Connect with us

MOBILZONE

Що робить Samsung Galaxy Note9 ігровим смартфоном?

Опубліковано

Раніше Samsung розповіла про систему водяного охолодження  флагманського смартфона Galaxy Note9. Тепер же інженери південнокорейської компанії поділилися подробицями про те, які апаратні і програмні рішення були використані в пристрої, щоб досягти стабільної продуктивності і максимальної чутливості в іграх.

стабільна продуктивність

Багато сучасних мобільних ігор помітно навантажують процесор смартфона. Зниження частоти кадрів і пригальмовування часто призводить до поразки. Тому Samsung оптимізувала Galaxy Note9 для ігор, оснастивши його топовим 10-нм процесором. Продуктивність центрального і графічного прискорювача на 32% і 23% вище, ніж в Galaxy Note8.

Крім того, в «дев’ятці» використовується вбудований алгоритм настройки продуктивності на базі штучного інтелекту, який постійно контролює нагрівання і швидкість роботи пристрою, підтримуючи на 40%  стабільнішу частоту зміни кадрів в іграх. Завдяки технології машинного навчання, пристрій прогнозує майбутні зміни температури і коригує налаштування центрального і графічного процесорів, запобігаючи таким чином зниження частоти кадрів.

відсутність перегріву

Тривалі «важкі» ігри сильно навантажують центральний і графічний процесори. Щоб Galaxy Note9 міг постійно працювати в режимі максимальної продуктивності під час ігор, інженери Samsung розробили нову систему охолодження Water Carbon Cooling з елементами із вуглеволокна. В її основі лежить зміна в фазовому стані води для ефективного розсіювання тепла – вода, перебуваючи в пористій структурі, поглинає тепло, перетворюється на пару, яка переміщається по трубках і, поступово охолоджуюється, знову перетворюється в воду.

У Galaxy Note9 система охолодження була поліпшена за рахунок теплової трубки, яка втричі об’ємніше такої в Galaxy Note8. Це дозволяє з більшою ефективністю розсіювати тепло. Крім того, в пристрої використовується досконаліша система подачі води, що сприяло поліпшенню теплопоглинання, а також вдосконалений матеріал термоінтерфейсу з вуглеволокна. Ефективність передачі тепла від процесора до розподільника виросла в 3,5 рази.

 

програмні поліпшення

Під час гри на смартфоні телефонні дзвінки або повідомлення про повідомлення відволікають і часто призводять до поразки. Для вирішення подібних проблем Samsung представила Game Launcher – єдиний хаб для мобільних ігор на пристроях Samsung Galaxy. Він включає в себе ряд функцій, які спрощують запуск ігор і дозволяють цілком сконцентруватися на ігровому процесі, блокуючи всі повідомлення і випадкові дотики на дисплеї. Крім того, геймери можуть поділитися своїми кращими ігровими моментами з друзями за допомогою скріншотів або відео, створювати які можна прямо в лаунчері.

 

Galaxy Note9 отримав розширені можливості Game Launcher. Покращений лаунчер дозволяє змінювати налаштування продуктивності індивідуально для кожної програми. Гравці можуть вказувати частоту зміни кадрів, дозвіл і рівень використання батареї для всіх ігор зі своєї колекції. Крім того, в новому лаунчері додана функція підказки, що дозволяє гравцям запускати програми, внаслідок чого наприклад, щоб подивитися на YouTube ролик з порадами щодо проходження рівня або поділитися інформацією про гру.

В Game Launcher користувачі можуть познайомитися з новими тайтла, такими як Fortnite, Black Desert або PlayerUnknown Battlegrounds, а також отримати спеціальні знижки і ексклюзивні бонуси в іграх.

 

Автономність і звук

У Galaxy Note9 встановлений акумулятор місткістю 4 000 мАг, що забезпечує автономність протягом усього дня. Це дозволяє довше часу проводити в іграх, не турбуючись про рівень заряду.

