Connect with us

MOBILZONE

Як прочитати видалені повідомлення в Viber, WhatsApp і Telegram

Опубліковано

Як прочитати видалені повідомлення в Viber, WhatsApp і Telegram

У месенджерах дедалі частіше з’являються гнучкіші можливості видалення повідомлень. Однак багато сервісів все одно зберігають способи, щоб прочитати стерте листування. Як можна повернути повідомлення, які вважалися безповоротно втраченими.

Видалити, щоб відновити
Журналіст The Sun Гаррі Петтіт з’ясував, що видалені повідомлення у WhatsApp не зникають назавжди. Є спосіб прочитати їх як на iPhone, так і смартфонах на Android.

Повідомлення WhatsApp можна видаляти як з індивідуальних, так і групових чатів, але листування продовжують зберігатися в пам’яті телефону і можуть бути відновлені за допомогою функції резервного копіювання.

За даними видання, інструмент виконує резервне копіювання всіх повідомлень о другій годині ночі щодня. Користувач навіть може скоротити частоту копіювань до одного разу на тиждень або на місяць.

Щоб прочитати видалені повідомлення, спочатку потрібно видалити WhatsApp, а потім знову встановити програму з офіційного магазину AppStore або Google Play.

Після відкриття програми та входу в обліковий запис користувачеві буде надано можливість повернути чати з резервної копії. Потрібно лише вибрати варіант відновлення, після чого всі чати разом із віддаленими повідомленнями будуть знову доступні. Вони відображатимуться так, ніби їх і не прали.

Із плюсів цього способу — його офіційність та «легальність». Відновлення передбачено самим WhatsApp і може бути зроблено будь-коли. З мінусів — необхідність видаляти програму та повторно входити до облікового запису.

Відновлення в інших месенджерах
Оскільки Telegram не зберігає листування за допомогою постійного резервного копіювання, то відновити його офіційно не вдасться. Тим не менш, є кілька варіантів, щоб обійти ці обмеження.

Якщо при видаленні повідомлень користувач був у версії для ПК або браузерів, варто включити на смартфоні «Авіарежим» і зайти в месенджер. Теоретично повна версія листування може зберегтися в пам’яті смартфона. Щоб зберегти її надовго, можна зробити скріншоти.

Інший варіант – періодично копіювати повідомлення з листування в “Збережені повідомлення” (Saved Messages). У неї має доступ тільки користувач і ніхто не може видалити повідомлення, крім нього. Навіть при видаленні повідомлення авторство буде збережено – відобразиться нікнейм і аватар (за наявності).

Незважаючи на відсутність резервного копіювання, у Telegram є можливість експорту всіх даних. Це проводиться вручну через відповідний пункт у Розширених налаштуваннях.

Функція доступна у версії месенджера комп’ютерів. Всі дані, у тому числі й листування, можна зберегти як зручний для читання HTML-файлу.

У месенджері Viber є функція резервного копіювання листування і працює аналогічно WhatsApp – присутні ті ж налаштування за частотою автоматичного копіювання.

Відновлення проводиться так само, як і у випадку з конкурентом від Meta. У цьому є кілька особливих умов. Наприклад, у Viber поки не можна перенести дані з Android-пристрою на iPhone навіть із тим самим телефонним номером. Також копіювання на iOS буде проводитись лише за підключеного Wi-Fi.

Інший аспект – копіювання відбувається не всередині своєї системи Viber, а за допомогою стороннього хмарного сховища.

Таким чином, месенджер повинен бути підключений або до Диска Google, або до Apple iCloud. На смартфонах Huawei для резервної копії без Google Диска можна використовувати Huawei Диск.

Крім WhatsApp, Марка Цукерберга має окремий Facebook Messenger — спеціально створений під акаунти однойменної соціальної мережі. І на відміну від WhatsApp, у Facebook Messenger немає системи автоматичного резервного копіювання.

У довідковому центрі FB запевняють, що видалені повідомлення не відновити. Проте не зайвим буде перевірити папку з архівованими чатами. Періодично деякі чати можуть потрапити до неї помилково.

Також Facebook Messenger має функцію експорту архіву, будучи частиною соцмережі. Цей спосіб схожий на те, що пропонує Telegram. Користувач запитує архів, перейшовши в пункт Ваша інформація на Facebook, а потім натискає Завантажити інформацію.

Простий та універсальний спосіб
Навіть без використання резервного копіювання існує ряд сторонніх програм, які пропонують знаходити віддалені повідомлення в будь-яких месенджерах у пам’яті смартфона. Найчастіше це програми формату «Журнал повідомлень» (Notification History).

В даний час вони доступні лише в Google Play. На iOS такі програми в офіційному магазині вже не знайти, знадобиться неофіційна прошивка.

Ці програми зберігають усі повідомлення, які надходять на телефон, у тому числі всі повідомлення від користувачів всередині месенджерів. Вони можуть показати всі ці повідомлення у хронологічному порядку з можливістю вибору певної програми.

