Чи не хочете витрачати багато грошей на преміальні флагманські пристрої? Зараз вам не потрібно витрачати більше 1000 доларів, щоб придбати смартфон із першокласними характеристиками. Ми склали ТОП найкращих так званих «вбивць» флагманів із найновішим обладнанням та преміальним дизайном всього за 500-800 доларів.
Часто «вбивці» флагманів оснащуються такими ж надпотужними процесорами, як справжні флагмани, але при цьому заради зниження ціни виробникам доводиться йти на компроміси. Але в будь-якому випадку, якщо ви шукаєте першокласний смартфон, то ці смартфони пропонують найкраще співвідношення ціни та якості.
Google Pixel 7
Лінійка смартфонів Google Pixel значно впливає на світовий мобільний ринок не в останню чергу через свою агресивну цінову політику. Випущений у 2022 році Pixel 7 продовжує дотримуватися тих же принципів, що й попередники. Схожий на попередні покоління нинішній Pixel і з погляду дизайну.
Pixel 7 оснащується 6,3-дюймовим OLED-дисплеєм з частотою оновлення зображення 90 Гц і 50-мегапіксельною основною камерою, яка дозволяє робити чудові знімки. Базується смартфон на фірмовому чіпсеті Tensor G2, розроблений у співпраці з південнокорейським гігантом Samsung. А працює він під управлінням спеціальної версії Android 13 під назвою Pixel Experience, яка пропонує дуже чистий і зручний інтерфейс.
Щоправда, з точки зору автономності Pixel 7 помітно поступається деяким конкурентам, оскільки здатний пропрацювати без підзарядки не більше одного або півтора дня. Розчаровує швидкість зарядки. Для повного заряджання смартфону потрібно 1 годину 30 хвилин.
В цілому, Pixel 7 — це один з найкращих смартфонів у своєму ціновому діапазоні завдяки своєму чудовому дисплею, вражаючим можливостям фото- та відеозйомки та «чистому» програмному забезпеченню, а також регулярним оновленням.
Samsung Galaxy S21 FE
Це, мабуть, один із найбільш довгоочікуваних смартфонів Samsung. Samsung Galaxy S21 FE може стати чудовою альтернативою Samsung Galaxy S22 для тих, хто не готовий витрачати велику суму на флагман. FE-версія Samsung Galaxy S21 має ефектний дизайн і одягнена в корпус із якісних матеріалів. Смартфон має 6,4-дюймову панель типу OLED з роздільною здатністю Full HD+ та частотою оновлення на рівні 120 Гц.
Базується Samsung Galaxy S21 FE на чіпсеті Qualcomm Snapdragon 888 у поєднанні з 6 Гбайт оперативної пам’яті. Також смартфон може похвалитися потрійною основною камерою і загалом це дуже гідний смартфон за власний кошт.
Asus Zenfone 9
Шанувальникам компактних смартфонів сподобається Asus Zenfone 9б обладнаний 5,9-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю Full HD+ (2400х1080 пікселів) та адаптивною частотою оновлення зображення до 120 Гц.
Asus доклали чимало зусиль, щоб зробити свій компактний смартфон досить потужним. Він базується на чіпсеті Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, який чудово справляється з найвищими навантаженнями без перегріву. Компанію йому складають до 8 Гб оперативної пам’яті.
Автономність ще одна фішка Asus Zenfone 9. Без підзарядки цей смартфон здатний пропрацювати до двох днів. А завдяки підтримці 30-ватного заряджання заповнити заряд можна досить швидко.
Єдиний недолік цього смартфона – його камери. Основна камера складається всього з двох датчиків і вони не такі гарні, як інші смартфони в тому ж ціновому діапазоні.
Xiaomi 12T Pro
Тим, хто не хоче переплачувати при покупці смартфона, варто звернути увагу на Xiaomi 12T Pro. Цей смартфон має стильний дизайн, а його головною особливістю є 6,67-дюймовий AMOLED-дисплей з адаптивною частотою оновлення зображення від 30 до 120 Гц.
Друга фішка Xiaomi 12T Pro – його потужне апаратне забезпечення, на чолі якого стоїть чіпсет Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 у поєднанні з 8 Гбайт оперативної та 256 Гбайт вбудованої пам’яті. Смартфон має пристойний час автономної роботи, а завдяки підтримці 120-ватного заряджання зарядити його повністю можна менше ніж за півгодини.
200-мегапіксельна основна камера смартфона Xiaomi дозволяє робити чіткі та барвисті кадри. І загалом, Xiaomi 12T Pro – гарний смартфон за свої гроші, хай і не зміг провести революцію на мобільному ринку.
OnePlus 10T
Компанія OnePlus набула популярності як виробник «вбивць флагманів». Смартфони марки стабільно мають успіх у користувачів, у тому числі і OnePlus 10T.
Головна особливість OnePlus 10T – його чіпсет Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, який однаково легко впорається як із повсякденними завданнями, так і з вимогливими іграми, причому без перегріву. Живиться смартфон від акумулятора на 4800 мАг і здатний працювати без підзарядки протягом дня. А завдяки підтримці 150-ватного проводового заряджання повністю зарядити смартфон можна менше ніж за півгодини. Не викликає нарікань і фірмова прошивка OxygenOS, встановлена поверх Android.
Дисплей OnePlus 10T є 6,7-дюймовою OLED-панелью з частотою оновлення 120 Гц, правда, його яскравість трохи нижче, ніж у багатьох конкурентів. Можливості фото і відеозйомки у смартфона теж досить пристойні, хоч він і не перевершує в цьому плані конкурентів.