Смартфон також оснащений стереодинаміками від AKG, що забезпечує об’ємне звучання в іграх, дозволяючи визначити місце розташування противника.

Facebook Comments

MOBILZONE

До якого числа потрібно оновити дані в ТЦК і СП: які будуть наслідки, якщо проігнорувати дану вимогу

Опубліковано

До якого числа потрібно оновити дані в ТЦК і СП: які будуть наслідки, якщо проігнорувати дану вимогу

Згідно з новим законом про мобілізацію, кожна військовозобов’язана особа повинна оновити дані до 16 липня 2024 року.

На сьогодні оновити облікові дані можна за допомогою наступних трьох способів:

  • прийшовши особисто до територіального центру комплектування і соціальної підтримки (ТЦК та СП);
  • скористатися мобільним додатком “Резерв+”;
  • через центр надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Також слід зауважити, що у Верховній Раді зараз знаходиться законопроєкт, яким пропонується збільшити термін оновлення даних військовозобовʼязаних до 150 днів. Але більшість депутатів висловилися категорично проти цього законопроєкту і розповіли, навіть якщо його винесуть на голосування, то вони будуть голосувати проти нього.

Що чекає на українців, які не оновлять дані в ТЦК до 16 липня

Давайте припустимо, що чоловік не оновив дані до 16 липня, адже якщо у нього немає броні або відстрочки, то більш всього, що його мобілізують.

У такому випадку у працівників ТЦК є алгоритм дій. Першим ділом чоловіка зразу буде подано в розшук для адміністративного затримання та доправлення його до військкомату. Якщо поліція протягом 5 днів не зможе знайти порушника, то ТЦК надсилає особі на її місце проживання рекомендованим листом “вимогу” з’явитися до військкомату. І байдуже, чи отримав чоловік “вимогу” фізично, вона вважатиметься врученою навіть після того, як представник пошти поставить відмітку про неможливість доставлення “вимоги” адресанту. Наприклад чоловік змінив місце проживання і не повідомив ТЦК.

Таким чином, після вручення чи не вручення “вимоги” чоловіку, йому дається 10 календарних днів, щоб з’явитися у військкомат. Після чого представник ТЦК може звернутися в суд, щоб чоловіка позбавити права керувати автомобілем, а також може накласти заочно штраф у розмірі 17 -25 тисяч гривень.

Це і стосується чоловік, які оновили дані через ЦНАП або додаток “Резерв+”, але не прийшли в ТЦК за викликом для проходження “ВЛК”. Адже питань не буде тільки до тих чоловіків, які пройшли військову лікарську комісію і визнані “придатними” або “непридатними” до військової служби.

Скільки раз в рік чоловік може отримати повістку та штраф у 25 тисяч гривень

Ті чоловіки, які думають, що оплативши раз штраф і їм більше повістка не буде проходити глибоко помиляються.

У Верховній Раді врахували такий сценарій і в статті 22 закону України “про мобілізаційну підготовку та мобілізацію“, а також статті 1 “про військовий обов’язок та службу“ продублювали вимогу оновити військово облікові дані з моменту оголошення і набрання чинності указу президента про продовження воєнного стану.

Таким чином, виходить наступна ситуація, що з моменту коли кожен раз Президент буде продовжувати воєнний стан, у військовозобов’язаних буде продовжуватися обов’язок протягом 60 днів оновити свої військово облікові дані. Оскільки воєнний стан президент продовжується кожні 3 місяці, то відповідно, чоловіки, які будуть ігнорувати військовий облік змушені будуть оплачувати штраф 4 рази на рік. Тому за допомогою нехитрих математичних вирахувань можна дізнатися, що в рік чоловік може отримати до 100 тисяч гривень штрафу за порушення правил військового обліку.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Samsung випустила «фанатську» версію фірмового годинника Galaxy Watch FE

Опубліковано

Samsung випустила «фанатську» версію фірмового годинника Galaxy Watch FE

Без будь-яких презентацій Samsung оголосила про випуск нової моделі розумного годинника — Galaxy Watch FE. Це доступніша версія в порівнянні з моделями серії Galaxy Watch6, але зберегла фірмовий дизайн і більшість ключових особливостей.

