Connect with us

HARDNEWS

AMD перевершить Intel по продуктивності процесорів в 2019 році

Опубліковано

Аналітична компанія Canalys вважає, що вже в 2019 році процесори AMD перевершать по продуктивності процесори Intel. У всякому разі, такі слова виявилися в злитій в мережу презентації, призначеної для партнерів компанії.

Це дуже сміливе пророкування, під яким також мається на увазі, що при покупці нової системи процесори AMD варто розглядати як повноправну альтернативу виробам Intel. Також це можна вважати своєрідною рекомендацією для постачальників, що рекомендуючи клієнтам нові системи, варто позиціонувати AMD і Intel на рівних. Причому це стосується як професійної сфери, так і споживчої.

Зауважимо, що Canalys має досить великий список впливових клієнтів, включаючи Amazon, Dell, Apple, Samsung, Lenovo, Google і HP, тому подібного роду рекомендації для них можуть зробити деякий вплив на ринок.

Судячи з усього, аналітики припускають перевагу процесорів AMD на базі нової архітектури Zen 2, вироблених по 7-нм техпроцесу, вихід яких якраз і запланований на майбутній рік. Нагадаємо, що вже зараз виробляються зразки нових серверних процесорів Epyc на базі 7-нм чіпів Zen 2, а в першій половині 2019 року мають розпочатися їх масові поставки. Але, на жаль, поки що не ясно, з якими чіпами Intel порівнюються процесори AMD.

У презентації відзначаються такі переваги серверних процесорів AMD Epyc, як підтримка роботи з великим об’ємом оперативної пам’яті (до 2 Тбайт на процесор), значно менша вартість у порівнянні з чіпами Intel Xeon, а також відповідність вимогам комп’ютерної безпеки.

Але не тільки серверні процесори AMD нахвалюють аналітики. Відзначається, що процесори AMD пропонують збалансоване поєднання обчислювальної та графічної продуктивності при невеликій вартості. По всій видимості, мова йде про гібридних процесорах Raven Ridge, що поєднують в собі ядра Zen і графіку Vega. Відзначається, що такі процесори відмінно підійдуть компаніям з молодими працівниками, які могли б у вільний час пограти в комп’ютерні ігри.

Зауважимо, що свою заяву Canalys зробила на тлі дуже важких часів для компанії Intel. Як відомо, виробник зазнає великих труднощів з освоєнням 10-нм техпроцесу, і на поточний момент початок масового виробництва по цих нормах відкладено до другої половини наступного року. Як в той час 7-нм процесори AMD вже повинні  продаватися на повному ходу.

Крім того, зараз компанія Intel зазнає труднощів навіть з поставками своїх актуальних процесорів, виконаних по 14-нм техпроцесу. Не так давно ми писали , що Intel була змушена перевести виробництво деякої 14-нм продукції зі своїх потужностей на потужності компанії TSMC. У світлі дефіциту деякі виробники серверів, на зразок Hewlett Packard Enterprise (HPE), почали активніше пропонувати рішення на базі AMD Epyc.

Правда, ще рано списувати з рахунків компанію Intel. Якщо AMD змогла надолужити згаяне, то і компанія з доходом в більш ніж $ 60 млрд на рік повинна бути в змозі це зробити. Можливо, той же Джим Келлер (Jim Keller), який є одним з творців архітектури AMD Zen, що  недавно перейшов в Intel, допоможе їй створити щось нове і видатне.

Facebook Comments

HARDNEWS

Lifecell створив тарифний план для дітей та школярів

Опубліковано

Lifecell створив тарифний план для дітей та школярів

Lifecell презентував майже безлімітний тариф для школярів. Популярний мобільний оператор повідомив про те, що запускає новий тарифний план “Шкільний лайф”. Пакет надає можливість необмеженого використання соціальних мереж та дзвінків на інші номери.

Новинка призначена для школярів: користувачі матимуть змогу здійснювати необмежені дзвінки на декілька номерів інших мобільних операторів. Це зроблено для того, аби учні без обмежень спілкувались зі своїми друзями чи батьками.

