Connect with us

Бізнес

Xiaomi зареєструвала торгову марку для сиквела Pocophone F1

Опубліковано

Користувач Twitter з ніком _The_tech_guy опублікував скріншоти сайту China Trademark Office з інформацією про зареєстрований компанією Xiaomi торговий знак Poco F2.

Передбачається, що мова йде про друге покоління смартфонів Pocophone (продається під брендом Poco в Індії). Ніякої іншої корисної інформації в заявці на торговельну марку не вказано.

У відомого інсайдера Судханшу Амбхоре виникли сумніви в правдивості витоку: Pocophone F1 не продавався в Китаї, хоча, марка Poco F2 зареєстрована саме в китайському центрі. Однак, _The_tech_guy нагадав, що і Pocophone F1 реєструвався у China Trademark Office.

У кінці грудня глава Pocophone Global Елвін ЦЕ написав у своєму Twitter: «ви почуєте більше про Poco в 2020 році», але після видалив запис. Перший і єдиний смартфон суббренда Xiaomi випущений в 2018 році.

Facebook Comments
Prostotech google play
Читати далі
Advertisement

Коментувати

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Бізнес

Apple викупила стартап Xnor, створений співзасновником Microsoft Полом Алленом

Опубліковано

Apple придбала інноваційний стартап Xnor. За словами джерел, сума угоди склала 200 млн доларів.

Молода компанія спеціалізується на створенні програмного забезпечення для розвитку штучного інтелекту. Її головою є співзасновник дослідницької лабораторії Microsoft Пол Аллен. У фірмі працюють 54 співробітника, а її основа розташована в Сіетлі. Одним з найбільших інвесторів є відомий венчурний фонд Madrona Venture Group – Xnor привернув близько 15 млн доларів у 2017-2018 роках.

Стартап відокремився від Microsoft ще в 2017 році, щоб розвиватися самостійно. Xnor займається розробкою високоефективного ПО для ШІ, яке можна запустити не тільки у великих центрах обробки даних, а й на більш слабких пристроях. З його допомогою корпораціям не доведеться вдаватися до послуг сторонніх провайдерів, як Amazon.

Останнім часом Apple все активніше скуповує невеликі фірми, що спеціалізуються на ШІ-технологіях. Тим же шляхом йдуть також інші конкуренти: Microsoft, Facebook і Alphabet (Google).

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Google оголосила про припинення підтримки Chrome Apps

Опубліковано

Команда розробки Google Chrome оголосила про запуск процесу щодо відмови від Chrome Apps – додатків, що працюють всередині браузера.

Google запропонувала наступну дорожню карту щодо зупинки підтримки Chrome Apps:

  • Березень 2020 року: припинення прийому нових Chrome Apps в Інтернет-магазині Chrome
  • Червень 2020 року: припинення підтримки Chrome Apps в Chrome для Windows, Mac і Linux
  • Грудень 2020 року: припинення підтримки Chrome Apps для користувачів Chrome Enterprise і Chrome Education Upgrade
  • Червень 2021 року: припинення підтримки API-інтерфейсів NaCl, PNaCl і PPAPI
  • Червень 2021 року: припинення підтримки Chrome Apps в Chrome OS
  • Червень 2022 року: припинення підтримки Chrome Apps в Chrome OS для користувачів Chrome Enterprise і Chrome Education Upgrade

На всіх платформах, окрім Chrome OS, розділ з додатками в Інтернет-магазині Chrome недоступний з 2018 року.

Chrome Apps представлені у 2013 році та є веб-додатки на мовах HTML5, CSS, і JavaScript з підвищеними привілеями. Анонсовані зміни не торкнуться розширення для Chrome.

Facebook Comments
Читати далі

Бізнес

Apple, Xiaomi та Samsung лідирують на ринку TWS-навушників

Опубліковано

Дослідницька компанія Strategy Analytics опублікувала звіт про стан ринку навушників типу TWS (повністю бездротові) за підсумками 2019 року. У рейтингу виробників лідирує Apple.

Випущені у 2016 році AirPods фактично заснували галузь TWS-гарнітур, сказано у звіті. Зараз навушники Apple з продажу займають більш ніж 50% ринку. Глава Strategy Analytics Кен Хайерс вважає, що Apple буде утримувати лідерство в цій категорії до середини десятиліття.

За виручкою від продажів Apple займає ще більшу частку: 71%. Загальна виручка категорії TWS-навушників зросла за 2019 рік на 200%.

Xiaomi і Samsung, які займають друге і третє місце відповідно, мають частку менше 10%. Очікується, що Samsung представить 11 лютого нову гарнітуру Galaxy Buds +, а Xiaomi протягом року оновить популярні Redmi AirDots. Слідом в рейтингу JBL, Huawei, Beats, Jabra, Bose та інші виробники навушників.

Facebook Comments
Читати далі
Advertisement

В тренді

© 2018-2019 TehnoFan.com Всі права захищені Всі права на матеріали, які містить цей сайт, належать редакції і охороняються відповідно до законодавства України. Використання матеріалів, опублікованих на сайті допускається тільки за умови прямого гіперпосилання на сторінку, з якої матеріал запозичений. Гіперпосилання має розміщуватися безпосередньо в тексті, якому використанні матеріалів і сайту, до або після цитованого блоку.