На ринку немає жодного електронного пристрою, який би прямо «з коробки» працювало на базі операційної системи Windows 10 або будь-який інший, і у цього звичайно ж є свої причини. Справа в тому, що саме встановлена на гаджет програмна платформа дозволяє використовувати його на повну котушку, отримуючи при цьому відмінний користувальницький досвід. В даний час десята «вінда» встановлена більш ніж на 900 млн електронних пристроїв, а за підсумками 2019 року цей показник може перевищити позначку в 1 млрд пристроїв. На практиці це означає, що саме стільки комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших гаджетів працюють на цій ОС. Це, в свою чергу, робить її найпоширенішою з усіх доступних на ринку.
Дана операційна система була випущена компанією Microsoft ще влітку 2015 року, тобто більш ніж чотири роки тому, і за цей самий період часу вона зуміла знайти неймовірно велику популярність. Проте, далеко не всі користувачі десятої «вінди» їй задоволені, так як вона містить в собі безліч недоліків, через які використовувати будь-які електронні пристрої під її управління не дуже приємно. Виною всьому низька надійність, слабка захищеність, повільна швидкість роботи, а також багато інших недоліки, які роблять це програмне забезпечення не дуже приємним з точки зору постійного його використання, так як доводиться постійно витрачати сили і час на те, щоб вирішувати різного роду недоліки.
На радість всіх тих, хто вже втомився від доступної в даний час Windows 10, вже в 2020 році відбудеться анонс і реліз нової ОС, яка виявиться краще в усіх відношеннях. У неї буде маса відмінностей і переваг, за рахунок яких їй вдасться цілком і повністю знищити доступну зараз десяту «вінду». Користувачі можуть розраховувати на переосмислено меню «Пуск», на оновлений призначений для користувача інтерфейс, на підвищену швидкість роботи, на більш надійну систему захисту від вірусів, на установку оновлень у фоновому режимі, а також на безліч інших переваг, які роблять це програмне забезпечення максимально привабливим у всіх відносинах.
Відомо, що нова платформа здатна запускати як універсальні додатки PWA і UWP, які багатьом не подобаються, так і класичні Win32. За рахунок цього нова операційна система зможе цілком і повністю замінити собою Windows 10, яка зараз є найсучаснішою ОС з усіх, випущених компанією Microsoft. Очікується, що новітнє програмне забезпечення виявиться анонсовано вже в першій половині 2020 року, а потім, після цього, почнеться його публічне бета-тестування, взяти участь в якому зможуть абсолютно всі бажаючі. Що стосується термінів релізу фінальної стабільної версії новітньої операційної системи, то її реліз очікується влітку, тобто через приблизно півроку після публічної презентації, а пройти така повинна в США.