Connect with us

Софт

Інтерфейс Windows 11 на фотографіях

Опубліковано

Жодний сучасний електронний пристрій не може працювати без встановленої на нього операційної системи, а найпопулярнішою серед всіх таких для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших гаджетів є Windows 10. Втім, життєвий цикл цієї платформи добігає кінця, тому вже незабаром вона втратить свою привабливість в повній мірі, тому що на ринок вийде нова операційна система, яка виявиться краще в усіх відношеннях. Цією самою ОС виявиться Windows 11, створенням якої в даний час активно займається компанія Microsoft. Навіть не дивлячись на те, що анонс цієї платформи поки що ще не відбувся, вже відомо про те, як саме вона буде виглядати, коли вийде на ринок.

Сьогодні, 28 березня 2020 року, в мережу потрапили фотографії інтерфейсу Windows 11, які проливають світло на те, як буде виглядати ця операційна система, коли вона вийде на ринок. Дана платформа порадує всіх користувачів масою приємних особливостей, які зроблять її неймовірно привабливою. Крім того, що Microsoft вирішила використовувати стиль Fluent Design, вона ще й спростила інтерфейс настільки, наскільки це було взагалі можливо, зробивши це без шкоди для функціональних можливостей. За замовчуванням нова «вінда» буде виглядати вкрай просто, тому прості користувачі комп’ютерів і інших електронних пристроїв гарантовано будуть в захваті, адже їх чекає максимально продуманий і простий інтерфейс.

Ніяких живих плиток не буде, а їх місце займуть іконки високої чіткості. Повідомляється, що Windows 11 створюється з прицілом на екрани з роздільною здатністю 8K, які стануть масовими вже через кілька років. Крім того, як зазначається, інтерфейс в новій операційній системі вирішили зробити злегка заокругленим через те, що вже в недалекому майбутньому в продаж можуть надійти монітори, телевізори та інші пристрої з округленими краями. Іншими словами, нова «вінда» створюється з доробком на найближче майбутнє і це, поза будь-якими сумнівами, вкрай сильно порадує всіх користувачів. Залишилося тільки дочекатися, коли нова «вінда» вийде, тому що вже після релізу багато гарантовано захочуть її встановити.

Компанія Microsoft буде продовжувати працювати над операційною системою Windows 11 ще багато місяців, так як її реліз очікується в кінці 2020 року. До цього моменту, можливо, зовнішній вигляд всієї платформи зміниться в кращу або гіршу сторону, тому зараз не можна однозначно напевно сказати, як буде виглядати фінальна версія цієї ОС. Всі доступні зараз для Windows 10 програми та ігри зможуть без будь-яких складнощів працювати на новій «винде», хоча розробникам звичайно ж варто внести зміни в своє ПЗ, щоб гарантувати його стабільну роботу на новій платформі, залишатися яка актуальною і найсучаснішою на ринку буде щонайменше до 2025 року, а можливо і довше, якщо користувачі будуть їй дуже задоволені.

Facebook Comments
Читати далі
Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Xiaomi випустила MIUI 12 для 11 смартфонів, посилання на скачування

Опубліковано

Xiaomi тестує MIUI 12 і з'явилася інформація, що протягом тижня розробники відсіяли більшу частину смартфонів через виявленнях різних проблем. На даний момент крайньої версією є MIUI 12 Beta 20.5.14, яку можна встановити прямо зараз на 11 моделей.

Xiaomi тестує MIUI 12 і з’явилася інформація, що протягом тижня розробники відсіяли більшу частину смартфонів через виявленнях різних проблем. На даний момент крайньої версією є MIUI 12 Beta 20.5.14, яку можна встановити прямо зараз на 11 моделей.

Уточнимо, що розмір файлу прошивки залежить від моделі, тобто, він не однаковий (для недовірливих). Однак, є чітке розуміння, що розмір апдейта варіюється в межах 1,8-2,8 ГБ.

