Connect with us

HARDNEWS

Intel розповіла про майбутнє 10-нанометрових процесорів Core

Опубліковано

У ході заходу Architecture Day компанія Intel анонсувала нові лінійки процесорів Core і Xeon на базі архітектури Sunny Cove і озвучила терміни їх надходження у виробництво. Відмінними рисами новинок став довгоочікуваний перехід на 10-нм техпроцес і значне збільшення продуктивності вбудованої графіки.

Глава відділу розробки графічних процесорів Intel Раджа Кодурі заявив, що компанія має намір випустити процесор, що поєднує низьке енергоспоживання і високу продуктивність. Новинка буде виготовлятися з окремих наборів готових елементів – чіпсетів, що схоже до недавно представленого рішення від AMD.

Технологія отримала назву Foveros 3D. Компоненти, серед яких можуть бути блоки нейронних обчислень, GPU і модулі пам’яті, дозволять скомпонувати CPU, розміщуючись один над одним. Такий підхід допоможе Intel створювати високопродуктивні рішення.

Нові процесори лінійок Core і Xeon будуть випускатися по 10-нм техпроцесу. Набори інструкцій, що застосовуються в чіпах, зможуть поліпшити їх продуктивність за частиною стиснення даних і криптографії. Архітектура Sunny Cove – похідна від Skylake, але, як повідомляють розробники, вона була істотно модифікована. Зокрема, кеш першого рівня буде збільшений на 50%. Фінальний обсяг кешу буде залежати від призначення процесорів. Нові чіпи зможуть підтримувати до 4 петабайт фізичної пам’яті, в той час як актуальні моделі обмежені значенням в 256 ТБ.

Поставки CPU на новій архітектурі почнуться в другій половині наступного року. Моделі з поліпшеною однопоточному продуктивністю, підвищеною швидкістю роботи і функціями машинного навчання з’являться в продажу не раніше 2 021-го.

Також під час презентації були анонсовані і нові інтегровані графічні процесори Gen11, що включають в себе 64 обчислювальних модуля. Повідомляється, що вбудована графіка Intel буде використовувати новий підхід при рендеринге, розділяючи зображення на частини, а потім обробляючи і відображаючи кадри окремо, що дозволить істотно зменшити навантаження на відеоядро. Продуктивність такого рішення буде вдвічі вище порівняно з попереднім поколінням.

Графічні процесори Gen11 підтримують апаратне декодування 4K-відео, обробку відеоматеріалів з розширенням до 8K, технології HDR і Adaptive Sync. Нові GPU дебютують у складі 10-нм процесорів, які з’являться у продажі в 2019 році.

Також, представники Intel нагадали, що компанія продовжує роботу над дискретними відеокартами, реліз яких намічений на 2020 й рік.

 

Facebook Comments

HARDNEWS

Lifecell створив тарифний план для дітей та школярів

Опубліковано

Lifecell створив тарифний план для дітей та школярів

Lifecell презентував майже безлімітний тариф для школярів. Популярний мобільний оператор повідомив про те, що запускає новий тарифний план “Шкільний лайф”. Пакет надає можливість необмеженого використання соціальних мереж та дзвінків на інші номери.

Новинка призначена для школярів: користувачі матимуть змогу здійснювати необмежені дзвінки на декілька номерів інших мобільних операторів. Це зроблено для того, аби учні без обмежень спілкувались зі своїми друзями чи батьками.

Умови:

  • надається 50 хвилин в день на вибрані номери. Якщо ліміт вичерпано, то наступні вихідні дзвінки на номери інших операторів буде обмежено до трьох хвилин. є
  • можливість додати більш ніж два номери інших операторів. lifecell надав можливість додати ще три номери, тобто, загалом можна буде дзвонити на 5 номерів інших операторів. Для цього необхідно буде заплатити 25 гривень на 4 тижні за кожен номер.
  • мобільний інтернет – 7 ГБ.
  • безліміт у соціальний мережах (Facebook, Instagram, Twitter) та месенджерах (BiP, Facebook, Skype, Telegram, Viber і WhatsApp).
  • безлімітні та необмежені дзвінки всередині мережі.