Умови:

  • надається 50 хвилин в день на вибрані номери. Якщо ліміт вичерпано, то наступні вихідні дзвінки на номери інших операторів буде обмежено до трьох хвилин. є
  • можливість додати більш ніж два номери інших операторів. lifecell надав можливість додати ще три номери, тобто, загалом можна буде дзвонити на 5 номерів інших операторів. Для цього необхідно буде заплатити 25 гривень на 4 тижні за кожен номер.
  • мобільний інтернет – 7 ГБ.
  • безліміт у соціальний мережах (Facebook, Instagram, Twitter) та месенджерах (BiP, Facebook, Skype, Telegram, Viber і WhatsApp).
  • безлімітні та необмежені дзвінки всередині мережі.

 

Facebook Comments
Читати далі

HARDNEWS

Poster – єдина система інформаційного простору для ресторану

Опубліковано

Автоматизація об’єкта громадського харчування не є примхою його власників, а нагальною потребою, щоб виграти конкуренцію і сформувати порядок взаємодії між різними відділами. Впровадження інформаційного простору повинне забезпечуватися ще до того, як заклад буде відкрито. Це гарантує програмування всіх моментів і доскональний результат.

Суть автоматизації полягає в установці програмного забезпечення Poster, яке може працювати на планшетах, смартфонах і ПК. Детально про це можна прочитати за посиланням, де є позначення кожного інформаційного блоку і загальні рекомендації. До системи можуть підключатися додаткові модулі: принтер чеків, грошові ящики, сканер штрих-кодів і т.д.
Комплексна автоматизація бізнесу
Система зачіпає всі робочі моменти в ресторані, синхронізуючи їх в одне ціле:

⦁ Зал. За допомогою планшета офіціант приймає замовлення, яке автоматично відправляється на кухню для підготовки;
⦁ Кухня. Кухар отримує замовлення, аналізує технологічну карту і приступає до готування страви;
⦁ Бар. Такий же алгоритм і принцип, як і у випадку з кухнею. Після кожного відкривання пляшки відбувається фіксація в програмі;
⦁ Склад. Списання інгредієнтів автоматично враховується, щоб була можливість поповнити складські запаси і відновити баланс;
⦁ Каса. Оплата доступна готівковим і безготівковим розрахунком. Дані автоматично фіксуються в ОФД з подальшою передачею в податкову службу;
⦁ Бухгалтерія. Настроюються звіти і детальна інформація за допомогою панелі адміністрування, що є гарантом ведення правильної бухгалтерії.
Робота з системою Poster виключає покупку дорогого устаткування, що дозволяє додатково економити.

Функціонал програмного забезпечення
Кожен співробітник ресторану матиме доступ до єдиного інформаційного простору Poster. У відповідності зі своїми правами співробітники мають різну ступінь доступу до обраних даних. Основою роботи є фронт-офіс, де є наочне меню і зал з розташуванням столиків. Кожен з пунктів можна детально змінювати, підганяючи їх під свій бренд і особливості. Подробиці управління є тут joinposter.com, але також фахівці нададуть повну консультацію щодо роботи з програмним забезпеченням.

Бек-офіс використовується керівництвом і адміністраторами, щоб змінювати дані і отримувати звітність. Настроюються звіти, розрахунок заробітної плати, фінансовий і складський облік – це все бек-офіс зі швидким доступом до всіх масивів даних.

 

 

Facebook Comments
Читати далі

HARDNEWS

Непомітна фішка клавіатури нових MacBook Pro. Її схвалив Артемій Лебедєв

Опубліковано

Дизайнер Артемій Лебедєв звернув увагу на одне з нововведень свіжих MacBook Pro. Виявляється, заради зручності Apple не тільки повернула нормальну клавіатуру, але і поправила розташування деяких клавіш.

Крім повернення клавіатури типу «ножиці» купертіновци повернули Т-подібне розташування клавіш зі стрілками. «Ніяке інше розташування просто не працює, люди вже відкрили ідеальну конфігурацію», – зауважив Тьома. За його словами, під час створення клавіатур класу «Оптимус» студія вивчала різні варіації, але не придумала, як поліпшити цю перевірену роками схему.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Одним з останніх комп’ютерів зі звичним розташуванням стрілок виявився MacBook Pro 2015 року випуску – настуані моделі Apple випускала з «метеликом» і стрілками, не залишає вільного простору на топкейса. Навіть деякі актуальні бездротові клавіатури мають повнорозмірні стрілки «вліво» і «вправо».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крім вимушеного даунгрейду в сторону «ножниць» Apple винесла Esc з панелі тачбара, перетворивши її в окрему фізичну клавішу. Судячи зі скарг багатьох користувачів, вони так і не навчилися потрапляти на неї наосліп.

 

 

 

 

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.