Connect with us

Софт

Нова ОС від Microsoft назавжди знищить Windows 10

Опубліковано

Нова ОС від Microsoft назавжди знищить Windows 10

На ринку немає жодного електронного пристрою, який би прямо «з коробки» працювало на базі операційної системи Windows 10 або будь-який інший, і у цього звичайно ж є свої причини. Справа в тому, що саме встановлена ​​на гаджет програмна платформа дозволяє використовувати його на повну котушку, отримуючи при цьому відмінний користувальницький досвід. В даний час десята «вінда» встановлена ​​більш ніж на 900 млн електронних пристроїв, а за підсумками 2019 року цей показник може перевищити позначку в 1 млрд пристроїв. На практиці це означає, що саме стільки комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і інших гаджетів працюють на цій ОС. Це, в свою чергу, робить її найпоширенішою з усіх доступних на ринку.

Дана операційна система була випущена компанією Microsoft ще влітку 2015 року, тобто більш ніж чотири роки тому, і за цей самий період часу вона зуміла знайти неймовірно велику популярність. Проте, далеко не всі користувачі десятої «вінди» їй задоволені, так як вона містить в собі безліч недоліків, через які використовувати будь-які електронні пристрої під її управління не дуже приємно. Виною всьому низька надійність, слабка захищеність, повільна швидкість роботи, а також багато інших недоліки, які роблять це програмне забезпечення не дуже приємним з точки зору постійного його використання, так як доводиться постійно витрачати сили і час на те, щоб вирішувати різного роду недоліки.

Microsoft

На радість всіх тих, хто вже втомився від доступної в даний час Windows 10, вже в 2020 році відбудеться анонс і реліз нової ОС, яка виявиться краще в усіх відношеннях. У неї буде маса відмінностей і переваг, за рахунок яких їй вдасться цілком і повністю знищити доступну зараз десяту «вінду». Користувачі можуть розраховувати на переосмислено меню «Пуск», на оновлений призначений для користувача інтерфейс, на підвищену швидкість роботи, на більш надійну систему захисту від вірусів, на установку оновлень у фоновому режимі, а також на безліч інших переваг, які роблять це програмне забезпечення максимально привабливим у всіх відносинах.

Відомо, що нова платформа здатна запускати як універсальні додатки PWA і UWP, які багатьом не подобаються, так і класичні Win32. За рахунок цього нова операційна система зможе цілком і повністю замінити собою Windows 10, яка зараз є найсучаснішою ОС з усіх, випущених компанією Microsoft. Очікується, що новітнє програмне забезпечення виявиться анонсовано вже в першій половині 2020 року, а потім, після цього, почнеться його публічне бета-тестування, взяти участь в якому зможуть абсолютно всі бажаючі. Що стосується термінів релізу фінальної стабільної версії новітньої операційної системи, то її реліз очікується влітку, тобто через приблизно півроку після публічної презентації, а пройти така повинна в США.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

MOBILZONE

Xiaomi назвала дату виходу Android 10 для Mi A3

Опубліковано

Компанія Xiaomi оголосила про те, що оновлення до Android 10 для смартфонів Mi A3 вийде в середині лютого.

Раніше власники цих смартфонів почали збирати підписи під петицією через затримку виходу оновлення.

Як відомо, пристрої Android One повинні отримувати оновлення операційної системи одними з перших. Однак, компанія Xiaomi майже півроку відкладала вихід оновлення для Mi A2 і Mi A3.

З 13 січня власники Mi A2 почали отримувати оновлення до Android 10, а з середини лютого воно стане доступним і для Mi A3.

Facebook Comments
Читати далі

Софт

АНБ виявило критичну уразливість у Windows

Опубліковано

Агенство національної безпеки США оголосило, що виявило критичну уразливість в операційній системі Windows. Вона дозволяє зловмисникові підробити цифровий підпис програмного забезпечення.

АНБ оцінює вразливість як серйозну і вважає, що зловмисники швидко зрозуміють лежачу в її основі ваду, в разі використання якої раніше згадані платформи стануть в корені уразливими. Наслідки неприйняття заходів з виправлення уразливості носять серйозний і широко поширений характер.

Уразливість криптографічної бібліотеки CRYPT32.DLL, яка реалізує багато функцій сертифікатів і криптографічних повідомлень в CryptoAPI. Файл використовується Windows 10 і двома останніми версіями операційних систем Windows Server.

Microsoft випустила патч, що виправляє уразливість. У компанії заявили, що не виявили ознак використання помилки в активних атаках. АНБ настійно рекомендує організаціям встановити останні оновлення як можна швидше.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Microsoft остаточно припинила підтримку Windows 7

Опубліковано

Microsoft припинила підтримувати операційну систему Windows 7, випущену в 2009 році. Користувачі перестануть отримувати критичні патчі безпеки і технічну підтримку від компанії з будь-яких питань.

Комп’ютери під керуванням Windows 7 продовжать працювати, але компанія рекомендує оновитися до більш свіжої версії операційної системи – наприклад, Windows 10.

Хоча ви можете продовжувати використовувати ваш комп’ютер з Windows 7, без оновлень програмного забезпечення та системи безпеки ви піддаєтеся підвищеній загрозі вірусів та шкідливих програм.

Microsoft надавала можливість безкоштовного оновлення зі старих версій Windows на Windows 10 до 29 липня 2016 року через додаток «Перехід на Windows 10». Тепер користувачам пропонується купити ліцензійну збірку Windows 10 або комп’ютер зі встановленою ОС.

За даними Net Applications, 32,74% всіх ноутбуків і десктопних комп’ютерів працюють на Windows 7.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.