 

Facebook Comments
Читати далі

HARDNEWS

Poster – єдина система інформаційного простору для ресторану

Опубліковано

Автоматизація об’єкта громадського харчування не є примхою його власників, а нагальною потребою, щоб виграти конкуренцію і сформувати порядок взаємодії між різними відділами. Впровадження інформаційного простору повинне забезпечуватися ще до того, як заклад буде відкрито. Це гарантує програмування всіх моментів і доскональний результат.

Суть автоматизації полягає в установці програмного забезпечення Poster, яке може працювати на планшетах, смартфонах і ПК. Детально про це можна прочитати за посиланням, де є позначення кожного інформаційного блоку і загальні рекомендації. До системи можуть підключатися додаткові модулі: принтер чеків, грошові ящики, сканер штрих-кодів і т.д.
Комплексна автоматизація бізнесу
Система зачіпає всі робочі моменти в ресторані, синхронізуючи їх в одне ціле:

⦁ Зал. За допомогою планшета офіціант приймає замовлення, яке автоматично відправляється на кухню для підготовки;
⦁ Кухня. Кухар отримує замовлення, аналізує технологічну карту і приступає до готування страви;
⦁ Бар. Такий же алгоритм і принцип, як і у випадку з кухнею. Після кожного відкривання пляшки відбувається фіксація в програмі;
⦁ Склад. Списання інгредієнтів автоматично враховується, щоб була можливість поповнити складські запаси і відновити баланс;
⦁ Каса. Оплата доступна готівковим і безготівковим розрахунком. Дані автоматично фіксуються в ОФД з подальшою передачею в податкову службу;
⦁ Бухгалтерія. Настроюються звіти і детальна інформація за допомогою панелі адміністрування, що є гарантом ведення правильної бухгалтерії.
Робота з системою Poster виключає покупку дорогого устаткування, що дозволяє додатково економити.

Функціонал програмного забезпечення
Кожен співробітник ресторану матиме доступ до єдиного інформаційного простору Poster. У відповідності зі своїми правами співробітники мають різну ступінь доступу до обраних даних. Основою роботи є фронт-офіс, де є наочне меню і зал з розташуванням столиків. Кожен з пунктів можна детально змінювати, підганяючи їх під свій бренд і особливості. Подробиці управління є тут joinposter.com, але також фахівці нададуть повну консультацію щодо роботи з програмним забезпеченням.

Бек-офіс використовується керівництвом і адміністраторами, щоб змінювати дані і отримувати звітність. Настроюються звіти, розрахунок заробітної плати, фінансовий і складський облік – це все бек-офіс зі швидким доступом до всіх масивів даних.

 

 

Facebook Comments
Читати далі

HARDNEWS

Непомітна фішка клавіатури нових MacBook Pro. Її схвалив Артемій Лебедєв

Опубліковано

Дизайнер Артемій Лебедєв звернув увагу на одне з нововведень свіжих MacBook Pro. Виявляється, заради зручності Apple не тільки повернула нормальну клавіатуру, але і поправила розташування деяких клавіш.

Крім повернення клавіатури типу «ножиці» купертіновци повернули Т-подібне розташування клавіш зі стрілками. «Ніяке інше розташування просто не працює, люди вже відкрили ідеальну конфігурацію», – зауважив Тьома. За його словами, під час створення клавіатур класу «Оптимус» студія вивчала різні варіації, але не придумала, як поліпшити цю перевірену роками схему.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Одним з останніх комп’ютерів зі звичним розташуванням стрілок виявився MacBook Pro 2015 року випуску – настуані моделі Apple випускала з «метеликом» і стрілками, не залишає вільного простору на топкейса. Навіть деякі актуальні бездротові клавіатури мають повнорозмірні стрілки «вліво» і «вправо».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крім вимушеного даунгрейду в сторону «ножниць» Apple винесла Esc з панелі тачбара, перетворивши її в окрему фізичну клавішу. Судячи зі скарг багатьох користувачів, вони так і не навчилися потрапляти на неї наосліп.

 

 

 

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.