Connect with us

MOBILZONE

Обзор смартфона Xiaomi Pocophone F1

Опубліковано

Вчора ми писали про першу розпакуванню Google Pixel 3 XL, анонсу якого ще тільки належить відбутися. А в цей раз вже в руки одного із зарубіжних блогерів потрапив черговий ще офіційно не представлений смартфон. Йдеться про Xiaomi Pocophone F1. Завдяки цій витоку ми змогли оцінити зовнішній вигляд пристрою, а також дізналися всі про розташування елементів і органів управління. Забігаючи наперед, відзначимо, що є приємні сюрпризи і невеликі несподіванки.

Дизайн Xiaomi Pocophone F1
Як ми вже знали, смартфон буде продаватися в жовтій коробці з чорною кришкою, на якій видно логотип бренду. Ззаду знаходиться перелік ключових характеристик майбутньої новинки, а також інформація правового характеру. На відміну від Google Pixel 3 XL, в коробці якого крім самого телефону знайшлося місце для навушників з інтерфейсом підключення USB Type-C і декількох перехідників, в комплект поставки Xiaomi Pocophone F1 входить тільки сам пристрій, блок живлення, скріпка для вилучення SIM-лотка, захисний чохол і кабель синхронізації. Через погану якість відео складно розглянути характеристики зарядника, але сам смартфон підтримує швидку зарядку Quick Charge 3.0.

У Xiaomi Pocophone F1 встановлений Full HD + дисплей з вирізом діагоналлю 5.99 “або 6.18”, за різними даними. З відео уточнити цей момент не вдалося. У вирізі, судячи з його розмірами і тому, що вдалося розгледіти в цьому відео, розташовується фронтальна камера, розмовний динамік, датчики освітленості і наближення, а також ІЧ-камера для системи Face Unlock.

Ззаду встановлена подвійна основна камера в вертикальному розміщенню посередині і спалах, а внизу тильній панелі знаходиться логотип бренду. Лоток для SIM-карт встановлений на лівому торці, а на правому розмістилися три елементи: клавіша живлення і дві кнопки, що відповідають за регулювання гучності. Зауважимо, що поділ качельки гучності на дві окремі клавіші невластиво китайським виробникам.

Верхня грань містить мікрофон системи шумозаглушення і роз’єм для навушників, наявність якого приємно здивувало. У нижній торець винесені решітки під мультимедійний динамік і розмовний мікрофон, а також порт USB Type-C. Сам корпус пристрою являє собою металеву рамку і скляну задню панель, пофарбовані сірою матовою фарбою.

Xiaomi Pocophone F1 працює на базі операційної системи Android Oreo з оболонкою MIUI 9. У показаному на відео екземплярі встановлена ​​глобальна версія прошивки. Ймовірно, в Китаї модель так і не з’явиться, оскільки бренд був створений для реалізації смартфонів за межами внутрішнього ринку.

Основні характеристики Pocophone F1
На завершення нагадаємо, що Xiaomi Pocophone F1 обзаведеться флагманським процесором Qualcomm Snapdragon 845 в парі з 6 Гб оперативної пам’яті. Обсяг ПЗУ складе 128 Гб або 64 Гб в залежності від модифікації. Девайс отримає акумулятор на 4000 мАг і систему рідинного охолодження. Роздільна здатність основної камери складе 12 Мп + 5 Мп, а фронтальний – 20 Мп. Очікується, що дебют флагмана відбудеться в Індії у вересні. Орієнтовна ціна новинки – $ 500- $ 550. Не виключено, що цінник базової модифікації для Індії буде істотно нижче.

Facebook Comments

MOBILZONE

Абоненти Київстару скаржаться на раптову зміну вартості тарифів

Опубліковано

Абоненти Київстару скаржаться на раптову зміну вартості тарифів

Компанія “Київстар” на сьогодні найпопулярніший мобільний оператор в Україні і надає якісні послуги своїм абонентам. Проте місяць травень розпочався не з надто хороших новин від компанії. Абоненти почали масово скаржитися на значне підвищення цін на тарифні плани. Адже ціна деяких тарифних планів зросла майже на 50 гривень.

В компанії “Київстар” вирішили не коментувати скарги. Представники компанії лише зазначили, що дізнатися актуальну вартість свого тарифу може в додатку “Київстар”, або ж зателефонувавши на гарячу лінію компанії.

