Connect with us

Гаджети

Xiaomi Mi Band 4 масово перестає працювати

Опубліковано

Xiaomi Mi Band 4 масово перестає працювати

Разом зі зростанням популярності спортивних браслетів збільшується і число людей, які їх використовують на постійній щоденній основі. У всьому цьому немає нічого дивного або ж дивного, адже для багатьох смарт-трекери – це щось нове в світі технологій, а не звичні всім смартфони, планшети і ноутбуки. Одним з найбільш просунутих на ринку наручних гаджетів, і можливо навіть кращим за співвідношенням ціни і якості, є Xiaomi Mi Band 4, який продається за 169 юанів, що дозволяє купити його менш як 700 гривень в Китаї, а цінники в Україні лише трохи вище . За рахунок низької вартості і вкрай широкого набору функціональних можливостей даний гаджет набирає все більшої популярності серед покупців, однак у багатьох з таких виникли проблеми.

Як стало відомо, Xiaomi Mi Band 4 масово перестає працювати у багатьох власників смартфонів Xiaomi, які були оновлені до прошивки MIUI 11. Справа в тому, що наручний гаджет втрачає частину функціональних можливостей, причому досить корисним і потрібних, в зв’язку з чим багато хто вважає, що трекер просто зламався, так як вийшов з ладу. За даними китайського ресурсу MyDrivers, з проблемою зіткнулися багато користувачів даного наручного гаджета. Проблема виявилася настільки значущою, що розібратися в ній вирішили співробітники Xiaomi, адже навряд чи компанія хоче, щоб користувачі писали негативні відгуки про її гаджетах. Неполадки виникли з роботою вібромодуля в трекері, а також з повідомленням.

Справа в тому, що вібрація просто перестає працювати завжди або в ряді випадків, а ще перестають приходити повідомлення від WhatsApp, WeChat і інших додатків на Xiaomi Mi Band 4, якщо смартфон, до якого він підключений, працює на базі прошивки MIUI 11. Як виявилося , неполадки виникають через що залишився старого кешу, який потрібно видалити. За словами китайської корпорації, щоб полагодити наручний гаджет і відновити його повну працездатність слід зайти в налаштування телефону, після чого в розділі «Повідомлення» знайти додаток під назвою Mi Sports App. Цьому ПО потрібно видати всі запитувані дозволу, щоб мобільний пристрій отримало право відправляти на нього повідомлення та іншу інформацію.

Точно такі ж маніпуляції слід виконати з додатком під назвою Xiaomi Sports, тобто і йому потрібно видати аналогічні дозволи. Після цього всі зміни повинні набути чинності, але якщо цього не сталося, то слід перезавантажити мобільний пристрій. За словами китайської корпорації Xiaomi, такі дії абсолютно завжди допомагають повною мірою вирішити проблеми, яка виникає після установки прошивки MIUI 11, нехай і стикаються з нею далеко не всі користувачі. У найближчому майбутньому компанія збирається випускати оновлену версію операційної системи для своїх смартфонів, яка дозволить уникнути такої проблеми. Ймовірно, користувачам почне показуватися повідомлення з інформацією про те, що потрібно зробити для того, щоб наручний гаджет почав працювати в повній мірі.

Facebook Comments

MOBILZONE

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Опубліковано

ПриватБанк розповів про свої проблеми

Так, виходячи із даних ПриватБанку, за перше півріччя 2022 року він отримав 6,3 млрд грн чистого прибутку. Це практично вдвічі менше за аналогічний період 2021 року. При цьому сума недоотриманих доходів за час війни оцінюється у понад 5,5 мільярдів гривень.

У банку пояснили, що результат зумовлений низкою заходів щодо підтримки держави, клієнтів та співробітників в умовах воєнного стану.

До того ж, на покриття кредитних ризиків за 6 місяців 2022 року банк сформував 6,9 мільярдів гривень резервів. Це з тим, більшість клієнтів що неспроможні обслуговувати свої зобов’язання.

“Втім, рівень проблемних кредитів ще не до кінця визначено як на рівні банку, так і на рівні всієї банківської системи України”, – наголосили у ПриваБанку.
За словами заступника голови правління банку Ганни Самаріної, ПриватБанк завершив півріччя з прибутком, “проте усвідомлюємо, що попереду складний період сьогодні передбачити всі ризики неможливо”.

Facebook Comments
Читати далі

Гаджети

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Опубліковано

Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

У Новій пошті повідомили, що на сьогоднішній день працює 3539 відділень, 6656 поштоматів та кур’єрська доставка у 4853 населених пунктах по всій Україні.

Подивитися, де знаходиться найближче відділення та його графік роботи можна у Телеграм-боті https://t.me/npu_info_bot
Як знайти найближче відкрите відділення Нової пошти

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Опубліковано

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Остання версія операційної системи Android 12 вперше з’явилася у лютому – саме тоді розробник випустив перше тестове програмування для розробників. Повноцінний реліз відбувся 4 жовтня 2021, тоді ж смартфони Google Pixel почали оновлюватися до фінальної та стабільної версії прошивки. І хоча тестування Android 12 на смартфонах Xiaomi, Redmi, Poco йде повним ходом, випробувати та оцінити дизайн нового апдейту можуть поки що далеко не всі. Вирішується ця проблема досить легко. Якщо ваш смартфон працює під керуванням MIUI 12 або MIUI 12.5, ми пропонуємо вам встановити тему в стилі Android 12.

Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12 Нова тема для MIUI 12 оновить будь-який Xiaomi до Android 12

Тема так і називається Android 12 MIUI Theme і автор проробив колосальну роботу з адаптації інтерфейсу. Навіть досвідчений користувач не відразу помітить каверзу, легко можна подумати що перед вами справжній Android 12. При установці даної теми ви отримаєте модифікований вид екрана блокування, фірмовий набір іконок, видозмінений управління. Знайти тему можна за цим посиланням . Якщо у вас виникли труднощі з установкою, спробуйте у розширених налаштуваннях вибрати регіон Індія.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.