль, [виробники] скажуть: «Нічого собі, наші SSD не повинні так відставати» ».
Тім Суїні
глава Epic Games

Для ясності: Суїні не говорить, що зараз не можна купити який можна порівняти за характеристиками M.2 SSD-накопичувачів для свого ПК, будучи не обмеженим у фінансових можливостях. Тут мова, швидше за все, про взаємодію замовного SSD Sony із загальною системою управління даними PS5. Тобто, мова про оптимізацію, які роблять його більш швидким і вражаючим з точки зору розробки в порівнянні з доступними зараз на ринку рішеннями для ПК, особливо з урахуванням ігнорування цього аспекту при розробці ігор для ПК. Але це може змінитися в майбутньому, коли вийдуть обидві консолі наступного покоління. По крайней мере, так вважає Тім Суїні.

 

Ніяких порівнянь PS5 з Xbox Series X глава Epic Games не робив, зазначивши, що його студія щільно співпрацює з Sony, а не з Microsoft.

Багато що про нову консолі Sony до сих залишається невідомим. Найбільше всіх цікавить те, як буде виглядати PS5 і скільки буде коштувати. Також цікаво, чи буде Sony робити аналог Microsoft Smart Delivery для перенесення на PS5 покупок, зроблених на PS4.

За даними декількох інсайдерів, велика презентація ігор для PS5 пройде на початку червня, тоді як саму консоль можуть показати публіці раніше.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.