Ось і настав той самий момент, якого любителі фотографій на смартфони точно давно чекали, тому що лічені хвилини назад в США були офіційні представлені такі мобільні пристрої, як Google Pixel 4 і Pixel 4 XL. Новинки сильно відрізняються від своїх попередників за сукупністю чинників, починаючи від основної камери і закінчуючи вкрай цікавим зовнішнім виглядом корпусу, який вигідно вирізняється на тлі китайських моделей. Крім того, і це ще далеко не все, чим приємно радують дані мобільні пристрої топового рівня, оснащені за останнім словом техніки. Вони можуть похвалитися великою кількістю особливостей, зустріти які в продукції інших брендів зараз не можна, принаймні відразу в рамках одного пристрою.
Смартфон Google Pixel 4 оснащений 5,7-дюймовим OLED-екраном з роздільною здатністю 2340 на 1080 пікселів (FHD +), восьмиядерна процесором Qualcomm Snapdragon 855 з тактовою частотою 2,84 ГГц, 6 ГБ оперативної і 64/128 ГБ постійної пам’яті, подвійний основний ( 12,2 Мп + 16 Мп) і 8 Мп фронтальною камерами, сканером відбитків пальців в екрані, роз’ємом USB Type-C, акумуляторною батареєю ємністю 2800 мАг з підтримкою технології швидкої зарядки Quick Charge 4.0 потужністю 18 Вт, а також захистом від води і пилу за стандартом IPX8. Серед інтерфейсів можна виділити Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0 LE, A-GPS, 4G VoLTE, GLONASS і звичайно ж NFC.
Що стосується моделі Google Pixel 4 XL, то вона відрізняється тільки більшим 6,3-дюймовим OLED-дисплеєм з роздільною здатністю 3120 на 1440 пікселів (QHD +), збільшеними розмірами корпусу і підвищеною місткістю батареї, так як в даному мобільному пристрої використовується така на 3700 мАг. Обидві новинки сумісні з технологією бездротової зарядки за стандартом Qi. Прямо «з коробки» на момент початку продажів на новинки виявиться встановлена операційна система Android 10. Мобільні пристрої отримали дисплей під назвою Smooth Display, який володіє частотою оновлення інформації 90 Гц. Нічний режим фотозйомки Night Sight в даних флагмани працює набагато краще, ніж в моделях 2018 року, хоча вони вважаються одними з кращих на ринку до цих пір.
За рахунок безлічі різних технологій і алгоритмів покупці Google Pixel 4 і Pixel 4 XL можуть розраховувати на те, що вони купують собі смартфон з найкращою в світі фотокамерою, яка робить дивовижні знімки в будь-яких умовах. Ще одна «фішка» цих моделей – підтримка жестів, завдяки чому можна, наприклад, просто провести рукою над лежачим на столі телефонів, як слідом за цим він виконає будь-яку дію. Впровадження такої можливості виявилося можливим за рахунок використання просунутого сканера особи, який є поліпшеним аналогом Face ID від Apple, що використовується в iPhone 11. На вибір покупців пропонують три кольори, в число яких потрапили чорний (Just Black), білий (Clearly White) і помаранчевий (Oh, So Orange).
Офіційні продажі новинок почнуться вже 24 жовтня, а з сьогоднішнього дня на такі збирають попередні замовлення. Купити звичайний «піксель» можна за $ 799 у версії 64 ГБ, тоді як модель на 128 ГБ обійдеться в $ 899. Його збільшена в розмірах версіях коштує $ 899 і $ 999) за версією з 64 ГБ і 128 ГБ вбудованої флеш-пам’яті відповідно. Інформації про появу в Україні поки що немає. Раніше з’явилася інформація про те, що компанія Google зробила Android 10 обов’язковим для всіх смартфонів.
Бренд Nubia сьогодні офіційно презентував флагманський смартфон Nubia Z70 Ultra. Апарат пропонується у кількох кольорових виконаннях, у тому числі фірмовому – із зображенням картини «Зоряна ніч» Ван Гога на тильній панелі. Товщина пристрою становить 8,6 мм, маса – 228 грамів.
Nubia Z70 Ultra отримав екран AMOLED виробництва BOE без вирізів та з діагоналлю 6,85 дюйма. Товщина бічної рамки – всього 1,25 мм, дисплей займає 95,3% площі передньої панелі. Підекранна фронтальна камера вже сьомого покоління, знімати вона повинна краще, ніж попередні генерації. Роздільна здатність датчика становить 16 Мп.
