Connect with us

Бізнес

Нова хвиля відмов від участі в MWC 2020 через коронавірус: Vivo, Intel і TCL

Опубліковано

Великі компанії продовжують скасовувати або коригувати плани на участь в технологічній виставці MWC 2020 року, яка намічена на кінець лютого в Барселоні. Крім Sony, Nvidia, Amazon, Ericsson, ZTE і LG, про зміни у програмі заявили Intel, TCL і Vivo.

Intel повністю відмовилися від участі у виставці.

Безпека і благополуччя наших співробітників і партнерів – наш головний пріоритет, і ми вирішили відмовитися від участі в Mobile World Congress в цьому році через обережність. Ми вдячні [організатору] GSMA за розуміння і з нетерпінням чекаємо можливості взяти участь і підтримати майбутні заходи Mobile World Congress.

Vivo розіслала прес-релізи, в якому представники компанії розповіли, що уважно стежать за спалахом нової коронавірусної пневмонії. Vivo планувала презентувати на MWC Концептфони Apex 2020 року, проте, через ситуацію з інфекцією виробник прийняв рішення «відмовитися від нашого дебюту на MWC 2020 та інших пов’язаних з цим подій».

TCL також планувала провести прес-конференцію в рамках виставки, проте, її довелося скасувати. Решта заплановані активності власника брендів Alcatel, BlackBerry, Palm та інших на MWC поки залишаються в силі.

Раніше організатор виставки GSM Association (GSMA) оголосив про безпрецедентні заходи безпеки для учасників і відвідувачів MWC 2020. На захід не допустять які прибувших із провінції Хубей, де розташовується осередок спалаху інфекції, а також організують температурний скринінг.

Facebook Comments

Бізнес

Qualcomm очікує падіння ринку смартфонів на 30% у наступному кварталі

Опубліковано

Qualcomm прогнозує зниження обсягу поставок смартфонів на 30% у другому кварталі поточного року. Про це сказано у фінансовому звіті компанії за перші три місяці року. 

Прогноз заснований на результатах першого кварталу: за цей період мобільний ринок впав на 21%. Через це Qualcomm показала погіршення результатів у чистому прибутку (-29% у порівнянні з минулим роком), хоча і досягла поставленої мети за загальними доходами. 

На думку Qualcomm, три фактори можуть вплинути на продажі смартфонів у наступні місяці: стан глобального ланцюжка поставок, попит на нові смартфони і вплив політики держав щодо запобігання поширенню COVID-19 на довіру бізнесу і покупців.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Apple сподівається знову відкрити роздрібні магазини у травні

Опубліковано

Віце-президент Apple із роздрібної торгівлі та персоналу, Дейдра О’Брайан, розповіла своїм підлеглим, що вона очікує відкриття «багатьох» роздрібних магазинів у травні. На поточний момент всі торгові точки Apple за межами Китаю закриті через COVID-19. 

О’Брайан не уточнила, про які регіони йде мова, але заявила, що компанія «продовжує відстежувати ситуацію в кожній локації». Про це повідомляють джерела Bloomberg серед співробітників магазинів Apple, прес-служба компанії не прокоментувала інформацію. 

У кінці березня повідомлялося, що Apple сподівається відкрити як мінімум частину магазинів у першій половині квітня. Компанія закривала Apple Store і в Китаї, однак, на початку березня знову запустила їх роботу через зниження загрози. 

Невідомо, коли до роботи в офісах зможуть повернутися корпоративні співробітники Apple, але глава корпорації Тім Кук заявив, що коли це станеться, всім доведеться проходити перевірку температури і заповнювати чек-листи із самопочуття. 

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Масове виробництво iPhone 12 затримується

Опубліковано

Компанія Apple затримує початок масового виробництва iPhone 12, як мінімум на місяць, через пандемію COVID-19, повідомляє The Wall Street Journal.

За даними WSJ, Apple також скоротила кількість iPhone, які вона планує випустити в другій половині цього року, на 20%.

З чуток, Apple планує представити нові iPhone у вересні 2020 року, але в продаж вони надійдуть у жовтні або листопаді.

Очікується, що в цьому році Apple випустить чотири моделі iPhone з підтримкою 5G, включаючи одну 5,4-дюймову, дві 6,1-дюймові та одну 6,7-дюймову версію.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.