Samsung Galaxy Watch FE випускаються лише в одному 40-мм розмірі та оснащуються 1,2-дюймовим OLED-дисплеєм, прикритим сапфіровим склом. Усередині у них процесор Exynos W920, 1,5 ГБ оперативної пам’яті та накопичувач на 16 ГБ. За автономність відповідає акумулятор ємністю 247 мАг. Годинник працює під керуванням OneUI Watch 5 на базі Wear OS 4.

Гаджет вміє сповіщати про аномально високий / низький пульс, вимірювати ЕКГ, проводити аналіз складу тіла та визначати персоналізовані зони серцевого ритму. Корпус захищений від води та пилу за стандартом IP68. Існує підтримка NFC для безконтактних платежів.

Версія Galaxy Watch FE тільки з Bluetooth надійде у продаж 24 червня за ціною $199,99. Варіант із LTE вийде пізніше цього року і коштуватиме 249,99 доларів.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У WhatsApp з’являться QR-коди для перенесення історії чатів між пристроями

Опубліковано

У WhatsApp з'являться QR-коди для перенесення історії чатів між пристроями

У бета-версії програми WhatsApp для Android під номером 2.23.9.19 з’явилася нова функція QR-коди для переносу чатів зі старого смартфона на новий.

У WhatsApp з'являться QR-коди для перенесення історії чатів між пристроями

Нова функція дозволяє уникнути створення резервної копії в хмарному сервісі Google Диск, як це практикується зараз. Для перенесення чатів достатньо, слідуючи підказкам месенджера, відобразити QR-код на новому пристрої, відсканувавши його на старому смартфоні, після чого всі чати безпосередньо перенесуться на новий смартфон.

Коли нова функція з’явиться у стабільній версії WhatsApp для Android, не повідомляється.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement
Мобілізують всіх: служити відправлять і тих, хто не сподівався
MOBILZONE6 днів тому

Мобілізують всіх: служити відправлять і тих, хто не сподівався

У «Резерв+» з’явиться дуже неприємна функція
MOBILZONE5 днів тому

У «Резерв+» з’явиться дуже неприємна функція

Чоловіків здивували новою функцією реєстру “Оберіг”: тепер точно не сховатись
MOBILZONE2 дні тому

Чоловіків здивували новою функцією реєстру “Оберіг”: тепер точно не сховатись

Який вид повістки можуть вручити після оновлення даних через "Резерв+"
MOBILZONE3 дні тому

Який вид повістки можуть вручити після оновлення даних через “Резерв+”

В Уряді підтримали постанову щодо електронного сервісу бронювання на порталі "Дія".
MOBILZONE6 днів тому

У Дії з’явитися дуже корисна функція: для всіх чоловіків

В ТЦК їхати не треба: уряд дозволив чоловікам за кордоном ставати на облік в іншому місці
MOBILZONE4 дні тому

В ТЦК їхати не потрібно: уряд дозволив чоловікам за кордоном ставати на облік в іншому місці

В якому випадку ухилянтів будуть позбавляти дому та продавати їх на аукціоні
MOBILZONE5 днів тому

В якому випадку ухилянтів будуть позбавляти дому та продавати їх на аукціоні

Хто може відстежити особисті дані українців в реєстрі "Оберіг"
MOBILZONE7 днів тому

Хто може відстежити особисті дані українців в реєстрі “Оберіг”

Українців, які прийшли до ТЦК для уточнення даних не будуть відправляти на ВЛК
MOBILZONE5 днів тому

Українців, які прийшли до ТЦК для уточнення даних не будуть відправляти на ВЛК

Військовозобов'язаних чоловіків без військового квитка обмежать майже у всіх послугах
MOBILZONE2 дні тому

Військовозобов’язаних чоловіків без військового квитка обмежать майже у всіх послугах

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.