В основі апаратної платформи смартфона лежить SoC Snapdragon 8 Elite, доповнена пам’яттю LPDDR5X та UFS4.0. Є захист IP68/IP69, потужний вібромотор, чіп NFC, адаптери Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7, ІЧ-випромінювач для керування побутовою технікою та порт USB Type-C 3.2 Gen1.
Місткість акумулятора склала 6150 мАг, підтримується зарядка потужністю 80 Вт.
Основна камера відрізняється від інших смартфонів своїм головним модулем. У ньому 50-мегапіксельний сенсор Sony IMX906 поєднується з об’єктивом з ЕФР 35 мм (проти стандартних 24 мм) із змінною діафрагмою F/1,59-F/4,0. У другому модулі 50-мегапіксельний сенсор OmniVision OV50D із надширококутним об’єктивом. Є і перископний модуль із 64-мегапіксельним датчиком OmniVision OV64B.
Вартість Nubia Z70 Ultra у базовій версії з 12 ГБ ОЗУ та 256 ГБ флеш-пам’яті – 635 доларів. Рівно стільки коштує Xiaomi 15 на тій же SoC. Вартість інших версій така: 16/512 ГБ – 690 доларів, 16 ГБ/1 ТБ – 775
Компанія Microsoft анонсувала новий інструмент для користувачів Windows 11, який розширює можливості звичного елемента інтерфейсу десктопної ОС. Функція Microsoft 365 Companions дозволить інтегрувати в панель завдань віджети контактів, швидкого доступу до файлів та календаря.
Microsoft поки не розкрила всіх подробиць про нововведення, обмежившись демонстрацією скріншоту з дизайном інтерфейсу майбутнього інструменту, подібним до програми Phone Link. Очікується, що надбудова для панелі завдань забезпечить швидкий доступ до списку контактів, подій календаря та нещодавно відкритих або вибраних файлів.
Поки невідомо, чи буде інструмент Microsoft 365 Companions доступний стороннім розробникам для інтеграції власних додатків. Терміни впровадження функції у стабільне складання Windows 11 ще не оголошено. Швидше за все, це відбудеться лише 2025 року.
Багато українців через високу інфляцію в країні хочуть зекономити та не переплачувати за мобільний зв’язок. В цьому матеріалі ми розповімо про найбюджетніший тариф кожного з операторів та як їх підключити.
lifecell
Поки тверде перше місце держить тариф від lifecell “Просто Лайф”. Ціна даного тарифу, якщо абонент перенесе свій номер від іншого мобільного оператора становить 90 гривень (стандартна ціна 160 гривень).
Тобто, якщо у вас карточка Київстар або Vodafone, то ви можете спокійно перейти на обслуговування lifecell, за допомогою перенесення номера і при цьому зберегти код і номер вашого старого оператора та отримати знижку у 40% на деякі тарифи від lifecell. І найдешевший з них це “Просто Лайф”, який буде коштувати 90 гривень в місяць.
Абонентам пропонують у рамках тарифного плану:
8 ГБ мобільного інтернету ;
безлімітні дзвінки всередині мережі;
300 хвилин на всі номери в Україні.
Ознайомитися з тарифом та підключити його можна перейшовши за цим посиланням.
Київстар
Один із найбюджетніших тарифів від компанії Київстар є LOVE UA Комфорт. Його вартість всього 140 грн на місяць. Цей тариф найкраще підходить для літніх людей або людей з обмеженими можливостями. У вартість LOVE UA Комфорт входить:
6 ГБ мобільного трафіку;
безліміт на дзвінки всередині мережі;
60 хв для дзвінків на номери інших операторів та міські номери;
60 СМС по Україні.
Крім того, користувачі даного тарифного плану можуть вибрати для себе одну «Суперсилу» у вигляді певної безкоштовної послуги.
На нашу думку тариф від “Київстар” LOVE UA займає друге місце, але він має великий недолік перед найдешевшим пакетом від “Vodafone”.
Vodafone
Ціна найдешевшого тарифу у Vodafone 180 гривень, але серед двох вище перерахованих тарифів він має безлімітний інтернет. Тому ті особи, які постійно люблять зависати в соціальних мережах, для них це буде найкращий вибір.
Отже, тариф Vodafone Turbo пропонує українцям наступні умови:
безлімітний інтернет в Україні та 5 ГБ в роумінгу(особливо цінний для тих, хто працює в інтернеті);