Але ці програми мають і свої обмеження: користувач повинен взаємодіяти з повідомленням, щоб його зберегти і потім прочитати, тобто обов’язково потрібно зробити його свайп.

Також це ненадійний спосіб через те, що перезавантаження телефону може скинути реєстр усіх повідомлень. Ще один величезний мінус — це неофіційне рішення, і такі програми можуть бути потенційно небезпечними.

Наприклад, містити віруси або спробувати викрасти ваші особисті дані для продажу. У зв’язку з цим передачу своїх повідомлень стороннім компаніям варто проводити лише в тому випадку, якщо інформація не є особистою і не торкається робочих питань.

Facebook Comments

MOBILZONE

Через який одяг на вулиці можуть вручити повістку

Опубліковано

Через який одяг на вулиці можуть вручити повістку

Після того, як у столичному метро сфотографували чоловіка у футболці з написом “Ухилянт”, у соцмережах не вщухають обговорення цього випадку. Деякі користувачі засудили дії хлопця, стверджуючи, що чоловік хизується, поки інші ризикують своїм здоров’ям і життям заради захисту України. Ще певна частина користувачі висловили думку, що справжні ухилянти не наважилися б одягнути такий одяг, щоб не привертати лишній раз уваги на себе, а це означає, що її одягнув військовий, який «тролить» дану категорію чоловіків.

Як виявилося, один з продавців, який продає такі футболки знаходиться в Одесі і реалізує свій товар оптом. Тим часом деякі інтернет-магазини після скандалу видалили оголошення про продаж таких речей. Однак пропонують чашки та чохли для телефонів із вигравіюваним словом «ухилянт».

Виявляється, з юридичної точки зору носіння такої футболки в громадському місці, може мати наслідки.

Адвокат Микола Максимов сказав: «З точки зору того, що зараз відбувається, це може бути кваліфіковано, як хуліганство”

Максимов зазначив, що у правоохоронних органів є підстави притягувати до відповідальності тих, хто носить такі футболки в громадських місцях. Адже у кодексі про адміністративні правопорушення є чітке положення про те, що хуліганство — це прояв неповаги до суспільства. А в теперішні часи носити таку футболку, це не тільки неповага до військових, які захищають нашу державу, а й підтримка тих, хто ухиляється від служби. Тому коли людина відкрито носить таку футболку, ця поведінка кваліфікується як хуліганство, адже її дії можна розглядати як зневагу до суспільства, до військових, до суспільної мети.

В такому випадку можливе покарання штрафом до 119 грн або 15 діб адміністративного арешту, а також наслідком носіння такої футболки може бути те, що співробітники TЦК можуть вручити повістку та доставити до військкомату.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українцям відновили видачу паспортів за кордоном: кого це стосується

Опубліковано

Українцям відновили видачу паспортів за кордоном: кого це стосується

ДП Документ відновив у тестовому режимі, видачу паспортів українцям за кордоном.

Варто зазначити, що документ видаватимуть передусім «громадянам із соціально незахищених верств населення». ДП Документ пояснює це тим, що вони хочуть запобігти перевантаженню системи та повторних технічних збоїв.

Щоб отримати закордонний паспорт, необхідно виконати такі дії:

• Отримати смс після 25 квітня, що ваш паспорт готовий;
• Надати документи, що посвідчують особу заявника;
• Пройти процес верифікації та перевірки своїх особистих даних.

Нагадуємо, що наприкінці квітня Міністерство закордонних справ вирішило призупинити надання послуг у консульствах України. А згодом призупинили й видачу паспортів та документів військовозобов’язаним чоловікам віком від 18 до 60 років. В той момент в Міністерстві закордонних справ заявили, що це рішення є тимчасовим.

Згодом український уряд оприлюднив постанову No443, згідно з якою військовозобов’язані українці зможуть отримати документи лише в Україні.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Українців можуть покарати за переказ коштів з картки на картку

Опубліковано

Українців можуть покарати за переказ коштів з картки на картку

Українські банки проводять регулярний фінансовий моніторинг операцій клієнтів і в окремих випадках можуть навіть застосовувати санкції.

Фінансовому моніторингу підлягають усі перекази понад 400 тис. грн, але іноді в поле зору банку потрапляють перекази на значно менші суми. Це можливо, якщо на рахунку клієнта фіксуються нетипові перекази коштів.

Наприклад, якщо раптово почали здійснюватися великі суми переказів, банк може заморозити картку або певний переказ. А також, якщо кошти починають надходити від різних людей, не пов’язаних з власником рахунку.

Банки блокують такі транзакції, щоб з’ясувати  джерело надходження коштів і власнику потрібно довести їх законність, то дані можуть бути передані до фіскальних органів за підозрою в незаконних операціях.

Після цього контролюючий орган може звернутися до суду і вже за його рішенням може бути виписаний штраф.

Якщо буде доведено, що фізична особа займається незаконною торгівлею, штраф може скласти від 17 до 34 тисяч гривень. Крім того, у фізичних осіб можуть вилучати кошти отримані від незаконного обігу, а також продукцію та засоби виробництва.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.