Connect with us

Софт

Windows 10 отримала велике оновлення, яке знижує навантаження на процесор

Опубліковано

Компанія Microsoft випустила операційну систему Windows 10 ще влітку 2015 року, тобто багато років назад. З тих самих пір вона знову і знову робить все заради того, щоб якомога ширше коло людей на постійній основі використовував дане програмне забезпечення. Сьогодні, 4 квітня 2020 року, стало відомо про те, що вже незабаром десята «вінда» отримає чергове велике оновлення, а випускаються такі, якщо хтось не знає, кожні півроку. Зазвичай це відбувається навесні і восени, але іноді цей процес відкладають на невизначений період часу, так як виникають різні неполадки. Лічені години назад з’явилася інформація про те, що вже зовсім скоро відбудеться реліз апдейта 20H1, який змінить досвід використання електронних пристроїв на базі такої платформи в відчутно кращу сторону.

Повідомляється, що нова операційна система при встановленому на неї оновленні 20H1 матиме індекс 2004, а встановити цей великий апдейт користувачі зможуть вже в найближчі кілька тижнів. Його реліз для всіх користувачів запланований на другу половину квітня, тоді як учасники програми Windows Insider вже можуть встановити це програмне забезпечення, після чого на постійній основі його використовувати. Новітнє програмне забезпечення приносить разом з собою масу нововведень, головним серед яких є зниження навантаження на процесор. За рахунок цього Windows 10 почне не тільки відчутно швидше працювати, але ще і, крім того, в такому випадку всі ноутбуки та планшети на її базі зможуть працювати довше від одного заряду.] \

Крім того, за рахунок нових алгоритмів стиснення вся ОС почне займати набагато менше простору, ніж раніше, що також звичайно ж вкрай позитивно позначиться на привабливості даної платформи. Саме на такі нововведення було вирішено зробити основну ставку, тому користувачів Windows 10 чекає приємний сюрприз, за ​​рахунок якого десята «вінда» виявиться набагато краще, ніж раніше. В іншому, крім іншого, власники персональних комп’ютерів, ноутбуків і інших електронних пристроїв можуть розраховувати на підвищення стабільності, на посилену систему захисту, на покращений пошук, на більш простий і наочний процес підключення нових пристроїв через інтерфейс Bluetooth, на спрощення інтерфейсу, а також на редизайн безлічі елементів, завдяки чому нова платформа буде вкрай привабливою.

Візуальна складова в оновленій десятої «винде» гарантовано порадує всіх користувачів. Оновлення 20H1 для Windows 10 виявиться повною мірою безкоштовним для всіх користувачів даної операційної системи, тому ніяких складнощів в цьому плані абсолютно точно гарантовано не виникне. Головне враховувати, що даний апдейт відразу після релізу може бути дуже нестабільним, тому не варто в числі перших встановлювати його на свій електронний пристрій, адже це може не закінчитися нічим хорошим. Краще почекати 1 – 2 тижні після релізу, і тільки потім, якщо не буде негативних відгуків і критичних неполадок, зробити установку. Зробити це можна буде як «по повітрю», так і з повною перевстановлення з чистого аркуша.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Xiaomi випустила MIUI 12 для 11 смартфонів, посилання на скачування

Опубліковано

Xiaomi тестує MIUI 12 і з'явилася інформація, що протягом тижня розробники відсіяли більшу частину смартфонів через виявленнях різних проблем. На даний момент крайньої версією є MIUI 12 Beta 20.5.14, яку можна встановити прямо зараз на 11 моделей.

Xiaomi тестує MIUI 12 і з’явилася інформація, що протягом тижня розробники відсіяли більшу частину смартфонів через виявленнях різних проблем. На даний момент крайньої версією є MIUI 12 Beta 20.5.14, яку можна встановити прямо зараз на 11 моделей.

Уточнимо, що розмір файлу прошивки залежить від моделі, тобто, він не однаковий (для недовірливих). Однак, є чітке розуміння, що розмір апдейта варіюється в межах 1,8-2,8 ГБ.