Перш ніж розповісти інфу по оновленню, нагадаємо, що в список для поновлення вошіл навіть пристрої 2017 року випуску. Серед таких колись флагманський Mi 6 і Mi MIX 2, а також Xiaomi Mi Note 3. Також в цьому лістингу оказлісь 4 моделі, випущені в 2018 році: Xiaomi Mi 8 UD з вбудованим в дисплей сканером відбитків пальців; Xiaomi Mi 6X, Redmi Note 5 і Redmi Note 5 Pro.

Замикають список «щасливчиків» свіжіші пристрої: Redmi K30 4G / 5G, флагман Xiaomi Mi 9 Pro 5G і перший в світі смартфон з 108-Мп камерою – Mi CC9 Pro.

Завантажити MIUI 12

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Microsoft почала відмовлятися від 32-бітових версій Windows 10

Опубліковано

Microsoft почала відмовлятися від 32-бітових версій Windows 10

Корпорація Microsoft починає процес відмови від використання 32-бітових версій операційної системи Windows 10. Починаючи з релізу Windows 10 версії 2004, компанія більше не пропонує 32-бітну редакцію. Ця збірка вже доступна розробникам і OEM збирачам комп’ютерних систем. Відповідні зміни зафіксовані в документації, яка описує мінімальні системні вимоги.

Фактично, дана зміна не впливає на існуючі комп’ютери, на яких вже встановлено 32-бітові версії ОС. Крім того, Microsoft заявляє, що вона все ще має намір пропонувати 32-бітові збірки через інші канали поширення. Це означає, що зацікавлені користувачі все ще можуть купити роздрібну копію Windows 10 і використовувати її для установки 32-розрядної версії. Проте, рішення Microsoft ознаменувало початок довгого шляху щодо відмови від 32-бітових обчисленні.

Відмова від 32-бітових версій на нових ПК не повинен суттєво вплинути на кінцевих споживачів. Сучасні процесори є 64-бітними, попиту на 32-бітові чіпи і комп’ютери практично не існує.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

У Google Chrome 82 з’явиться функція групування вкладок

Опубліковано

У Google Chrome 82 з'явиться функція групування вкладок

Google анонсувала додавання в браузер Chrome нової видною функції, яка порадує в першу чергу журналістів, а також тих, хто любить тримати відкритими безліч вкладок. Мова про функції групування, яка дозволить краще організовувати роботу з безліччю сайтів одночасно.

Працює вона досить просто. Щоб створити групу, потрібно просто клікнути по правій кнопці мишки на вкладці і вибрати відповідну опцію контекстного меню. Користувачі зможуть сортувати вкладки в групи на свій розсуд, присвоювати їм свої назви, а також позначати їх різними кольорами. Для позначення групи вкладок можна буде використовувати не тільки цифро-буквені назви, але і емодзі, наприклад ❤️ або 📖. Як і звичайні вкладки, групи будуть зберігатися після закриття і повторного відкриття браузера. Більш наочне уявлення про роботу функції угруповання вкладок дають анімації в цьому замітці.

У Google Chrome 82 з'явиться функція групування вкладок

За словами розробників, функція тестувалася кілька місяців і фінальний її варіант враховує багато з побажань тестувальників.

У Google Chrome 82 з'явиться функція групування вкладок

Функція стане доступна для всіх користувачів в наступній стабільної версії Chrome 82, яка повинна вийти на наступному тижні. Функціональність з’явиться в деськтопной версії Chrome для Chrome OS, Windows, macOS і Linux. Найбільш нетерплячі можуть випробувати її вже зараз, встановивши останню тестову збірку Chrome Beta.

Chrome – не перший браузер, що пропонує вбудовану угруповання вкладок. Наприклад, в браузері Vivaldi така функція є вже досить давно. Можливість угруповання вкладок Chrome до цього часу забезпечували сторонні розширення.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.