Connect with us

Інтернет

Safari ніколи не передає дані веб-перегляду сайтів третім особам – Apple

Опубліковано

Компанія Apple офіційно прокоментувала ситуацію з конфіденційністю Safari. Виробник iPhone запевняє користувачів, що фактичні URL-адреси не передаються третім особам.

Раніше криптограф Метью Грін висловив побоювання з приводу того, що Apple ділиться даними про переглянуті користувачами сайти з китайською компанією Tencent. Відомо, що проблема торкнулася пристрою під керуванням iOS 13.

Журналіст Марк Гурман з Bloomberg отримав офіційну відповідь від Apple, в якому компанія заявляє, що фактичні адреси веб-сайтів не передаються Tencent або Google. Також, представники Apple відзначили, що користувачі завжди можуть відключити функцію попередження про небезпечні сайти.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інтернет

Disney опублікувала графік виходів багатьох фільмів до 2023 року

Опубліковано

Американська кіностудія The Walt Disney опублікувала дати виходів декількох фільмів від Marvel, Pixar і Fox аж до кінця 2023 року. У графіку спостерігаються деякі зміни у порівнянні з ранніми планами компанії.

Наприклад, «King’s Man: Початок» перенесли з 14 лютого на 18 вересня 2020 року. Те ж стосується і фільму «Рон з’їхав з котушок», який змістиои з 6 листопада 2020 року на 26 лютого 2021 року. На кожен рік заплановано дуже багато дат, але більшість з них поки просто зарезервовані без вказівок проектів.

Список без порожніх слотів виглядає наступним чином:

2020 рік

 • 1 травня – «Чорна вдова»
 • 18 вересня – «King’s Man: Початок»
 • 6 листопада – «Вічні»
 • 13 листопада – «Глибока вода»
 • 25 грудня – «Остання дуель»
 • без дати – «Без жалю»

2021 рік

 • 12 лютого – «Шанг-Чі і легенда десяти кілець»
 • 26 лютого – «Рон з’їхав з котушок» (мультфільм)
 • 7 травня – «Доктор Стрендж: В мультивселенной божевілля»
 • 9 липня – «Індіана Джонс»
 • 5 листопада – «Тор 4: Любов і грім»
 • 17 грудня – «Аватар 2»

2022 рік

 • 14 січня – «Німона»
 • 6 травня – «Чорна Пантера 2»
 • 16 грудня – невідома робота зі всесвіту «Зоряних воєн»

2023 рік

 •  22 грудня – «Аватар 3»

У першій половині листопада Disney запустила власну стрімінговую платформу Disney +. На тлі її успішного старту акції конкурента Netflix почали втрачати в ціні.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Творці TikTok запустять музичний стрімінговий сервіс по типу Apple Music

Опубліковано

Китайська компанія ByteDance, яка володіє популярною соціальною мережею TikTok, збирається випустити фірмовий музичний стрімінговий сервіс. Про це повідомляє Financial Times.

За словами журналістів, на даний момент фірма веде переговори з найбільшими звукозаписними корпораціями – Universal Music, Sony Music і Warner Music. Прем’єрний запуск повинен відбутися на ринках, що розвиваються, серед яких Індія, Бразилія або Індонезія. Потім планується вихід на американські та європейські арени, де основну частку утримують Apple Music або Spotify.

Розраховується, що основну частку передплатників новому сервісу складуть активні користувачі TikTok, яких насьогодні налічується більше 500 млн.

Основний нахил розробники роблять на контент, створюваний самими користувачами. Поряд зі звичайним прослуховуванням композицій, творці впровадять можливість обміну творами. Також, користувачі зможуть переглядати та додавати в особисту бібліотеку короткі відеоролики і накладати на них обрані треки. Усе це посприяє додатковій віральності контенту, яка властива TikTok. Такою інформацією поділилися деякі музиканти, яким в числі перших надали доступ до демо-версії платформи.

Вартість передплати поки невідома. Очікується, що вона буде менше, ніж у Apple Music, Amazon Music Unlimited або Spotify.

Facebook Comments
Читати далі

Інтернет

Facebook скоро перетвориться на Instagram

Опубліковано

Соціальна мережа Facebook тестує нову функцію для свого застосування під назвою «Популярні фотографії», яка схожа на стрічку Instagram.

Нова функція буде працювати за тим же принципом, що і відео в додатку Facebook в повноекранному режимі – при прокручуванні сторінки вниз користувачам показують відеоролики, рекомендовані соцмережею.

Функції «Популярні фотографії» буде показувати фотографії друзів й інших людей, які будуть визначені алгоритмом Facebook.

Представники соцмережі поки не розкрили дату запуску нової функції, але підтвердили, що її тестування завершено.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.