Перш ніж розповісти інфу по оновленню, нагадаємо, що в список для поновлення вошіл навіть пристрої 2017 року випуску. Серед таких колись флагманський Mi 6 і Mi MIX 2, а також Xiaomi Mi Note 3. Також в цьому лістингу оказлісь 4 моделі, випущені в 2018 році: Xiaomi Mi 8 UD з вбудованим в дисплей сканером відбитків пальців; Xiaomi Mi 6X, Redmi Note 5 і Redmi Note 5 Pro.

Замикають список «щасливчиків» свіжіші пристрої: Redmi K30 4G / 5G, флагман Xiaomi Mi 9 Pro 5G і перший в світі смартфон з 108-Мп камерою – Mi CC9 Pro.

Завантажити MIUI 12

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Microsoft почала відмовлятися від 32-бітових версій Windows 10

Опубліковано

Microsoft почала відмовлятися від 32-бітових версій Windows 10

Корпорація Microsoft починає процес відмови від використання 32-бітових версій операційної системи Windows 10. Починаючи з релізу Windows 10 версії 2004, компанія більше не пропонує 32-бітну редакцію. Ця збірка вже доступна розробникам і OEM збирачам комп’ютерних систем. Відповідні зміни зафіксовані в документації, яка описує мінімальні системні вимоги.

Фактично, дана зміна не впливає на існуючі комп’ютери, на яких вже встановлено 32-бітові версії ОС. Крім того, Microsoft заявляє, що вона все ще має намір пропонувати 32-бітові збірки через інші канали поширення. Це означає, що зацікавлені користувачі все ще можуть купити роздрібну копію Windows 10 і використовувати її для установки 32-розрядної версії. Проте, рішення Microsoft ознаменувало початок довгого шляху щодо відмови від 32-бітових обчисленні.

Відмова від 32-бітових версій на нових ПК не повинен суттєво вплинути на кінцевих споживачів. Сучасні процесори є 64-бітними, попиту на 32-бітові чіпи і комп’ютери практично не існує.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

У Google Chrome 82 з’явиться функція групування вкладок

Опубліковано

У Google Chrome 82 з'явиться функція групування вкладок

Google анонсувала додавання в браузер Chrome нової видною функції, яка порадує в першу чергу журналістів, а також тих, хто любить тримати відкритими безліч вкладок. Мова про функції групування, яка дозволить краще організовувати роботу з безліччю сайтів одночасно.

Працює вона досить просто. Щоб створити групу, потрібно просто клікнути по правій кнопці мишки на вкладці і вибрати відповідну опцію контекстного меню. Користувачі зможуть сортувати вкладки в групи на свій розсуд, присвоювати їм свої назви, а також позначати їх різними кольорами. Для позначення групи вкладок можна буде використовувати не тільки цифро-буквені назви, але і емодзі, наприклад ❤️ або 📖. Як і звичайні вкладки, групи будуть зберігатися після закриття і повторного відкриття браузера. Більш наочне уявлення про роботу функції угруповання вкладок дають анімації в цьому замітці.

У Google Chrome 82 з'явиться функція групування вкладок

За словами розробників, функція тестувалася кілька місяців і фінальний її варіант враховує багато з побажань тестувальників.

У Google Chrome 82 з'явиться функція групування вкладок

Функція стане доступна для всіх користувачів в наступній стабільної версії Chrome 82, яка повинна вийти на наступному тижні. Функціональність з’явиться в деськтопной версії Chrome для Chrome OS, Windows, macOS і Linux. Найбільш нетерплячі можуть випробувати її вже зараз, встановивши останню тестову збірку Chrome Beta.

Chrome – не перший браузер, що пропонує вбудовану угруповання вкладок. Наприклад, в браузері Vivaldi така функція є вже досить давно. Можливість угруповання вкладок Chrome до цього часу забезпечували сторонні розширення.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.