Connect with us

Софт

Нова ОС від Microsoft перевершить Windows 10

Опубліковано

Нова ОС від Microsoft перевершить Windows 10

Дедалі ширше коло людей вважає за краще використовувати різні електронні гаджети, а ніж такі стають все більш просунутими, тим більше ресурсів на створення нових витрачають різні компанії. Жоден сучасний комп’ютер, планшет або ноутбук не здатний будь-яким чином працювати без встановленої на нього операційної системи, а найпоширенішою і відомої серед таких є Windows 10, яка встановлена ​​сумарно на більш ніж 900 млн електронних пристроїв з різних категорій. Проте, на щастя, вже незабаром від цієї платформи не залишиться і сліду. Навіть не дивлячись на те, що вона присутня на ринку ось уже як більше чотирьох років, до цих пір користувачі стикаються з різними неполадками при її використанні, які заважають просто користуватися ПО, а не постійно вирішувати проблеми.

Доступна зараз Windows 10 є цілком собі непоганий, якщо знову і знову закривати очі на різні недоліки, які вона в собі містить. Справа в тому, що дана платформа має вкрай слабкою системи захисту від вірусів, занадто нав’язливими оновленнями, низьким рівнем стабільності, заплутаним і дуже складним інтерфейсом, а також масою інших не найприємніших особливостей, через які використовувати ці програми не надто приємно, особливо з тим урахуванням, що базова найдешевша ліцензія для такого коштує $ 200. Здавалося б, за такі гроші ця операційна система повинні бути просто ідеально продуманої до дрібниць, однак на ділі нічого подібного, на жаль, і близько не відбувається.

На радість всіх тих, хто втомився від десятої «вінди» і хоче чогось нового, вже незабаром вийде абсолютно нова платформа для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків, моноблоків і інших електронних гаджетів, а являє вона собою Lite OS, тобто операційну систему майбутнього, над якою в даний час вкрай активно працює компанія Microsoft. Вона постаралася зробити все заради того, щоб якомога ширше коло людей залишився задоволений новою платформою, і саме тому її зробили чогось на кшталт заміни Windows 10. Новітнє ПО здатен повною мірою запускати додатки UWP, PWA і Win32, завдяки чому користувачі зможуть запускати будь-які доступні для десятої «вінди» програми та ігри, а це дорогого коштує.

Уже відомо, що однією з головних «фішок» Lite OS стане абсолютно нова система установки оновлень, при використанні якої знову і знову перезавантажувати електронний пристрій не буде потрібно, а самі апдейти стануть більш безпечними, тому що вони перестануть виводити з ладу гаджети користувачів. Крім того, власники комп’ютерів і інших гаджетів можуть розраховувати на новий призначений для користувача інтерфейс, на абсолютно нову більш надійну систему захисту, на підвищену швидкість роботи, на збільшення автономності, а також на інші переваги, які принесе разом з собою нова операційна система. Заміна Windows 10 буде представлена ​​вже в першій половині 2020 року, а потім, через якийсь час, вона вийде у фінальній стабільної версії, встановити яку без зайвих складнощів зможуть всі бажаючі.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гаджети

Випущена macOS Catalina 10.15.2: всі новинки

Опубліковано

Разом з оновленням мобільних операційних систем, Apple зробила доступною для всіх користувачів оновлення macOS Catalina 10.15.2.

Список нововведень та змін:

  • Новий макет для історій від популярних новинних джерел в Apple News +
  • Посилання на пов’язані новини в кінці публікацій в додатку «Акції»
  • Усунення помилок, які призводять до скидання налаштувань еквалайзера і приховані обкладинки альбому в додатку «Музика»
  • Додана підтримка віддаленого управління додатками «Музика» і TV з iPhone і iPad
  • Підвищення надійності синхронізації книг і аудіокниг з iPhone або iPad
  • Виправлення ряду помилок та інші поліпшення

Розмір оновлення складає близько 3 ГБ. Перевірити наявність оновлення можна в розділі «Оновлення ПЗ» системних налаштувань.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Випущені iOS і iPadOS 13.3: що ж нового?

Опубліковано

Apple опублікувала оновлення операційних систем iOS і iPadOS з номером 13.3 для сумісних пристроїв. Розмір прошивки становить близько 700 МБ.

Список нововведень та змін:

Перевірити наявність оновлення можна у налаштуваннях системи, перейшовши в розділ «Основні»> «Оновлення ПЗ».

Для старих iPhone, iPad та iPod, які не підтримують iOS 13, випущено оновлення iOS 12.4.4 із виправленням помилок.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

Нова ОС від Microsoft краще Windows 10 в два рази

Опубліковано

Нова ОС від Microsoft краще Windows 10 в два рази

Попит на програмне забезпечення для комп’ютерів, планшетів та інших електронних пристроїв стрімко зростає, тобто все більш широке коло людей використовує такого роду гаджети, причому з найрізноманітніших причин. Комусь вони допомагають з роботою, для когось виступають засобом для навчання чомусь новому, а деякі так і зовсім з їх допомогою лише розважаються, переглядаючи фільми і граючи в ігри. Робити все це без встановленої операційної системи просто неможливо, а найвідомішою і найпоширенішою серед таких є Windows 10, яка вийшла ще влітку 2015 року. За більш ніж чотири свого перебування на ринку вона виявилася встановлена ​​на більш ніж 900 млн електронних пристроїв з різних категорій.

Вже за підсумками нинішнього року, найімовірніше, Microsoft повідомить про те, що цій платформі вдалося «взяти» позначку в 1 млрд установок, що стане рекордом для Windows 10. Втім, все це зовсім не означає, що дана операційна система ідеальна або просто хороша . Навпаки, вона містить в собі безліч недоліків, через які використовувати її повноцінно неможливо, тому що навіть коли все добре працює в будь-який момент, після автоматичної установки чергового оновлення, щось може зламатися. В такому випадку вирішувати проблему доведеться самостійно, витрачаючи на це свої власні сили і час. Втім, на щастя, вже незабаром у десятої «вінди» з’явиться гідна альтернатива, причому така виявиться її поліпшеною в усіх відношеннях версією, а не простою заміною.

Нова ОС від Microsoft краще Windows 10 в два рази

Як стало відомо від інсайдерів, компанія Microsoft в даний час завершує роботу над своєю новою операційною системою для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших електронних пристроїв, і така щонайменше в два рази краще доступною в даний час Windows 10. Ця платформа має вкрай широкими функціональними можливостями, підвищеною стабільністю, новою системою безпеки, абсолютно новим принципом установки оновлень, поліпшеним зовнішнім виглядом, переробленими стандартними додатками, а також новим інтерфейсом, д конання сучасним фірмовим стилем. Поки що дана платформа має назву Lite OS, але в кінцевому підсумку вона може отримати зовсім інше, тому прив’язувати до такого не варто.

Відомо, що дана платформа здатна повноцінно запускати всі існуючі зараз на ринку додатки для операційної системи Windows 10. Простіше кажучи, вона може працювати з програмами та іграми, доступними в рамках форматів PWA, UWP і Win32. Це, поза будь-якими сумнівами, зробить нову платформу для комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і моноблоків максимально привабливою в усіх відношеннях. Новітнє програмне забезпечення, поза будь-якими сумнівами, сильно порадує всіх користувачів, які вже втомилися від десятої «вінди». Її реліз трапиться вже в наступному 2020 року. Швидше за все, скачати і встановити Lite OS стане можливим в середині року, тоді як її анонс з боку Microsoft відбудеться в перші кілька місяців після початку року.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.