Наша редакція поцікавилася, які тарифи зазнали змін з 1 травня:

  • Тариф Твій Новий подорожчав з 55 до 100 грн;
  • Київстар Комфорт 2018 – зі 100 до 150 грн;
  • Без кордонів lite – з 75 до 100 грн;
  • Київстар Комфорт – зі 135 до 175 грн;
  • Твій Улюблений – з 95 до 150 грн;
  • Київстар Завжди Онлайн 2019 – зі 125 до 175 грн;
  • Світ на зв’язку – зі 125 до 175 грн;
  • Безлім Соцмережі – зі 135 до 175 грн;
  • Київстар онлайн+ 2019 – зі 125 до 175 грн;
  • “Смачний” – зі 125 до 175 грн;
  • Твій Проривний – зі 135 до 175 грн;
  • Дайте ще! – з 200 до 250 грн;
  • Спілкування без кордонів – зі 160 до 200 грн;
  • “Смачний 2020” – зі 150 до 200 грн;
  • Онлайн без кордонів – зі 175 до 225 грн;
  • Спілкування без кордонів 2019 – з 225 до 275 грн;
  • “Смачний Безлім” – зі 150 до 200 грн;
  • Love UA – зі 150 до 200 грн;
  • Розваги без кордонів – з 225 до 275 грн;
  • Твій вибір – зі 175 до 225 грн;
  • Твій Оптимум – з 250 до 300 грн;
  • Безлім Відео – з 250 до 300 грн;
  • Максимальний Безлім + 2019 – з 250 до 300 грн.

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

Як працюватиме е-кабінет військовозобовʼязаного: пояснення

Опубліковано

Як працюватиме е-кабінет військовозобовʼязаного: пояснення

Найближчим часом Міноборони запровадить електронний запис відвідування ТЦК та з 18 травня запустить е-кабінет для військовозобов’язаного.

Про це повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації Катерина Черногоренко.

За її словами, це звичайний мобільний додаток, який можна завантажити з App Store і Google Play Market. У ньому ви просто авторизуєтесь і заповнюєте необхідні «поля» для оновлення даних. Йти до TЦК нема потреби.

Заступниця міністра нагадала, що з 18 травня військовозобовʼязані повинні зареєструвати свої дані: номер телефону, електронну адресу (за наявності) та фізичну адресу проживання.

Це можна буде зробити в трьох доступних форматах — в ТЦК та СП, через ЦНАП або через е-кабінет.

“Ми розробляємо функцію авторизації, де ви можете заповнити ці три поля і відразу отримати інформацію з бази військовозобов’язаних “Оберіг”, щоб переглянути дані про вас в реєстрі”, – сказав Черногоренко.

Заступниця міністра оборони зазначила, що якщо виникне необхідність уточнення даних, TЦК зв’яжеться із військовозобов’язаним і подальша обробка цих даних буде проводитися безпосередньо між ним і співробітниками TЦК.

Водночас ви можете оновити свої дані за допомогою додатку з будь-якої точки світу.

«Ми вважаємо, що кількість військовозобов’язаних, які скористаються цією функцією, може сягнути 70-80%, тому що це буде дуже зручно», – сказав Черногоренко.

Також читайте:

Як водії через “Дію“ можуть отримати копії документів

Як чоловікам за кордоном отримати документи

Facebook Comments
Читати далі

MOBILZONE

У iOS з’явиться корисна «ремонтна» функція для iPhone

Опубліковано

У iOS з'явиться корисна «ремонтна» функція для iPhone

У бета-версії iOS 17.5 було виявлено новий програмний інструмент під назвою Repair State. Він покликаний вирішити відому проблему, що виникає під час передачі смартфона в сервісний центр для ремонту при відключенні служби Find My.

Донедавна деактивація Find My на час передачі iPhone до сервісного центру не була проблемою, але потім компанія впровадила в iOS функцію Stolen Device Protection. Вона посилює заходи безпеки та змінює деякі налаштування конфіденційності.

Зокрема, власнику iPhone тепер доводиться чекати цілу годину перед тим, як він знову зможе користуватися пристроєм. Цей час залежить від того, як довго тривав ремонт.

Функція Repair State вирішує цю проблему. Ввівши свій Apple ID і пароль як власник iPhone, користувач підтверджує законність ремонту, уникаючи необхідності відключення Find My або Stolen Device Protection. За даними порталу MacRumors, реліз стабільної версії iOS 17.5 очікується у травні.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2020 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.