Connect with us

Гаджети

Ціна Sony PlayStation 4 звалиться в два рази

Опубліковано

В даний час у продажу по всьому світу можна зустріти вкрай багато різних електронних пристроїв з різних самих різних категорій, починаючи з вкрай дешевих і закінчуючи неймовірно дорогими. Багато з таких дозволяють з високим ступенем комфорту грати у відеоігри, однак найпростіше і найзручніше робити це на ігрових приставках, так як вони ідеально підходять для такого завдання. Проте, з моменту виходу на ринок нового покоління консолей пройшло вже багато років, так як воно стало доступно для покупки в кінці 2013 року, а з тих самих пір пройшло майже сім років. За такий період часу ігрова приставка Sony PlayStation 4, що входить в цей самий стан, дуже сильно застаріла, але при цьому значно дешевше вона не стала.

Як колись на старті продажів дана приставка коштувала близько $ 400, так вона стоїть і зараз, в даний час. Через це покупцям доводиться викладати за неї велику суму грошей, і такою вона вже точно не варта. За багато років перебування в продажу собівартість PS4 багаторазово впала, тобто ця консоль стала в рази дешевше і доступніше. Виходить, що на кожній проданій консолі Sony тепер заробляє більше грошей, ніж раніше. Ця ситуація могла б тривати нескінченно, якби не прийдешній вихід на ринок приставок наступного покоління і стрімке зниження попиту на доступну зараз у продажу моделі, яку купують собі все рідше і рідше, що негативно позначається на фінансових показниках компанії-виробника.

Саме тому, як повідомив відомий галузевої інсайдер Майкл Пактер, вже зовсім скоро купити Sony PlayStation 4 можна буде в два рази дешевше, тому що її цінник впаде неймовірно сильно. Якщо це насправді станеться вже в найближчі кілька місяців, дану приставку почнуть купувати набагато частіше і активніше, ніж в даний час, адже в такому випадку придбати її стане можливим за приблизно $ 200, а це набагато менше тієї ціни, за якою PS4 реалізували на старті продажів в кінці 2013 року. Очевидно, що якщо знизиться вартість самої приставки, то дешевше також стануть і додаткові аксесуари для неї, а разом з тим і відеоігри. Всі вони також можуть стати дешевше на цілих 50%, завдяки чому купити їх можна буде на більш вигідних умовах, ніж зараз.

При зниженні ціни PS4 вона стане дешевшою не на тимчасово на обмежений період часу, а назавжди. В такому випадку купити її стане можливим за $ 200 по всьому світу, хоча точна ціна звичайно ж буде залежати від конкретної країни, конкретного магазину і конкретної моделі, адже існують також колекційні видання, які завжди стоять відчутний більше. Залишається вірити і сподіватися, що інсайдер прав, тому що якщо це насправді так, вже незабаром дуже широке коло людей зможе без праці здійснити свою давню мрію, зробивши покупку даної ігрової приставки, нехай вона вже і є далеко не найсучаснішої з усіх електронних пристроїв на ринку, так як її технічне оснащення сильно застаріло.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.